CWT eCenter

Opinie o CWT eCenter

Kuba

Słyszałem, że Carlson Wagonlit Travel ma opinię dobrego pracodawcy. Podpowiedzcie czy warto aplikować?

Hvbc

A Warszawa, czy Rzeszów?

spooky
@Kuba

Jak chcesz dłużej pożyć to lepiej daj sobie spokój ;-)

byly pracownik
@Kuba

Jako sam pracodawca CWT jest w porząku. Wypłaty zawsze na czas, premie, można dorobić na weekendach i na nockach, są też dodatki. Jak na Rzeszów może być. Podejrzewam, że jak na Warszawę, nawet mimo wyższych zarobków to tak średnio. Problem raczej w samej specyfice pracy, która jest, powiedzmy że beznadziejna. Siedzisz na telefonie (przy odrobinie szczęścia trafisz na maile) i czekasz. Nie masz określonych zadań, które musisz wykonać, tylko czekasz na telefon. I w sumie w kółko to samo. Urozmaicenie dnia to jak zadzwoni klient, który chce lecieć samolotem razem z kotem. Praca raczej nie dla kreatywnych ludzi lub chcących się wykazać. Praca dobra dla studentów i ludzi po studiach, żeby nabrać trochę doświadczenia, obyć się ze środowiskiem i mieć co wpisać do CV.

Praca w CWT jest super

Tak

Sprawiedliwość

Can't recommend to work there... Have very bad experience with department HCL....:( Some managers don't regard people as "people"at all.... A lot of agents leave this job as soon as possible or manager Aurelia together with Anna one day can throw you away as a dog.... You work...but one day they say:"You don't work here any more". Block your PC. Wait you take your own stuff and 2 minutes later you're on the street.... You even can't say goodbye to your colleges....

Ania&Emilka
@Sprawiedliwość

Anna P. & Emilia Sz. - could be great at managing their piss into a bucket, and should be kept away from managing people, they’re the nastiest scum in this company!

Itpl
@Ania&Emilka

Hey you @Ania&Emilka hejter why you did not put your Real name in this comment? Why you are hearting these you good persons by saying this worlds here? what is written above is totally untrue. I'm curious if you Would be able to say Such things face to face. i am not working any more in CWT now I am in IT and Thanks to my knowledge i know already Your IP numer @Ania&Emilka so speak to you soon face to face... Hopefully you know polish law and what shoud be done with Such hejters...

Akl
@Ania&Emilka

what is written above is totally untrue.

Karma wraca
@Ania&Emilka

Jakie to słabe jak ktoś pewnie został zwolniony i wylewa swoje frustracje raniąc inne osoby. Karma wraca. Oby wróciła i to jak najszybciej.

holycannoli

Zaczęłam pracę w CWT w Warszawie 2 miesiące temu i nadal jestem zaskoczona panującą w biurze atmosferą. Brak w dziale HR znanego z korporacji podejścia "przyjść, odbębnić, wyjść". Pracownicy są naprawdę zaangażowani, co wydaje się być głównie zasługą dyrektor HR - widać, że zależy jej na ludziach i dba o nich, przez co nie czują się jakby praca była tylko ciężkim obowiązkiem, a chcą się rozwijać w kierunku dalszej pracy w kadrach i płacach. Nie spotkałam się z takim podejściem menagera w żadnej firmie i sądzę, że więcej osób powinno starać się zarządzać w taki sposób. Co więcej, ludzie są pomocni względem nowych pracowników. Owszem, jest dużo do nauczenia się, co uważam za normalne i pozytywne jeśli ktoś ma na celu rozwój osobisty, ale ani razu nie czułam się pozostawiona sama sobie z ogromem nauki czy z pytaniami bez odpowiedzi. Polecam tę firmę, szczególnie mając porównanie z innymi korporacjami.

Pracowałam tam jakiś czas oddział Rzeszów. Na początku wszystko wydaje się być super. Mili ludzie korpo atmosferka płacą Ci około 1400 zł na rękę przez okres szkolenia. Gdzie większość czasu przeglądasz internety przy okazji się czegoś uczysz jak słuchasz. Dream job jak nic. Tyle że po jakimś miesiącu wrzucają Cię na front i nie wiesz połowy rzeczy. Menagerowie czasem z wielką laska Ci pomagają. Jesteś nowy nie wiesz klient sie wkurza a on wywraca oczami jak możesz pytać. Ciągle jest się poganianym żeby szybciej kogoś obsłużyć ale nie da się jak system na którym pracujesz ciągle sie wali i nie jest przyjazny. Ma się te super benefity jak karta żywieniowa 180 zł dofinansowanie do multisoprt i prywatnej opieki zdrowia, ale szczerze nie ma się kiedy z tego skorzystać. Jeśli wpadnie Ci telefon 10 min przed końcem zmiany a będzie trwał godzinę to nie wyjedziesz po tych 10 min. Przez co nie jest się w stanie na nic człowiek umówić po pracy bo nie wiem nigdy do kiedy tam utkne. Działy pracują 24/7 nocki są dodatkowo płatne. Jeśli kochasz robić to samo i nie liczysz na awans i praca na słuchawce ci wystarczy polecam. Jeśli oczekujesz czegoś więcej i chcesz piąć się po szczeblach to nie w cwt. Znam ludzi pracujących tam 7 lat ciągle na tej samej pozycji. Źle wspominam ta prace zwłaszcza w hp.

ada
@Anonim

Do mojej siostry zadzwonili, już po rozmowie, że bardzo chcą ją zatrudnić. Po czym kontakt sie urwał. ...Poczta pantoflową dowiedziała się, że plecaka przyjęli. Osławionego maila o wynikach rekrutacji nie dostała nigdy. Generalnie jak to w Rzeszowie - angielska nazwa, video calle, ocenki roczne, ratingi, badge, multisporty , a naprawdę mizerne zarobki i kolesiostwo i fakt, że gdyby nie niskie koszty w życiu by czegoś takiego nie otworzyli tu w Rzeszowie.

Powodzenia
@Anonim

Jak sie w trakcie szkolenie nety ogladalo zamiast uczysc to sie nie dziwie, ze ozniej problemy z praca byly i sie polowy rzeczy nie wiedzialo:-)

panicz gardzący wyzyskiwaczami
@Powodzenia

nie pisz takich głupot bo najlepsze jest to, że kolega nagrał na dyktafon rozmowę kwalifikacyjną przed tym zanim mu jeszcze umowę zaproponowali i tam babka ją prowadząca trójce osób mówi że trzy miesiące to za mało na szkolenie bo tyle jest materiału i opcji programu.. a w umowie masz wpisane że dwa miesiące ma trwać szkolenie a de facto po pięciu tygodniach dają cię do roboty byś jak najkrócej się szkolił a jak najwięcej i jak najszybciej dla nich robił za grosze bo masz okrągłego tysiaka do zwrotu w drugim miesiącu na umowie od zawrotnej kwoty 2100 na rękę, czy to jest naprawdę takie trudne do zrozumienia o co w tym chodzi ??? Ludzie, włączcie myślenie tylko dla waszego własnego dobra..

rezolutna ruda

kuzynka zaczeła ostatnio tam pracę, mimo moich sugestii, ze to nie miejsce dla niej, sama pracowałam w kilku korporacjach zanim przeszłam na działalność a jako, że znam poczatki tego pracodawcy w swilczy bo kilku znajomych tam pracowało, wiedziałam mowiac kolokwialnie z czym to sie je.. ale pomyslalam a niech idzie, niech sie sama przekona bo wiedzialam ze moze zmienily sie warunki bytowe w conresie na lepsze ale nie mentalnosc czy traktowane ludzi.. i jak widac z tego co mi mowi nic a nic sie nie myliłam.. wyglada to tak, ze pierwszy tydzien miala spokojny choc testy na dzien dobry od razu 5 dnia wliczajac pierwszy ale to wiedziala od innych tam pracujacych (bo tam trzeba miec kogos znajomego wewnatrz tak nawiasem mowiac, inaczej nie ma co isc..) ale schody zaczely sie od drugiego tygodnia jak zmienili im prowadzacego/trenera zwal jak zwal.. teraz w tej atmosferze nagonki jak by to powiedziec zakladu specjalistycznego.. liczy kazdy dzien, czekajac z wytesknieniem na pierwszą na wyplate, dzielac zawrotna kawote 2150 na 31 i odejmujac 1200 i tak do konca pierwszego miesiaca.. czy to jest powazne?! to raz, dwa, materialu ma tyle ze oczywiscie jest to do opanowania przy poswieceniu kazdej wolnej chwili poza pracą na to, perfekcyjnym zapamietywaniu okienek programu rezerwacyjnego bo zdalnie nie masz do niego dostepu ale nie w takim czasie!!! tylko w trzy razy dluzszym dodatkowo przy odpowiednim wytlumaczeniu tego przez uczacego a tego brak.. do toalety sie boi wyjsc bo sie krzywo na Ciebie patrzy i zapamietuje, zapisuje.. ma lać w majty innymi slowy albo w pielusze siedziec jak chce tam zostac.. Boze, dziekuje ci i jak dobrze ze nie pracuje juz w korporacji.. jesli chce sie pozyc dluzej nie ma co tam byc wiecej niz rok, dwa, taka jest prawda.. kto pracowal w typowym korpo i bral udzial w wyscigu szczurkow to wie.. mowi ze plusy to takie ze ma 180 zloty na zakupy ale co to jest.. wszystko po angielsku, zagranicznych znajomych i pewnie tyle.. na razie o kasie trudno mowic bo do pol roku trzeba ja zwracac.. a i cos czego sie nie spodziewala.. ma chyba niepowtarzalną okazję w zyciu ogladac parodie, karykature faceta w osobie trenera.. bo nie wiedziala ani nie widziala nigdy dotad zeby zaden normalny facet mial hustawke czy zmiennosc nastrojow w ciagu 8 godzin, rano zachowuje sie inaczej, w poludnie jeszcze inaczej a popoludniu ma jeszcze inny humor.. rano zakazuje ci isc do toalety bo jestescie dorosli to macie twarde pecherze..a tak naprawdę to chodzi o to ze jemu sie nie chce powtarzac tego samego.. a popoludniu probuje sie kumplowac.. ty nie mozesz ale on ciagle je, pije to jogurcik, to drozdzowke.. raz siedzi na wykladzinie, raz cos blizej nieokreslonego robi z krzeslami obrotowymi, ktore go mocno interesują.. stuka ci za plecami po scianach palcami, kto to wie po co, jaki to ma cel.... raz sie wydziera, raz zaczepia kogos bez powodu, wchodzi za plecy wszystkim by ciebie widziec a ty jego nie (stara metoda to ma akurat jakis plus przy jego aparycji ) przez chwile jakis dziwnie pobudzony po wypicu energetyka, ma pewnie slabą glowe to mu szybko uderza ale na krotko bo za jakis czas sie znowu uspokaja ale tez na krotko.. w rzeczywistosci skromnej postury ale probuje wizerunkowo grac wielkiego macho (to sie jakos w psychologii odpowiednio naukowo nazywa..) wiec nosi t-shirty z alkoholami, kilkudniowy zarost, tatuaz na odslonietej stale na widok publiczny konczynie dolnej.. wreszcie z piskiem opon przejedzie im swoją bmwicą pol metra przed nimi jak wyjdzie szybko tylnym wyjsciem a ich wypuszczą co do minuty, normalnie kabaret.. goscia powinni skierowac obowiazkowo na badania okresowe i to chyba wiadomo specjalistycznie jakie.. a nie do szkolenia ludzi.. tak ale co ma zrobic, musi ona czy inni sie tak meczyc i do pol roku liczyc ile ma kasy do zwracania.. a przeciez musi opanowac ten ogrom materialu a potem ma swiadomosc ze bedzie tylko poganiana.. ale uprzedzalam wiec widzialy galy co braly.. generalnie troche taka ,,szkola zycia i cierpliwosci" niestety okupiona sporymi nerwami :( ale jako ze zdrowie ma sie jedno i pieniadze ci go nie zwroca nie warto tam isc, takie bylo moje a teraz jest i jej zdanie, trudno musi zrobic wszystko by przetrzymac te pol roku a potem baju baj, baju baj prosze pana ;) pozdrawiam ludzi, ktoryz zrozumieli juz ze korporacja nie jes dobrą pracą na dluzej i zycze innym by szybciej niz pozniej to zrozumieli zanim straca zdrowie i nerwy bo ich nie zwroca potem

pragmatyk

zenada, ludzie to juz lepiej do Niemiec, Holandii, Szwajcarii itp jedzcie tam w byle robocie zaplaca wam minimum okolo 1500 euro netto a niektorym i 2000 euro netto np za sprzatanie a pielegniarce 3200 dekarzowi 3600 eur netto, szkoda czasu na jakas firemke gdzie placa wam 2150 netto przez 2 miesiace + karta zywieniowa za 180 zl + jakies tam smieszne benefity(nieodczuwalne finansowo) jak w robocie za granica dostaniecie 6500 pln najmarniej na start, WNIOSKI WYCIAGNIJCIE SAMI, tak jak mowie, sa tacy co w byle robocie i po 15000 pln wyciagaja, a sa zawody, gdzie i 5000 euro mozna osiagnac

trx
@pragmatyk

Myślę podobnie, dlatego roześmiałem się w słuchawkę kolesiowi, który proponował chyba 3 tysiące brutto. :) Za mniej niż 5 tysięcy na rękę w Polsce nie robię.

damian
@trx

Jakbyś miał robić za więcej niż 5k to byś nie szukał pracy w Carlsonie, prosta sprawa. Jak ty zgadzasz się z opinią gościa, który przelicza euro na złotówki i twierdzi, że pracując zagranicą masz "6500 pln najmarniej na start" to ja nie mam pytań, bo to tak nie działa.

Emigrant
@damian

Działa, działa! Bo np w DE masz 1500 euro netto, a często dużo więcej jak jesteś fachowcem, albo po prostu tłuczesz nadgodziny. Za mieszkanie poza dużym miastem zapłacisz na pół z 2 osobą 250 eur, czyli 1/6, a kto w Polsce zarabia 6500 pln i placi 1/6, czyli 1080 za mieszkanie? i to w małym mieście np poniżej 10 tys mieszkańców, mówię z doświadczenia

pat
@Emigrant

O czym wy piszecie w ogóle? To nie jest forum o emigracji. Jak dla was tak świetną sprawą są roboty fizyczne czy opieka nad dziadkami w Niemczech za 1500€ to droga wolna, granice otwarte. Nikt tu nie pisze, że w CWT jest rewelacyjna praca i zarabia się kokosy, to zwykła praca dla młodych ludzi, żeby nabrali trochę doświadczenia.

srat
@pat

Nikt nikomu nie każe opiekować się w Niemczech dziadkami za 1500€, można robić fajniejsze rzeczy za dużo większe pieniądze. W Polsce też nie trzeba pracować w call center za średnią krajową.

alfred
@srat

(usunięte przez administratora) mozesz tez jako fachowiec zarabiac 10000 k netto a w PL nie ma na to szans poza tym sila nabywcza 2500 euro netto ma sie nijak do 10000 k pln

Tymon

Dobra firma to ma kandydatów. Może jeszcze wyślą odpowiedź do zainteresowanych?

@Tymon

Dostałem negatywną odpoweidz

cwr
@Tymon

Ja tam dostałem odpowiedź tego samego dnia i paru znajomych co tam pracuje lub pracowało też zazwyczaj dostawało telefon kilka godzin po rozmowie.

Chris

Miała być odpowiedz do trzech tygodni pozytywna czy negatywna, mija już czwarty nadal cisza.

Anita

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Zbliża się sezon letni

HR
@Anita

Szanowna Pani, Właśnie się rozpoczął proces rekrutacyjny. Jeśli jest Pani nadal zainteresowana, zapraszam do kontaktu: krystyna.kwon-sroga@carlsonwagonlit.com

@HR

Jak długo trzeba czekać na odpowiedz po rozmowie kwalifikacyjnej?

gardzący wyzyskiwaczami

Żałosne (usunięte przez administratora) chętnych do pracy za jałmużnę. Szkoda cennego czasu na pracę u bubków. Jak cokolwiek umiecie, znacie jakikolwiek język, to omijajcie tę nędzną firmę jak najszerszym łukiem!

mk

Mam kilka pytań dla osób które pracowały lub pracują w tej firmie, bo nie wiem czy składać tam podanie. guardiacivil@o2.pl

@asdbardzo szczegółowo opisujesz warunki zatrudnienia w firmie. Myślę, że te informacje będą pomocne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją. Wspominasz też o wyjazdach na szkolenia zagraniczne. Mógłbyś powiedzieć o tym coś więcej? Osoby pracujące w jakich działach mają taką możliwość? Jak często są takie wyjazdy organizowane?

dsa
@Karolina

Jak ja byłem to były chyba dwa, 3-dniowe wyjazdy- do Paryża i Amsterdamu, 10 lub 15 osób na jeden wyjazd. Szkolenie zdaje się z liniami KLM/Air France. Decydowało losowanie- każdy miał szansę, kto się zgłosił do losowania, bez względu na dział.

asd

Zrezygnowałem po pół roku, praca marzeń to to nie jest, ale jak na warunki rzeszowskie jest całkiem ok. Dość łatwo dostać tę pracę, bo szkolenia odbywają się ~co miesiąc, jedyny wymóg to znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym. Pierwsze dwa miesiące to szkolenie, gdzie można się trochę nauczyć, niewiele się robi, no i od pierwszego dnia ma się umowę o pracę. Po szkoleniu przydzielają do zespołów i zaczyna się pracę, najczęściej na słuchawce, chociaż można też się załapać do działu gdzie praktycznie nie ma kontaktu z klientem, ale to mało prawdopodobne. Sama praca na słuchawce mocno średnia, klienci są często dosyć wymagający, a system na którym się pracuje działa dość słabo. W zależności od działu do którego się trafi jest więcej pracy lub mniej. Ciężko mi znaleźć jakiś plus specyfiki tej pracy, ale jest w Carlsonie sporo ludzi, którym ta odpowiada. Nie ma wielkiego "przemiału". Jak ktoś rezygnuje to chyba najczęściej w trakcie pierwszych 6 miesięcy, ale zdecydowana większość zostaje i to na długo. Plusy są takie, że jest to duża firma i można się tam obyć z korporacyjnym środowiskiem. Do tego jak to w korporacjach dochodzą benefity (karta żywieniowa, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, zniżki na multisporty, zniżki dla agentów podróży). Płaca jest oczywiście rzeszowska, ale też nie jest tragiczna. Dodatkowy plus to taki, że można dorobić chodząc na nocki, w weekendy i w święta- i to całkiem nieźle. Wszystko zależy od zespołu, w którym się pracuje- są pon-pt, a są 24/7. Zdarzają się nadgodziny i to dość często, bo nigdy nie wiadomo, kiedy wpadnie telefon. Jeśli zna się więcej niż jeden język obcy to dostaje się dodatkowe pieniądze. Często przyjeżdżają też przedstawiciele linii lotniczych czy hoteli na prezentacje, są organizowane imprezy dla pracowników, wyjazdy na szkolenia zagraniczne. Ogólnie atmosfera jest ok, managerowie też są w porządku. Raczej polecam, chociaż sam bym już chyba nie chciał pracować jako "agent". @pragmatyk Gratulacje, odkryłeś, że w zachodnich krajach zarabia się lepiej niż w Polsce, musisz być bardzo mądry i obyty w świecie.

@biedronka chętnie dowiemy się więcej o tym jakim firma jest pracodawcą, jednak nie jest to miejsce na ocenę pracy poszczególnych pracowników firmy. Jeśli wystąpiły sytuacje, które nie powinny mieć miejsce, to warto takie informacje przekazać wewnętrznie i bezpośrednio do pracodawcy. Próbowaliście je zgłaszać?

biedronka

Pracuje w firmie dwa miesiące( rzeszow) atmosfera wydaje się być dobra ale szkolenie z trenerka (usunięte przez administratora). jest tragiczne, grupa się zgrała ale atmosfera która wprowadziła jedna z trenerek to naprawdę tragedia. Drwiny i śmiechy to wręcz nieprofesjonalne lecz na porzadku dziennym z jej strony. Dorota jest piękna, przekochana osoba kiedy jej nie ma w pracy. Naprawdę ważne jest dobre szkolenie, wszystkich przechodziły myśli żeby rzucić ta robotę bo to co się działo czasami to "sadyzm". Zero uwagi i tłumaczenia, zostawieni sami sobie mieliśmy szukać informacji bo trenerka pisała sobie coś na komputerze, tak potrafiliśmy przesiedzieć tydzien i sluchac ze jesteśmy opóźnieni już od drugiego dnia szkolenia. Ocena szkolenia 5/10. Ocena trenera -5/10. Mam nadzieje ze w firmie będzie już tylko lepiej a to traumatyczne przeżycie ze szkolenia będzie wkrótce za nami wszystkimi. Zaznaczę ze podczas szkolenia zostały zwolnione 4 osoby dzięki wyżej wspomnianej osobie.

już nie jeleń

Z perspektywy byłego pracownika opiszę to tak: jeśli chcesz pracować za śmieszne pieniądze w przedziwnych godzinach, w święta oraz weekendy w korpoatmosferze gdzie nawet wyjście do toalety jest odliczane od twojego czasu na przerwę to wymarzona praca dla ciebie. Szkolenie jest trudne, zdarzają się sytuacje gdzie zwalniano ludzi po dwóch niezdanych testach ale i tak niezależnie od zaangażowania w momencie rozpoczęcia pracy jesteś zupełnie zielony i mało kto wyraża chęć pomocy nowemu bo przecież każdy jest zajęty swoją robotą. Ponadto system sypie się co chwilę a co za tym idzie nierzadko kilku lub kilkudziesięciominutowa praca idzie się... Powyżej pojawiło się stwierdzenie, że nie bierze się pracy do domu.. owszem pod warunkiem, że nie jesteś na szkoleniu tudzież nie wkuwasz polityki klienta z działu do którego zostałeś przydzielony, ewentualnie nie wpadnie ci telefon chwilę przed końcem zmiany :) Perspektywy awansu są znikome, znam ludzi, którzy po kilku dobrych latach nie przeskoczyli ani o szczebelek w górę. Do kolegów też nie ma się co przyzwyczajać, rotacja jest potężna i w zasadzie nie dziwi. Jest to praca dla ludzi, którzy szukają pierwszej pracy a ich jedynym atutem jest znajomość języka angielskiego ale osobiście twierdzę, że to rozwiązanie na pół roku, nie dłużej (byleby wpisać coś do cv). Jeśli myślicie o aplikowaniu wiedzcie, że jeśli nie przepracujecie minimum pół roku będziecie zwracać pieniądze, (osoby zwolnione na początku szkolenia nie mają wypłacanych żadnych pieniędzy). Paranoja.. Nie tęsknię;)

k0k0z

Zarobki przyzwoite, praca 8.15 nie trzeba siedzieć po godzinach, dodatki za zmiany nocne, weekendy itd wszystko zgodnie z prawem pracy. - bonus za odpowiednio 5 czy 10 nocy w miesiącu (w zespolach 24/7 nie kazdy taki jest) - bonus za globalny cel firmy kwartalnie - premia roczna i polroczna, z roczna roznie bywa bo jest zalezna od globalnego wyniku firmy, polroczna praktycznie gwarantowana (trzeba sie starac zeby nie dostac) - szkolenie 2 miesiace - odpłatne w wypadku rezygnacji - ja nie rozumiem płaczu ludzi którzy narzekają, że ktoś im się każe uczyć w pracy, ludzie, to nie jest wiedza wykładana na studiach, firma uzywa wlasnego oprogramowania, skad sie macie dowiedziec jak pracowac poprawnie? - angielski dobry musi byc - jak myslisz ze mowisz dobrze a nie mozesz zarezerwowac pokoju w hotelu bo nie rozumiesz brytyjczyka, czy amerykanina bo maja ciezki akcent ta praca nie jest dla ciebie - kali jesc kali pic nie przejdzie, rekruter to wyłapie odrazu - to jest praca na poczatek kariery zawodowej, wszystkiego cie ucza, nie spodziewaj sie 10000 pln bo masz super studia, to tutaj nic nie znaczy bo i tak twoja wiedza ci sie przyda w jakims marginalnym stopniu jesli masz szczescie. Masz super studia nie idz pracowac do Carlsona chyba ze... czekaj? niemozliwe? wiecej ludzi tez takie kierunki skonczylo a rynek nie ma dla ciebie pracy? - szansa na awans jest, bez znajomosci, zwlaszcza jesli jestes mobilny. Multum ludzi awansowalo do innych krajow czy miast, firma jest globalna i opcji jest masa. Niestety trzeba chciec robic troche wiecej i sie wykazac, zeby ktos zwrocil uwage na ciebie w firmie ktora zatrudnia na swiecei 20,000+ ludzi, nie sadze, zeby gdzie indziej bylo inaczej. Jesli liczysz na prace gdzie startujesz od totalnego zera i dostaniesz niewiadomo jakie pieniadze i nic nie bedziesz robic, stan na ziemi i nawet sie nie zglaszaj. Zmarnujesz czas swoj i innych a potem jeszcze trzeba bedzie wysluchiwac twojego narzekania.

realista i nie tluk

znajomy zrezygnowal po niecalych 2 miesiacach jak sie zorientowal i znalazl cos lepszego, chociaz wszystko bedzie lepsze niz to- atmosfera jak w obozie koncentracyjnym, daja ci 1500 stron po angielsku do przyswojenia, co tydzien pisemny egzamin z ogromnej ilosci materialu, mi in kodow lotnisk, jakies 500 do nauczenia do tego skroty klawiaturowe, geografia teoria, cala masa materialu, spoznisz sie 1 minute!!! masz publicznego minusa, te co prowadza szkolenie rzucaja w strone potencjalnych pracownikow obrazliwe texty, placa jak w 3 swiecie powinni minimum za tyle wiedzy placic 4000 netto, a placa 2150 w Warszawie! gdzie za samo mieszkanie trzeba zaplacic 2500-3000, albo wiecej, smiech na sali, praca dla desperatow i idiotow, co gorsza jak rezygnujesz przed uplywem 6 miesiecy to proporcjonalnie musisz im zwrocic 1200, 1000, 800, 600, 400, 200, absolutnie odradzam, w kazdej byle jakiej firmie nie masz zwrotu kosztow za te ich smieszne szkolenia z programow do obslugi podrozy

MRS Black
@realista i nie tluk

Drogi Realisto, Mam nadzieje, że przepracowałeś chociaż miesiąc na słuchawce po tym jakże ciężkim koszmarnym i beznadziejnym szkoleniu.... Ugryźmy temat od innej strony: nie uważasz że wielkim plusem od firmy jest fakt szkolenia darmowego szkolenia z systemu a to że co tydzień jest test no cóż chyba warto sprawdzić swoją wiedzę. Słoneczko rozejrzyj sie po firmach ile kosztują szkolenia z systemów rezerwacyjnych. Testy i zakuwanie kodów lotnisk na pamięć to chyba konieczne (500 kodów to pikuś sama Europka...) Nie wyobrażam sobie agenta który nie zna kodów lotnisk o znajomości geografii już nie wspomnę. Atmosfera w pracy na pewno nie ma nic wspólnego z obozem koncentracyjnym wręcz przeciwnie jest naprawdę cudownie mówię tu o zespole w którym jestem już dwa lata. Pensja jak na korpo warunki jest całkiem niezła dochodza do tego bonusy za nocki i weekendy i jesteś like a boss. Odnośnie mieszkania to chyba polujesz na pałace za taką kwote kawalerkę spokojnie za 1500 wynajdziesz całkiem niezłą. Jednym słowem słoneczko zejdź na ziemię bo jak spadniesz na (usunięte przez administratora) to będzie bolało. Praca w CWT jest całkiem dobrą opcją, nie jest to praca marzeń, ale można się spokojnie utrzymać za te pieniążki. Fakt szkolenie było ciężkie przynajmniej na początku, ale do przeżycia. Po wstąpieniu w szeregi teamu zostałam przyjęta bardzo bardzo dobrze nie ma tu typowego wyścigu szczurów nikt nie stoi nad tobą z batem. Praca 8:15 zrobisz swoje zamykasz system wychodzisz nie zabierasz pracy do domu. Potrzebujesz wolne nie ma z tym problemu. Jeśli chodzi o awanse no problem można dość szybko awansować i nie za koleżeństwo a za swoja ciężką prace. Ja jestem mega zadowolona z mojej pracy tu i nie wyobrażam sobie przejścia do konkurencji mimo że pojawiły się propozycje.

@Byly

Witam serdecznie Polecam mlodym tz20-24 max mozna zarobic na lizaka i piwo :) Zarzad :D bo inaczej nie nazwe Zespolu managerow to grupka znajomych przyjetych na samym poczatku jako support i awansowali z braku laku . Doswiadczenie przed powazna praca tak traktowac jako prace nie . Praca dla kawalerow ktorzy mieszkaja z rodzicami ;)

Az

Hej, mam pytanie co do ofert pracy tutaj, jak to wygląda w sumie czy HR Administration Specialist with French zarabia jakieś w miarę przyzwoite pieniądze czy raczej jest to dość normalna kasa i w euro czy w złotówkach, bo warto by wiedzieć chcyba wszystko

Zostaw merytoryczną opinię o CWT eCenter - Warszawa

• Jak się pracuje w CWT eCenter?

Zobacz opinie na temat firmy CWT eCenter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWT eCenter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWT eCenter?

Kandydaci do pracy w CWT eCenter napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWT eCenter