CWT eCenter

Opinie o CWT eCenter

Chabra

Czy ktoś był na rozmowie o pracę w CWT w grudniu 2012? Czy zna ktoś już wyniki rekrutacji??

JuStIcE

aa - 2012-10-15 21:50:11 kea - 2012-03-05 11:00:07 W Warszawie jest w porzadku. Moze to zalezy od zespolu, w ktorym sie pracuje? Moj maz pracuje tam niezbyt dlugo, ale jak najbardzie wszystko jest na plus. Od poczatku jest doceniany, sa bardzo w porzadku w stosunku do niego. Dodam, ze absolutnie nikogo tam nie znal wczesniej, nie jest po znajomosci. Potem okazalo sie, ze kolezanka znajomego w tej samej firmie od 6 lat pracuje i jest bardzo zadowolona. Niestety, zarobki niebyt wysokie, ale sa rozne dodatki typu pakiety lunchowe, prywatna opieka medyczna etc. Umowa o prace od poczatku. Tym, ktorzy tak narzekaja, polecam prace na zlecenie... Bo kazdy woli umowe o prace i moze troche nizsze zarobki, niz wiecej zarabiac, ale nie miec zadnej pewnosci, czy za miesiac kolejne zlecenie dostanie... Powyższe to kłamstwo. w CWT od bardzo długiego czasu nie ma normalnych umów ani zewnętrznych rekrutacji. Tylko umowy zlecenie a i to się właśnie skończyło.Nie wiem, skad te informacje, ale na pewno nie z pierwszej ręki :) Być może, jeżeli mowa o którymś z lokalnych biur CWT, to i nie ma normalnych umów o pracę. Natomiast w placówkach, które głównie rekrutują, czyli w eCenter - obojętnie, czy to Warszawa, czy Rzeszów (Świlcza) na dzień dobry jest umowa o pracę na pół roku, a po tej kolejna już na czas nieokreślony. Jeżeli ktoś tutaj nie pracował dłużej niż tydzień, to niech nie wypisuje bredni.

aa

kea

zuza_lalka_nieduza

Chyba wlasnie w stolicy jest duzo gorzej niz w drugim naszym biurze w podkarpackiem. Zarobki ponizej sredniej krajowej, oceny ktorych glownym celem jest sciecie premii, wiekszosc menedzerow jest na stanowiskach z przypadku, donoszenie mile widziane.

czy ktoś mógłby napisać jakie są zarobki w tej firmie w Warszawie na stanowisku konsultanta ds. podróży? pozdrawiam

zalezy o jakim oddziale piszecie?! w Warszawie jest bardzo w porządku.

Ciekawa

Koleżanko/Kolego, na jakie stanowisko aplikowałaś/aplikowałeś. Ja też kiedyś próbowałam się tam zatrudnić... Na czym polegał brak zachowania poufności rekrutacji?

Dodatkowo jesli beirzesz udział w rekrutacji, to na pewno nie bedzie to poufne ze strony CWT..... coś takiego jak zachowanie poufności procesu rekrutacji w tej firmie nie istnieje...

z działu opracyjnego

ŚWIĘTA PRAWDA !! (usunięte przez administratora) i jej koleżaneczka (usunięte przez administratora)myślą, ze mogą traktować ludzi jak roboty a do tego przy złym humorze jeszcze się na nich wyżywać. FRUSTRACJA, STRES I BRAK CHĘCI PRZYCHODZENIA DO PRACY. Do tego ten kto kabluje i się podlizuje ma lepiej.. coś okropnego! Kiedyś był tam wspaniały kierownik (usunięte przez administratora) który wprowadzał wspaniałą atmosferę, nie lubił kabli, potrafił docenić i był sprawiedliwy a odkąd te dwa (usunięte przez administratora)objęły ,,władzę" na obu piętrach na stałe zagościła atmosfera terroru! NIE POLECAM, ODRADZAM STANOWCZO!

Mia

No w koncu ktos napisal, jak tam naprawde jest :) Dzieki :)

SASANKA

Hej, a na jakim stanowisku tam pracowałaś? I w którym miejscu? Pozdr!

MalaCzarna

Kochani, Jesli cenicie wlasne umiejetnosci oraz szanujecie swoj wysilek i trud, to nie macie czego szukac w Carlson Wagonlit Travel!!!!! Bo tam na pewno nikt Was nie doceni! Taka szczera, a zarazem smutna prawda! Jesli jednak nie wierzycie, ze moze byc az tak zle, to zachecam do zlozenia CV - jak Was przyjma, to juz kwestia kilku tygodni do gorzkiego rozczarowania, a w rezultacie strata Waszego czasu... To firma bez realnych perspektyw rozwoju i doskonalenia swoich pracownikow, bez polityki pracowniczej, typowa hala produkcyjna; oferty pracy oglaszane przez te firme nalezy traktowac z przymruzeniem oka, gdyz max. polowa pieknie ujetych w nich kwestii pokrywa sie z prawda. Wymagania jakie sa stawiane potecjalnym kandydatom sugeruja, ze firma jest solidnym partnerem, ale nie ma sie co zachwycac, bo przeciez kazde ogloszenie musi sie ladnie czytac. W istocie kazdy konowal co jako tako mowi w jakims jezyku obcym ma szanse przyjecia i pracy w charakterze polautomatu, az frustracja kaze mu odejsc... A jak sie tam nie frustrowac, skoro to wewnetrzne uklady i znajomosci decyduja przy powierzaniu wyzszych stanowisk osobom bez wymaganych kompetencji czy tez uprzedniego doswiadczenia!!! A kadra managerska to niestety sluzalcze gwiazdy zaslepione wlasnym blaskiem! Wiec jesli jestes NAPRAWDE AMBITNYM I ZDETERMINOWYM na sukces, to chyba juz powinines wiedziec, czy tam aplikowac czy nie.... Pozdrawiam, MalaCzarna

Zostaw merytoryczną opinię o CWT eCenter - Warszawa

• Jak się pracuje w CWT eCenter?

Zobacz opinie na temat firmy CWT eCenter tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CWT eCenter?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CWT eCenter?

Kandydaci do pracy w CWT eCenter napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CWT eCenter