Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Krystyna

Co powiecie o pracy jako Szklarz? Czy biorą ludzi z zerowym doświadczeniem? I jeśli tak to jaką pensję dostaje taki świeżak?

zgoda
@Krystyna

nie wiem jakie pieniądze ale świeżaków uczą wszystkiego

Roman

Z czym elegancko? Z wypłatą czy z umową? Bo moe obie super, co?

adam
@Roman

A możesz trochę rozwinąć temat? Zatrudniać się czy nie.

Kamila
@zgoda

to super i w sumie chyba nie płacą najniższej w takim razie? pytam, bo pewnie byś wiedział, czyli negocjowanie pozostaje? a szkolenia z ciekawości jak wyglądają i ile trwają?

598p3
@Kamila

ale o co chodzi z tymi szkoleniami? dlaczego tyle mowy o tym. Przecież przychodzisz i pracujesz i tyle. Jak w zwykłej firmie.

Kamila
@598p3

była mowa o świeżaku, ciekawa jestem nauki dobrych praktyk tutaj i perspektywy na dalszy rozwój. firma cieszy się może dobrą opinią z branży w okolicy?

Monia

Praca super zwłaszcza że można pojechać w delegację jak się ma fajnego kierownika:)

bobbo

dla mnie okej i zarabiam wiecej niz dawniej

hehe
@bobbo

na razie tu zostaje, bo jednak normalnie pracuje, a nie ze tu każa zostac, tam zastepowac, a potem i tak wszystko zle l teraz mam spokój

Czego można spodziewać się po pracodawcy który nawet na jadalni zainstalował kamerę?

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
Zorro

Moja opinia jest taka jeżeli ktoś ma olej w głowie i chce się mu robić niech ucieka z daleka zero awansu zero zarobku zero zadowolenia zero czegokolwiek tylko praca chyba że piszesz do szefa jak łukasz krzysiek ......... i wszycy wiedzą kto. piszą na swoich ale ....zatrudniłem się w innej firmie i na start dostałem więcej.Pozdrawiam .

Agnieszka

Praca Super ;;) Jestem zadowolona z mojego stanowiska Kierownicy i Mistrzowie są super ;;;))

betoniara
@Agnieszka

tez mi sie wydaje, ze ludzie na stanowisku mistrzow i brygadzistow są fachowcami, dobrze traktują ludzi, podoba mi się atmosfera w pracy

okkk
@Agnieszka

jak nasciskam na buzke to każe mi pisac opinie to daje ze jest ok

a

bo się zgadzam i tyle

Widzieliście, że Dubiel Vitrum poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

a

warto pracować jest ok, dobrze ustalone wszystko

Dubiel Vitrum wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Projektant.

Maśnicka

Szkoda czasu marnować na tym stanowisku. Szukaj pracy w lepszej firmie.

Katarzyna matka syna

Nasz Szef nie dość że nam dobrze płaci to jeszcze dba o nasze zdrowie Dziś przywiózł świętą wodę To się cenni

egzorcysta
@Katarzyna matka syna

to na egzorcyzmy dla kilu pań z antresoli

41rq

tez dostalem, wzialem, dzieki

Do administratora: czy słowo (usunięte przez administratora) jest niecenzuralne?!

Kurcok
@Katarzyna matka syna

No bo jakbędzicie chorować ti nie przynosicie dochodu a ja kogo mam ścigać????????????

Ojciec

Ja to jestem ciekaw gdzie się podziało socjalne to które nie wypłacali dopóki nie powstał związek zawodowy.To było kilkanaście lat . .Może inteligentni odpowiedzą albo klęczący lub kozioł. Okradziono najbiedniejszych pracowników którzy mieli dzieci.

@Ojciec

Jak się jest ograniczonym umysłowo, to sie wyplakuje w internecie a jak sie jest ogarnietym ojcem to sie wie, ze o fundusze z socjalu składa sie wnioski nawet krowa by sie polapała, ze skrzynka z napisem zfśs do czego sluzy

@112341234124

Takiej skrzynki nie było.ogólnie nic nie było nikt na hali nie dostał a co do ograniczenia każdy sądzi swoją miarą tym bardziej jak się nie wie co to krowa i współpracuje się z inteligentnymi i myśli się że pozjadało wszystkie rozumy a się robi u dubiela. :))))

@Ojciec

Nie okradziono!!! Tylko " na pewno te pieniądze zostały przyznane najbardziej potrzebującym pracownikom" ,którzy oczywiście zapomnieli wziąć pokwitowania. Też się czepiasz jak Izba Skarbowa. Zaraz przedawnienie i luz

Ojciec

Tak jak napisałem szef klęczał pod figurą i bezczelnie okradł z socjalnego najbardziej potrzebujących pracowników którym się to należało dopiero jak założono związek zawodowy to wtedy z wielką łaską coś dał :))) ci ludzie naprawdę byli potrzebujący.

To takie proste
@Ojciec

Tak było okradł biedne dzieci zwykły (usunięte przez administratora) udający swiętego:))))

Podejrzany

Dzięki pracy w Dubiel Vitrum mam na podstawowe rzeczy takie jak alkohol i narkotyki Mi to wystarcza

Wiesław

To jest firma w tym miesiącu dwa dodatki po sto złotych a wypłata mniejsza do Szefowej pielgrzymki ale wszystko się zgadza żenada ale inteligentni nad tym myśleli. :))) . Teraz do kaplicy.

Kiper
@Wiesław

Nie wiem na co te narzekania, wypłata była bardzo dobra. Panowie i Panie ta firma jest zbyt duża by się ktoś tam bawił i źle obliczał Wam wynagrodzenia.

okkk
@Kiper

daję plusa tej firmie po zastanowieniu

Ona

Pracuję na typówce, kto pracuje w DV ten wie o co chodzi. Praca bardzo mi się podoba, niemal od pierwszego dnia czułam się jak bym była otoczona dobrymi koleżankami, kolegami jest to coś niesamowitego. Nasz przełożony jest bardzo miłym człowiekiem chętnym do pomocy nie czuję jakiejś presji z "góry" wręcz przeciwnie każdy bardzo chętnie pomaga, tłumaczy. Mimo braku doświadczenia w tej branży nikt mnie nie "dręczy" czy coś takiego. Można się w miłej atmosferze nauczyć tej pracy. Jestem bardzo miło zaskoczona ponieważ nigdy w życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem pracowników. Jestem bardzo zadowolona z obecnej pracy.

u
@Ona

Ok ja tak samo

DiCaprio
@Ona

Mhm, nikt poza mistrzami w górę nie zna słowa "branża". Szkoda mi tych ludzi

Xxxx

Ta firma to jedna wielka porażka . Nie pracuje tam ale wielu moich znajomych tak.Nie rozumiem że wszyscy za plecami na boku obgadują i narzekają na zarobki .A nie pójdą do źródła.Takie zarobki w tych czasach to jest śmieszne .Ja się dziwię że tak wogłle ktoś pracuję za tak głodową pensję...Ale myślę że to tylko kwestia czasu przy tym co się dzieje .I ciekawe kto będzie zarabiał na ich drogie bryki.Zamiast po kontach szeptać weźcie się postawicie ...

DiCaprio
@Xxxx

Gdzie Ci się oni postawią? Tam same kobitki na utrzymaniu mężów pracują żeby w domu garów nie myć lub starzy kawalerowie którzy nie potrafią wody w kiblu spuścić, bo pewnie mamusie po nich sprzątają. Hahaha

Dicaprio

Czołem dubielowska chołoto. Jak tam wam się utrzymuje siwego dziada, który nie ma na ratę kredytu i jego naiwnych i fałszywych działaczy (wydra czy dyrwa;człowiek z bagażnika - jakoś tak , siwa sowa, zwierzę z różna itd. ) Pozdrawiam wszystkie kobitki na które muszą zarabiać mężowie bo je z dafo wy*li lub Adasia okradły. Hahaha

Big G

Jestem zadowolony że na obiekcie firmy znajdują się gaśnice W razie pożaru można ich użyć Szef naprawdę dba o BHP Mam nadzieję że jak mój syn skończy studiować w Warszawie to pomoże zasilić szeregi firmy :)

u
@Big G

Ale śmieszne co .

Miś

Jak to jest ktoś napisał że zwykły pracownik ma 5tyś na rękę to kierownik Ryszard musiał mieć przynajmniej 10tyś i co zwolnił się to niepojęte pewnie już miał tyle pieniędzy że pilnuje sejfu w Skomielnej bo to teraz dużo się ceprów kręci i żeby go nie okradli , taki oddany firmie pewnie obliczył że jemu i dzieciom starczy kasy do emerytury.

oooii

Ocena ok

oooii

Git robota...

Nimfomanka

Szefowi powinni pomnik wybudować nie dość że pracownika daje dach nad głową i pieniądze to jeszcze kościół wspiera wzór do naśladowania => Ludzie narzekają na pensje jeżeli dla Was ludzie 5000zl na rękę miesięcznie to mało to boję się myśleć ile dla Was jest dużo Każdemu polecam ta pracę;)

Potężny Konserwator Powierzchn
@Nimfomanka

A były w tej bajce smoki?

Semion
@Potężny Konserwator Powierzchn

A co powiedz, że źle zarabiasz gościu! Ja też przychylę się do tych słów, zarobki teraz są na bardzo wysokim poziomie!

Antesignan
@Semion

Ile to jest pieniążków gdy wypłaty są na wysokim poziomie?

Januszek z ballady.
@Nimfomanka

Dostajesz 5 ale za dwa miesiące i to brutto. A cały czas narzekasz że nie masz kasy. :))))

Samiec
@Nimfomanka

Czy ma ktoś informacje czy nifomanka to ta z góry z piskliwym głosem pseudo kierownik góry??? Xd

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój