Opinie o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dubiel Vitrum. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dubiel Vitrum o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dubiel Vitrum w Rabka-Zdrój

Jak jest z pakietem medycznym w Dubiel Vitrum? Można dołączyć rodzinę?

Tak można z tego co kojarzę

Bombel

Praca w czystych warunkach, 8h, bez nadmiernej presji ze strony kadry kierowniczej, zarobki bardzo dobre, polecam, ja zaryzykowałem i jestem zadowolony, że podjołem pracę w tym zakładzie.

Dubiel Vitrum bardzo dba o pracownika a ja sobie to cenię, pracowałem w wielu firmach, większych i mniejszych i nigdzie nie spotkałem się by pracodawca dbał o pracownika. Urlopy można brać praktycznie zawsze gdy się chce, jak byłem na chorobowym to kierownik dzwonił do mnie i pytał się jak zdrówko i kiedy będę wracał, niby takie drobne rzeczy ale dla zwykłych szaraków mające znaczenie. Człowiek czuje się taki potrzebny a nie tak jak w innych firmach, ja pracowałem w pewnej firmie przez 6 lat i Szef nawet mojego imienia nie mógł zapamiętać a żeby się spytał mnie o jakieś sprawy prywatne to już wogóle.

Linzley

Z ciekawości patrzyłem na pity i muszę Was nieco zmartwić, nie mogę potwierdzić tych słów, że pensja stoi w miejscu. Patrząc na trzy lata w stecz znacznie lepsze są kwoty obecnie na picie, co roku praktycznie suma się powiększa, czyli tak jak ma być, więc czemu by nie chwalić tej firmy? Ja jestem zadowolony i to ze strony finansowej jak i pracowniczej.

Rozmowę kwalifikacyjną w Dubiel Vitrum masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Projektant CAD?
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Praca na magazynie z art. spożywczymi
KBTI Poland
logo firmy DORADCA KLIENTA ZAMOŻNEGO
PKO Bank Polski
Figo

Obecnie firma szuka nowych osób. Teksty pod spodem są przesadzone w dwie strony. Jeżeli chodzi o pracę to praca lekka, jeżeli chodzi o wypłaty to średnie. Atmosfera fajna, ludzie spoko. Jeżeli ktoś ukończył technikum bądź zawodowke w kierunkach elektryk, elektronik, budowlanka i jest w miarę ogarnięty to jak najbardziej zapraszamy. Jest wielka szansa, że takie osoby zajdą w tej firmie wyżej za czym idą wyższe pieniądze. Oczywiście ludzi z innym wykształceniem czy doświadczeniem zawodowym też zachęcam do składania cv. Wszystkiego idzie się szybko nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej to pisz pod moim komentarzem. Pozdrawiam

@Figo

Na jekie zarobki mogę liczyć?

@Lary

A jakie masz, wykształcenie czy doświadczenie?

@Figo

Mam średnie wykształcenie i zerowe doświadczenie w pracy ze szkłem

@Lary

Ale średnie czy średnie techniczne. A jeżeli średnie to po jakich kierunkach?

@Lary

No na montaż, pakowanie- minimalna, na maszyny może 1zł/h więcej. To oczywiście na okres próbny jeżeli dobrze wpadniesz to po 3 miesiącach podwyżka o 1zl. Potem jak będziesz się wyróżniał to też oczywiście zostaniesz doceniony. Oczywiście nie od razu. Na moim przykładzie powiem Ci że jeszcze 3 lata temu zarabialem mniej o blisko 2000zł

@Figo

Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, jestem bardzo wdzięczny, pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia.

Miś i ja...

U hahaaa

@Figo

Szkoda tam marnować czas...bo i tak cie zgnoją ..wykożystają..i perfidnie podstępnie sie pozbędną wtedy kiedy im to odpowiada..nikt nie widzi do czasu jak oni działają poza plecami...

olobolo

Dziwnym trafem przez ok 6mc, a nawet rok czasu było umieszczanych tu parę opinii z przewagą negatywnych. Na 2 tygodnie przed jakąś kontrolą wszystko ruszyło siłą wodospadu jak tu jest fajnie. Kłamstwo powtarzane 100 razy staje się prawdą. Ale zapraszam wszystkich chętnych niech się przekonają. Ja polecam tym, którzy nie mają zobowiązań, wydatków i ambicji tak jak ja. Taka wegetacja.

Kurczak
@olobolo

No cóż. King Fisher już się zbliża, już puka do mych drzwi.

Pracownik Z
@olobolo

Jakim trzeba być pustym człowiekiem by móc powiedzieć o sobie że jest się bez ambicji.... Współczuję Panu i pańskiej rodzinie.

Miś i ja...

olobolo
@Pracownik Z

Może nie tyle pustym co szczerym. A za wyrazy współczucia dziękuję. Rodzina niestety nie podziękuje, bo jej nie posiadam. Inaczej bym w tej firmie się nie zatrudnił. Mimo wszystko jeszcze raz dziękuję.

Ha ha no....ja też..

Jak by było dobrze to nie trzeba żadnych ogłoszeń ludzie sami przyjdą , szkoda strzępić języka im więcej umiesz to patrzą cię więcej wykorzystać dobrzy pracownicy dawno już odeszli(usunięte przez administratora) szkoda było na kawę dla pracowników zarobki nie adekwatne do umiejętności i zaangażowania chyba że donosisz (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam chyba że jesteś u mamy na garnuszku i chcesz mieć święty spokój że nie pracujesz bo tu się nie dorobisz jak słynni bracia że szlifierek.

Miś i ja

Racja...jednak są tam ludzie którzy widzą to samo co ja..

Ozyrys

Snajper bardzo dobrze mówisz, zgadzam się w 100 procentach, ja tam nie czuję jakiegoś uciążliwego hałasu a jeśli ktoś czuje jakiś dyskomfort to przecież każdy ma na wyposażeniu słuchawki i dodatkowo jeszcze stopery więc nie widzę problemu do narzekań. Co do zarobków również przyznam rację netto to jakieś 2500 do 3000 na maszynach, mało tego zarobki ciągle rosną co mnie jako pracownika bardzo cieszy. Tak że nie wiem który to Snajper ale chętnie przybił bym Mu pione bo dobrze pisze. Panowie i Panie którzy tak narzekacie, nie płaczcie tak nad swoim losem tylko bierzcie się do roboty a będziecie za to sowicie wynagrodzeni i to nie są słowa z palca wyssane po prostu piszę o tym z mojego własnego doświadczenia.

@Ozyrys

Ha ha ha....(usunięte przez administratora)to daje.. Chyba że głuchy jesteś

One

Zatrudniłem się niedawno do tej firmy, moje ogólne wrażenia jak na razie bardzo pozytywne, da się odczuć, że pracodawca dba o pracownika, jak na początek wypłaty całkiem spoko, praca nie jest ciężka da się szybko ogarnąć temat i pracować samodzielnie mimo braku doświadczenia w tej branży.

@One

Masz racje...jak na początek...tam nikt nie chce isc do pracy..większosc odeszła..przekonując sie ....ale heh powodzenia..????

Power

Pany gdzie tyle zrobicie? Przy takim nakładzie pracy oczywiście...... Ja wychodzę ponad 3 tyś na rękę i wcale dorobiony nie przychodzę do domu. Świetna praca tylko trochę trzeba pomyśleć i coś pokazać.

jestem ciekaw
@Power

A trzeba tam jakiś ludzi do magazynu, albo noszenia szyb? albo czy trudno na maszynie pracować? i ile czasu się uczy na takiej maszynie? obcinają pensje jak sie ustawi zle parametry? czy szyby w ogole mozna poprawic, czy nie da sie jak ktos zepsuje?

jestem ciekaw
@Power

3 tys na reke? no nie wiem... chyba brutto? albo pracujesz wiele lat?

@Power

Chyba im (usunięte przez administratora) lizać...????

Laskowy

Nie rozumiem ludzi którzy tak narzekają na DV, ja już tu pracuje 14 lat i jestem mega zadowolony. W pracy jestem 8 h po pracy mam dużo wolnego czasu, który mogę spędzać z rodziną. Piszę o tym bo widzę jak moi koledzy pracują na budowach od rana do wieczora i zarobią parę stów więcej, ale jakim kosztem.....? Niszczą sobie zdrowie, nie mają wogóle czasu by spędzić wolny czas z dziećmi a jak już mają wolną niedzielę to leżą przed tv i nie mają na nic sił oczywiście nie dziwię się im, bo po takim tygodniu pracy też o niczym innym bym nie marzył jak o chwili spokoju i zregenerowaniu sił.

Choj
@Laskowy

To widzę że koledzy z budowy od ciebie wiele nie dostają. Dobry budowlaniec zarobi 5 koła. 14 lat tu robić to zmarnowanie życia.

Laskowy
@Choj

No widzisz dobry budowlaniec.... A ile pomyśl zarobi na początku, bo nikt fachowcem się nie urodził.... A co do mojego zmarnowanego czasu w tej firmie.... Ja jestem zupełnie odmiennego zdania, co prawda Ferrari nie mam czy willi z basenem czego Tobie życzę ale w tym czasie założyłem rodzinę, wybudowałem swój własny dom, jeść co mam jakoś nie bieduje ani moja rodzina. Jestem zadowolony z mojej obecnej sytuacji materialnej, wiadomo jak już mówiłem nie żyję jak król lecz jakoś nie muszę sobie niczego odmawiać ani moje dzieci. Każdy ma jakieś inne potrzeby materialne lecz ja z tej wypłaty potrafię jakoś utrzymać dom i rodzinę.

Orzech
@Choj

Robiłem ostatnio kompleksowy remont łazienki, fachowiec wycenil całą łazienkę na x zl, ale licząc na dniowke wychodziło mu 700zl za 8h robił u mnie 7 dni po 8h. Czyli podsumowując, kto się nie zna na robocie to siedzi w DV za marne grosze i przez 8 h monotonia jednonibto samo. Aaaa bo na pewno znajdą się tu mądrzy jak znacie jakichś tanich fliziarzy to dajcie namiary, bratu za 2.5m2 lazienki powiedział już w tym roku 8tys i czas wykonania do 2ch tyg. Czyli za 1mies może wyciągnąć nawet 16tys. A co zauważyłem, teraz budowlańcy już nie jeżdżą maluchem czy starym passatem na wyceny tylko z półki mazda cx5. A to 5 tyś to zarabia nie fachowiec na budowie tylko pomocnik fachowca. Czasy się zmieniły A dv został daleko za murzynami

Laseczka
@Laskowy

Pracą w kraju teraz rządzi wolny rynek jest super a na maszynach nie ma kto robić panie myją fazowarki karcherem takie kwalifikacje fachura ale pewnie dużo zarabiają i nie myślą o pracy nikt z szeregowych pracowników domu za dubiela pensje nie wystawił chyba korpiołek ale to "dom"papiery w porządku ale jak badali chałas to połowę maszyn nie chodziło albo hartowano grube szkło te pozytywne komentarze to piszą kierownicy jak np. organista "konus"jego jakby zwolnili to gdzie on biedok wszyscy co coś umieli to dali dyla no bo pewnie dorobili się fortuny domów rodzin Porsche po co dalej robić no a biedny zarząd o niczym nie wie razem z szefem i ściskają kasę po prostu sielanka lub utopia.

@Laskowy

Jeszcze sie nie przekonałeś..? ???? zaczekaj...

Kamus

Mimo narzekania innych, podkreśle nie licznych jednostek, ja jako pracownik pracujący na produkcji powiem z czystym sumieniem: nie jest źle w DV. Zarobki przyzwoite, kasa zawsze na czas, ubranie robocze zapewnione, wszystkie weekendy wolne, dodatek nocny super a podobno będzie jeszcze wyższy, praca nie wymagająca dużego wysiłku fizycznego. Ja osobiście jestem bardzo zadowolony z tej właśnie pracy. A to, że ludzie tu piszą, że Dubiel szuka pracowników, panowie i panie a który przedsiębiorca w obecnej dobie nie szuka ludzi do pracy.....?

@Kamus

...uja prawda...

Miś i ja

(usunięte przez administratora)Kiedyś prestiz... dzis płacą za to zebyś kogos przeprowadził???? czas na zmiany albo zamykać tą bude bo tylko wstyd

Kamus
@Miś i ja

Chłopie a pokaż mi kto teraz nie szuka ludzi do pracy...? Czasem gdy czytam te prostackie komentarze naprawdę mam niezłą beke.

@Kamus

Kiedyś Ci ta beka opadnie ...???? śmieszny jesteś!

Rufus

Ja pracuję w DV ok 5 lat, całkiem fajna praca, system zmianowy bardzo mi odpowiada ponieważ mogę sobie zaplanować wolny czas z dużym wyprzedzeniem. Na zarobki nie mam co narzekać ponieważ są całkiem przyzwoite. Z urlopami nie ma problemu to też bardzo sobie cenię.

Gruzin

Pracuję tutaj od roku i jestem bardzo zadowolony, świetna praca, polecam.

Pracofiks

Dobre zarobki, miła atmosfera, polecam.

Miś i ja

(usunięte przez administratora)pracowników nie szanują ich majstrowie śpią na nocnej zmianie mają wszystko w dupie...szkoda tam poświęcać zdrowie i lata pracy..! A cenią sie jak za złoto!!

@Miś i ja

Okradacie to Wy zakład pracy! Domagacie się niebotycznych pensji nie dając nic od siebie, za co Wy chcecie te duże pieniądze? Za granie na telefonach? Za te ciągłe rozmowy? Za przychodzenie pod wpływem alkoholu do pracy?! Panowie pierwsze zobaczcie jak wygląda Wasza praca a dopiero później domagajcie się podwyżek. Moim zdaniem mało który pracownik zasługuje na takie wynagrodzenie jak obecnie otrzymuje.

@Wujek

Jakie to są niebotyczne pensje? Skąd wiesz kto ile zarabia? Jeżeli można jakie Ty otrzymujesz wynagrodzenie netto (na jakim stanowisku)? Kto jest odpowiedzialny za zatrudnianie alkoholików, pracownicy? "Góra" nie motywuje ambicji i pracowitości, "Góra" cieszy się gdy ktoś przychodzi do pracy i nie upomina się o podwyżkę. W zakładzie brak dyscypliny pracy począwszy od dyrekcji skończywszy na szeregowym pracowniku ( przykład idzie z góry).

@Kicia

Kicia kto ile zarabia to jest sprawa której nie można publikować publicznie, może o tym nie jesteś świadoma..... Możesz oczywiście się ze mną nie zgodzić (masz takie prawo) lecz ja sądzę, że dyrekcja bardzo dobrze wykonuje swoje zadania. Uświadomię Cię tutaj, że obowiązki dyrekcji to nie tylko pilnowanie pracowników, ponieważ to nie jest przedszkole moja droga. W Ich obowiązki wlicza się wiele różnych zadań związanych z produkcją o których podejrzewam, że mało kto wie (bo i w sumie po co...) Jestem tego zdania, że jeżeli pracownik sam nie umie się upilniwać to chociaż by ktoś nad nim z batem stał to i tak nic to nie da, nie tędy droga. Nie będę więcej się tutaj sprzeczał, gdyż to ani odpowiednie miejsce ani czas.

@Wujek

Informuję że jak najbardziej jeżeli ktoś chce to może ujawniać swoje zarobki nie zostaniesz za to aresztowany. No chyba że poważnie wziąłeś sobie do serca słowa kierownika, żebyś nie chwali się podwyżką. Jeżeli chodzi o dyrekcję, to gdy pracownik kolejny raz dostaje naganę za bycie pod wpływem w pracy i na tym się kończy spawa to jak najbardziej dla mnie jest to przedszkole. Wg. mnie prestiż firmy to dobre zarobki i eliminacja patologii i wówczas nikt nikogo nie będzie musiał pilnować i wywieszać w dziwnych miejscach ogłoszeń o pracę, informacja o pieniądzu sama się rozejdzie.

zadowolony..
@Wujek

Ty możesz jak chcesz upublicznić swoje zarobki i stanowisko nikt Ci tego nie zabrania.

@zadowolony..

Masło maślane właśnie to samo zostało wcześniej napisane. Buziaczki

@zadowolony..

Zgodzę się jeśli lest taka moja wola to nic nie stoi na przeszkodzie bym upublicznił swoje zarobki i stanowisko. Miałem na myśli, że nie można ujawniać bez zgody zarobków innych pracowników.

@Kicia

Tak zgadza się swoje oczywiście lecz innych bez zgody nie można ujawniać, to miałem na myśli w wypowiedzi powyżej.

@Wujek

Ok panu już podziękujemy samozaoranie lv 100.

zadowolony..
@Wujek

To powie Pan/Pani w końcu na jakim stanowisku pracuje i ile zarabia? Czy dalej będzie trzeba czekać jak kierownictwo wróci z weekendu i Panu/ Pani podpowie. Nie chodzi mi o dokładne dane +- 200 na rękę. Dziękuję.

Zygfryd

Narzekają ale pracują nadal w tej firmie :) to mnie najbardziej śmieszy ha ha ha ha ha

Herc

Super praca, polecam.

niemamczas

nie mam czasu na rozwodzenie sie tutaj... pracuje sie okej, dobra praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Dubiel Vitrum - Rabka-Zdrój

• Jak się pracuje w Dubiel Vitrum?

Zobacz opinie na temat firmy Dubiel Vitrum tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dubiel Vitrum?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 41 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dubiel Vitrum
2.7/5 Na podstawie 766 ocen.
  • Kilińskiego 74A
    34-700 Rabka-Zdrój