Opinie o Rogowski Development Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rogowski Development Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rogowski Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rogowski Development Sp. z o.o. w Białystok

Zrozpaczony Nowy wpis

Szanowni państwo ostrzegam przed firma Rogowski szczególnie inwestycja konik polny. Firma kłamie że nie ma zgody MPWiK na przyłącza natomiast to Rogowski uchybia terminu dostarczenia dokumentow. Opóźnienia w oddaniu mieszkań pierwszego etapu to ponad rok.

Wiecie może, czy w Rogowski Development Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Niezadowolona

Mieszkania oddają bez prądu w gniazdkach i tłumacza ze w ciągu kilku dni przyjdzie elektryk i będzie działać , czekając miesiąc w dalszym ciągu brak prądu i elektryka . Czynsz za nic przysyłają do płacenia gdzie w mieszkaniu nie na wody , prądu ani ogrzewania .

Tomik
@Niezadowolona

Kupiłem mieszkanie na kretej (usunięte przez administratora) słychać wszystko co jest u sąsiada i na klatce grzejniki w Łazienkach zimne dzwonisz tłumacza jakieś bajki, nie polecam

Olek Nowy wpis
@Tomik

Dokladnie, czy ktos zakładał temu nieuczciwemu developerowi sprawe w sadzie?

Niezadowolona

Nie polecam kupowania mieszkania u Pana Rogowskiego jedyne co maja wysokie to cena mieszkań bo standard wykończenia jest tragiczny . Po wcześniejszym zgłoszeniu przeróbek wodno- kanalizacyjnych i tak nie są wykonane tak jak miały być , tłumacząc ze umknęło dla hydraulika , każde inne zgłoszenia usterki tez na poprawę czeka się tygodniami a w między czasie słyszy się tekst ze to elektryk to hydraulik jest nerwowy . Uzyskać jakaś informacje to jest zbywanie na jutro po czym telefony są nie odbierane . panie w biurze nie dużo lepsze . Nigdy nic nie wiedza odsyłają na budowę do kierownika a kierownik do Pan z biura .

andy
@Niezadowolona

dokladnie jest jak Pani poprzedniczka pisze. nie polecam Remigiusa Rogowskiego. Chamski do klientow (oczywiscie jak juz wszystko wplaca)

Olek Nowy wpis
@Niezadowolona

Dokładnie tak jest, jestem kolejnym niezadowolonym klientem. Oddanie mieszkan opóznione o grubo ponad rok. Niedoróbki i fuszerka. Zlecone prace hydrauliczne - oczywiscie podejscia nie z tych miejscach co trzeba mimo dokladnego projektu zrobionego przez mojego architekta. prezes firmy- Remigiusz Rogowski to kmiot jakich mało. Otwarcie mówi klientowi ze go to nieobchodzi i co właściwie za problem. Do wziecia pieniedzy wszystko ok, pozniej porazka. Nie polecam.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Rogowski Development Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Białystok
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Jako pracodawca jest ok atmosfera ok płaca zależy od kierownika i umiejętności

Kobieta

Dlaczego na tej wielkiej czerwonej reklamie z Panią ze Strajku Kobiet zabrakło słowa (usunięte przez administratora)

Jakie narzędzia pracy zapewnia Rogowski Development Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

marko

zależy na jakie stanowisko

marko

pracuje tam od 5 miesięcy dostać umowę pracę to jest cud płacą na czas miła atmosfera bhp to tego tam nie znają jak masz umowę to najniższa krajowa a resztę to pod stołem

Remek Obietnica

Opóźnienia na budowach sięgające kilku-kilkunastu miesięcy. Ciągle zmieniający się podwykonawcy, przerzucanie ludzi z budowy na budowę. Jeśli ktoś chce się bawić w podwykonastwo to kasa z góry.

Niezadowolony

To co się dzieje w temacie budowy Ogrody Potoki - drugi etap to jest jakiś skandal. Mieszkanie miałem mieć odebrane na początku października, mamy grudzień, a ja słysze o końcu stycznia, lub lutym. Sam budynek ma być oddany do użytku w marcu, czyli rok po pierwszym zakładanym na początku budowy terminie! Wcześniej zapewniano mnie, iż opóźnienie będzie niewielkie - tylko do listopada. Przecież to jest jakiś żart z klientów. Może ktoś kompetentny przyjrzy się temu co dzieje sie na budowie, bo ciężko tam spotkać jakiegokolwiek pracownika!

pij

Możliwość zdobycia doświadczenia rzeczywiście jest na wysokim poziomie, ale czy mają teraz jakieś oferty pracy? Zależy mi na pracy u nich. Pozdrawiam.

admin

Pracowników w tej firmie jest podobno sporo, może ktoś z Was chciałby pomóc i napisać kilka słów o firmie Rogowski Development Sp. z o.o.? Czekamy na komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Rogowski Development Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Rogowski Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rogowski Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rogowski Development Sp. z o.o.?

Rogowski Development Sp. z o.o.