Opinie o TPV w Biskupice Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie TPV. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TPV na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TPV w Biskupice Podgórne

aga

tpv i love you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aaa

ja mam prace i to lepsza ale tesknie za tpv niektorzy ludzili sie ze otworza ale raczej nie ma co liczyc na to

aaa

ludzie ktorzy bardzo czekaja na otwatcie tpv !!!!!!!!!!!!!!!!z tego co wiem to raczej sie nie doczekacie jesli zostanie otworzony jakis oddzial tpv to napewno nie bedzie to w biskupicach podgornych z tego co mi wiedomo prawdopodobnie gdzies na obrzezach wroclawia moze powstac a wy jakie macie informacje?

Pan Ryś

No to co z tym TPV otwierają , będzie reaktywacja ??

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie TPV? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

to co z tego ile ci potracili ja na swoja wyplate nie narzekalam po 2 latach pracy bylo 1550 -1600 na reke bez nadgodzin i sobot naprawde nie bylo co narzekac ale raczej nie wroce mam lepsza

@aa Dojazd nie był za darmo. Potrącali z wypłaty. Coś o tym wiem ;)

A po co mam ujawniać nazwę firmy, w której pracuję? Chcesz wejść na stronę tejże firmy i poczytać? A w TPV zarabiałem dość dobrze. Nie myl mnie proszę z pracownikiem produkcji. Ja się tutaj może i chwalę, ale jest to też mobilizacja dla innych by się cenili i szukali pracy za dobre pieniądze, a nie za miskę ryżu. O sobie nie zamierzam pisać, ponieważ wiem jacy ludzie pracowali w TPV i wiem, że ludziom się nie ufa. Szczególnie tym z TPV. Pozdrawiam :)

aa

tak juz masz 3 tysiaki i siedzisz na forum bylego tpv wez przestan czarowac ludzi i kit wciskac jak tak sie chwalisz to dlaczego nawet nazwy swojej obecnej firmy nie podasz??taki wyksztalcony jestes to co ty w tym tpv robiles dlaczego wtedy tyle nie zarabiales ja bym wrocila do tpv placa zla nie byla dojazd za darmo umowa byla i wiecej nie trzeba bylo zaklad nie byl wcale zly

W Normalnej firmie we Wrocławiu Panie Rysiu. Te 3000zł. to może nie jest jakaś wygórowana kwota jak na Wrocław, ale zawsze coś. W TPV można było jedynie zdobyć doświadczenie. A to, że mam studia to mam i lepszą pracę, czego Wszystkim życzę.

Pan Ryś

A gdzie tak dobrze płacą i samochód dają Panie anonimie??

Bo jesteście niewolnikami na usługach TPV. Ja już od dawna mam pracę i nie wrócił bym do TPV. Kiepski dojazd i płaca słaba. Obecnie mam 3000zł na rękę, samochód firmowy i wolne weekendy. A jak ponownie otworzą TPV tylko pod inną nazwą to dalej będzie jak było. Będą Wami pomiatać, a Wy na to nic..

aaa

dzwonilem do gorzowa pani powiedziala ze to plotki wysmiala nas

mania

jak to jest w koncu z tym tpv otwieraja czy nie>?czy to prawda ze dzwonia po ludziach w sprawie przyjec?

....

Żadnej reanimacji TPV nie będzie to tylko plotki , bynajmniej w tym roku.

Pan Ryś

anonim - 2012-07-16 13:34:47 a zna ktos numer do TPV w Gorzowie bo ten co jest w internecie to nikt nie odbiera jak sie dzwoni? (ciekawe dlaczego) Tel.+48 95 7391044

aaa

a ciekawe jakby tak zadzwonil do gorzowa wlkp. ciekawe czy by cos wiedzieli na ten temat oni maja wszystkie dane pracownikow z tpv w biskupicach wiec calkiem mozliwe ja mam prace i to dobra ale jak by chcieli to bym wrocila bo tesknie a co dzwonili do kogos ?

chodzą plotki że mają otworzyć fabryke we wrzesniu pod inna nazwą i podobno dzwonią do byłych pracowników czy chcą wrócić:) jakby ktoś wiedział cos więcej to niech pisze pozdrawiam

megi

czy ktoś już coś słyszał że tpv znów rusza we wrześniu ?

aaa

tęsknie za tpv! dlaczego akurat ten zaklad musialo to spotkac

Zostaw merytoryczną opinię o TPV - Biskupice Podgórne

TPV