meritumkredyt24.pl

Wałbrzych

Opinie o meritumkredyt24.pl

Alicja 2015-08-14 08:22:19
Współpracowałam przez jakiś czas z tą Firmą. Firma nie wywiązuje się ze swoich zobowiązań. Do dzisiejszego dnia nie otrzymałam zaległego wynagrodzenia. Firma odesłała mi wystawioną Fakturę z info. że nie zapłacą bo nie wywiązuję się należycie ze swoich obowiązków co jest nieprawdą. Zanim ktokolwiek z Was zdecyduje się na współpracę z tą Firmą proszę o dokładne przeanalizowanie Umowy współpracy i zadanie sobie pytania czy warto? Pozdrawiam.
Sylwia 2015-10-11 19:18:56
Jakoś ja nie mam problemów a pracuję w tej firmię pare ładnych lat, trzeba umieć pracować, nie ma nic za darmo.
?? 2015-10-11 19:21:26
czy to to samo coPromibo, Ci sami wlasciciele? czy moze mi ktoś pomóc???
@Alicje 2015-10-11 19:27:01
Umowy polecam przeanalizować i zastanowić się czy warto podjąc pracę w danej firmie, jednak jako były pracownik na nieterminowość wypłat nie mogę się uskarżać, aczkolwiek; byli tacy, którzy byli na działce i im ie płacono.
Edyta 2015-11-06 09:26:57
Witam. Mam zamiar rozpocząć współpracę i otworzyć agencję meritumkredyty24. Ciągle jednak zastanawiam się czy jest to dobry pomysł. Proszę o rady w tej sprawie :)
BYLY PARTNER 2016-01-14 21:09:03
Przestrzegam wszystkich przed współpraca z firmą meritumkredyt. Stawki prowizyjne przedstawione przed podpisaniem umowy zawyzone są o ponad połowę w stosunku do tych które później są rozliczane. Notorycznie opóźnienia w wystawiania zestawień i przelewaniu pieniędzy. brak jakiegokolwiek wsparcia w sprzedaży, brak wiedzy, znajomości produktów w tzw centrum wsparcia sprzedaży którym jest pani dyrektor sprzedaży od wszystkiego i od niczego, okładkach partnerów w żywe oczy i uważając że ma do czynienia z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Firma nastawiona na nachylenie się, która tak konstruuje system prowizyjne że zarabia na parterze 60 do 70 procent prowizji wypłacane przez bank dając partnerowi resztę na to by utrzymał swoją firmę tj lokal, media zus, podatek i żeby miał za co żyć. Firma nie jest nastawiona na budowanie sieci sprzedaży ale na okradli partnerów. Partnerzy po 3, 4 miesiącach współpracy korzystają z usług prawników by jak najszybciej moc się z tej niekorzystnej umowy wykręcić. Partnerzy masowo rezygnują z współpracy. I proszę tych, którzy piszą że jest to cudowna firma dla osób które chcą pracować, by nie okazywało ludzi. Jeśli przy 300.000 zł sprzedaży netto partnerowi wypłaca się prowizję 5000 zl to cudownie w tej firmie zarabia tylko Pan prezes na głupich partnerami i jest zakładanie prawa ręka pani dyrektor K.R dla wtajemniczonych.
Porazka 2016-01-14 21:34:58
Potwierdzam, firma nastawiona na dorabianie się kosztem partnerów. Ludzie masowo rezygnują z współpracy. Zero wsparcia. Zero czegokolwiek. Im więcej sprzedajesz tym bardziej Cie okradaja. Stawki dla partnerów nie więcej niż 40% tego co płaci bank. Resztę kradnie Pan prezes i jego świta. Trzymać się jak najdalej dla zdrowia psychicznego i finansowego!
Bober 2016-01-14 21:38:21
Tak to Ci sami właściciele. Prezes widmo i pani dyrektor klamczucha.Proszę mieć się na baczności.
Megi 2016-03-07 20:51:33
Pracuję w Firmie ładnych parę lat. Wy, którzy piszecie te wszystkie obelgi odpowiedzcie szczerze Czy od samego początku byliście Fer w stosunku do Prezesa i Pani Dyrektor??? Prezes to równy Gość Pani Dyrektor po prostu jest Za Dobra dla Wszystkich a Osoby, które wypisują te wszystkie kłamstwa i oczerniają Firmę to pasożyty, które tylko chcą brać nie dając nic w zamian !!!
Zawiedziona 2016-10-06 13:51:36
Pracowałam w tej firmie.
Nikomu nie polecam , na początku wszystko pięknie ładnie . Noga Ci się powinie będziesz miał / miała słabą sprzedaż w danym miesiącu i równają Cię z ( usunięte przez administratora )
Złożyłam wypowiedzenie wtedy to była jazda...
Ostrzegam wszystkich przed współpracą z tą Firmą, 2016-10-07 12:00:33
Firma nastawiona na okradanie Partnerów, bogacenie się ich kosztem. Tak, to prawda, że stawki (prowizje) są bardzo niskie i mimo wysokich uruchamianych wolumenów nigdy nie zobaczycie wysokiego wynagrodzenia. Zawsze znajdą coś, co pozwoli im obniżyć prowizję, a to błędnie zaznaczona promocja, a to stawki uległy zmianie i zapomnieli przesłać informacji na ten temat, a to brakuje dokumentów. Pani K.R. jest wielką kłamczuchą, co innego mówi przez telefon a co innego robi. Na maile nie odpisuje, jeśli już to z bardzo dużym opóźnieniem, twierdząc, że ma inne rzeczy na głowie i nakazuje kontakt z departamentem.... którym ona sama jest, podobnie jak Panem prezesem, działem rozliczeń i wszystkimi pozostałymi działami. Proszę, unikajcie współpracy z tą Firmą, ta Firma nie jest godna polecenia.
Ostrzegam wszystkich przed współpracą z tą Firmą, 2016-10-18 21:24:16
Feat, chyba sobie żartujesz!!! Po co piszesz takie bzdury??? Ta Firma to jedna wielka pomyłka!!! Nie wprowadzaj ludzi w błąd !!! NIE PODPISUJCIE UMOWY Z TĄ FIRMĄ!!!
cosek 2016-10-18 21:35:54
Chętnie bym zadbał o stabilne warunki finansowe, a wypłata jaka?
Zawiedziona 2016-10-25 14:05:37
Pracowałam w firmie kilka lat , ciężko jest z nimi rozwiązać umowę. Kary ogromne.
Ludzie którzy pracują wyżej nie szanują pracownika - współpraca kiepska dużo kłamstw.
... 2016-10-28 12:55:12
Witam,
Widzę tu bardzo dużo negatywnych opinii, z którymi w 100% zgadzam się. Pytanie moje jest takie : czy komuś z Was udało się rozwiązać umowę i otrzymać zwrot kaucji?
... 2016-10-30 07:28:35
*nabytawmk24 proszę o kontakt na adres nabicimk@wp.pl
Proszę wszystkich poszkodowanych o kontakt na w/w adres, może wspólnie damy radę odzyskać swoje.
... 2016-10-30 08:17:28
proszę o kontakt na adres nabicimk@wp.pl
Oszukana 2016-11-17 15:44:04
Proszę o kontakt osoby wykorzystane 727930173
x 2016-11-24 15:12:07
Szkoda, że nie napisałeś/aś o tym, że refinansują Ci czynsz, za darmo montują wyposażenie, kwaterują na szkoleniach etc.
ola 2016-11-24 15:26:23
Tak, dopiero po całkowitym rozliczeniu się i zwrocie wyposażenia :)
do X 2016-12-01 11:30:49
hahahaha, jaki czynsz? Bzdury piszesz! No chyba, że Twoja faktura wynosi powyżej 12 tys, a to przy stawkach, które ta firma oferuje nie jest możliwe .
Zostaw swoją opinię o meritumkredyt24.pl - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie meritumkredyt24.pl