Privacon Poland Sp. z o.o.

Opinie o Privacon Poland Sp. z o.o.

Kozioł

Żeby dostać podwyżkę to trzeba palić trawę jeden z psełdo kierowników wie o czym mówię , Ale o rodzinę się dba

Biuro
@Kozioł

Rozmawiałam w tej sprawie z Erykem przyjrzy się tei sprawie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Kozioł

Robić i nie chodzić do kibla i jeszcze za grosze żeby Holendrzy mieli na chleb i na coś jeszcze kto tam pracuje to wie co chodzi

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Moment jest dość trudny ale może?

@Irek

Tak, obecnie szukają wózkowych.

Crt
@Marek

Żaden wózkowy tam nie przyjdzie za te grosze tam można zostać inwalidom na tych wózkach

Czy często w firmie Privacon Poland Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Daniel

Co to znaczy

cirE

Tu przyjmą każdego w otwartymi ręcami. Jak im każdy odchodzi to byle by ktoś robił. I za dużo do kibla nie chodził.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Privacon Poland Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Mol

To już koniec tej firmy furtki i bramy to masakra za darmo bym nie wziął i kierownicy o tym wiedzą czas na zmianę pracy

cirE

Przecież odrazu widać że jest tu tania siła robocza. Ściągają ludzi z zagranicy niewiadomo skąd, ja do obcokrajowców nic nie mam przyjechali by pracować, ale dla nas te marne grosze które dają co po odliczeniu dodatku nocnego i dojazdowki na koniec miesiąca to jest żenada.

cirE

Najlepiej wziąć i spakować się i uciec stąd. A nie j...ć na trzy zmiany za marne grosze.

Judyta

Żeby była podwyżka to trzeba mieć dobre układy z kierownikiem tak?

Niemiec

Nic tylko iść i nasrać na środku tej hali. Dobrze mają ci do trzymają palec w (usunięte przez administratora) u kierownika, wtedy można liczyć na jakąś marną podwyżkę bo zwykły człowiek to zapomnij.

Hanna

@anonymous, Twój komentarz nie wnosi niczego do dyskusji. W wątku od dawna nie pojawiały się komentarze zatrudnionych w firmie osób, dlatego też zachęcam Cię do pozostawienia rzetelnej opinii, której treść będzie pomocą dla osób poszukujących zatrudnienia.

Nick-y

Ogólnie powiem tak, szału nie ma, ale jak komuś nie pasuje to nikt nikogo na siłę nie trzyma. Ciekawe który pracodawca da więcej.

Rafał
@Nick-y

płacą więcej napewno spawaczom bo za 13,90 brutto to sie mało gdzie taka stawka trafia

Hanna

@Igor, jeżeli nie zgadzasz się z poprzednimi opiniami, to myślę, że znajdą się osoby na tym forum, które chętnie zapoznają się z innym zdaniem na temat pracy w Privacon Poland Sp. z o.o. Może mógłbyś podzielić się własnym doświadczeniem z tą firmą? Na jakim stanowisku pracujesz i za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny?

Igor

Chyba przesadzacie z tym narzekaniem. Konkurencja inspiruje do pisania?

Bartek

Nie polecam, odradzam i nie wiem co jeszcze można napisać ! :) Robota cieżka płaca mała zerwane kręgosłupy wszyscy na L4 co chwile. Na polerni to wgl można zdechnąć . 15 osób na malutkiej hali szlifuje ocynk bez żadnego wyciągu. Każda osoba to taki mał wyciąg ...

pppp

To co się tam wyprawia to jest chore dwadzieścia osób na hali polerni bo wprowadzają jakieś dziwne zmiany po dziesięć godzin nie ma czym oddychać a jak mówi się kierownikowi o tym to tylko mówi że przekaże dalej pracuje długo wykonuje więcej czynności niż osoby co przychodzą do pracy a zarabiam tyle samo co oni nie ma przepisów bhp albo dają w łapę bo jak tak można pracować bez wyciągów nie ma miejsca a ludzi jeszcze więcej nie długo to pietrowo będziemy robić

Inna

Jaka jest płaca w biurze ?

Hanna

@Nick-y, a co podoba Ci się w pracy?

szydło

Pracuję na polerni dwa lata zaczynałem za jakieś grosze z czasem dawali podwyżki ale za to wymagali więcej teraz przyjmują pracowników co na start dawaja tyle co ja mam po dwóch latach a po trzech miesiącach zarabiają więcej odemnie a tak naprawdę nic nie wiedzą. Porażka czas szukać czegoś bardziej uczciwego

powiedz mi

Hej, ale wiecie jakich zarobków można się teraz spodziewać? Chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre stawki.

Roel

Kobiety do pracy przy metalu ... hmm no cóż tonący brzytwy się nawet złapie . Wszystko było by ok gdyby nie chamskie zachowanie kierowniczyn ,którzy ewidentnie uważają się za wielkich panów naprawdę myślicie że jesteście nietykalni ?

Zostaw merytoryczną opinię o Privacon Poland Sp. z o.o. - Zławieś Mała

• Jak się pracuje w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Privacon Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Privacon Poland Sp. z o.o.