Privacon Poland Sp. z o.o.

Opinie o Privacon Poland Sp. z o.o.

Joe

Czy umowy podpisywane przez panią K są ważne? Czy to tak można, jednego dnia przyjmować kasę za złom a drugiego podpisywać umowy? Czy to nie trzeba mieć kompetencji?

@Joe

Umowy podpisywane przez Panią K są ważne. Pani K ma szerokie pełnomocnictwo do reprezentowania firmy przed wszystkimi instytucjami zewnętrznymi jak i do podpisywania wszystkich umów m.in umów z pracownikami. Aby sprostować, Pani K nie zbiera pieniędzy za złom. Sprzedaż złomu dla pracowników w naszej firmie od kilku miesięcy jest zakazana. Pani K jako osoba zaufana prowadzi kasę firmy od wielu lat, a to nie stoi na przeszkodzie aby wykonywała inne obowiązki powiezone przez Zarząd firmy.

Mip

Moim zdaniem nikt nie narusza dobro firmy to co piszą to prawda a jeśli pan z Holandii chcę prawdy to mam na to sposób jak przyjedzie niech weźmie 1 lub 2 pracowników na rozmowę i się wyrzyskiego dowie i oczywiście nie tłumacza z firmy bo nikt nie ludzie

@Mip

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pracowników informujemy, iż zostanie zorganizowane spotkanie z Szefem firmy w dniu 23.03.2023. Każdy z pracowników będzie mógł podejść w godzinach pomiędzy 12:00 a 14:00 do biura Szefa i spotkać się "sam na sam". Będzie zorganizowany tłumacz zewnętrzny.

Beti

Widzę że dużo tu opinii. chciałabym podjąć w tej firmie pracę biurową, ale jak wygląda atmosfera? Zastanawiam się. gosiak1980@icloud.com

Joe

A co to za firma na zdjęciu? Napewno nie Privacon w Zlejwsi. Jeżdżę tam codziennie, ale budynek jest inny

@Joe

Jest to zdjęcie Privacon w Holandii. Oczywiście weźmiemy pod uwagę Państwa sugestie i rozważymy również umieszczenia zdjęcia Privacon ze Złejwsi.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Privacon Poland Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl. \
Do tej pory z uwagą przyglądaliśmy się Waszym komentarzom. Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię Naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność,  naruszające dobra osobiste osób i pracowników, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, stanowiące hejt, będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń.

Maja

nie wiem czy forum to miejsce na takie tematy, na integracjach nie gadacie o tym? kiedy była jakaś ostatnia i jak wyglądała? i jeśli już o sam aspekt starania się chodzi... co z awansami? na nie jaka obecnie perspektywa by była?

Polernia. BYLY

Generalnie praca w owym zakładzie nie należy do ani najłatwiejszych ani opłacalnych. Stawki są jakie są i albo je akceptujesz albo nie. W dzisiejszych czasach wielu ceni sobie warunki pracy jak i środowisko w jakim przychodzi mu pracować. Ale sory. Jeżeli kierownik ( prywatnie całkiem przyjemny i serio człowiek o dużym serduchu) traktuje pracownika ze sporym stażem jak swierzaka, co chwilę pouczając o tym co się wie. No to już jest nieporozumienie! W dodatku zwolnienie Pani I*Y to już jakieś mega nieporozumienie jak dla mnie. Osoby pomocnej, dobrej i życzliwej każdemu pracownikowi beż względu na płeć, kolor skóry czy narodowość! Skandal! Wielokrotnie można było liczyć na wsparcie , pomocną dłoń w przeróżnych sprawach pracowniczych. Najlepsze jest w tym wszystkim to, że ta praca jest na prawdę fajna i ambitna. Ale w związku z brakiem podejścia przez część kierownictwa nie da się nadal współpracować. Do tych co wiecznie też narzekają a robią tak jak by z karę- nigdy niczego nie osiągniesz z kolei nawet jak się postarasz to i tak Cię nie docenią :)

Swoja

Mało tego jeszcze podwyżki można dostać super firma tylko kraść

Gosc
@Swoja

Chyba czas zacząć wynosić jak inni bo inaczej się nie dorobisz.

Wiktoria
@Gosc

ale to nikt nie ma nad tym kontroli, że rzeczy są kradzione? Sądząc po komentarzach wszyscy o tym wiedzą tylko nie kierownictwo? Chyba że o coś innego chodzi

Mip

Powiem jedno rękawiczki znowu giną panie f nie jesteś w stanie powiedzieć na ile kasy on was okradł nie macie pojęcia .Miał fuchę na to że kradł tarczki bzdura panie f pan o tym wie a wita się z nim jak z super pracownikiem .Wiem gdzie dostaniecie taką pracę panie f kiedyś to się wyda i Pan Eryk się dowie o machlojkach w biurze

@Mip

jakie konkretnie rzeczy z biurze masz teraz na myśli. i w sumie pisząc o tym publiczne już jakby nie wskazujesz co i jak? to już raczej i tak się dowie? pytanie o czym. to w tym biurze jaka atmosfera jest i jak się ostatecznie pracuje?

W firmie nie dzieją się dobre rzeczy , chodzi tylko żeby ktoś przyszedł i przepracował kilka godzin za najniższe stawki i wypad. Naprzyklad wczoraj rozmawiałem z chłopakiem z polernii pracuje kilka lat już po pracy jeździ trenować do klubów jakiś w Bydgoszczy mówił że miesięcznie na karnety wydaje 300zl a same dojady to już 600 a firma dała złotówkę podwyżki za to że zrobił uprawnienia na wózek . Żenada tyle osób tam pracuje a nie ma żadnych dofinansowań naprzyklad do kart Multisport dla ludzi którzy chcą się rozwijać . Moj brat pracował tam też kilka miesięcy to szanowny pan B w fartuszku podszedł i powiedział że ma się wziąć za robotę bo on nie potrzebuje takich ludzi a sam śpi na nockach.

Witamy panią z Holandii

Ludzie każdy tu marudzi jak źle i (usunięte przez administratora) chodzą a kto wam karze tu siedzieć. Mało jest innych firm w okolicy.

Czy w Privacon Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

BRA

Nie ma żadnych wyróżnień dla najlepszych pracowników i skoda bo by morze reszta wtedy wzięła przykład z nich a tak wszyscy równo traktowani.

Gol

Wypłacają ale sobie

@BRA

Szkoda, że równe traktowanie musi być uznawane za coś złego. :( Czyli tak naprawdę ci co się starają w sumie to nie muszą i i tak wyjdą na to samo?

Honorata

O co chodzi z tymi kradzieżami przez pracownika, o których non stop tu piszecie? :) Chciałabym aplikowac do pracy i mega mnie to ciekawi... a mało rozumiem z tych wpisów

Fabian

Nie ma zgody na kradzież czegokolwiek przez kogokolwiek. Aby kogoś zwolnić za kradzież potrzeba czegoś wiecego niż opinia na go work. Jeśli ktoś wynosi coś w spodniach i "pakuje" to w szatni gdzie nie ma kamer to niestety ale tego nie zobaczę. Dziwię się jednak że widząc to żaden z pracowników nie zareagował i nie złapał rzekomego złodzieja za rękę. Rozumie, że możecie się go obawiać, więc kolejnym razem poproszę od razu o telefon (numer powinniście mieć jest na tablicy) nawet jeśli mnie nie będzie odpowiednie osoby zostaną powiadomione. Z tego co wiem, żaden z was nie napisal także nic do prezesa w tej sprawie, a szkoda skoro macie takie cenne informacje.

Swui
@Fabian

Kablować że tak powiem na swojego tarczki ma dostarczone w szatni lub na zewnątrz tam gdzie kamery nie sięgają kradnie OK ale dlaczego muwi że go nikt nie ruszy bo pan F jest za krótki żeby go ruszyć OK niech kradnie kolega napisał że masz z nim pogadać jak kradnie to nie przy ludziach i niech kradnie mi to nieprzeskadza nie z mojego druga wypłata w tydzień OK

@Fabian

Ma pa wszystko na kamerach i co pan robi nic poco te wpisy że będzie kara jak nic niema co robią znajomości żenada panie f żenada

Coz
@Anom

Panie f przyjdę do pracy w poniedziałek i (usunięte przez administratora)przykładowo furtkę pan mnie złapie ale nie zwolni tak ta firma działa to zrobiliście z nimi za kradzież poco ta gadka że Eryk się dowie to go zwolnić nie wiecie na jaką kasę firmę okradł to nie złotówki to co robicie to zezwala na kradzież .A tak poza tym g...o mu zrobicie jaka firma taki (usunięte przez administratora)

Pan f nic nie zrobi bo to jego pupil czekamy czy pan coś zrobi chcemy żeby pan mu zabrał stawki a co pan zrobi to Pana sprawa czekamy

Diablo
@19

Może pan coś powie panie f powiedomienia pan dostaje

@Diablo

Powiem wam prawdę pan F nic nie zrobi bo niema ludzi na to stanowisko za te grosze i on o tym wie dziękuję dowidzenia

Były
@Anom

Ale jest to przyzwolenie do kradzieży bo jak kogoś zlapiom no i co wtedy panie zastanów się

Honorata

Tyle tu opinii, a połowa o kradziezy i kamerach. Nic nie rozumiem :/ czy jakiś pracownik może konkretnie wypowiedziec się na temat pracy? Glównie chodzi mi o wynagrodzenie

Czy teraz każdy może przyjeżdżać do firmy kiefy się chce i na ile się chce? Czy taki czas to tylko dla ulubienicy i psa? Szary pracownik to pomarzyć sobie może o takim traktowaniu przez szefa. Trzeba umieć sie ustawić

Gol

Tak jak na imię Fabian Ale kiedy jest szefostwo to 24 na dobę by robił za dużo powiedziane a jego pupil kradnie i się śmieje z niego (usunięte przez administratora) mu zrobi tak powiedział bo kto będzie robił masakra ja potrzebuję parę zeczy jak mnie złapią to wszystko wyśpiewane i na kierownictwo też bo są ślepi

Zibi

to w tym tygodniu pani i pies pracują kilka godzin do poludnia? a reszta musi po 8h zapierd.... ciekawe czy kasa bedzie za ilość godzin w pracy?

Wiola

Powrócę do złodzieja widziałam ją chowa rękawiczki w kieszeń i wynosi do szatni temat tarczek daję mu ten który pracuję na tym stanowisku tylko mu daję w tak zwanej budce tam gdzie kamery nie ma . (usunięte przez administratora).A na koniec jak widzi Pana Fabiana. To by mu w (usunięte przez administratora) wlazł żeby się spodobać

Swoja
@Wiola

Wszyscy wiemy że on kradł i będzie kradł oto dowody panie Fabianie zobacz kamery z dnia 7.04 godz . Miej więcej 5.55i zobaczysz kto mu daję te tarczki na zewnątrz w tej budce koło wagi jak tego pan nie widzi to pul zakładu będzie wiedziało że można kraść widziałam to kilka razy teraz zobaczymy co pan z tym zrobi

Diablo

Chciałbym żeby nikt nie kradł jest nas w firmie dużo chcemy dobrze dla firmy mamy wyplaty na czas czego więcej nam potrzeba Naszym zdaniem jeśli ktoś jest (usunięte przez administratora) to zawszę znajdzie coś żeby ukraść

@Diablo

Panie f proszę pokazać te opinię panu Erykowi my chcemy dobrze dla firmy my chcemy ale co nic coś się dzieje w tej sprawie nic za parę dni wszystko ucichnie

Zoh
@Anom

I tak będzie a jaki problem niema ludzi tak że niema mowy o zwolnieniach pan f straszy ale jest takie przysłowie nie straszy nie straszy bo (usunięte przez administratora)

Stefan

A skąd wiesz ze nie ma konsekwencji? Rozmawiałeś z nimi? Może są gorsze niż zwolnienie.

@Stefan

Panie f za kradzież powinna być jakaś kara nic pan nie robi w tej sprawie rozumiemy że można kraść .panie f gdyby privacon była by to Pana firma to już by pan zbankrutował jeśli pan z tym nic nie zrobi to panu pomożemy może jak damy do gazety to może pan się obudzi i na koniec w szatni nie ma kamer

Boe

Teraz go wspiera polernia jeszcze trochę to cały zakład wyniesie chyba sam zacznę brać nic nikt nie mówi to może można

złyyy
@Boe

mordo więcej szczegolow, jak dojdzie do eryka to wyleci na zbity i sie skonczy (usunięte przez administratora)

Rytm
@złyyy

Mordo wszyscy wiemy o kogo chodzi pracujesz ta tydzień że nie wiesz

Anel
@złyyy

Dobrze wiemy że go nie zwolnią bo na to miejsce niema chętnych za tą stawkę muj brat pracuje na tym stanowisku i ma 28 zł na godzinę a nie 21 kto tu przyjdzie(usunięte przez administratora)

@złyyy

Eryk się dowie śmiech na sali może za biurowych by się wziął tylko nie tak dosłownie

Bbw
@Boe

Tak to prawda jestem wuzkowym w tej firmie ale szukam innej płacą masakra

Zenek
@Anel

haha już pierwsi przyszli nowych Polakow brak, nikt nie chce przyjsc, malo placą

Zenek
@Ewa

juz sie z jedna spiknął, często razem wyjeżdzają, póżniej przyjezdzaja..............

@Anel

Ci nowi to pracowite chlopaki

Kryystek
@Boe

Za tą kasę co mają to nie dziwne że kradnie a z drugiej strony z tego co wiem jest 6 wózkowych a w tym 4 szuka pracy 2 ma coś już na oku i to tych lepszych ten co kradnie to niema A gdzie będzie. Miał lepiej HAHA

Olo
@Boe

Kraść to trzeba umieć nie wszędzie kamery sięgaj i poco to wszystko te rozmowy w każdej chwili możę panu komputer wynieś z pod nosa i nie będzie pan wiedział kiedy kradł i będzie kradł BO TO ŁATWE 500 zł tygodniowo piechotą nie chodzi jest pan za cienki żeby go złapać

Olo
@Boe

Jeszcze nie powiedziano że kierownicy przychodzą pijani to jest fenomen żenada

@złyyy

Giną tarczki ja to się mówi i z roczki do rączki w szatni kamer niema a w kamerach nic nie widać Widać ale zwolnić i kto będzie robił napisze do Eryka możę on przejrzy kamery bo pan F to ma inne sprawy do załatwienia i niech powie swoim zomkom z rodziny niech nie palom zioła bo śmierdzi na pył chali to nie polernia że co drugi naćpany Panie F ogarnij się bo niedługo sam będziesz pracował

Gosc
@Nowy

Ja na twoim miejscu skoro masz dowody nie pisałbym tylko poszedł odrazu do Eryka w tym tygodniu. No chyba że tylko tu jesteś taki odwazny

Fabian
@Nowy

Witam, jestem po rozmowie z Prezesem na temat kradzieży i żażywaniu narkotyków. Jeśli jesteś w stanie udzielić dokładniejszy informacji zapraszam do swojego biura lub bezpośredni kontakt z Prezesem. Możesz również skontaktować się z nim poprzez maila eric@ubc-bv.com

@Boe

Wszyscy w kurtkach zimowych a on nie gdzie ma ta kurtkę niewidzałam ale tanio sprzedał dajcie mu jeszcze jedną bo ma klientów

@Boe

Panie Fabianie zobacz kamery dziś o godzinie 5 .56 Miejwiencej to zobaczysz kto daje tarczki na dworzu mówią na nią budka .zobacz kto wychodzi i wchodzi nie wieże że tego nie widzicie może ja też będę kradła pan sprawdzi jeśli to nie Pomorze to już nie wiem

Magda

Jak wygląda praca w biurze/sekretariacie ? Jakie są zarobki?

Gostek

No tak zwalniali pracowników a teraz wisi ogłoszenie że przyjmują do pracy nawet stawki nie podali żeby nie odstraszyć potencjalnych pracowników hahaha

Gostek
@Gostek

Nie ktuzi majom ultimatum nie wszystkich równo traktujom na wypowiedzeniu i jak ma być dobra atmosfera.

@Gostek

Ta stawka to jaka jest? Bo mówisz że mogłaby przestraszyć :D Ile dają?

Ewelina
@Gostek

A to wiesz ile się tutaj dostaje? Powiedz, najwyżej odstraszysz, ale ludziom pomożesz by się nie wpakować w coś kiepskiego :P

Swuj

Sprawcie dziś mu torbę to zobaczycie czym teraz chandluje a możecie teraz większą kasa pewnie nikt nie sprawdzi ale musiałam napisać on ma swoich w biurze tak mówią pan F mu G.... Zrobi

@Swuj

Czekaj, sugerujesz że ktoś coś wynosi z pracy? Masz na to dowody, czy to Twoje domysły? Jeśli by tak było, to chyba kamerki jakieś są, co nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Privacon Poland Sp. z o.o. - Zławieś Mała

• Jak się pracuje w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Privacon Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Privacon Poland Sp. z o.o.