Privacon Poland Sp. z o.o.

Opinie o Privacon Poland Sp. z o.o.

Cle

Mam pytanie do Fabiana czy kamery działają bo chyba w czwartek i piątek nie działały także zeczy wynoszone i kamery nie widzą zdemontuje te kamery poco to szkoda prądu

@Cle

Kamery widzą ale nie tych co majom tak to jest jak się dobrze żyje z Fabianem.

Po

Nie tylko z fabianem biuro też jest w jego rękach 500 stów tygodniowo nieźle zarabia na lewo

Olech
@Cle

Kradnie i co z. Tego nikt go nie zwolni z Peru powodów niema pracowników na to stanowisko i dlatego udawaja że nie widzą można kraść bo nie zwolniony kto będzie robił żenada ten zakład kamery to żenada nie powiem dlaczego ale wywiozę bramę i nikt nie będzie. Wiedział Fabian wie ale co(usunięte przez administratora) taka prawda podwyżkę mu dajcie MASAKRA

Swuj
@Cle

Te kamery to nic nie da a w szatni nie można tarczki rękawiczki żaden problem 500 stów wycaga na tydzień dobre i to (usunięte przez administratora)w każdej firmie i teraz taż będzie jego słowa ok tylko dlacżego go nikt nie zwolni po pierwsze niema na to nędzne stanowisko do pracy po drugie te kamery to (usunięte przez administratora) towar można przekazać w szatni na parkingu a sam powiedział że (usunięte przez administratora) to pionek w jego grze szkoda że pani (usunięte przez administratora)niema ona reagowała na takie sprawy a (usunięte przez administratora)robią grupka po tych wpisach sam tak myślę na koniec (usunięte przez administratora)was na około 53.000 zł ale kogo to obchodzi (usunięte przez administratora) MU ZROBICE

Spawacz

Narzekamy na kadry ale pogadajmy o ostatniej inspekcji pracy i o wywozie materiału z hali tu się prosi o tragedię tego nikt nie widzi wózkowi mówią że jak wywożą materiał z chwali to to aż strach bo to nie kierownictwo odpowiada tylko oni ta firma czeka na tragedię ale wtedy będzie za późno dlaczego brygadzista nie odwozi zleceń pod drzwi odbierze i wywiezie i tak nic nie robią .o panu Piotrze K się nie wypowiem szkoda mi baterii w telefonie jednym słowem ten pan to jedyny w swoim rodzaju MASAKRA jakieś słupki postawił na zewnątrz w domu też pewnie ma BHP tu niema prosimy się o tragedię ale kogo to obchodzi ważne że Holendrzy są zadowoleni i kasa się zgadza powodzenia

Dziura

(usunięte przez administratora) Chłop zasypał dziury jak umiał i mógł. Lepiej tak niż jeździć slalomem a i tak zjechać w jakąś dziurę.

Kadry

Oszukiwać trza umieć ha ha albo daj Holendrom

kierowca

koło można urwać przez te dziury!!!!!!!!!!! jak przed firmą tak jest to jak musi być wewnątrz?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Privacon Poland Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Miras

Tydzień był spokoju jutro od nowa przyjdzie i będzie chciał tarczki i rękawiczki bierze co dzień rękawiczki ale na Chandel

cirE
@Miras

O kim mowa

Kacper

@lisek a o kim mowa ?

Lisek
@Kacper

Dlaczego Magda Gajkowska juz nie pracuje ?

Gucio

fatalny dojazd, same dziury na drodze dojazdowej. masakra

Czy firma Privacon Poland Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Stary

Można liczyć na jeszcze więcej pracy za mniejsze pieniądze.

Radas
@Stary

Dokładnie nie ktuzi chodzą na chorobowe regularnie firma nic stym nie robi reszta za nich robi podwyżki porażka nie ktuzi cały czas w robocie to z łaskom 1zl to lepiej na chorobowe i też 1zl poraszka.

Ola

Dobrze że ktoś to widzi a druga sprawa dlaczego ten (usunięte przez administratora) jeszcze pracuje Ja wam powiem bo nikt nie przyjdzie pracować za tę grosze i kierownicy udają że nie widzą A on się śmieje że mu (usunięte przez administratora)zrobią i taka racja nawet rękawiczki (usunięte przez administratora)ze stołu

Byly

Ogólnie praca porażka ludzie padają jak muchy z gorączki.. Śmieszne pieniądze za ciężka pracę.. Pracownicy którzy pracują po parę lat z najniższa krajowa.. Ludzie uciekają ale firma nie widzi problemu I dlaczego się tak dzieje.. Oszczędności na ubraniach roboczych a jak pójdziesz to z wielką łaska i zapytaniem gdzie masz stare, gdzie przy tej pracy po 4 miesiącach się ubrania rozpadają.. Większość maszyn nie jest w pełni sprawna.. Bhp praktycznie nie istnieje..

Arturro

Wczoraj go chyba nie było to nic nie zniknęło ale dzień prędzej to było grubo kradnie na potęgę a najgorsze że mu w tym pomagają MASAKRA

Arturro

Nie udawaj że nie wierz wszyscy wiedzą

Zenek

oprócz minusów są tesz plusy pracy. wypalta na czas, składki, urlop latem

Hanna

Drodzy pracownicy firmy Privacon Poland, jak oceniacie atmosferę pracy w tej firmie? Pracownicy dogadują się ze sobą? Nie jest tajemnicą, że atmosfera to podstawa, jeżeli chodzi o pozytywne doświadczenia pracowników, dlatego bardzo chciałabym poznać Waszą opinię. Pozdrawiam serdecznie.

Daniel

Kiedyś powiedział pan P zaco mu płacom TO JEGO SŁOWA żenada żenada

Crs
@Daniel

Za co mu płacom zato że jest

To co powiesz o ubraniach i butach? Jakość marna, buty pękają. Firma nie powinna na tym oszczędzać. Szef zaoszczędził na pikniku, piętnastoleciu firmy...

Wuzkowy

Kradną Ci którzy mają dostęp do kluczy do magazynku

Ruda

Proszę sprawdzić kamery z dnia 12 02 godz 22.

Mololo

Wszyscy wiemy kto kradnie i to nie mało a zresztą on sam bierze z magazynku

Mol

Proszę się przyłączyć jednemu pracownikowi to będziecie wiedzieć gdzie są tarczki i kto mu daje

Kris

Wstyd ta. Kasa wstyd wstyd pracy coraz więcej a kasy coraz mniej ale wszyscy wiemy gdzie ta kasa jest

Misza

Korona jest już tu i co teraz

Zostaw merytoryczną opinię o Privacon Poland Sp. z o.o. - Zławieś Mała

• Jak się pracuje w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Privacon Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Privacon Poland Sp. z o.o.