Privacon Poland Sp. z o.o.

Opinie o Privacon Poland Sp. z o.o.

aga

podobno będą przyjmować kobiety?jaka to będzie praca?czy na dłużej czy tylko na czas określony?czy warto się zatrudnić?

jkl

Ocenami można motywować w szkole. Do pracy chodzi się żeby zarobić na życie a w tej firmie to można się jedynie garba dorobić

spawacz

Zgadzam się z opiniom Biały Murzyn na 1000% Jest coraz gorzej brak szacunku dla ludzi. Oceny kwartalne wybijanie się na przerwę zgłaszanie kierownikowi ,ze idziesz do toalety oby nie za często .Mają coraz to nowsze pomysły żeby poniżyć pracownika Ciekawe jak daleko się posuną Pozdrawiam

spaw

no macie racje tylko ilu ludzi siedzi w d... kierownikom teraznowa hala szaleje panowie osrani i oszczani ciagle stoperan biora szkoda czasu na prace w privacon za 12.5 pani M blokuje wszystko

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Privacon Poland Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
spaw

na święta ty budowlańcu jak byles słaby to Ci nie płacić a privacon takich potrzebuje wiec lepiej sie nie wypowiadaj robisz ppewnie za 1300 i klaskasz uszami a na produkcji to paranoja nikomu nie polecam tej firmy szkoda zdrowia a zreszta jak p.dr to nie spawanie to jak praca w biedronie chociaż tam pewnie wiecej zarabiają

poler

Zenada to jest to co piszesz. Idź popracować jeden z drugim na budowie, to dopiero zobaczysz poniżanie, brak ubezpieczenia , brak wypłaty miesiacami itp.Wku.. mnie jak ktos takie bzdury wypisuje j/w Tu jest przynajmniej normalnie, praca legalna, ubezpieczenie, kasa na czas, ubranie robocze, posilki regeneracyjne i na święta tez pare zlotych dadza.

mel

kasa mala za ta prace jaka tam wykonujemy. ile lat bede musial tam robic zeby kasa byla lepsza o podwyzkach nie slychac??

rom

pracuję 6lat w Privaconie im dłużej, tym kasa lepsza. Firma stabilna, bez powodu nie wywalą, chyba, ze za chlanie.

spawacz

zarobki lipa bhp tez lipa szkoda zdrowia na ta firme pani dr mysli tylko o sobie a kierownicy to pojecia nie maja mysla ze oni sa najlepsi a tu (usunięte przez administratora) ludzie na nioh robia kierownik W... był ok szło sie dogadać ale go przeniesli a ta reszta poniza ludzi pomidor szczegolnie

kula

i marne grosze za prace brak powyżek

aaa

tak bardzo szanuja swoich pracownikow...8 stopni na hali w zime, nagrzewnice wlaczone jak sie ublaga...o wyciagach juz nie wspominam...no tak ciecie kosztow szkoda, ze kosztem pracownikow.

Markista
@aaa

Tak się właśnie szanuje pracownika fizycznego, bez zrozumienie , że to jego praca daje firmie zysk, bo bez tego pracownika firma by nic nie zrobiła. Poza tym trzeba mieć też na względzie jedno, żyjemy w czasach globalizacji i jak Holender będzie chciał znaleźć jeszcze tańszą siłę roboczą to zwinie zakład na Ukrainę i tyle go widzieli. Brak szacunku do pracownika świadczy o tym , że zarówno zarząd jak i kierownictwo prezentuje sobą światopogląd pracodawcy w z lat - 9o.

Rico

Zarobisz tyle, na ile się dogadasz- przynajmniej nie ma przekrętów. Właściciele dbają o swoje interesy, czy to źle? Poza tym, bardzo szanują swoich pracowników.

uaa

wobec kontrahentow tez sa bardzo nieufni i traktuja ich jak zlodziei. nie polecam strata czasu i nerwow.

nolte

Właściciele holendrzy kompletnie nie znają realiów rynku polskiego, poza tym są szalenie nieufni i szpiegują pracowników jak tylko można, jak na pracodawców zachodnich to jest beznadzieja, w porównaniu do polskich i tak średnio.

abc

szalu nie ma, tyle powiem. nie polecam. nie za te pieniadze

Zostaw merytoryczną opinię o Privacon Poland Sp. z o.o. - Zławieś Mała

• Jak się pracuje w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Privacon Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Privacon Poland Sp. z o.o.