Privacon Poland Sp. z o.o.

Opinie o Privacon Poland Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za odwiedzenie naszego profilu na portalu GoWork.pl. \
Do tej pory z uwagą przyglądaliśmy się Waszym komentarzom. Nie możemy jednak pozostać obojętni na wpisy, które naruszają dobre imię Naszej Firmy, czy też jej poszczególnych pracowników. Prosimy pamiętać, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Pragniemy uprzedzić, że komentarze łamiące regulamin forum, obrażające i naruszające czyjąś godność,  naruszające dobra osobiste osób i pracowników, nie mające nic wspólnego z rzeczywistością, stanowiące hejt, będą zgłaszane do organów w celu dochodzenia na drodze prawnej roszczeń.

Ludzie każdy tu marudzi jak źle i (usunięte przez administratora) chodzą a kto wam karze tu siedzieć. Mało jest innych firm w okolicy.

Zenek

oprócz minusów są tesz plusy pracy. wypalta na czas, składki, urlop latem

poler

Zenada to jest to co piszesz. Idź popracować jeden z drugim na budowie, to dopiero zobaczysz poniżanie, brak ubezpieczenia , brak wypłaty miesiacami itp.Wku.. mnie jak ktos takie bzdury wypisuje j/w Tu jest przynajmniej normalnie, praca legalna, ubezpieczenie, kasa na czas, ubranie robocze, posilki regeneracyjne i na święta tez pare zlotych dadza.

WN Nowy wpis

Kiedy wam ostatnio liderów było potrzeba? kiedyś jak widziałem ofertę z takiego portalu okazało się, że byłem wpasowany w wasze wymogi, ale pracowałem wtedy gdzieś indziej. teraz będę czegoś nowego szukać. mam te mile widziane VT1 i VT2, doświadczenie z danego stanowisko 3-letnie. Odnośnie tych wspomnianych podwyżek ile lider zgarnie?

LQ Nowy wpis

Tylko wózkowi dostali podwyżkę czy na innych stanowiskach też coś wpadło? Pojawiła się wzmianka o 1 pln, ciekawi mnie czy gdzieś dali w ogóle więcej? w biurze ile wyszło?

Wózkowy Nowy wpis
@LQ

Taa dostali heeeeeeeeeeeeeeeee podwyżkę (usunięte przez administratora) heeee

XA

A nie wiecie czasem czy wózkowi nie dostali teraz ostatnio podwyżek? wiem, że w zeszłym roku pisali o odejściach ze względu na słabsza kasę ale mam zajawke w przeglądarce, że była oferta na to stanowisko od pracodawcy tylko nie mam pewności konkretnie kiedy. Czy w tym roku szukali już?

Dimit Nowy wpis
@XA

Wózkowi dostali podwyżkę 1 zł brutto szał jeszcze trochę i biurowi będą jeździć wtedy zobaczą jak to jest skończy się kawka i zamawianie jedzenia

Mini

Powiem szczerze Panie Piotrze K drapanie się po tylniej części ciała przy pracownikach to nie w smak .Ale ja mam radę na to może wystarczy umyć .Porada gratis

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Privacon Poland Sp. z o.o. na stanowisko Spawacz? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Ex pracownik

Lubisz wciągać ćpać to praca dla Ciebie ,Kto lubi wciągać jest bezkarny i może wszystko . POZDRAWIAM kierownika polerni A.P

Spec
@Ex pracownik

Najlepsze jest to że szanowny Pan o wszystkim wie i udaje że wszystko jest ok.Kto wie czy sam nie bierze,chodzi tak z wypiętą klatą soeje postrach ha ha .Niepozdrawiam

@Ex pracownik

Bardzo dziękujemy za tę informację. Traktujemy to zgłoszenie bardzo poważnie. Poinformowaliśmy już policję i wspólnie z nią zamierzamy sprawdzić pracowników, którzy zachowują się jak by byli "pod wpływem".

Ona
@Pracodawca

Wątpię w to zaduzo ich jest na naszej zmianie myślę że nie będzie żadnych badań

Kola
@Ona

Ja myślę że będą badać ale tych których nie cpaia dla pokazania

Życzliwy
@Spec

O ćpaniu to akurat nie wiem.nic pewnie to jest i bedzie bo jak by mieli na to patrzeć to by musieli pół zakładu zwolnić. Ale wiem.ze ten pan kierownik to zły czlowiek dużo ludzi przez niego się zwolniło i pewnie się zwolni bo kto z nim.wytrzyma .

Wiater
@Życzliwy

Tak to jest jak marny spawacz zostaje kierownikiem ????????

YO
@Życzliwy

A te badania przez policję w końcu były czy nie? Bo ciekawi mnie czy pracodawca rzeczywiście wziął na poważnie to zgłoszenie i coś z tym zrobił. Co do kierownika to co takiego robi, że pracownicy się przez niego zwalniają?

Pol
@Pracodawca

Pewnie tak

adam

Polaczek to świnia

CW

to ta atmosfera ostatecznie jest jednak jakaś miła? Upewniam się, bo teraz cos właśnie do niej nawiązywali, ale w kontekście nocek. Czy można pracować elastycznie, żeby ich nie robić? Mam na myśli sytuacje gdy komuś predyspozycje zdrowotne na to nie pozwalają? Chyba ze wtedy kogoś by nie przyjęli po prostu?

Ula

A temat ćpania już ucichł szkoda bo trawkę czuć w toaletach z daleka na nockach aż miło

Maja

Czy ktoś pamięta na takie wpisy jak była pani Magda nie do pomyślenia teraz zadzi kto chcę czas na zmianę ciekawe czy Holendrzy wiedzą o tych wpisach

Jaka atmosfera panuje w firmie Privacon Poland Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 22 lutego. Czy jest rotacja?

Daga

Temat tego bycia pod wpływem został już wyklarowany? Widziałam takie różne sugestie tu we wpisach a mój luby praca od kolejnego roku się interesował i teraz sama nie wiem.. pisali o odejściu wózkowych, z jakich ostatecznych przyczyn do nich dochodzi? I czy są przewidywane jakieś zmiany w warunkach pracy?

Pol

Wózkowi się zwalniają i nie długo odejdzie następny podwyżek nie było a jak się ktoś zwalnia to pieniądze się znalazły niedługo odejdzie następny nie wiem kto będzie tam jezdził ci po narkotykach . I jeszcze jedno weście się za brygadzistów bo jeszcze takich nierobów nie widzałem szkoda że niema pani Magdy teraz zadzi kto chcę

Rychu

Sprawa narkotyków zamieciona pod dywan testy z taniego bazaru które nie wykazują Nic . A człowieka który był zamieszany w narkotyki teraz bierze udział w załadunku. Cyrk na kołach. Jeszcze mu pomnik postawią .Pozdrawiam

Wiki

Słyszałam że na polerni jest dobry fotograf

SA
@Wiki

Aż przez chwile sprawdzałem czy dobra firma mi się wyświetliła, gdy o fotografie przeczytałem. W czym rzecz? :D masz na myśli jakieś używanie telefonów lub cos w ten deseń? ja w polernię raczej nie uderzam, chociaż wiadomo jak ludzie bez doświadczenia się teraz tam odnajdują?

Wiki

Słyszałam że na polerni jest dobry fotograf

Anime

Fordonianka jest takie słowo nie sądzę

@Anime

Polecam cofnąć się do szkoły podstawowej. Może nauczą Pana/panią używania znaków interpunkcyjnych.

Op
@Fordonianka

Kim pani jest że się wtrąca naszą firmę pewnie brak zajęcia

@Op

Z tego co mi się wydaje dodawanie opinii oraz komentarzy nie jest zabronione. Mamy jeszcze wolność słowa, więc korzystam ile mogę. Pozdrawiam serdecznie :)

Jola
@Fordonianka

Proponuję znaleźć pracę .Pewnie w polskim sądownictwie brak zajęcia ale może inna praca może w Biedronce

JD
@Op

W jaki sposób przyjmowane są teraz do Was nowe osoby, skoro tak podkreślcie przynależność do firmy? wdrożenie mnie interesuje oraz ogólna atmosfera, jaka teraz występuje i kiedy ostatnio kogoś do Was potrzebowano?

Jola
@Fordonianka

Rozumie że jest wolność słowa ,ale wtrącać się w nie swoją firmę tego nie rozumie .Ewidentnie brak zajęcia .Nie pozdrawiam

Acha

Cyrus tatusia żenada

HY
@Jola

A co jeśli to potencjalny kandydat? Wyżej widzę, że ktoś o wdrożenie pytał, ale przed nim jak sama rekrutacja do was przebiega? ile etapów oraz jak długo może docelowo trwać?

Z polerni

Mi się dobrze pracuje, spokojnie. Kasa na czas.

Pani

Denerwuję mnie ten pan z 14 pan D wielki miastowy Fordon to nie miasto to dzielnica Bydgoszczy w1973 Bydgoszcz za jeło Fordon bo było biedne to tylko dzielnica Bydgoszczy panie D bardziej Unisław jest miastem nirz Fordon żeby nie Bydgoszcz to byś mieszkał na wiosce ale ty się brzydzisz wioskom ale tam pracujesz nie podoba się wy ........j do wielkiego miasta Fordonu

@Pani

Dziękujemy za przesłaną opinię. Uważamy jednak, iż portal GoWork nie jest odpowiednim miejscem do rozwiązywania konfliktów pomiędzy pracownikami. Prosimy o poinformowanie o tym konflikcie swojego przełożonego bądź rozwiązać go pomiędzy sobą.

No
@Pani

Brawo to deb.il niech spierd.ala do Fordonu tylko tam też go nie chcą Fordon dzielnica narkomanów i złodzieiii na jego miejscu bym się zwolnił spawacz też z niego marny moze jako fryzjer by się nadał jego fryzura to hit jak amerykański marins

@Pani

"Szanowna Pani" Z głębokim zażenowaniem przeczytałam "Pani" wpis, ponieważ zastanawiam się jak osoba dorosła, a myślę że właśnie osobą dorosłą Pani jest, może robić takie błędy ortograficzne. Zastanawiam się czy nie lepiej zamiast pouczać i obrażać innych( pod pseudonimem nie podając swoich danych) byłoby cofnąć się do szkoły podstawowej i nauczyć podstaw gramatyki oraz ortografii. Ponadto uważam, iż za dużo nie wie "Pani" na temat historii miasta Fordonu. Polecam przeczytać książki i oddać się lekturze ale to dopiero po doszkoleniu z podstaw języka polskiego. Pozdrawiam "Panią" bardzo serdecznie i życzę owocnej nauki. Ps. Może będzie świadectwo z paskiem ale to za rok, ma "Pani" czas :)

@No

"Szanowny No" Na jakiej podstawie uważasz, że Fordon to dzielnica "narkomanów i złodziei"? Czyżbyś miał okazję korzystać? Akurat piszę doktorat na temat narkomanii. Może udzielisz mi odpowiedzi na kilka pytań ? Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Anime
@Fordonianka

Nie chodzi o pisownię tylko o treść .Pani Fordonianko .Jest także słowo Fordonianka nie sądzę w pani pisowni też jest sporo błędów pozdro

@Anime

Najpierw proszę spojrzeć na swoje błędy i może je poprawić a potem zwracać uwagę innym. Z Pańskiej wypowiedzi wynika że inteligencją Pan/Pani nie grzeszy, a szkoda. Pozdrawiam serdecznie :)

Jak się pracuje z ludźmi z Privacon Poland Sp. z o.o.?

Pl

Jeśli uraziłem kogoś z Fordonu to przepraszam pisałem to pod wpływem emocji i jeszcze jedno tego pana D też przepraszam poprostu emocję .Na wsi też są ludzie nie chołota

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Privacon Poland Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 22 lutego

Zostaw merytoryczną opinię o Privacon Poland Sp. z o.o. - Zławieś Mała

• Jak się pracuje w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Privacon Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Privacon Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Privacon Poland Sp. z o.o.