Mario Trans

Białystok

Opinie o Mario Trans

h.w 2014-07-27 22:41:05
Firma jak kazda pracuja tam chlopaki po 10 lat ale wszystko na leb na szyje na agnesie itp a kasa cienka 35gr km
andi 2014-09-21 13:41:50
firma ok. kasa średnia-0,4. ale wypłaca na czas. nie naciska na mag.... można poganiać, polecam.
markos 2014-10-05 11:40:58
słabiutko płaci, drze mor.., organizacja leży, agnes-normalka, panuje wielka oszczednosc szefa jak komuna, urlopu nie ma, przestojowego nie ma, paliwa brakuje bo normy ze hoho, serwis garazowy-tragikomedia, ale płaci na czas, wozy volvo raczej nowsze, odradzam na dłuzej bo są dużo lepsze firmy
. 2014-10-22 18:21:29
Polecam firmę, jest zajebista. Jak nie byłeś w Big Brotherze to będziesz. Kamery na samochodach, plomby na zbiornikach, każdy kierowca to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obsady podwójne, chociaż częściej potrójne (mag), dzięki temu kierowcy sponsorują ITD.
staryszofer 2014-11-10 16:10:21
Niestety nie zgodzę się z przedmówcami. Mario trans (usunięte przez administratora)można polecić, znam bo PRACOWAŁEM tam. Kierowcy pracują po np. 3,4,7,8,10 lat itp. i nie zmieniają. 0,4/km, kasa terminowo, szef młody da się z Nim dogadać, trasy ogarnięte, głównie na Anglię. Nie latałem tam na magsie! ani podwójnej. Kamer tez nie widziałem, chyba nowość. Musiałem się zwolnic ale może jeszcze kiedyś polatam. Pozdrawiam
ciciek 2015-01-05 09:56:16
Mario Trans to firma nie do końca mająca prawo do wykonywania tej profesji .Zaczynając od beznadziejnego spedytora aż po marnego właściciela jakim jest Mariusz. Drze się na każdego nie docenia pracowników i da się odczuć wielką presję za każdym razem.Powroty na kraj to wielka niewiadoma .Marcinek nie ma pojęcia o dostarczaniu kierowcy dokładnych sms-ow z danymi, kierowca zdany jest całkowicie na siebie.Płaci na czas i to chyba jeden plus tego obozu.Servis jako taki ...garaż i kiepski mechanik większe naprawy do servisu oddaje .Przerasta ich całe prowadzenie działalności. Jest sporo innych lepszych firm płacących lepszą kasę i diety.
gosc 2015-01-12 15:10:55
Wszystko sie zgadza płaci na czas auta dobrej klasy i młode chłodnie też i tu juz koniec dobrgo reszta to jakaś partyzantka magnesy karty cudze wszystko na wczoraj pauzy nawet 66 godz w kabine za friko jak powiada wszystko wliczone w 40 gr za km i wydzieranie sie Pana Mariusza(szefa) na każdego za wszystko cigle presja ja juz jestem wolny pozdr kierowców z mariotransa
kierowca 2015-01-12 23:53:05
Czuje się pozdrowiony
gosc 2015-02-25 19:27:59
Jeśli nie ma jazdy na magnesach to za co kierowcy podostawali po 2 tys zł mandatów od ITD.
Jest tylko jeden desperat, który pracuje tam od 15 lat, chyba nie umie znaleźć nowego pracodawcy.
Jacek 2015-03-02 12:52:42
wlasnie pracuje 15 lat u Mariusza dostałem 2 tys za magnes i sie nauczyłem jak jeszcze lepiej wykorzystywać magnes i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ci do tego płaciłem za swoje a nie za twoje desperatem nie jestem ale jakos te lata leca ,powiedz jak masz na imie a nie pier..lisz jako gosc a wszystko ci wytłumacze odwagi troche
Ktośktotowidział 2015-03-22 21:07:49
Nie polecam nikomu czy na rok czy na 15, płaci mało po prostu mało i kierowce ma za najgorsze zwierze, dodatek do konia. Częste długie weekendowanie w kabinie - bezpłatne!!! I nikogo to nie interesuje " bo to taka praca jest " albo " nie ma powrotu " bo się nie opłaca panu prezesowi j... klepnąć frachtu, poczeka na coś lepszego do jutra lub poniedziałku. (ściema na ściemie, kłamie jak najęty) A jak zjedziesz do domu to chciałby Cie jak najszybciej znowu wydelegować. Pauzę najwyżej dokręcisz po drodze ... Urlop nie istnieje w tej firmie. Nie traćcie czasu na tego wyzyskiwacza. Chyba ze potrzebujecie wrażeń. To co Was tam spotka może być bezcenne. Pozdrawiam
ciciek 2015-05-04 16:03:39
Ogólno-znane naciski na magnes , początkowo zapowiada się rewelacyjnie po czasie już człowiek wie że to strata czasu. Przerwy w ciężarówce w trasie nic nikogo tam nie obchodzi ....ładunki mimo tego że są to czekają na lepsze, kosztem kierowcy i trzymaniem go w aucie.TY siedzisz za darmo Oni zarabiają.Ta firma karmi pracownika kłamstwami od początku do końca bez poszanowania dla pracownika.
Hahacz 2015-06-28 13:42:18
Mario Trans :D Hahaha, tylko debil tak mogl nazwac swoja firme.
Ja czyli Ja 2015-07-16 08:45:59
O Panowie co Wy wypisujecie!Byłem na rozmowie I Pan Mariuszek(kłamczuszek)tak przedstawiał pracę i płacę jak też organizację w samych superlatywach. Aż się prawie zakochałem w firmie. A tak do rzeczy ktoś był nie ugięty w sprawie mag...su ze jest wolny wakat.a te bura.i pod oknem to te przydup..y?
prawda i honor 2015-10-22 10:56:48
Nie dajcie sie owinac Firmie Mario Trans w piekne slowa jakimi opisuja firme by zachecic do zatrudnienia nowego pracownika.Unikajcie szerokim lukiem pracodawcy jak i spedytora.Oszustwa z wyplatami skubanie od kierowcy kasy to juz standard, dochodza do tego krzyki i ciagle pretesje.Wyzysk magnes oraz siedzenie za darmo po kilka dni to wszystko i wiele innyv spotka wax po kilku tygodniach pracy. Pracuja tam tylko ludzie którzy musza lub z nożem na gardle.
zenon 2016-02-03 15:44:14
Widzę, że moje wpisy zostały usunięte. Odpowiedz mi co się zmieniło w tej firmie? Słyszałem, że teraz mniej magnesów się używa, teraz jeżdżą na chytrówkach.
Romek 2016-03-16 20:31:30
U Kobylaków nie zarobisz! Nie nastawiajcie sie na zarobki ani na dobra robote. Dla siebie maja na wszystko a dla kierowcy to same ochlapy !!!
Marcin 2016-03-23 15:41:08
Witam. Mariusz i jego brat Tomek to zwyczajni cwaniacy z miodem w uszach. Kierowcy co tam pracuja dlugo to lizusy np. Jacek i Krzysiek nie mowiac juz o innych. Jeszcze brakuje tylko zeby z Ugandy ludzi tam zatrudnial i kołchoz gotowy. Zero kultury, wyzwysika na kierowców a kierowcy nie są mu dłużni i nazywają go... uwaga... Bakłażanem :)
Jacek i krzysiek 2016-04-01 11:37:45
odnośnie lizusów my chetnię robimy lizanko w każdy poniedziałek po 16 na bazie wpadnij to może się załapiesz jesteśmy w tym dobrzy,widać ze jesteś cienki bolek z bombą w nosie i pershingiem na zębie wiec wpełznij pod kamień z którego wypełzłeś robaczku bo cię rozdepczę.i się nie interesuj innymi z pozdrowieniami dla milionera Jacek i Krzysiek i inni dobrze tobie znani
kolega 2016-04-20 16:32:52
Wyplata nie jest w terminie, bo równowartość najniższej krajowej jest przelewana 10-go na konto a reszta wypłaty pod koniec następnego miesiąca do reki. Bo oczywiście będziesz zarejestrowany na najniższej krajowej albo na umowę zlecenie. Wszyscy od zawsze tak tu pracują. 40 groszy za kilometr i nic więcej np. 9000 km X 0.40 = 3600 to cala wyplata, nie ma podstawy ani diet ani tez innych dodatków które być powinny i są w innych firmach. Nie ma tu przestrzegania zasad umowy o prace w żadnym z jej zakresów. Jest zasada ze wszystko zawiera się w kilometrach i tyle. Szef mariusz cwaniaczek jakich mało. Jego brat tomek szef bliźniaczej firmy nie lepszy, urzędujący na tym samym parkingu i w baraku. Niedługo będzie kolejne wolne miejsce na kierowce :) lecz nie polecam.
piotr 2016-05-06 10:40:56
Pracowalem i tylko czas stracilem . Ciezko sie dogadac z szefem i wiecznie pijanym spedytorem. Robia co chca z kierowca. Nie polecam sa lepsze firmy i lepsze zarobki.
Przemo 2016-05-11 16:32:13
Jeszcze tego brakuje żeby tych marnych poborów dla ludzi nie wypłacał. NIE wszyscy tak kombinują jak Mario-Dziado-Trans !!! Znalazłem robotę w Białymstoku z podstawa i nie na najniższej krajowej! Po historii w Mariodziadotransie będę się tu trzymał. Jak można szczerze pogadać z szefem skoro on ciągle kłamie. Mam doświadczenie dlatego odszedłem. Szkoda tylko straty czasu.
Adam 2016-05-21 21:53:55
Byli i sa tu ciagle kierowcy handlujący ropa i paletami walą na boki Manka ze az trzeszczy ,układy i układziki pracują na siebie. Jak można tak w tyłek szefa mocno wchodzić by dostać nowe auto i aprobatę starego . Brak słów
stefano 2016-06-27 14:11:46
moze znowu mu zabrali pare samochodów za przemyt hahahahaaa cyrk na kulkach i kombinacja alpejska nic wiecej nie ma na tym placu w choroszczy
marek 2016-08-11 21:10:25
Ciagle kontrole w portach z powodu kontrabandy jaka sie wozilo od lat i przemyca sie cos zwykle. Maniek wszystko przewiezie za odpowiednia kase. Ty sie pozniej kierowco martw co zrobic?! Firmy nie polecM nikomu. Przekret , wyzysk i nie warto sie dluzej z kierowcami w rozmowy zaglebiac. Dlugie jezyki i kazdy cie ma za plecami za wroga.
erf 2016-08-13 11:27:10
no al. wiadomo ze to każdy ma prawo żeby się wypowiedziec
Zostaw swoją opinię o Mario Trans - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mario Trans