Opinie o Transchem Sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Transchem Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transchem Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transchem Sp. z o.o. w Włocławek

pijak Nowy wpis

Ta firma to dno. Majster i całe kierownictwo łącznie z brygadzistami pozwalają na przynoszenie i picie pracownikom alkoholu. Co do zarobków prezes najchętniej miałby tanią siłe roboczą, sam bierze za wagony grubą kasę a pracownikom płaci grosze

Alvaro soller Nowy wpis

Ile zarabia teraz kierowca Miesięcznie Dziennie ? Jakie są systemy pracy I czy warto starać die o pracę w tej firmie

Sylwia Nowy wpis
@Alvaro soller

Nie widziałam ogłoszeń dla kierowcy, ale firma szukała w styczniu manewrowego, ogłoszenie chyba jeszcze aktualne. Doświadczenie nie było wymagane, więc firma zapewne szkoli nowych pracowników. Gdyby nie udało Ci się ze stanowiskiem kierowcy, to może aplikuj na to. Daj znać, jeśli będziesz na rozmowie, sama jestem ciekawa jak tu z zarobkami.

Bożena Nowy wpis

skoro w firmie nie ma nadgodzin to jak inaczej można tuta sobie ewentualnie dorobić ponad oficjalną stawkę? Ogólnie to ile ona na bieżący okres może wynosić, da ktoś znać? Co do premii pisali, że nie ma świątecznych, a takie za wyniki czy frekwencję np?

Czy zdarzają się nadgodziny w Transchem Sp. z o.o.?

odpowiedź

NIE !

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Transchem Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Włocławek
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Włocławek
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
DR. V

Ostatnio wojna ze związkami zawodowymi powoli może zmieni sytuację w tej Firmie.Chaotyczne zarządzanie czyli kierowca nie ma wiedzy jak wyglądać ma jego tydzień pracy albo dwa tygodnie z zaskoczenia.Brak systemu pracy czyli masz być dostępny cały miesiąc.Płace bardzo płynnie naliczane czyli też brak przejrzystego systemu.

@DR. V

w naszej firmie nie ma związków, chyba pan myli firmy

Czy w Transchem Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Nie dostaje się premię świąteczną

Mat

Fatalna firma nie polecam. Samochody najgorsze dają a syn prezesika rządzi z poziomu dyspozytora. Żenada kasa bardzo słaba.

@Mat

u nas w firmie są pociągi a nie samochody a Prezes ma syna ale 10 letniego, chyba nie pisze pan o transchemie

Hahaha
@Mat

Firma zajmuje się transportem kolejowym, więc skąd niby mają mieć samochody? Zapraszam do logicznego myślenia.

@Mat

chyba się panu firmy pomyliły, Tranchem ma tylko transport kolejowy

DR. V

to dotyczy FIRMY EURO- TRANSCHEM

Kamil

Samochody są w złym stanie?

Czy w obrębie jednego działu w Transchem Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Jamstudio

Rekrutacje są zewnętrzne a wewnetrzne są decyzją Prezesa. Ogólnie jest ok. To jedna z nielicznych chyba firm w naszym mieście która w tym okresie pandemii nie zwolniła nikogo a nawet dała podwyżki skromne bo skromne po 200 300 ale były. Zawsze sie znajdzie ktos marudzący i narzekający. Przychodząc do pracy wiesz Za ile będziesz pracował ile będziesz dostawał więc nie są dla mnie zrozumiałe potem narzekania że mało mało mało.

Co można by powiedzieć o pracodawcy, którym jest Transchem? Jak firma traktuje swoich pracowników? Biorąc pod uwagę stawki godzinowe i system dodatków (jeśli taki jest), to dobrym wyborem byłoby aplikowanie?

Opinia z roku 2020

Nie wiadomo kto rządzi kto(usunięte przez administratora) ten ma.więcej platne niż normalny.pracownik wynagrodzenie.1700zl na miesiąc szok i koszmar

Ula

Czy posiada ktoś aktualne informacje o pracy w firmie Transchem? Jak wygląda atmosfera pracy w tej firmie?

@Ula

Tak jak pisałem , nie wiadomo kto tam rzadzi czy dyspozytor czy prezes. Praca bardzo chaotyczna , samochody w stanie opłakanym jest dużo więcej lepszych firm.

@Mat

Mówię oczywiście o firmie EUROTRANSCHEM z WŁOCŁAWKA.

Czy tak dobrze się pracuje, że od dawna nikt nie pisał

bob

nie ma co pisać taka prawda

warsztat

słabo płacom i tyle czym dłużej robisz masz mniej ci co przychodzą mają większe stawki od starych pracowników jak to jest.

Mateo

Nie placa na czas, zalegaja mi z gotowka od pazdziernika.

railman
@Mateo

Chyba EuroTranschem - to tak może być . Co jak co ale tu nigdy się nie spóźnili z wypłatą !!!

KASIORA

witam wszystkich ,,,pracowalem w tej firmie ,musze powiedziec ze firma Tranchem jest godna polecenia ,nigdy nie bylo problemow z wyplatami urlopami oraz pracami na zlecenie,ten kto naprawde pracuje to zle nie ma ,a wiadomo lesery to jak wszedzie narzekaj ,caly czas im zle . taka jest moja opinia..................jak komus nie pasa to zmien robote, POZDRAWIAM WSZYSTKICH ZNAJOMYCH....KASIORA.............

maniek

xxxxxx jeśłi chodzi Ci o prace na bocznicy, informuje cię, nie jest to praca na kolei.

maniek

Brygada z II budynku, doskonale znam sytuacje w firmie (z autopsji) wiec nie musisz mi naświetlać. Masz swój punkt widzenia, szanuje to.

Zostaw merytoryczną opinię o Transchem Sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w Transchem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Transchem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Transchem Sp. z o.o.