Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 11

Rybnik

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 11

stary pracownik 2012-09-18 19:53:45
Kiedyś pracowałem na tej stacji paliw. Ajentka bywa strasznie upierdliwa, sama praca nie jest zła, wielu ludzi można poznać ale zarobki marne a stacja jest otwarta 365 dni w roku więc świątki, piątki i niedziele jest się w pracy. Praca dobra dla początkujących na rynku pracy albo dla emerytów dorabiających do emerytury.
sisi 2016-02-09 12:19:58
Super pozytyw,Bardzo miła i rzetelna obsługa,Starszy Pan lejący paliwo ,bardzo miły i pomocny konkretnie doradzi,Pani W sklepie miła ,Naprawdę polecam bardzo lubię tam tankować paliwo,moło gdzie się jeszcze zdarzy taka obsługa.
manek 2016-03-07 09:48:57
Super obsługa podczas tankowania,dobre paliwo trochę drogie płyny ,ale i tak oky.
JÓZEF 2016-08-27 11:57:41
OBSŁUGA W SKLEPIE I NA PODJEŹDZIE OK TYLKO TA PANI 'ROKSANA' JAKAŚ GBUROWATA NIE CHĘTNIE ODPOWIADA NA PYTANIA I JEST NIE MIŁA,JESTEM STAŁYM KLIENTEM I NIE JEST TO JEDNORAZOWA SYTUACJA,NAJLEPIEJ MIJAĆ JĄ Z DALEKA, A RESZTA ZAŁOGI OKY.
Zostaw swoją opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 11 - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 11