Opinie o Lotos Paliwa Sp. z o.o. w Gniezno Elbląska 135

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lotos Paliwa Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lotos Paliwa Sp. z o.o. w Gniezno Elbląska 135

48 tys z Vat. Od tego jak z każdej faktury trzeba Vat odprowadzić . Więc zostaje już 39 tys. powiedzmy że 11 x 1750 zł plus 50 za pranie plus składki rentowe od każdego plus ewentualna premia dla ciebie 200 zł więcej netto to jakieś 325 zł brutto . Więc pensja podstawowa zgodnie z kalkulatorem płac PiP wynosi 2173,23 zł (w przypadku gdy ty masz 1750 brutto) jest coś takiego jak koszty po stronie pracodawcy. czyli 24000 zł za samą bazę ale są jeszcze premie urlopy,zwolnienia, macierzyńskie itp. za to dodatkowej kasy nie dostaniesz. Do tego dodatek nocny niech to będzie mizerna 100 zł czyli już mamy 2294 zł przy założeniu 1750 plus 50 za pranie plus 100 za dodatek nocny i to kwoty brutto. a teraz premia każdy niech dostanie tylko 100 zł brutto. Przy tym założeniu to 2000 zł brutto czyli pracownik dostaje jakieś 1459 zł netto. To by się zgadzało ale pracodawca płaci ponad 2414 za osobę. To daje kwotę 26890 zł i nie liczyłem zwolnienia, urlopu, macierzyńskiego. Teraz ty dostaniesz trochę więcej z prowadzącym i nagle wychodzi że u ajenta co miesiąc ubywa 28000 zł a pensje naprawdę mizerne przyznacie. Za te pieniądze trzeba ludzi ubrać , szkolić , na badania kierować. Z tych 39000 co zostało odejmijmy kasę na wywóz nieczystości, środki czystości, środki do biura czyli papier zszywki, taśmy, powiedzmy że mamy 37500zł . Po 300 zł na każdą rzecz. U nas sam wywóz śmieci kosztuje 800 zł z wynajęciem 3 pojemników. czyli teoretycznie mamy 7500 zł ale tylko w teorii bo ajentem nie byłem i pewnie o kilku opłatach zapomniałem, niech nawet zostanie te 7000 zł brutto. Pracodawca płaci ok 1350 zł Zusu bo ma większy (tylko pierwsze dwa lata 600 zł). minut inne składki pozostaje gdzieś 4500 zł. Ale kwota bazowa 48000 zapewne jest ze wszystkimi premiami. Jak ich nie ma no to zaczyna się problem i kombinacje bo może okazać się , że ajentowi na koniec zostaje 2500 za obiekt. Sam zadaj sobie pytanie czy za taką kasę nie lepiej iść na etat gdzie indziej.

Janku - od kilku lat nie ma już wkładu finansowego. Nowy ajent może mieć tylko jedną stację i jest już nie managerem tylko kierownikiem stacji na samozatrudnieniu. Kasa jest już mniejsza. Faktury są ze wszystkim. Musi mieć akceptację KO na wydatki po stornie Lotosu nie po stronie Ajenta tj. środki czystości, drobne wydatki typu kran czy też materiały biurowe. "Lewego już nie ma od zeszłego roku. Starych ludzi pogonili. Może nie nadawałeś się na to stanowisko. Zaraz jak ktoś się nie dostanie to szuka dziury w całym spiskowe teorie dziejów. Po za tym ładne zabezpieczenie z tej mizernej pensji posiadasz. A tak na marginesie jak wy w 4 na stacji wyrabiacie? Przecież to nie jest możliwe -osoby pracujące na stacji wiedzą to... Myślę że po prostu tam jeden kroi drugiego. Ajenta koncern itd..... Też byłem zastępcą , zmyłem się widząc ile ma mój szef. Jeśli on tyle zarabia no to nie ma już przyszłości bo ja za takie groszę nie chcę szarpać się z PIP, Zusem, Skarbówą i przede wszystkim ludkami z LP ze srebrnych fordzików

a tak swoją drogą ile razy wyrobiliście wszystkie plany i tk na 100%? może macie super stację ale myślę że nawet tych 1500 ajent często nie widział

tOMEK

wątpię czy ktoś z ajentów takie pieniądze widział na oczy . co o przelewów to kwota zapewne brutto a vat z faktry od lotosu trzeba zapłacić. Po za tym 60 tys. zł minus podatek to jakieś 48 tys. a pracowników pewnie 11 każdy po 1750 zł plus składka rentowa 450 plus premia plus coś dla kierownika plus coś na środki czystości, naprawy wymiany itp. i w sumie wychodzi tak sobie. Jak za drugą dostaje tylko 24 no to coś z tej większej musi sobie zabrać z budżetu. Powiem tak jakby to rzeczywiście było tak to myślę że co chwilę nie szukali by AJENTÓW A OGŁOSZEŃ MASA

@tOMEK

Za srodki czystosci i utrzymanie stacji (kupno zarowek itd. itd.) ajent dostaje zwrot na podstawie faktury. Moja opinia zostala napisana na temat innej stacji, bo o samej pracy na lotosie nie ma nigdzie tematow. Na mojej stacji dostawalo sie najnizsza krajowa + dodatek nocny (6h pory nocnej +20% do kwoty brutto, czyli grosze) + 10-50 zl ekwiwalent za pranie. CO 3-4 msc nadgodziny (najwiecej dostalem 2100 zl - przez 3 msc zrobilem ponad 600h). Jako "zastepca kierownika" (czyt. ajenta) otrzymywalem 200 zl wiecej, niz inni. W praktyce ajent przyjezdzal na stacje 2 razy w miesiacu, a na mojej glowie bylo wszystko + obsluga na kasie. Nie warte tych pieniedzy, nawet z "lewizna". Co do przelewow to 48 tys. (11 pracownikow) otrzymywal na konto od glownej ksiegowej. 24 tys. otrzymywal za optime zatrudniajac 4 pracownikow + kierownika. Nigdy nie pytalem co z tych kwot ma oplacac, a co zostaje, bo nie powinienem miec wgladu do prywatnych maili. Pozdro.

@tOMEK

Druga rzecz - gdzie szukaja tych ajentow? Jakbys mial jakakolwiek wiedze na temat sieci stacji lotos, kierownikach obszarow, regionalnych itd. to inaczej bys sie wypowiadal. Z dlugoletnim stazem pracy, wyzszym wyksztalceniem, wkladem finansowym (na stacje gold 100 tys, optima 50 tys.) skladalem aplikacje na ajenta 10 razy. Nigdy nie wzieto mnie nawet na rozmowe. Sam szkolilem 2 nowych ajentow, ktorzy skonczyli liceum i nigdy nie pracowali na stacji, a jak sie pozniej okazalo obaj znali kierownika regionalnego, przypadek? Nasz ajent rowniez mowil, ze cala ta rekrutacja, ogloszenia na tablicach pracowniczych itd. sa tylko dla picu.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lotos Paliwa Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
MD

9 ZŁ Brutto za godzinę plus premia za wyrobienie indywidualnego TARGETU 100 zl brutto. Wnioski pozostawiam wam, pozdro :)

z tego co wiem to ajent ma ok 2500 zł od stacji plus premie jak wyrobi normę dynamica to 300 zł jak target paliwowy to 300 zł jak audyt to 500 zł i jak sklep to ok 1000 zł wszystko trzeba wyrobić i wszystko to kwoty brutto . Jak wyrobisz wszystko to ajent dostaje ok 5500 brutto. Jak nie ma kilku obiektów to syf.... odpowiedzialność za towar ludzi itp.... to jak pracownik ma zarobić więcej niż 2000 skoro ajent ma grosze

@Tomek

Za wyrobienie wszystkich targetow sprzedazowych (tk, paliwo itd.) ajent dostaje 1500 (tabela wisi u ajenta w biurze), Chyba, ze przez miesiac sie cos zmienilo od kad tam nie pracuje. Nasz ajent dostawal maile z przelewami na kwote okolo 40-48 tys. (za stacje gold) i 16-24 tys. (za te mniejsza). Nie wiem, czy z tej kwoty musi oplacac pracownikow, bo pewnie tak jest, ale kasy i tak sporo zostaje skoro prowadzac tylko stacje bylo go stac na nowy dom i 2 samochody po 140 tys. za gotowke w ciagu 5 lat. Kiedys wygadal sie, ze za polecane produkty dostajemy jako stacja 1-2 zl, a z paliwa "jedyne" 10-20 groszy (paliwa sprzedawalo sie po 180-250 tys. litrow. Wnioski nasuwaja sie same.

@Tomek

mikos

jak to jest z tym zatrudnianiem do pracy na stacje co? czy pfererują studentów jakoś bardziej niż zwykłych ludzi, czy raczej nie ma to znaczenia? tak się zastanawiam właśnie że może by spróbować swojej przygody w lotosie tylko wiadomo, że będac studentem potrzebuje elaastycznego grafiku, czy mogę takiego tu oczekiwać?

Klara

Nocki są więcej płatne:)

czerstwy kazik
@Klara

nocki platne ?? chyba jak se sama doplacisz do tej nocki

pracownik stacji

(usunięte przez administratora) firma. niedość ze mają jakies swoje bez sensu standardy to wynajmują menadzerów którzy wykorzystują swoich pracowników a sami kosza konkretna kasa.Dziadostwo, dziadostwo i jeszcze raz dziadostwo.

Qx

Zarobki mogły by być wyższe, ale czy gdzieś dziś płacą więcej? Póki co fajna atmosfera i spokojna praca. Zobaczymy co będzie dalej.

lollollolol

Nie polecam !!!!!! szkoda gadac ............... !!!!!!

b

dotyczy to oczywiście innej stacji Lotos nie wiem jak na 206

b

Pensja kierownicza moja 2000 brutto i gdyby nie to, że nie mam wyjścia to uciekłabym z tego szamba....

! 206 !

całkiem się zgodze !pod stałym okiem kamer -lecz jesli ktoś ma cos na sumieniu to się boi kamer ! CO do pensji to sie okaże czy jest marna

:):):)

Ta stacja to jedno wielkie bagno,ludzie którzy tam teraz pracują to sami donosiciele,brak słów, Z daleka od tej stacji, zarobki,pożal sie boże,premia to fikcja,a wymogi jak na zarobki 2000pln,min.Jesli ktoś lubi pracować pod ciągłym okiem kamer to powodzenia.Nie polecam tej pracy nikomu.

xxx

Dzięki za informacje.

ex klient

najlepsza obsluga byla od poczatku roku 2012 milo tam bylo jezdzic ale potem zaczeli zmieniac sie pracownicy. Juz tam nie odwiedzam tej stacji!!

lol@2

poszedelm do chaty bo za taka kase jestes niczym latasz ze zegarkiem co godzine do kibla zeby go umyc i podpisac liste kosisz trawe obsluga klienta mycie wciaz tego samego regulki 100% i oszczednosc na workach od smieci zawsze musza byc te same bo oszczednosc 1 klasa:P

lol@2

powiem tak [usunięte przez moderatora] pracowalem tam godzinke albo nawet nie odrazu poszedlem do chaty oczywiscie pracownicy opowiedzieli mi ze maja marna kase premi nikt nie widzial na oczy!!! oczywiscie teraz zmienil sie wlasciciel z tego co slyszalem ale mam tam kumpla i mowi ze bagno takie samo:P

xxx

Ludziska jakie sa tam zarobki bo staram sie o prace. Warto marnować czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Lotos Paliwa Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Lotos Paliwa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lotos Paliwa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lotos Paliwa Sp. z o.o.?

Lotos Paliwa Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Lotos Paliwa Sp. z o.o.