Opinie o Unimet Sp. z o.o. w Tczew

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Unimet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Unimet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimet Sp. z o.o. w Tczew

Rafał

(usunięte przez administratora) Nie polecam firmy.

Edek

UWAŻAJCIE NA FIRMĘ Witam . Dziwna firma . Okazuje się że okradają z urlopu . Podobno jest on wliczony w stawkę . Nie wypłacają nadgodzin . Ostatnio zmienili umowy o pracę z cieśli na pracownik ogólnobudowlany . Tłumacząc że firma ma kłopoty .... Operatorzy mają 14,95 e na umowie , a dostają 10e netto . Firma posiada jakąś magiczną księgową która jeszcze wlicza w tą kwotę urlop płatny :)

@Edek

Witam. Pracuje w firmie kupe lat, kasę dostaję co miesiąc i to w kwotach mniej więcej umówionych z kierownikiem. Z tego co wiem pracuje na warunkach niemieckich zgodnie z przepisami niemieckimi co do nadgodzin (i tak zostałem poinformowany w kadrach) ponadto jak czytam o bzdurach o jakiś delegacjach i dodatkach człowieku dowiedz się choćby w pip. Albo stawka 14,9 E/h to przecież brutto, a ktoś wcześniej pisał że firma nie płaci podatku to kolejna bzdura gdyż co roku mam zwrot z Niemiec mnij więcej 13-stą pensje. I na tych papierach dostaje Kindergeld.

@Cieśla

Witaj . Pisząc w kwotach mniej więcej umowionych z kierownikiem, poswiadczasz to co piszę , firma to oszusty . Robią z ludźmi co chcą. Raz dadzą tyle raz tyle. To nie kierownik ustala twoje wynagrodzenie tylko podpisana umowa. Gratuluję ci ze dajesz się wykorzystywać tyle lat. Nie płacą na czas , okradają z urlopu. I manipulują twoja stawką

@Cieśla

To jak na stawkę umawiasz się z kierownikiem,a na umowie coś innego?

Tomasz

Umiet to firma nadająca się do Państwo wej inspiracji pracy. I tam ją zgłoszę. Uważajcie. Kradną z urlopu. Każą podpisywać inne godziny niż w rzeczywistości są przepracowane. Kłamcy I (usunięte przez administratora) A ludzie piją w pracy i po niej. Zdarzało się jeździć z kierowcą na podwójnym gazie. Dowiadywalem się o tym po fakcie. Nicponie i nic poza tym

UNIMET Kadry
@Tomasz

Analizując Pański wpis pewnie nadal pisze to Pan Bartek, któremu firma postawiła warunki a on ich nie spełnił. Picie na budowie jest surowo zabronione są przypadki usuwania pracowników z kontraktu którzy byli pod wpływem alkoholu. Wszelkie niezgodności i ewentualne pomyłki się zdarzają jest możliwość wyjaśnienia każdego przypadku - dane teleadresowe się nie zmieniły, jednak jak Pana już wcześniej poinformowaliśmy przerwy w Niemczech są nie płatne, a Pan próbował wymusić na Spółce ich zapłacenie i to są te Pańskie nadgodziny. Urlopy są naliczane i wypłacane na bieżąco przy wynagrodzeniu i było to przedmiotem oddzielnej kontroli PIP, która nie wykazała uchybień.

@Tomasz

Tak bo w papierach wszystko się musi zgadzać(usunięte przez administratora)

blecmac

(usunięte przez administratora) jakiej dawno nie widziałem . nie polecam firmy . a nawet radzę by omijać Moje sugestie dla Unimet Sp. z o.o.: zacznijcie szanować ludzi

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Unimet Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Tczew
logo firmy Opiekunka seniorki
Tczew
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
megi

w firmie Unimet pojawiła się oferta pracy na stanowisku: Specjalista do spraw płac i ubezpieczeń społecznych, czy możecie podzielić się opinią na temat warunków pracy ewentualnie wynagrodzenia?

UNIMET Kadry
@megi

Przykro mi lecz oferta już nie aktualna.

Lidia

@megi, brałaś już udział w procesie rekrutacji na stanowisko specjalisty ds. płac i ubezpieczeń społecznych? Jeśli tak to podziel się z nami informacją jak wygląda proces rekrutacji w tej firmie, z ilu etapów się składa?

Eryk

Oni mają głęboko gdzieś takie zachowania. Pijanymi łatwiej manipulować. Okradaja ich z urlopu i manipuluja stawką. Żenada. Tu tylko PIP pomoże

Lidia

Czy chcecie dać do zrozumienia, że w Unimet występuje ciągły problem ze spożywaniem alkoholu przez pracowników w godzinach pracy? Czy próbowaliście coś w tej sprawie zrobić? Osobie w stanie nietrzeźwości są niebezpieczeństwem nie tylko dla siebie ale również dla innych współpracowników. Warto takie sytuacje sygnalizować kierownictwu. Czy ktoś z Was zdecydował się na ten krok?

Kawa

Najgorsza firma z jaką dotąd się spotkałem. Wyzysk, kłamstwa, pieniądze nie na czas . 9szukiwanie naczyń tylko się da. Nie polecam tych ped. .. jeszcze spotkam się z nimi w sądzie

Darek

Witam . Gorszej patologii dawno nie widziałem. Kierownik nic sobie nie robi z pijanych i pijących w pracy . Nie wypłacają pieniędzy na czas . Każą podpisywać inną liczbę godzin niż jest w rzeczywistości . Oszukują, okradają z urlopu, masakra.

Witam . Jestem byłym pracownikiem firmy. Jeżeli ktoś na wyjeździe chce pielęgnować swój alkoholizm , to firma dla niego . Dają zaliczki , kierownictwo nie zwraca uwagi na pracowników - wczorajszych. Czy też na pijących w pracy. Spóźnienia z wypłata mi. Ale zaliczka na kieliszek chleba wystarcza. (usunięte przez administratora) i pijący.

@Anonim

Zdazaly się sytuacje że kierowca po pracy był pijany i kto inny musiał jechać. Czasem jeździliśmy w dziewięć osób ośmio osobowym busem

@Anonim

Picie zaraz po pracy to świadectwo nie firmy lecz ludzi którzy bez alkoholu nie mogą żyć, ale wydaje mi się że nie dobrze że wszystkich wrzucasz w jeden "szufladę". Je nie ukrywam piwko wieczorem sobie wypijam - za swoje i nic nikomu do tego. Nikt do mnie niem miał zarzutów w pracy i po niej. Ale to chyba dobrze żeś Bartku zjechał wcześniej bo za takie wpisy o nas pracownikach to powinieneś dostać w twarz.

Bartek

Witam . Jestem byłym pracownikiem firmy. Szczerze powiem że gorszych przekrętów to dawno nie widziałem . Okradają z urlopu , każą podpisywać inna liczbę godzin niż się przepracowało by zarobki zgadzala się z godzinami . Inne kwoty na umowie inne są w rzeczywistości. Omijajcie firmę. Na budowie pijani ludzie . Przewozy przepelnionymi samochodami. Z kierowcą na podwójnym gazie

Jak ktoś próbował naciągnąć godziny to pewnie z tego powodu nie zapłacili?

@Paweł

Skoro tak się wypowiadasz , sądze że pracujesz w firmie . Firma nie wypłaca przepracowanych nadgodzin które należą się ustawowo . Przy pracy po 10 h dziennie w miesiącu wychodzi 200 / 220 h . Więc nie wiem gdzie tu mowa o nadciąganiu . Prezes Firmy twierdzi że urlop płatny jest wliczony w stawkę i dlatego nie jest wypłacany . Firma oszukuje i okrada . Wypłacając 1 : 1 za przepracowane nadgodziny . oraz każąc podpisywać wzięcie urlopu płatnego za który firma bierze sobie do kieszeni . A na rocznym rozliczeniu figuruje on jako wypłacony . Więc Piotrze świadomie dajesz się okradać , jezeli ci to odpowiada to gratuluje . 80% jest pijana i w pracy i po niej . Ponadto Firma powinna wypłacać delegacje oddelegowanym pracownikom . Jest to 26 euro na dzień . I to jest już określone przepisami polskimi . Omijajcie firme

@Tomek

Widać że człowieku piszesz farmazony pracuje od lat pianych nie ma a te dodatki o których piszesz to też bzdura. Nie wiem skąd to wymyśliłeś, np o dodatku za nadgodziny wpisz sobie rodzaj swojej umowy na Niemcy w necie i poczytaj o swoich prawach. To o czym piszesz to delegacja!

Lidia

@Karol, Twój opis jakiego stanowiska dotyczy? Może Unimet Sp. z o.o. przechodzi jakiś wewnętrzny kryzys? Jak długo współpracujesz z tym pracodawcą? Użytkownicy tego forum chętnie zapoznają się z Twoimi uwagami i spostrzeżeniami na ten temat.

@Lidia

Firma nadaje się do Państwowej inspekcji pracy . I tam też ją zgłosiłem

Lidia

Co możecie powiedzieć o pracy w Unimet Sp. z o.o. na stanowisku przedstawiciela handlowego. http://www.unimet.pl/uni/pl/oferta_detaliczna/praca/aktualne_oferty,63.html Na tej stronie udało mi się zauważyć taką ofertę pracy. Pracodawca zapewnia o systemie premiowym i możliwości awansów wewnętrznych. Nie ma natomiast informacji o formie zatrudnienia. Wiecie coś bliżej na ten temat?

Witam . Uważajcie na tą firmę . Nie płacą nadgodzin / mino umowy o pracę . Okradają z urlopu . Na budowie napruci a kierownik chce by operator na przerwie charytatywnie pracował.

Cieśla

Firma taka sobie, jak inne ale wypłaca całą kasę a od roku nawet na konto. Chlebowego nie trzeba brać by dostać wypłatę.

Bolo

Są jeszcze gorsi

Lidia

@chris, może napiszesz coś więcej na ten temat? Dlaczego ,Twoja opinia jest negatywna? Dlaczego jesteś niezadowolony? Może ktoś z obecnych pracowników lub byłych pracowników będzie w stanie napisać jak aktualnie wygląda sytuacja?

chris

racja a ten niby pan kierownik zajaczkowski wielki inteligent a jest zwykłym (usunięte przez administratora) ludzie uciekajcie od nich jak najdalej

@chris

Dziwie się takim czasem przejaskrawionym opiniom, a najgorzej dawno nieaktualnym. Firma pewnie nie najlepsza lecz w miarę możliwości dba o pracowników a przede wszystkim uczciwie pracujących. Jednak również i sami pracownicy są tej sytuacji winni.

Zostaw merytoryczną opinię o Unimet Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w Unimet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unimet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Unimet Sp. z o.o.