Zakład Remontowo–Techniczny „TedPol” inż. Tadeusz Trepka .

Zawiercie

Opinie o Zakład Remontowo–Techniczny „TedPol” inż. Tadeusz Trepka .

gonzo 2010-10-24 15:37:15
Mam pytanie czy ktoś wykonywał dla nich jakieś usługi budowlane bo chcę się dowiedzieć czy wogóle są wypłacalni i czy ogólnie płacą
rrrrrrrrrrrr 2012-07-24 22:35:58
sa gorsze firmy w zaiwerciu, wiec az tak zle nie jest jak niektorzy pisza.
Oszukany 2013-02-27 21:39:13
Proponuję uważać na firmę. Miałem z nimi do czynienia i wiem, że ani firma Tedpol ani pan (usunięte przez administratora)nie są uczciwi. Mnie(usunięte przez administratora) w bardzo perfidny sposób i z uśmiechem na ustach.
W każdym razie nie należy wierzyć w ich obietnice i zapewnienia bo mogą być zwykłym kłamstwem
he he he 2013-07-12 18:07:53
o nowym bmw x5 nikt nie wspomniał i kiedy jeden wychodzi z długów bo są przedawnienia to drugi wchodzi w długi a potem trzeci a jak uzbierają kupę kasy oczywisice nie swojej to temu pierwszemu bardzo dobrze się wiedzie - teoretycznie bo wiedzie się wszystkim trzem łącznie z dwoma bankrutami.
Anonim 2013-07-27 23:12:40
Jak już to BMW X6
submaj 2014-09-04 09:05:48
Oszust na oszuście mnie jest dłużny bardzo dużo kasy i cieszę z tego że nie sprzedał mi mojej spychaki którą wynajmował .Nie sprzedał jej gdyż ją utopił i nie mógł jej wyciągnąć. Taki jest Grzegorz. Zmienia numery telefonów, tak że każdy następny namiar jest już nieaktualny. Od maja 2012 roku ma już czwartą czy kolejną firmą z jego nazwiskiem. submaj Tychy
klimek 2016-04-28 16:15:50
Kilka lat temu wykonywałem dla nich zlecenie za około 10tys. oczywiście nie zapłacili. Komornik też nie miał z czego zciągnąć, a grubas się śmieje i buja BMKami. Kiedyś dostanę tę tłustą świnię na wyciągnięcie ręki i wtedy rachunki się wyrównają.
Pozdrawiam cię wieprzu i do zobaczenia.
plank 2016-05-09 21:31:16
klimek, warto uważać, przed każdym rodzajem dziadowskiego postępowania. Z tego co słyszałemn to trzeba mieć przede wszystkim sporo doświadczenia żeby pracę złapać
Zostaw swoją opinię o Zakład Remontowo–Techniczny „TedPol” inż. Tadeusz Trepka . - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Remontowo–Techniczny „TedPol” inż. Tadeusz Trepka .