IKEA Retail JANKI

Opinie o IKEA Retail JANKI

berek

Ene Due Ike Fake Kup coś z fyndu i zrób drake. Deus Deus Hot Dogeus Klopsik Dropsik Indeks Maks. Manageres i Lideres może skręci się interes. Brak Bonusa Zero Kasy takie w Ika złote czasy. Lepiej w biedrze być na kasie niż w Ikei ty ku czasie.

@berek

Użytkownicy serwisu zapewne cenią twórczość literacką, jednak to nie krytyka utworów jest przedmiotem dyskusji na forum. Serwis GoWork.pl nie jest miejscem, w którym publikujemy tego typu wpisy, jednak zapewniam, że w Internecie możesz znaleźć mnóstwo stron, na których twórcy dzielą się swoimi publikacjami. Pamiętaj, by przestrzegać regulaminu forum GoWork.pl i nawet w swoich wierszach nie używać wulgaryzmów i słów powszechnie uważanych za obraźliwe. Jeśli chciałbyś wykazać się w innym sektorze pracy w IKEA, być może powinieneś przedstawić swoją ofertę promocji firmy kierownictwu?

samotnaŁucja

Siemka. Matka Ikea daje wszystko i każdemu. Przede wszystkim cza wyznawać wartości. Jestem szczenśLiwa bo mogę się w pracy realizować zawodowo i mistycznie. W zasadzie mistyka jest ważniejsza niż kasa. Kasa słaba u matki Ikea ale najbardziej się cieszę jak wjeżdża tort i szef mnie klepie po plecach. Próbowałam w biedrze zamiast płacić za zakupy poklepać kasjerke po plecach ale mnie ochrona spałowała i oskarżyli mnie o molestowanie. Ale grunt że wszystkim znajomym mogę się pochwalić że robię w szfeckiej fyrmie. Popołudniami dorabiam se jeszcze na wysypisku śmieci. Wczoraj znalazłam na wysypisku pół regała kalax. Może do końca miesiąca znajdę resztę elementów to posklejam i dzieciorom do pokoju wstawię. Grunt że HODOGI za jeden zyLa to se na żarciu załoscyndze !!!

ślYfka
@samotnaŁucja

Te hłot-długi to so chyba zE dodatkiem wiórUf ze zniszczonych mebelkóF od klYentUf zwrócone bo smak tego nijak parUfkUf nie przypomni. To je te z jakiego martFego zwierzoka! Jelito mi płacze jak se przypomnim że to jedlim! Bleee.

CexMisja

IKA rządzi IKA radzi IKA nigdy Cię nie zdradzi !

SigisMund

Gdzie strumyk płynie z wolna rozsiewa zioła maj komódka stała nowa z Ikei ajajaj ... Komódka stała nowa z Ikei a ja jaj a jaj a jaj. Ikea tak ponura że aż przeraża mnie, karierka za wyskoko a mnie samotnej źle. Karierka za wysoko a mnie samotnej źle samotnej źle . Wtem klient idzie z wolna Ikeo witam Cię na kasę cię przerobie czy chcesz tego czy nie . Na kasę Cię przerobię czy chcesz tego czy nie czy nie czy nie. Ikea się zgodziła i dała sobie w gaz pracownik taki osioł że w takie g_wno wlazł . Pracownik taki osioł że w tekie g_wno wlazł że wlazł po pas po pas.

samotnaŁucja

Na Ikę ! Gościu, siądź przy klopsikach, a odpoczni sobie! Nie dojdzie cię tu głód, przyrzekam ja tobie, Choć się najwyżej wzbije, twe wielkie łaknienie Ściągną pod Iki drzewa gotowane śledzie. Tu zawżdy smrody pączka z bistro zawiewają, Tu klienci, tu wsioki zrzędnie narzekają. Z mego wonnego kwiatu pracowite pszczoły Biorą (usunięte przez administratora) , który potym szlachci pańskie stoły. A ja swym cichym szeptem sprawić umiem snadnie, Że bachorom w Smalandii słodki sen przypadnie. HotDogów wprawdzie nie rodzę, lecz mię pan tak kładzie Jako szczep napłodniejszy w ikeoskim sadzie.

samotnaŁucja

Iko ojczyzno moja Ty jesteś jak zdrowie. Ile Cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto Cię zdradził. Panno Ikeo co na Jasnej Górze i w ostrej świecisz bramie. Niech się smażą pączki hot dogi i niech nikt nie kłamie. Niech też nikt od rana nie śmie wciskać kitu że życie nie zależy dziś od liderszipu !

Ba By

Take my BABY

Questioner

Co przyniesie kolejny tydzień w stolicy Ikea Polska ? Kto wyleci kogo przesuną ? Rozpoczął się wielki personalny totolotek.

Questioner
@Questioner

Tak pisali w bussineesinsider. Czytajcie jeśli Wam manażeria nie zabroni.

TakieTam

Są to organy międzynarodowe, do których może zwrócić się obywatel każdego kraju europejskiego ze skargą, gdy uzna, że odpowiednie urzędy w jego kraju wydały decyzje na jego niekorzyść i że te decyzje są według niego niezgodne z prawami człowieka. Rada Praw Człowieka ONZ z siedzibą w Genewie Komitet Praw Człowieka ONZ z siedzibą w Genewie Europejski Trybunał Praw Człowieka z siedzibą w Strasburgu

T
@TakieTam

Po co, lepej rzucać pierdołami na forum. Prawda jest taka,że nic się nie dzieje. Zła praca to ją zmień zamiast trollować. To się leczy.

fiflak
@T

Oj żebyś Ty chociaż rozumiał o czym mówisz.

PodusiaKochatka

Poszukuję dojrzałego Kierownika lub Managera, który w zamian za to, że nim się zaopiekuję, pomoże mi zrobić SpecKarierę. Poddam się kształtowaniu przez mojego Guru.

BloWiT

Czytając komentarze na Ikea Warszawa jasne jest że firma Ikea całkowicie straciła kontrolę nad tym co się dzieje w tej firmie i że dochodzi w niej do licznych nieprawidłowości oraz wielu przypadków mobbingu a ludzi się zastrasza do tego stopnia że zabrania się czytać i publikować komentarze na temat atmosfery w pracy. Jest to forma mobbingu oraz sekciarstwo.

looney-tunes

(usunięte przez administratora) Jakie piękne wiadomości ! No to teraz będzie prawie całe eso rozwijać się poza Ikea. Rozumiem że zmiana polega generalnie na tym że mniej fajkujących nierobów a więcej pracowników. Jeśli tak to super. Czy kasa która zostanie zaoszczędzona na zwolnieniu prawie całego eso zostanie rozdzielona pomiędzy zwykłych pracowników w Jankach żeby mogli żyć na normalnym poziomie i nie wybierać mebli ze śmietników ? Czy kupowanie mebli na fynd oraz przecenianie mebli na fynd nadal będzie traktowane jako potencjalne popełnienie lub zamiar popełnienia przestępstwa ? Odpowie ktoś ?

managier

Jestem managier. Tak se kompinuje komu by tu dziś coś na złość zrobić... Może tej małej co się wczoraj z mojego kawału nie śmiała i jeszcze o wolne poprosiła bo tam gdzieś ze swoimi bachorami chce jechać i z chłopem ? Tak dowalę jej i wpiernicze weekend pracujący albo trzy z rzędu pracujące i powiem że taka jest teraz polityka Ajkeja i takie są teraz główne wartości i zasady Ajkeja. Co za wieśniara. Trójkę bachorów se zrobiła to niech się martwi tera. Niech zapiernicza. Jeszcze pińcet plus biorom z moich podatków patologia jedna. Ja to jestem ktoś a nie takie nic. Ja mam kasiore ja mam premię i wolne kiedy chce stoję se w palarni pitolę trzy po trzy o wszystkich plotach i steczkach w tyłku i rozkminiam jak by tu jeszcze zagrać bardziej proikeowskiego wyznawcę żeby mnie może do eso awansowali. A ta mała niech zapirza osiem weekendów a co. Jak nie pasi to niech się zwolni. Ja w tym czasie będę się świetnie bawił w jakimś klubie w Wawie wciągał kreskę albo zioło jarał. Szkoda tylko że całą swoją kasę zostawiam u dilera ale może jeszcze mi dołożą kasy w robocie to się odkuję. Może nie zauważą w robocie że chodzę na amfie albo po ziole. Jestem taki spryciarz że wszystko i wszystkich już dawno ogarnąłem i rozkminiłem. Znam tyle szwindli z ostatnich 15 lat że nikt i nic mnie nie ruszy bo się mnie boją i tak się wszyscy siebie nawzajem boimy że ktoś w końcu zacznie sypać. Ktoś na pewno zacznie sypać tylko pytanie kto zacznie sypać pierwszy. A jak wszyscy doskonale wiemy kto pierwszy ten lepszy.

WindowxKonkurrent

Jag kom för att stoppa denna mobbing. Du skrev, så jag är. Jag kan inte hantera denna (usunięte przez administratora) ensam. Tack Boss, för att skriva sanningen till honom, vi tittade på ögonen!

budkaSUFLERA

Darmowa porada. Chodzenie do HRu z tematem mobbingu mija i mijało się z celem. Zgłoszenie tematu mobbingu powoduje że mobbowany sam na siebie picuje że jest mobbowany i ma już problem podwójny szczególnie jeśli mobberem jest jakaś rasowa świnia z managmentu. Jesteś mobbowany to nie gadaj o tym nikomu w tej firmie. Zbieraj dowody dokumentuj zapisuj daty sytuacje i miejsca. Jest to potem bardzo przydatnym dowodem do Sądu. Po ewentualną pomoc dzwoń do związkowców bo innej opcji po prostu nie masz. Mówienie w HRze o byciu mobbowamym jest porównywalne z tym gdyby cielę się poskarżyło w rzeźni że ma zwichnięte kopytko. Takie cielę idzie pierwsze pod topór. Ikea zawsze zrobi to co jest dobre dla Ikea ale nie dla Was. Wartości Ikea to jeszcze raz powtórzę PROPAGANDA DLA SWOŁECZEŃSTWA I TURBOLEMINGÓW !!!

Joanna

Jestem zawodowym Ikeowskim zakłamywaczem ikeowej rzeczywistości. Naściemniam co trzeba i jak trzeba żeby typowy łoś myślał że ajkeja to normalna firma. W zasadzie to siedzi nas cały sztab ludzi od czarowania rzeczywistości. Płacą nam sporą kasę za to żebyśmy ściemniali opinii publicznej ile wlezie. Wszystko aby matka Ikea była czysta jak dziewica orleańska. Zapłacimy ludziom dwa tysi za półtora etatu to powiemy że na tle Polski płace kształtują się na wysokim poziomie. Cały sklep będzie po nas jechał to cały sklep zwolnimy i zatrudnimy turboLemingów i powiemy że się dostosowujemy do aktualnych trendów w EUropie. Propaganda w ajkei to nasze silne narzędzie biznesowej ekspansji. Bezwzględnie po trupach a do celu. Oto nasze motto. Wartości Ikea to banialuki dla spauperyzowanego swołeczeństwa. Poczytajcie opinie o innych sklepach matki Iki. .. Howgh !!!

Mariolka

Zapomniałam dodać ze od wielu lat ta firma wygrywa plebiscyt great place to work, poniższe opinie pokazująile wart jest ten plebiscyt i że wygrawa w nim ten kto (sami pomyślcie)

Maniek
@Mariolka

Jeśli opinie 10 osób miałyby mieć decydujące znaczenie dla wyniku firmy, która zatrudnia pewnie kilka tysięcy, to dopiero byłby plebiscyt :)

@Maniek

To co napisałeś, zdecydowanie daje do myślenia. Rzeczywiście, mało prawdopodobnym jest, by taka sytuacja miała miejsce. Na forum możemy spotkać się z wieloma opiniami. Wśród nich są zarówno te pozytywne, negatywne, jak i neutralne. Warto zawsze pisać w taki sposób by użytkownicy sami mogli wyciągnąć wnioski, czy chcą aplikować do firmy, czy też nie. Jakie Ty masz zdanie na temat pracy w IKEI?

KapitanBomba
@Joanna

Aśka nie zrozumiałaś Mańka. Maniek pisze o tym że jeśli na opinię o Ikea w opinii społecznej mają wyłącznie słowa kilkunastu managerów to nijak ma się to do faktów jakie mogłyby powiedzieć tysiące zatrudnionych osób. Aśka rozumiem że Ty jesteś takim Ikeowym centrum propagandy Goebelsowskiej ?!

ObfitaBoguśka

Konsylium weterynaryjne obradowało wczoraj w Ikea Janki i arbitralnie wzięło stwierdziło że Ikea w Polsce nie musi przestrzegać prawa pracy gdyż Ikea w Polsce rości sobie prawo do stanowienia prawa zamiast sejmu. To konsylium weterynaryjne stwierdziło też, że pomimo miliarda zgłoszeń nie istnieje w Ikea w Polsce problem mobbingu i że każdy kto powie że jest mobbowany ten jest brzydki jest skarżypyta i pójdzie do kąta albo będzie klęczał na grochu albo dostanie po łapach listewką jak w szkole podstawowej na lekcjach ruskiego.

RzecznikPrawObywatelskich

Czy mówienie lub sugerowanie pracownikom że nie mogą swobodnie rozmawiać o tym jak są traktowani w pracy i jaka w niej panuje atmosfera oraz zakazywanie czytania i umieszczania na ten temat komentarzy w sieci nie stanowi aby szantażu zastraszania i łamania praw człowieka oraz czy aby nie narusza prawa do wolności myśli i swobody wypowiedzi. IKEA !!! NAJLEPSZE HOTDOGI NA ŚWIECIE I NAJLEPSZE MASKOTKI Z GANGU SWOJAKÓW. IKEA... CODZIENNIE NISKIE CENY .....!!!!!

Kalambur

Pisanie głupot w sieci ma tą dobrą stronę że zawsze ktoś pęknie się wysypie i można zdobyć cenną wiedzę. Można ? Można ! I kto tu jest gupi ??? Brawo WY !!!

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail JANKI - Janki

• Jak się pracuje w IKEA Retail JANKI?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail JANKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail JANKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail JANKI?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail JANKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail JANKI