IKEA Retail JANKI

Opinie o IKEA Retail JANKI

ZeroKasyDlaPolak_uff

Skopiowane z Innego komentarza. 1./Jakie zyski uzyskuje IKEA w Krakowie-a ile w POLSCE? Spółka Ikea Retail w roku finansowym 2017/2018, czyli od września 2017 roku do końca sierpnia br., zanotowała w Polsce sprzedaż wynoszącą 4,03 mld zł. To o 11 proc. więcej niż rok wcześniej. Firma nie podała, ile wynosił jej zysk. 2/ Jak mocno wykorzystuje(dyskryminuje) pracowników w POLSCE finansowo-zblizając sie do minimum płacowego? Przykładowo sprzedawcy Ikei w Hesji zarabiają zależnie od doświadczenia zawodowego, jak i powierzonych im zadań przy zatrudnieniu na pełen etat między 1.808 a 2.860 euro miesięcznie. Logistycy zaś, którzy pracują między innymi na magazynie, mogą liczyć na 2.278 - 2.616 euro miesięcznie. Ikea poinformowała także, że zatrudnieni otrzymują dodatek urlopowy oraz bonus, którego wysokość zależna jest od obrotów przedsiębiorstwa w danym roku.

WorldPress

Tymczasem światowe ZACHODNIE media piszą że Ikea w Polsce wywaliła z pracy katolika bo nie chciał brać udziału w Ikeowskim korporacyjnym gej-pride-day. Światowe media piszą też że Polski oddział IKEA mający w Polsce dziesiątki fabryk produkujących ponad cztery tysiące różnych produktów w tym mebli na cały świat stoi w obliczu bojkotu swoich sklepów w Polsce. Mam takie pytanie w związku z lekturą artykułów ze światowej prasy na ten temat do działu HR. Kiedy IKEA rozpocznie podobną akcję emocjonalnego wspierania srodowisk LGBT w Arabii Saudyjskiej !? Czy w Polsce zatrudniając się w Ikea można liczyć na szacunek do swojej kultury i poglądów ?! Dlaczego Ikea płaci pracownikom w Polsce zdecydowanie niższe pensje niż w innych krajach EU ?! Czy nie jest to aby podyktowane dyskryminacją ze względu na narodowość ?! Czy mogę w Ikea w Polsce jako biały hetero liczyć na poszanowanie moich praw kultury i seksualności i nie bać się że mogę zostać wkręcony w pracy w promowanie jakichś zachowań seksualnych?! Pytam bo się chcę przyjąć do roboty w tym zakładzie pracy którym jest sklep z pilśniowymi i plastikowymi meblami IKEA. Proszę dział HR o zwięzłą odpowiedź. Dziękuję i pozdrawiam.

someONE

Czy w sklepie ikea może się zatrudnić biały heteroseksualny wierzący w Boga facet mający żonę i siedmioro dzieci nie mających trudności w określeniu swojej płci gdyż HeteroDzice wychowali je na HeterOdzieci ?! Czy taki facet może się zatrudnić w dowolnym sklepie IKEA na świecie i opowiadać o swojej żonie i dzieciakach oraz o tym że z kolegami to lubi wyłącznie pograć w piłeczkę i wypić parę browarków patrząc na meczyk albo skoki narciarskie ale nie lubi z kolegami pedałować na rowerach. Czy taki biały wierzący facet hetero może przyjść do pracy w Ikea dostać określony zakres obowiązków wziąć wypłatę i iść do domu poleżeć z żoną pod kołdrą ?

#HeteRyk#

Pod sklepem Ikea Janki pojawił się samochód z plandeką należący do ruchu stoppedofilii. Rozstawili namiocik. Można wziąć ulotkę i można posłuchać głosu z megafonu, który mówi o tym co mówią statystyki o homoseksualistach oraz korelacji do zjawisk pedofilskich. Można też usłyszeć z głośników że Ikea wspiera homoseksualistów i nie szanuje przekonań religijnych swoich pracowników. Ale jaja ale jaja.

PozewZbiorowy

Czy byłyby gotowe zgłosić się jakieś osoby gotowe wystąpić z pozwem zbiorowym przeciwko IKEA w kwestii (usunięte przez administratora) ?!?!?! Ja znam co najmniej kilka osób gotowych od razu na pniu zeznawać i domagać się wysokiego odszkodowania za (usunięte przez administratora) Jeśli znasz takie osoby pisz do GoWork i daj znać tu na forum. Nie musisz się przedstawiać.

Bardzo pozytywnie oceniam

Chciałabym serdecznie podziękować Panom Tomaszowi i Karolowi Woźniakom za montaż kuchni, ktory przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie . A kultura i fachowość Panów zasługuje na najwyższe uznanie. Jolanta Bartosiak

Dla mnie ikea była miejscem w którym poznałam cudownych ludzi, pracowałam tam co prawda tylko 2 lata na 1/2 etetu Ale wspominam to ż uśmiechem na twarzy, a znajomi że studiów zazdroscili mi zawsze imprez integracyjnych pakietu socjalnego i tego jak ikea pozwalała mi godzić studia stacjonarne z praca u nich :)

Zdisiek
@Monika

Ja wiem Monia że Ikea szuka studentów żeby jakoś biedę opędzić. Studentom też odradzam pracę w Ikea. Za dużo obowiązków i mega stres z obsługą klienta. Już lepsze mechaniczne wykladanie towaru na półkę w ramach treningu.

Ikea to ludzie

Podobno ikea janki ma klopoty finansowe na dzień dzisiejszy stać ich tylko na jabłka dla pracownikow np bananki juz za drogie

brutalna rzeczywistość
@Ikea to ludzie

Jak zwykle dla pracowników guzik ale w biurze niczego nie brak. Na sklepie gorąc a w biurze przyjemnie chłodno. Tak się traktuje pracowników Jankach.

@brutalna rzeczywistość

Jak gorąco kolego to zgłoś do Pip jaki to problem ???? może Ci numer podać ??? Przyjadą panowie zmierzą temperaturkę ikea zapłaci jak coś i się wtedy wezmą za wszystko . Tam w IKea jest dużo odważnych ale w gębie albo nawet i nie ! Zwykła stara chołota ze wsi !!! Mali ludzie tam najwiecej krzyczą a do nieczego się nie nadają .

Brutalna rzeczywistość
@baran

Znam lepszy sposób niż czekanie aż coś się zmieni. Zmienić pracę co niniejszym robię. A feudalni zacofani kierownicy mogą mnie cmoknąć.

Chyba chodziłem

wąsaty krasnal
@Ikea to ludzie

A skąd wiesz że banany za drogie? czyżbyś je wykładał na stówce w ikea ??? Lub masz jakieś informację od pracowników ???

Rudzielec
@Ikea to ludzie

Ananasy i daktyle powinni Ci kupić a nie bananki .

LOL...

Czy ktoś coś wie co się dzieje na selfie ? Co ta małolata wyprawia ? Jeśli to prawda co słychać to laska się nie nadaje.

@LOL...

To może jej powiedz to ? że się nie nadaje a nie piszesz tu zamiast jej w oczy to powiedzieć !!! Taki odważny jesteś dzieciaku ???

Pan Logistyk
@LOL...

Polecam zapytać u źródła co się dzieje selfie - zakładam że każdy z pracowników z odpowiednim stażem będzie w stanie w miarę przejrzyście wyjaśnić jak wygląda sytuacja - gowork jest raczej kiepskim miejscem na takie pytania:)

wąsaty krasnal
@Pan Logistyk

z odpowiednim stażem ??? czyżby ci co krócej pracowali nic nie wiedzieli ??? trzeba to sprawdzić skad te informacj pochodzą ??

pawełdrugi

kłamstwo prawicowej propagandy!

Rudzielec
@pawełdrugi

Kłamstwo to Ikea !!! Przyjmujac sie do Ikea myślałem że ta firma coś znaczy hasła na scianach zrownoważony rozwoj itd .... Itp.... A tymczasem z każdym miesiacem coraz gorzej kierownicy nie interesujacy sie praca pracownicy wydaja polecenia innym pracownikom chaos totalny !!! Brak organizacji pracy jedni pracuja inni siedza na palarni . Czasem ktoś udaje że rozkłada towar a stoii 4h przy jednej palecie . Nikt nie reaguje .Gość wygladajacy jak zgarbiony skrzat oparty o drzwi i czekajacy aż ktoś za niego zrobi popchnie . Magazynierzy jeżdzacy na wozku rozbijajacy wózki i towar który jest niby cenny . Nie polecam tam pracy nikomu a najbardziej jak ktoś idzie do logistyki. Jedni pracuja uczciwie inni czerpia z tego korzyści . Nie polecam tam nawet wrogowi pracy .NA SERIO. Ikea raz do roku robi impreze dla pracowników darmowe bicie i bawienie sie do rana w najdrozszych hotelach w stolicy . Wszyscy pija ile wlezie bo za darmo i wiadomo co dalej bijatyczki potyczki i opowiadanie też jest co w pracy gadać ! Unikajcie jak ognia . Unikajcie rudych ludzi tam od kieroników po pracowników .Wiadomo jak jest rudy to wredny niestety to prawda !

Polacy szanujmy sie na wzajem

Pracuje tam nie caly miesiac i ostatni dzieki bogu ale to co sie dzieje w tym w sklepie to zaczyna podchodzić pod mobing nigdy czegoś takiego w zadnej firmie nie doswiadczylem Szczerze nie polecam

bombelek
@Polacy szanujmy sie na wzajem

Ja równiez nie polecam tam pracy chyba że chcecie być oszukiwani wykorzystywani to idzcie i się przyjmijcie !!!

Ikea to ludzie

Ty baranie co ty wiesz o pracy logistyki Ludzie z tamtad odchodzą bo psychicznie i fizycznie nie wytrzymują za takie stawki przyjdz popracuj i oceniaj I wtedy sie wypowiadaj a nie sie podszywasz pod innych

@Ikea to ludzie

co ty się tak denerwujesz koleszko złość piękności szkodzi :-) w pracy chodzisz uśmiechniety a tutaj taki złośnik skad ta zmiana ???

Ota

Dyskryminuje pracowników za poglądy religijne!

Log

Dyskryminuje pracowników że względu na wyznanie!!

Angel

Wszyscy się bardzo mylicie sklep jest super a atmosfera jest fajna, nie wiem po co tu dajecie tyle hejtu. W firmie pracuje się naprawdę dobrze i nie ma na co narzekać. Kadra kierownicza jest wspierająca i bardzo profesionalna, zawsze mają na uwadze dobro pracownika i klienta. Dla mnie jest super i powinno tak zostać

friends
@Angel

Kadra jest wspierająca i bardzo profesjonalna, zawsze mają na uwadze dobro pracownika i klienta.... Rozumiem, że to taka ironia ? W życiu nie widziałam większych nieudaczników i kłamców, tak bezczelnie ignorujących swoje obowiązki a już najlepszy jest HR. Tam pracuje tylko Ania S. a reszty nie zaangażowałabym do kopania rowów bo nawet do tego się nie nadają.

Wasaty krasnal
@friends

Kadra z hr rozkłada dostawy bo nie ma kto !!! To jest kadra ??? Ludzi przenosza z innych sklepów po 200km i płaca im za hotele i gdzie sens i logika ??? Kierownicy ktorzy wcześniej frytki podawali w Mcdonald co on wie ??? I nadaje sie ludzi uczyć ! Przyjał swoich kumpli od kieliszka i teraz klika kest i na meczyk można wspólnie iść ! Ludzi tam takich przyjmuja ze we wszystkich firmach gościa zwalniali a w Ikea awans naprawde szkoda słów . Pracowali tam ludzie z lekka nadwaga nic nie robili cały dzień nikt nie zwraca uwagi bo sie boii jeden z drugim bo po pracy dostanie ! Kierowniczka ktora wczesniej pracowała jako pedagog teraz dumny kierownik .Słoma z butów jej wystaje ale stanoisko jest jest !!

Janko

Może nie jest idealnie ale przesadzacie z tym marudzeniem bo jest spoko tylko trzeba mieć chęci do pracy.

@Janko

Za te grosze??? Wszędzie dzisiaj znajdziesz lepsze pieniądze.

Loko
@Joe

To zmień prace po co tam siedzisz ??? Chyba ze jesteś starym grzybem co nigdzie indziej sie nie nadaje i skazany jesteś na ikea do końca swoich dni !!! Bywa i tak ! Wiem ze sporo ludzi w ostatnim czasie odeszło i wcale ikea nie upadła ale musieli sie wziaśc za robote Ci co nic tam nie robili !!!!

@Loko

No i właśnie szukam innej pracy. Nawet już jestem umówiony na dwie rozmowy kwalifikacyjne.

@Joe

Jak dopiero szukasz to licho w czas . Czyli Ci tam jest dobrze . Ta firma to jest "oazą" dla starych niewykształconych leni którzy nic nie umieją poza durnym śmianiem się nawzajem z siebie samych . Sami wiesiacy którzy tu najechali warszawę od 25lat siedza jak grzyby tam i nic nie robią !

Ikea to ludzie

W jankach ludzie narodowosci polskiej sa wykorzystywani ponizani i nikt z tym nie ma problemu A spróbuj cos powiedzec negatywnego na obcokrajowca pracujacego tam to zaraz wylecisz na zbity ryj zreszta jak w ikea w innych miastach i gdzie tu równość

Bambus
@Ikea to ludzie

Kto tam jest wykorzystywany jak tam same lenie pracują . Jak można wykorzystać pracownika ktory pracuje 15-20lat w tej firmie ??? Czy wydajność tego pracownika jest lepsza niż nowego ??? Przy rozkładaniu towaru ??? W ikea janki trzeba zmienić pracowników i wtedy bedzie może lepiej a tak to tylko można ogladać jak ktoś odbija karte na wejscie i patrzy aby uciec od pracy i posiedzieć sobie na kantynce pijac pyszna kawe lub zaciagajac sie mocnym papieroskiem otoż to cała prawda. Ta firma zatrudnia nieudacznikow szczegolnie tych ktorzy najdłużej tam pracują !!! Oni nigdy stamtad nie odejda bo kto im zapłaci za siedzenie ??? Odpowiedz prosta nikt !!!! Dlatego trzymajcie sie ramy !!!

bmr
@Bambus

Pełna zgoda. Starzy pracownicy myślą, że młodzi będą za nich pracować i wręcz uważają, że nowy się musi wykazać a jak nie to się go wymieni na innego. Tylko nie wiedzą że czasy się zmieniły i jak taki nowy zorientuje się, że on musi zasuwać za dwóch a inni siedzą w kantynie albo na fajeczce to raz dwa poszuka sobie innej roboty bo dziś ma wybór. Panie i Panowie to już se ne wrati. Albo będziecie równo pracować albo zostaniecie sami i wtedy będzie wam gorąco. Dobry pracownik ma dziś taki wybór ofert, że nie musi się wykazywać przez ludźmi, którym się nie chce pracować, najlepszym przykładem jest self na dole, ludzie uciekają tam z prędkością światła.

jestem wesoły Romek

Co tu pisać... Tym co się dzieje w tej firmie to nie tylko PIP powinien się zainteresować ale przede wszystkim media. Kiedyś, żeby zostać w IKEA choćby TML to trzeba było na to zapracować i było się z tego faktu dumnym a teraz jak się popatrzy jakie cechy trzeba posiadać by nim zostać to wstyd się przyznać, że się tu w ogóle pracuje. Żal mi tych młodych TML bo nawet nie wiedzą za co i po co naprawdę nimi zostali, jak bardzo ich to zniekształci i jak poważny będą mieli problem z odnalezieniem się w innych pracach gdy już firma nie będzie ich potrzebować a nastąpi to prędzej niż się to im wydaje.

@jestem wesoły Romek

ty co ty możesz wiedzieć o tej firmie ???jak takie brednie piszesz !!!! Musisz być niskiego wzrostu bo niewidzisz ,że ty tam nic nie robisz poza zbijaniem baków po kątach prawda gorzka ,ale prawdziwa Ci co tam najdłużej pracuja poprostu są najsłabszymi pracownikami którzy są tam tylko dlatego bo gdzieś indziej trzeba pracować a tam karte wystarczy odbić i tyle i aż tyle ( niektórzy nawet i tego nie umieją )

@bombelek

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Obeni TMLrzy to zwykli klakierzy bez zasad.

bmrrrr
@jestem wesoły Romek

W punkt. Przede wszystkim biorą na teamleaderów bardzo młode osoby i najczęściej pochodzące z dysfunkcyjnych rodzin bo takie osoby albo mają słabe poczucie własnej wartości albo jeszcze nieukształtowane więc można ich sztucznie dowartościować robiąc pranie mózgu i jest gotowa maszynka do brudnej roboty. Dojrzały człowiek przecież wie, że robienie komuś świństwa to nie jest rozwój w firmie tylko świństwo i kropka. A taki młody koordynator, który nic wcześniej nie miał i dopiero wmówiono mu, że jest wyjątkowy, zrobi dla firmy wszystko. Jeżeli jednak gdzieś w środku zostaną się w takim osobniku resztki przyzwoitości to ocknie się już za późno bo z alkoholem w dłoni po pracy by w ogóle móc zasnąć

Bambus
@bmrrrr

Ikea sie opiera na dysfunkcyjnych pracownikach na wszystkich szczeblach pracuja tam ludzie karani i nie tylko ale nikomu to nie przeszkadza ważne żeby ktokolwiek był bo rekrutacja ma trudne zadanie choć w sumie agencje pracy pomagaja i sciagaja ludzi do Ikea nawet południowego kontynentu . nie polecam nikomu tam pracy totalne (usunięte przez administratora) i ludzie bez kwalifikacji tam pracuja .

Aliyah

W każdym bądź razie najlepsze co nas spotkało od ostatnich paru miesięcy to to że mój szef mi powiedział że dyrektor odchodzi i idzie daleko od naszego kraju, dzięki Bogu mam nadzieję że wkoncu ta firma da nam jakiegoś Polaka allelujah!

Bałwan
@Aliyah

Co Cie lepszego nierobie mogło spotkać jak Ty tam nic nierobisz

classic
@Bałwan

Dlaczego nie znając ją/jego obrażasz ? Wiesz o tym, że ta osoba nie jest pracowita ? A skąd ? Zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz.

bałwan
@classic

Bo pracowałem tam dość długo i wiem kto to piszę !!! Jeżeli prawdę się piszę to znaczy ,że się kogoś obraża ???

classic
@bałwan

Skoro pracowałeś czyli jest to czas przeszły. Zostaw zatem swoją opinię o firmie bo po to jest ten portal i przestań tu wylewać swoje chamskie pomyje. Chyba, że nie piszesz prawdy i jesteś zaangażowany do dyskredytowania pracowników.

Mały
@classic

Spojrz na swoich kolegów z pracy i powiedz kto ktory z nich nie jest chamski ??? Może sie myle ???

Loko
@Mały

Dobrze kolego piszesz też tam pracowałem tam pracują w szczegolnie logistyce same nieroby ich przełożeni tacy sami ;-). Nikomu nie polecam tam pracy chyba że ludziom z Afryki ;-)

Bardzo słabo płacą.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Retail JANKI - Janki

• Jak się pracuje w IKEA Retail JANKI?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Retail JANKI tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Retail JANKI?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Retail JANKI?

Kandydaci do pracy w IKEA Retail JANKI napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IKEA Retail JANKI