P.P.H.U Mini Maxi

Piekary Śląskie

Opinie o P.P.H.U Mini Maxi

Agnieszka 2012-09-11 16:41:19
kierowców goni się codziennie w różne miejsca, zamówienia i dostawy są mylone notorycznie, kierowcy odpowiadają za błędnie wypisane KP i płacą za towar z własnej kieszeni, [usunięte przez moderatora] zachowują sie jak Lolity i nic ani nikt ich nie obchodzi, NIE POLECAM ani współpracy z tą firmą ani PRACY w tej firmie :/
Były kontrahent 2015-03-06 20:02:08
Broń mnie Panie Boże od takiej firmy !!!!!!!!
Może kiedyś jak firmą zarządzał Pan Krystian firma była godna polecenia.
Magazyn i telemarketing działał wyśmienicie.
Jeśli mnie pamięć nie myli to wszystkim zarządzał po śmierci właściciela Pan Bogusław i Pan Tomek.Szczególnie bardzo dobrze wspominam Pana Bogdana którego temat często poruszał sam właściciel i na tym się skończyło. Później chłop znikł nie wiadomo z jakich przyczyn i wszystko spadło na psy.

Teraz to sam wyzysk.Sam zakończyłem współpracę z tą firmą po tym jak zostałem źle potraktowany i nigdy więcej tam nie powrócę.

anonim xxxx wa-wa
Mona 2016-06-20 18:37:34
Praca w Poznaniu w sklepie Lulla Baby to jest dopiero porażka, zwłaszcza pod rządami obecnej kierowniczki. Szkoda że szef nie reaguje na gnębienie ludzi.Podburza ludzi przeciwko sobie. Masakra. Nigdy więcej
Zostaw swoją opinię o P.P.H.U Mini Maxi - Piekary Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Mini Maxi