Expert Sp. z o.o.

Opinie o Expert Sp. z o.o.

Bart

Bardzo polecam pracę w firmie Expert. Daje możliwość rozwoju a atmosfera w pracy jest niesamowita. Polecam każdemu.

Kamyk1988

Jasne zasady współpracy, partnerskie podejście, dobry kontakt i co najważniejsze odpowiednia liczba zleceń do realizacji :-) praca jako przewoznik dla lubiących jazdę autem, kontakt z ludźmi i tych, którzy nie boją się zmęczyć. Ja polecam

Grażyna
@Kamyk1988

Co konkretnie oznacza to partnerskie podejście? Może to być wszystko i nic, powiedz konkretnie, chodzi o kase i rozliczenia?

Kamyk1988
@Grażyna

Poprzez partnerskie podejście porozumiem szeroko pojęte ludzkie podejście, a nie korporacyjne. Zresztą każdego kogo spotykam na swojej drodze jest otwartą osobą, niezależnie od stanowiska. Duża wymiana myśli, ale przede wszystkim swoboda i niegenerowanie bezsensownych stresowych sytuacji, co w innych miejscu poprzez bezmyślną presję zdarzało mi się odczuwać często. Tu każdy wie za co jest odpowiedzialny i może to realizować, bez kija nad plecami.

Karol P.

Współpracuje z EXPERT jako przewoźnik - wszystko ok, zgodnie z ustaleniami i ofertą, jest auto i co wazne są zlecenia.

Katarzyna J.

Jako pracownik biura szczególną uwagę zwracam na relacje międzyludzkie i to, jak traktowani są pracownicy. W Expercie oba te czynniki są na wysokim poziomie dzięki czemu z ochotą przychodzi się do pracy. Koleżeńska atmosfera sprawia, że - choć to może wyświechtany slogan - wszyscy faktycznie czujemy się jak rodzina i jeden team. Pomimo zmian w strukturze organizacyjnej wynikających z rozwoju, te kluczowe dla mnie elementy cały czas nie zanikają dlatego Expert jako pracodawcę oceniam bardzo wysoko. Jeśli ktoś zadałby mi pytanie czy widziałabym się w tej firmie za kilka lat - szczerze mogę odpowiedzieć, że tak.

Firma Expert Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
lucjusz

Jak najbardziej polecam prace w EXPERT, firma prowadzona z pomysłem, spotkam się zawsze z pozytywnym nastawieniem na nowe pomysły - duża otwartość wśród kierownictwa, z warunków współpracy również jestem zadowolony, jak ktoś ma możliwość to warto dołączyć

Kamil K.

współpracuje z EXPERT już kilka miesięcy, bardzo dobrze dotychczas wspominam ten czas - dobry proces wdrożenia, pomoc przy dopełnianiu formalności, później też spotykałem się z dużą otwartością w różnych kwestiach, co do samej pracy, polega na załadowaniu auta na magazynie i ruszasz w trasę ze swoim pomocnikiem, dostarczacie zamówienia, głównie meble i sprzet agd i rtv. Czasem przy większych zleceniach trzeba się nanosić, więc warto mieć to na uwadze jeśli ktoś boi się roboty fizycznej, dostarczacie zamowienie pod konktetny adres i jedziecie dalej, raczej nie miałem jakichś większych problemów z klientami, wynagrodzenie na czas, liczba zleceń w porządku. osobiście polecam

Przewojtek

Z punktu widzenia przewoźnika polecam Expert. Jestem zadowolony z liczby zleceń jakie mamy do realizacji i potwierdzam także to co pisali inni - bardzo dobra atmosfera i kontakt z innymi pracownikami, widać tez rozwoj, pojawiają sie nowe firmy do obslugi, firma idzie do przodu. polecam

Ala

Ze swojej strony mogę powiedzieć, że EXPERT jest firmą, w której można się zadomowić na dłużej z poczuciem zawodowego spełnienia. Osobiście nie wyobrażam sobie zmiany pracy, pomimo że branża transportowa może wydawać się niektórym niezbyt kobieca :-) Tu jest miejsce dla każdego i każdy ma szansę na samorealizację, każdy otrzymuje wsparcie i szacunek do tego co robi - zachęcam do dołączania w przypadku trwającej rekrutacji!

Bardzo cenię sobie pracę w EXPERT z kilku względów: 1. Atmosfera. W wielu firmach znajdziecie zdanie w ofercie pracy "dobra atmosfera", ale muszę przyznać, że w przypadku Experta nie okazało się to pustym frazesem. 2. Wynagrodzenie. Nie było żadnego problemu, aby spełnić moje oczekiwania. Jasna i klarowna dyskusja i szybka decyzja. 3. Perspektywa. Firma jest w dobrym położeniu, a wszystko wskazuje na to, że rozwój będzie tylko postępował. To pociągające być częścią tak przyszłościowego projektu. 4. Zaufanie. Mam poczucie, że mogę opiekować się powierzonymi mi tematami. Dopóki wywiązuje się z tego co ustalamy w zespole, nie mam poczucia ciągłej, niezdrowej kontroli. Jest przestrzeń na działania i swoje pomysły. 5. Szacunek. To jeden z fundamentów wartości organizacji - każdy obdarza się wzajemnym szacunkiem i nawet w trudniejszych momentach da się to odczuć. 6. Mogłabym wymieniać i wymieniać, na pewno ja jestem zadowolona z pracy z tej firmie i po koleżankach i kolegach widzę, że raczej każdy odnajduje tu swoje miejsce, niezależnie od temperamentu czy zakresu obowiązków.

norbo

Jestem zadowolony z pracy dla Expert - jasne zasady i duża pomoc na początku z ogarnięciem procesu (zakładałem firmę aby pracować jako podwykonawca na własnej działalności). Firma doradziła najkorzystniejsze rozwiązania, współpracujemy już ponad rok i polecam.

Karol Ś. przewoźnik

Z czystym sumieniem polecam współpracę z EXPERT - nigdy nie spotkała mnie żadna przykra lub konfliktowa sytuacja ze strony pracowników czy kierownictwa, a mam za sobą setki zrealizowanych zleceń.

Bluepiggg

Cenię sobie współpracę z Expert jako przewoźnik, bardzo dobry kontakt z POK-iem, zawsze pozytywni super ludzie. czuć także zaangażowanie centrali w rozwój i chęć zapewnienia jak największej ilości zleceń. Praca dla silnych, bo po prawdzie trzeba się nanosić, kluczem jest dobry pomocnik i pozytywne nastawienie do ludzi... :D

Aneta K.

Cenię sobie zaufanie i swobodę w działaniu, zwłaszcza w dziale operacyjnym, w którym dzieje się bardzo dużo i trzeba reagować szybko. EXPERT ma to do siebie, że potrafi ludziom zaufać. Bardzo się cieszę, że tu trafiłam i jeśli ktoś tak jak chce rozpocząć nowy, zawodowy etap w życiu - firma EXPERT stwarza ku temu świetne warunki. Polecam.

Alex
@Aneta K.

Brałaś coś ciekawe jak będziesz śpiewać po pierwszej wypłaty

Irena
@Alex

A co z tą wypłatą ma być nie tak, że Aneta wg Ciebie zmieni zdanie?

Aneta K.
@Alex

Wierutna bzdura, nigdy nie było żadnego problemu z wynagrodzeniami, nie znam ani jednego takiego przypadku wśród kolegów i koleżanek :)

karoLLL

Co do firmy - zgadzam się z Tomkiem, stwarza warunki do tego, że jak się chce to można na prawdę fajnie podziałać. Ja zrezygnowałem po kilku miesiącach z uwagi na kontuzję i brak możliwości wnoszenia zamówień do klientów, ale ten prawie rok wspominam fajnie. Świetni ludzie na punktach obsługi klienta, zawsze dało się dogadać, co do kierownictwa to też nie mam dużych zastrzeżeń, widać było że starają się reagować na to co się dzieję i dostosowywać do warunków, takze na korzyść przewoźników. Jak ktoś lubi pracować mięśniami i do tego mieć kontakt z ludźmi - trafił dobrze

Mat

Osobiście bardzo dobrze czuje się w szeregach firmy. Patrząc na początkowe etapy rekrutacji, podobał mi się fakt elastyczności pod względem formy zatrudnienia - wybór należał do mnie. Dużym plusem są także wewnętrzne awanse, które (choć pracuje w EXPERT tylko pół roku) obserwuje bardzo często. Fakt możliwości rozwoju wewnątrz organizacji nie jest zatem jedynie przysłowiową gruszką na wierzbie. Co do rozmowy kwalifikacyjnej, moja przebiegła bardzo sprawnie i w świetnej atmosferze, po dopięciu formalności czekał mnie proces onboardingu, firma zapewniła mi także b.dobrej jakości potrzebne narzędzia takie jak telefon, komputer itd., dobrze wspominam ten czas i sposób wprowadzenia mnie na stanowisko. Poza tym nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić inne opinie - dobra atmosfera, szybko tworzone relacje międzyludzkie i zgrana ekipa pozwalają iść do pracy z radością, a na tym mi zawsze zależy. Oby tak dalej!

jose
@Mat

Podpisuje się pod tym wpisem - firma jest mocno zorientowana na człowieka, nie jest on tylko trybem w realizacji codziennych zadań i dążeniu do coraz lepszych wyników - a jak dobrze wiemy, dobrze traktowani ludzie sami chętnie przyczyniają się do sukcesów organizacji. Od kilku miesięcy mocno czuć, że firmie zależy aby była zwartym teamem. z mojej perspektywy na plus też młoda kadra, jest energia i dużo pomysłów, nawet jak nie wszystkie finalnie są na tyle dobre, aby je wdrażać.

Ola

W Expercie pracuje już ponad rok, choć tyle się dzieję, że czuje, że nauczyłam się więcej niż przez ponad 3 lata w poprzedniej pracy. Kierownicy ufają swoim ludziom. Dają nam część odpowiedzialności za dane sprawy, dzięki czemu poczułam się istotnym elementem zespołu, mam świadomość, że coś zależy ode mnie, o coś muszę dbać i coś muszę doskonalić. Super jest to, że zawsze można na siebie wzajemnie liczyć - to nie korpo, gdzie większość ma się gdzieś. Expert to jedna drużyna

Des Tomek

Współpracowałem z EXPERT jako przewoźnik ok 2 lata i musze powiedzieć, że to był dobry czas. Były momenty trudne, były momenty świetne, ale zawsze moglem liczyc na to, ze nie zostane bez wsparcia. zero olewki, duża elastyczność w podejściu, planowaniu tras czy liczby zlecen, no i duży rozrost w ciągu ostatnich miesięcy. Jak ktoś nie ma problemu z pracą w zespole w branzy dostaw i liczy się z wnoszeniem mebli lub agd to się odnajdzie bez problemu a i robiąc rozsądną liczbe zlecen da sie na tym godnie zarobic. Dzieki Expertowi postawilem na swoją firme, teraz mam już swoje ekipy realizujące zlecenia w Expert i cenię partnerskie relacje jakie od lat wytworzyliśmy dzieki wzajemnemu zrozumieniu

Eryk1990

Polecam, współpraca na jasnych zasadach i partnerskich warunkach.

Pracuję jako przewoźnik i nie narzekam. Praca jest wymagająca, ale razem z pomocnikiem nie mamy problemu z dostawami, może co najwyżej z klientami. Kasa od ilości zleceń, dlatego jak ktoś się opierdziela to nie zarobi, a jak ktoś działa planowo to raczej nie narzeka. Ja jestem zadowolony.

Podwyk.Adam
@Piotr

Tu się zgadzam, jak ktoś jest zorganizowany i chce mu się normalnie pracować to sobie poradzi, z mojej strony jest to przyjemna praca (choć trzeba się nanosić). No i polecam ją tym, którzy lubią kontakt z ludźmi, bo z klienci są różni

Aleksander
@Podwyk.Adam

Czyli jesteś zadowolony. To dla mnie cenna wskazówka. Powiedziałbyś jeszcze jak płacą? Chce też się przyjąć i zależałoby mi żeby wcześniej wiedzieć ile proponują na rękę.

Irena

Czemu tylko 1k się dostaje? To tego podatku nie powinno się jakoś inaczej rozwiązywać?

rumcajs
@Aleksander

będziesz zadowolony

Radek K.
@Irena

1k? brednie. Stawki są od zrealizowanej dostawy, więc jak ktoś działa sprawnie może zarobić naprawdę dobre pieniądze. Zleceń nie brakuje

Radek K.

Jako przewoźnik od ponad pół roku spotykam się z dużym zrozumieniem i optymizmem współpracowników różnych szczebli, kontakt jest na naprawdę dobrym poziomie, a i kwestie typowo transportowe takie jak planowanie tras i dobór klientów do danego zespołu z miesiąca na miesiąc osiągają profesjonalny poziom. Osobiście współpracę polecam bez wahania.

Zostaw merytoryczną opinię o Expert Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 56 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Expert Sp. z o.o.