Expert Sp. z o.o.

Zabierzów

Opinie o Expert Sp. z o.o.

szef 2011-07-23 12:50:18
Chyba jesteś tam szefem, że polecasz tą firmę. Płacenie na czas to nie powinno być żadne kryterium, tylko standard - przynajmniej w cywilizowanym kraju... Ja nie polecam i wiem co mówię.
grzyb 2014-05-25 17:30:44
Ja również nie polecam firmy. Pracowałem tam parę lat temu przez kilkanaście miesięcy (usunięte przez administratora)
zdrowszy 2014-09-25 22:31:08
ja nie polecam tej firmy ,zupełny brak organizacji pracy , totalny chaos i ludzie niekompetentni na swoich stanowiskach,ponad 30 kamer śledzi każdy ruch , rozmowę czy wyjście na papierosa , nawet w szatni jest kamera, ogólnie pała z minusem nie do ogarnięcia ...
fazi 2015-02-03 18:11:22
Koszmar , koszmar i jeszcze raz koszmar. Prezesiki, dwaj dorobkiewicze. Faktycznie kamery porozstawiane na każdym kroku. Nawet do kibla spokojnie nie można wyjść bo cie wszędzie obserwują. Wynagrodzenie marne. Ogólnie nie polecam . Zero szacunku do pracowników, mam wrażenie że traktują człowieka jak zero. Dobrze wam radzę szukajcie pracy gdzie indziej.
lalus 2015-03-11 12:44:33
firma masakryczna trzej kierowników po zawodówce kompletne nieudaczniki co nic nie potrafia tylko sie czepiac ludzi a sami prezesa obrabiaja z portfela zlodzieje sam prezes jest spoko ale kierownicy zupełnie nie kompetentni na stanowiskach kamery w kazdym pomieszczeniu bo jeden kamerzysta uwielbia sie w nie lampic i zabierac premie a sam siedzi i wpierdala pizze co drugi dzien i jedzi rowerem do pracy bo nie stac go na samochód jednym slowem bombka by sie przydala tam i by wyszla sałatka z buraków
Daniel 2016-03-01 17:34:21
jest praca w firmie mozna skladac cv
Kapiszon 2016-03-01 17:36:50
DANIEL SKALDAJ OFERTY SA
Du hast 2016-05-11 21:19:33
@polin a teraz jest możliwość zobaczenia jakie są oferty, gdyż szukają pracowników do siebie i to bardzo dużo. Widzę coś na młodszego administratora z językiem niemieckim. Trzeba ten język niemiecki znać na poziomie C1, więc tak mega mega.
Zostaw swoją opinię o Expert Sp. z o.o. - Zabierzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expert Sp. z o.o.