Expert Sp. z o.o.

Zabierzów

Opinie o Expert Sp. z o.o.

szef 2011-07-23 12:50
Chyba jesteś tam szefem, że polecasz tą firmę. Płacenie na czas to nie powinno być żadne kryterium, tylko standard - przynajmniej w cywilizowanym kraju... Ja nie polecam i wiem co mówię.
grzyb 2014-05-25 17:30
Ja również nie polecam firmy. Pracowałem tam parę lat temu przez kilkanaście miesięcy (usunięte przez administratora)
zdrowszy 2014-09-25 22:31
ja nie polecam tej firmy ,zupełny brak organizacji pracy , totalny chaos i ludzie niekompetentni na swoich stanowiskach,ponad 30 kamer śledzi każdy ruch , rozmowę czy wyjście na papierosa , nawet w szatni jest kamera, ogólnie pała z minusem nie do ogarnięcia ...
fazi 2015-02-03 18:11
Koszmar , koszmar i jeszcze raz koszmar. Prezesiki, dwaj dorobkiewicze. Faktycznie kamery porozstawiane na każdym kroku. Nawet do kibla spokojnie nie można wyjść bo cie wszędzie obserwują. Wynagrodzenie marne. Ogólnie nie polecam . Zero szacunku do pracowników, mam wrażenie że traktują człowieka jak zero. Dobrze wam radzę szukajcie pracy gdzie indziej.
lalus 2015-03-11 12:44
firma masakryczna trzej kierowników po zawodówce kompletne nieudaczniki co nic nie potrafia tylko sie czepiac ludzi a sami prezesa obrabiaja z portfela zlodzieje sam prezes jest spoko ale kierownicy zupełnie nie kompetentni na stanowiskach kamery w kazdym pomieszczeniu bo jeden kamerzysta uwielbia sie w nie lampic i zabierac premie a sam siedzi i wpierdala pizze co drugi dzien i jedzi rowerem do pracy bo nie stac go na samochód jednym slowem bombka by sie przydala tam i by wyszla sałatka z buraków
Daniel 2016-03-01 17:34
jest praca w firmie mozna skladac cv
Kapiszon 2016-03-01 17:36
DANIEL SKALDAJ OFERTY SA
Du hast 2016-05-11 21:19
@polin a teraz jest możliwość zobaczenia jakie są oferty, gdyż szukają pracowników do siebie i to bardzo dużo. Widzę coś na młodszego administratora z językiem niemieckim. Trzeba ten język niemiecki znać na poziomie C1, więc tak mega mega.
Hanna 2017-04-12 13:35
Chcecie poznać historię Expert Sp. z o.o.? Zachęcam do przeczytania informacji zawartych na stronie firmy: http://www.expert.krakow.pl/pl.o_nas.html
Były pracownik 2017-05-12 17:59
Firma Expert jest firmą niewypłacalną nic tylko zgłosić sprawę do Państwowej Inspekcji pracy . Jeżeli komuś zależy na pracy i właściwej płący to radzę omijać tę firmę szerokim łukiem. Awans otrzymują osoby które nie są osobami wykształconymi brak kultury osobistej ponadto atmosfera daje wiele do życzenia tzn. awans otrzymują osoby które brzydko mówiąc" kablują" i uprzejmie donoszą. Choć ich donoszenie nie idzie w parze z ich wiedzą . Jednakże nie potrafią nawet zachować osobistej kultury we własnych wypowiedziach. Najbardziej żenującym faktem jest to iż osoby nie znają kodeksu pracy i nie przestrzegają zasad pracy. Szef jak i kierownictwo wiele obiecuje jednak to tylko obietnice bez pokrycia. Więc jak naj dalej od tej firmy. Były pracownik
Hanna 2017-08-15 17:01
Czy podejmując pracę w Expert Sp. z o.o. mamy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych na obejmowanym przez nas stanowisku? Czy pracodawca zapewnia szkolenia pozwalające rozwijać się zawodowo? W dzisiejszych czasach progres jest kluczowa kwestią dla wielu osób.
Zostaw swoją opinię o Expert Sp. z o.o. - Zabierzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Expert Sp. z o.o.