Expert Sp. z o.o.

Opinie o Expert Sp. z o.o.

tomasz

witam jestem przewoźnikiem ze Szczecina i moge polecic prace w tym oddziale, super ekipa i zlecen nie brakuje

auto_kris

jestem przewoznikiem. praca wyglada tak, ze dostajesz zaplanowana trase, robisz zaladunek, sprawdzasz czy towar ktory bierzesz jest ok i wraz z pomocnikiem jedziesz dostarczac ludziom meble lub jakies agd, zalezy co obslugujesz. Bywaja dni latwe i przyjemne, bywaja takie ze trzeba sie nazasuwac, ale tak to wyglada w kazdej robocie. Duzo zalezy od relacji w aucie, jak kierowca i pomocnik sie dogaduja i umieja razem pracowac, to mozna sprawnie i usmiechem na ustach robic robote, firme polecam

@auto_kris

firma jakkolwiek dba o atmosferę pomiędzy współpracownikami czy to już pozostaje w ich indywidualnej gestii? istnieje ewentualna szansa na zmianę pomocnika jeśli faktycznie nie można byłoby się dogadać? na dzień dzisiejszy to ile osób odpowiedzialnych za przewóz mebli się tu zatrudnia?

Marek S.

Jako pracownik jednego z oddziałów po kilku miesiącach mogę podzielić się opinią i jest ona jak najbardziej pozytywna, zaczynajac od atmosfery w pracy aż konkretne dzialania i kooperacje. Praca jest dobrze poukladana, a koledzy z ktorymi wspoldzialam odpowiedzialni. Firma sie rozwija w szybkim tempie a to sprawia, ze milej pracuje sie widzac takie efekty. W tym roku dodatkowo zaczento wprowadzac benefity pracownicze co jest kolejnym plusem.

@Marek S.

Widziałam wzmiankę o benefitach pracowniczych. :) rozwiniesz temat? na każdym stanowisku te same przysługują? i czy są takie które można uzyskać po odpowiednim stażu pracy?

Kowal92

Działam z Expertem jako podwykonawca już od dłuższego czasu, to co trzeba wiedziec przed podjeciem sie pracy to fakt, ze trzeba miec troche sily i checi do pracy bo zdazaja sie miejsca bez windy a wniesc klientom trzeba. Jak ktos zaradny i lubi taka prace da rade. Samo firme polecam, wspolpraca uklada sie ok i partnersko

Firma Expert Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
mariusz

wspolpraca godna polecenia, jezdze w obrebie Poznania i moge polecic ze wzgledu na liczbe zlecen i dobrze ogarniajacych koordynatorow

OlaK

Praca w EXPERT jest moją pierwszą w branży transportowej, co budziło pewne obawy, ale szybko o nich zapomniałam. Profesjonalne wdrożenie w nowe obowiązki, stałe wsparcie i otwartość współpracowników sprawiła, że po ponad roku czuje się jak w domu i to dosłownie, Expert to naprawdę zgrany team :-)

@OlaK

Zdradzisz przy tym z jakiej branży miałaś wcześniejsze doświadczenie? Przydało się ono jakkolwiek? O jakim stanowisku i obowiązkach jest tu także mowa? Sądzisz, że każdy dałby radę?

marsped

Jestem przewoźnikiem od wielu miesięcy. Wspołpraca uklada sie dobrze, zlecen nie brakuje. polecam

Natalia Shalska

Nie spotkałam się jeszcze z takim obłudnym stosunkiem do klienta. Totalne lekceważenie. Zero wsparcia ze strony działu reklamacji . Nie polecam nikomu korzystania z tej firmy, ignorancja i brak kompetencji pracowników a także stosunek do klienta powoduje, że nikt nie powinien korzystać z tego typu Exportów niszcząc prywatnie mienie klienta jak w moim przypadku zniszczyli stolik kawowy ustawiając paczki pionowo co spowodowało że paczka upadła na stolik kawowy.omijajcie tą firmę, bo skorzystanie usług przynosi tylko straty.

Karolina B.

Pracuję w EXPERT już ponad rok i zdecydowanie oceniam ten czas jako bardzo owocny, z mojej perspektywy wygląda to świetnie - dynamiczna organizacja, nowoczesne podejście, ukierunkowanie na rozwój ale z bardzo fajnym podejściem do ludzi - to ludzie są siłą firmy i tak też są traktowani.

Beata
@Karolina B.

Brzmi bardzo pozytywnie, można wiedzieć jakich zarobków można spodziewać się zaczynając współpracę? Po roku współpracy jaka masz umowę? Na czas nieokreślony?

klient

Panowie przywieźli meble. Przy skręcaniu kanapy, Pan stwierdził że brakuje jednej śruby i dał swoją, inna została uszkodzona przez źle dobraną końcówkę wkrętarki, nie zamontowano wszystkich podkładek. Śruby nie do końca dokręcone. Ostatecznie zostałam z dziurą po śrubie. Panowie bardzo nie kulturalni, z pretensjami że muszą składać meble. W odpowiedzi że mają to w usłudze usłyszałam że nie są niewolnikami. Formularz wypełnił na samym początku usługi, chciałam dopisać usterki to nawet nie chciał dać do ręki tylko wymachiwał. Zniszczono mi nową kanapę, usługa bardzo nieprzyjemna. ps. meil dot reklamacji napisany.

Jakub K

Panowie wnieśli wielką kanapę szybko i sprawnie, świetny kontakt przez biuro do kurierów. Naprawdę polecam.

Karol G

Dostarczone na czas, kulturalni dostawcy, zostaliśmy poinformowani telefonicznie przed przyjazdem. Polecam!

ryba

Dostawa punktualna, montaż ekspresowy, bardzo mili i uczynni pracownicy.

Mariusz E

Punktualność, wysoka kultura osobista, fachowość. Polecam.

Agata

Jako pracownik obslugi klienta jestem bardzo zadowolona z pracy w Expercie, cenie sobie przyjacielską atmosferę w firmie i ciągłe udoskonalanie, dzięki któremu mam poczucie, że rozwijam się razem z firmą. Jeśli ktos ma możliwość dołączenia - ja osobiście polecam

TransArk

Pracuje w EXPERT jako przewoźnik i z czystym sumieniem polecam współpracę - nie brakuje zleceń, widać, że firma się rozwija bo dochodzą nowi klienci. Atmosfera i kontakt z oddziałem godna pochwały.

Oczekująca Klientka

Nie polecam usług tej spedycji z powodu opóźnienia w dostawie i póki co - niedostarczenia nadal przesyłki. Koordynator dostaw z Lublina - Pan Marcin Niewiadomski - nie ma pojęcia o terminach, nie wie, kiedy kierowca będzie jechał i odbierze towar, nie jest w stanie określić nawet mniej więcej terminu. Mimo dwukrotnego potwierdzenia ze strony firmy, że "dzisiaj kierowca podejmie kontakt w celu ustalenia terminu dostawy" żadnego kontaktu nie było, a pani na infolinii pisze tylko maile do koordynatora dostawy i przekazuje do niego numeri i koło się zamyka. Kierownik nic nie wie, pani na infolinii nic nie wie, koordynator dostaw nic nie wie - to kto ma wiedzieć? Nawet nie wiadomo czy dostawy można się spodziewać kolejnego dnia, za tydzień czy może za rok.

@Oczekująca Klientka

Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie otrzymała Pani jasnej odpowiedzi na swoją wątpliwość. Prosimy o kontakt na adres reklamacje@expert-transport.pl oraz o podanie tam nr zlecenia i opisanie sytuacji, dołożymy starań, aby rozwiązać tę sprawę w satysfakcjonujący Panią sposób.

Aleksandra

Uważam, że EXPERT to firma którą warto wziąć pod uwagę szukając swojego zawodowego miejsca na ziemi. Ja jestem zadowolona, spełniam się i rozwijam. Pomaga ku temu także świetna atmosfera i satysfakcjonujące mnie warunki. Polecam

Sławomir
@Aleksandra

Wynagrodzenie na czas? a czy jakieś paczki świąteczne też albo spotkania integracyjne które organizuje firma ?

Maciek

Z pewnością mogę polecić współpracę z EXPERT. Pracuję jako przewoźnik, nie narzekam na brak zleceń, warunki współpracy są jasne, kontakt wewnątrz firmy bardzo dobry.

PRZESTRZEGAM!!!

Zapłaciłam za usługę transportu+wniesienia narożnika+montażu narożnika Efekt: zarysowane panele podłogowe (panowie nie chcieli się przemęczać i ciągnęli narożnik po podłodze); po zwróceniu uwagi, jeden z nich był agresywny, a narożnik nie został prawidłowo złożony (brakowało jednej śruby M8x120mm, brakowało nakładek i część śrub nie została wkręcona lub wkręcono je częściowo).Ponadto jeden z pracowników podsunął wypełniony już przez SIEBIE protokół odbiorczy, wskazujący moje zadowolenie z ich usługi na najwyższym poziomie!!! Dwóch panów geniuszy pracuje w Bydgoszczy.

@PRZESTRZEGAM!!!

Dzień dobry, opisana przez panią sytuacja bezwzględnie nie licuje ze standardami naszej firmy. Bardzo przepraszamy za to zdarzenie i prosimy o kontakt i złożenie oficjalnej reklamacji na adres reklamacje@expert-transport.pl. Chcielibyśmy przeanalizować tę sytuację, znaleźć satysfakcjonujące Panią rozwiązanie, a także wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby sytuacja nie powtórzyła się w przyszłości. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.

Hanna
@PRZESTRZEGAM!!!

Podpisałeś ten protokół? Powinieneś zgłosić reklamację od razu skoro miałeś zastrzeżenia chyba.

Zostaw merytoryczną opinię o Expert Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 56 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Expert Sp. z o.o.