Expert Sp. z o.o.

Opinie o Expert Sp. z o.o.

Agata

Jako klientka muszę pochwalić elastyczność i profesjonalizm firmy Expert. Poszukiwałam firmy, która wykona całą usługę - od transportu po montaż - od A do Z. Nie chciałam się tym zajmować i ta firma sprawiła, że nie musiałam nawet kiwnąć palcem :-)))... Polecam z czystym sumieniem, bardzo przyjemna obsługa i błyskawicznie mogłam korzystać z nowych mebli.

Jarek

Jestem w EXPERT już ponad 3 lata. Dotychczas był to bardzo emocjonujący czas, bo każdego miesiąca firma znaczy na rynku dostaw coraz więcej. Każdy, kto chce być częścią rozwojowego projektu, z szansami na rozwój także osobisty, powinien bez problemu odnaleźć się w naszych szeregach. Duża otwartość, optymizm i poszanowanie drugiego człowieka to wartości, z którymi spotykam się na co dzień i to w Expercie cenie na równi z możliwościami zawodowymi, jakie daje.

Ula

Jeśli ktoś spytałby mnie czy żałuję zmiany miejsca pracy, na którą zdecydowałam się 10 miesięcy temu to odpowiedź brzmi - nigdy! W EXPERT znalazłam nie tylko inspirujących współpracowników, ale przede wszystkim ludzkie oblicze biznesu i pogoni za rozwojem. Najważniejszy jest człowiek i ja osobiście czuje to na własnej skórze. Super miejsce!

Mateusz

Serdecznie polecam pracę w EXPERT. Świetna atmosfera i dynamicznie rozwijająca się firma - ciekawe wyzwania i szansa na rozwój gwarantowane.

Irena
@Mateusz

Jakie wyzywania masz tak właściwie na myśli? Pewnie szło się wiele nauczyć, skoro piszesz o rozwoju. Czego się nauczyłeś tutaj tak właściwie?

Mateusz
@Irena

Irena, po prostu firma się szybko rozwija zdobywając klientów w nowych lokalizacjach, więc pojawiają się nowe zadania i nowe stanowiska. Dla osób, które lubią jak coś się dzieje jest to super miejsce pracy z realnymi możliwościami na awans lub zmianę stanowiska, jeśli akurat jest tworzone jakieś nowe.

Mariusz
@Mateusz

Podpinam się. Warto dołączyć do zespołu!

Firma Expert Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Inżynier budowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Mariusz

Polecam pracę w EXPERT z czystym sumieniem. Świetna atmosfera i szybki rozwój firmy dają naprawdę dużo satysfakcji, a wartości organizacji i nastawienie innych pracowników sprawiają, że rano do pracy wstaję z uśmiechem, co nie było standardem w przypadku innych pracodawców w tej branży.

Daniel

Firma niewypłacalna, kierownicy oddziałów nie kompetentni, telefonów nie odbierają, firma mija się z powołaniem, przez co dorabia się na czyiś pieniądzach, termin płatności 21 dni gdzie na pieniądze się czka 30 dni nikt nie odbiera telefonów żeby wyjaśnić sprawę. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) nie wierzcie w bajki jakie wam opowiadają na rozmowach, koszmar nie polecam nikomu.

@Daniel

Opisana przez Pana sytuacja w żadnym wypadku nie licuje ze standardami, jakie przyjmujemy pracując w firmie EXPERT. Zarzuty te są dla nas wręcz zaskakujące. Aby wyjaśnić tę sytuację, prosimy o niezwłoczny kontakt na adres wsparcie@expert-transport.pl.

podwykonawcas
@Daniel

prawda. przerobiłem na własnej skórze. z daleka od tych ludzi

@podwykonawcas

Bo to wszystko prawda.

Były Przewoźnik

Nie polecam firmy Ekspert jako Przewoźnik. Opóźnienia w płatnościach, dzielenie przelewu na raty. Obciążenia za reklamacje. Dział reklamacji w Expert to kpina. Praktycznie wszystkie reklamacje ponosi Przewoźnik. Przy wysokich stawkach paliwowych przewozy nierentowne. Praca jeżeli chodzi o pracowników bardzo ciężka, siadają plecy momentalnie. Powinno to stanowisko nosić nazwę tragarz. Po rozwiązaniu umowy, walka o pieniądze. Przestrzegam Wszystkich, jak najdalej od tej firmy, chyba ze chcesz stracić.

Lolek

To masz rację

@Były Przewoźnik

Przykro nam, że nie jest Pan zadowolony ze współpracy z EXPERT. Do obowiązków ekip realizujących dostawy zalicza się wnoszenie zamówionych mebli lub sprzętów do klienta. To część pracy dostawcy, o czym wiedzą wszyscy podejmujący zatrudnienie na tym stanowisku. Zdarzają się cięższe transporty, tak samo jak zdarzają się lekkie, to także specyfika pracy w branży dostaw. Czas pracy zależny jest zarówno od ilości realizowanych zleceń, które planujemy w taki sposób, aby dostawcy nie musieli pracować ponad przewidziany czas i tak naprawdę tylko od sprawności ekip dystrybucyjnych zależy czy dostawy będą realizować poza przewidzianymi oknami realizacji. To pracownicy odpowiadają za przewożony towar i także w ich zakresie obowiązków leży weryfikacja czy paczki odbierane z magazynu są wolne od uszkodzeń. Z naszej strony staramy się, aby tego typu niedopatrzenia nie godziły finansowo w dobro naszych pracowników.

podwykonawcas
@Były Przewoźnik

to prawda. jak najdalej od tej firmy. kpina z ciężko pracujacych ludzi

Kamil Stańko

Dzień Dobry. Odradzam podejmowania pracy w tej firmie. Zadzwonili do mnie przedstawili warunki współpracy po czym kontakt zniknął. Pani z działu rekrutacji obiecała odzdzwonić w ciągu kilku dni i mieliśmy dogadać resztę szczegółów po czym ślad po niej zaginął. Dzwoniłem wielokrotnie nikt nie raczył odebrać telefonu ani odpisać na sms których wysłałem kilka. Czy tak traktuje się osobę która chciała podjąć współpracę ??? Brak profesjonalizmu z waszej strony. Proponuję poprawić organizację i przede wszystkim informować kandydata czy go zatrudniają czy nie. Nie polecam strata czasu i nerwów.

@Kamil Stańko

Szanowny Panie, bardzo nam przykro, że podczas procesu rekrutacyjnego napotkał Pan na problemy komunikacyjne. Najmocniej za nie przepraszamy. Poprosimy nasz Dział Personalny, aby zweryfikował pański przypadek i naprawił to niedopatrzenie, wynikające zapewne z dużej skali prowadzonej aktualnie rekrutacji na terenie całego kraju.

Kamil Stańko
@Expert Sp. z o.o.

Jasne ! Moje zainteresowanie współpracą nadal pozostaje bez zmian więc jak będzie opcja i temat się wyjasni zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Wczoraj czyli 28czerwca2022r,miałem zamówiony transport mebli na suchanino ul Paderewskiego,chciałem podziękować chłopakom którzy je przywieźli mimo szewskiego poniedziałku,bo zepsuło im się auto to choć późno ,to przywieźli i zrobili więcej niż do nich należało,mimo ich ogromnego zmęczenia ,Dzięki chłopaki WIELKIE

@Marek

Również polecam! Zaangażowanie i chęć pomocy na najwyższym poziomie. Dziękuję

Maciej

Firma, w której liczy się drugi człowiek, wzajemny szacunek i poszanowanie kompetencji. Widać, że wartości na których stoi Expert to nie frazes i po kilku miesiącach pracy moje odczucia nadal są niezmienne.

Agnieszka

Na początku był chaos... A pozniej sami wiecie. Zaczynajac prace w tej firmie nie spodziewalam sie, że rozwoj i zmiany z nim zwiazane moga postepowac tak szybko i jednoczesnie moga byc tak dobrze przeprowadzane. Zaangażowanie ludzi na każdym poziomie jest rzadko spotykane - na hasło wszystkie ręce na pokład naprawde WSZYSTKIE ręce ida na pokład. Dzięki temu, pomimo natloku zadań jakie pojawiają się kazdego dnia wiem, że moge liczyc na wsparcie wszystkich w firmie. Bardziej merytorycznie Expert to dla mnie- bezpieczeństwo i stabilizacja (umowa o pracę, badania, szkolenia BHP), rozwój (szkolenia menagerskie i biznesowe), odpowiednie narzedzia pracy (telefon, laptop itp), zorientowanie na potrzeby pracownika ( jak chociażby dofinansowanie do zakupu okularów), mozliwosc pracy hybrydowej, awanse wewnetrzne, ciągła nauka i rozwój. Czuć, że w firmie ważny jest czlowiek -mamy świadomość, że sukces firmy jest sukcesem każdego z nas i za to jestesmy doceniani.

Witold
@Agnieszka

Ta umowa o pracę zawierana jest od pierwszego dnia pracy?

Adam Pawlak
@Agnieszka

W jakim mieście dali Pani tyle narzędzi pracy? W Toruniu, Bydgoszczy i we Włocławku nie mają nawet na paliwo, czy na wózek do towaru, a co dopiero na telefon służbowy.

Irena
@Adam Pawlak

Jak to nie mają na paliwo? To jak oni tankują?

KML

Polecam pracę w Expert, to co mogę powiedzieć to na pewno czuć rodzinną atmosferę wsparcia i wzajemnej życzliwości, co bardzo się przydaje szczególnie na początku. Szybka aklimatyzacja sprawia ze od razu można począć się istotnym elementem firmy. Moje najlepsze miejsce pracy w dotychczasowej karierze, a już kilka firm się przewinęło.

Karol

Szczerze nie polecam wręcz odradzam pracę w tej firmie jako pracownik/kierowca czy przewoźnik. Praca od rana do nocy minimum 10 a i bywało 15 godzin. Każą wnosić towary ważące po 140 kg na piętra do klientów a potem każą srogo ( w tysiącach zł) za rzekome uszkodzenia. Po tym wszystkim przewoźnik otrzymuje pieniądze za które nie jest w stanie opłacić pensji ekipie. Ekipy nie wytrzymują dłużej niż 3 miesiące. Także nie polecam! Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego,Noi waszych pieniędzy. Zrobią z Was roboli jakich mało ja sam nigdy tak nie zap…a robiłem już wszystko. Tylko auta spoko bo nowe i nie twoje.

@Karol

Firma nie odbiera telefonów, zero kontaktu. Zapłata długo po terminie. Traktowanie pracowników karygodne. Lepiej omijać ta firmę szerokim łukiem

Bogdan

A próbowaliście pytać kadr lub finansów dlaczego tak się dzieje z wypłatami?

Jako organizacja zawsze stawiamy na komunikację i wzajemny szacunek, dlatego opisana sytuacja jest oczywiście niedopuszczalna. Jeśli faktycznie miała miejsce, prosimy o niezwłoczny kontakt, aby wyjaśnić pański problem - wsparcie@expert-transport.pl.

Masakra z Wawy

Uwaga, na tą firmę. Całkowity brak kompetencji. Nie wywiązują się z terminowymi płatnościami faktur, przy jakichkolwiek próbach interwencji wynajdują dziesiątki powodów zwłoki, koordynator uprawia tzw. spychologię, w chwili gdy piszę tę opinię mija 2 miesiące od terminu płatności i dalej trwa przepychanka. Uprzedzeń osoby szukające pracy, zawarty w ogłoszeniach opis firmy jako kompetentnej i fachowej można włożyć między bajki! Wszystko spada na barki podwykonawców lub pracowników, ponieważ rola koordynatora (warszawa) sprowadzała się do przesyłania e-mail zleceń i umywał ręce.

@Masakra z Wawy

A to pracownikom też robią takie problemy z płatnością pensji? W takim razie jakie tam są widełki płacowe? Znasz takie szczegóły?

Aneta

No to nie za wiele, a jakieś premie, bonusy? Można na coś takiego liczyć?

@Masakra z Wawy

Drogi Panie, w EXPERT działamy w pełni transparentnie i stosujemy się do podpisywanych umów. Nasi podwykonawcy zobowiązują się do zachowania należytej staranności w realizacji dostaw, a także ponoszą odpowiedzialność za ewentualne uszkodzenia towaru lub mienia klienta, gdy te są stworzone z ich winy. Nigdy nie obciążamy naszych dostawców żadnymi kosztami, które wynikałyby z czegokolwiek innego niż skutek ich działań, niedopatrzeń lub zaniedbań. Choć takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, to zasady są znane dla każdego podwykonawcy. Co więcej, stoimy po stronie naszych pracowników i w przypadku gdy to możliwe poszukujemy jak najlepszego rozwiązania, także w kwestii rozliczeń reklamacyjnych. Jeśli ma Pan ochotę przybliżyć sytuację, która spowodowała Pańskie niezadowolenie, zapraszamy do kontaktu na adres wsparcie@expert-transport.pl.

Krzysiek

Firma z dużym potencjałem i jak ktoś ma głowę na karku i ma chęci do pracy to będzie zadowolony. Osobiście sobie chwaliłem współpracę. pracowałem na region Gdańsk i okolice..polecam

Thom

Pozytywne doświadczenia. Polecam

Xyz

Miałem rozmowę z tą firmą na stanowisko koordynatora transportu w Poznaniu. Odświeżają ogłoszenie z 3 razy już widzę, bo nikt nie chce robić za grosze, które pewnie oferuje. Człowiek rzuca jakaś kwotę na rozmowie, która w Poznaniu jest standardem (usunięte przez administratora), za pracę logistyka. Wymagania zmasowane, gadanie o szukaniu lidera zespołu na rozmowie, a chcą może płacić trójke do ręki w 2022 roku? Skandal... :) przerost formy nad treścią.

Karol

Jak wyglada w firmie miejsce na przerwy dla pracowników ?

Miron

Wiele dobrego o firmie słyszałem, szkoda że od dawna nikt nie pisze. Warto starać się o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Expert Sp. z o.o. - Kowale

• Jak się pracuje w Expert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 56 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Expert Sp. z o.o.