Tqs-Rs Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Tqs-Rs Sp. z o.o.

Ralfi/79 2015-01-27 03:11:09
Nie polecam. Umowy wyłącznie zlecenie. Kantują na godzinach. Bardzo długo czasem po 2 miesiące trzeba czekać na swoje pieniądze. Gdy zatrudniają to są mili i sympatyczni a gdy pojawiają się problemy przy rozliczeniu to chamscy i agresywni.
j4509 2015-06-03 13:49:02
jebane huje co kantuja na kase... Ruda zawsze kurwa cmiki pali i nic nie robi a ja zabierdalac musze z tym kosekm, maszynami i innymi gównami. Nie polecam. CHAMY!!
maciek 2015-07-10 22:26:29
Pracowałem u tych gnojków w vw przez miesiac, dostałem 850zl mniej niż powinieem.omijac tą firme szerokim łukiem!!
Marcin 2015-07-21 12:46:35
Pracuję u nich już czwarty miesiąc na zlecenie i jestem bardzo zadowolony. W VW zgłaszam przyjście i wyjście ze stanowiska pracy i nie ma problemów z rozliczeniem godzin... ale faktycznie trzeba mieć trochę oleju w głowie i pilnować swoich spraw, bo za rączkę nikt tam nie prowadzi. Praca bardzo przyjemna i fajna, obsługa bardzo miła i pieniądze też przyzwoite. Bardzo polecam.
krawaciarz 2015-07-22 16:30:26
pracowałem u nich w Solarisie,kantuja na kasie i godzinach,babki z biura sa niekompetentne,nie polecam tej firmy
Patyk 2016-07-04 18:18:04
Czy ta firma w ogole jeszcze dziala?
Zostaw swoją opinię o Tqs-Rs Sp. z o.o. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tqs-Rs Sp. z o.o.