Opinie o Cersanit w Starachowice Józefa Bema 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cersanit. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cersanit o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cersanit w Starachowice Józefa Bema 2

gshb

Czy mlode kobiety maja szanse na prace w cersanicie ?? Trwa rekrutacja ?? Ktos cos ?"

gshb

Odszłem z zakładu juz 10 lat temu i widze ze nic sie nie zmieniło mobing i inwigilacja pracownikow jak było tak jest oszukiwanie pracownikow

logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Doeko Group Sp. z o.o.
logo firmy Audyt / Audytor w banku
QualitySite
logo firmy Terenowy-specjalista ds. obsługi klienta
Flotilo Sp. z o.o.
logo firmy Kwalifikowany pracownik ochrony z bronią-Kielce
Starachowice
Seris Konsalnet Holding S.A.

Cersanit w starachowicach to wielkie nic zwłaszcza jesli za trudniaja przez Sanpo proponuja 1300 zł do renki. W dodatku zero.Niech sobie sami pracuja tym syfie

zyczliwy

kolego nie pchaj się w to (usunięte przez administratora) tu wiedzieli kogo przyjmować tych co nie mają innego wyjścia mają rodziny i muszą robić bo nic innego nie mają na oku a od nowego roku my dostali cyrografy 10 zł z groszem za 1h przelicz se razy godziny w miesiacu i minus podatek czyli najnizsza krajowa no i oczywiscie akord ale wątpię czy ponad 100zł wyrobisz chociaz dziennie ,jak debile po 400 i 600 elementów na 1h wyśrubowane normy są wszystko tak zrobione zebys nie zarobił a moral taki czy (usunięte przez administratora) czy się opierdalasz tyle samo zarabiasz taka nasza władza nad nami co debilizmy wymysla tylko do wiosny i (usunięte przez administratora) sami beda zapierdalac na hali

do smin

w jakim mieście ?

mario w

Jak u was z produkcją w Wałbrzychu piece wygaszają na 3 hali, grzeje tylko 1 a 2 stoją, zarobki 2300 netto

po prostu nie mają nic innego do roboty tylko siedzieć i się gapić w kamery - chyba z nudów to robią. Pracownicy fizyczny to mają taki zapie.... że nie maja kiedy iść do kibla a umysłowi nie wiedza co z wolnym czasem zrobić, i albo siedzą i w kamery się gapią albo łażą po tym zakładzie jak te wolne elektrony a nóż znajdzie się powód żeby komuś premię zabrać albo 20 zł podwyżki nie dać.

pracownik2
@pracownik

nie maja co innego do roboty albo nic innego nie umieja

JSW

O kolejny pracownik miesiąca którego już pewnie nie ma na zakładzie i który za pośrednictwem internetu wylewa swoje żale! Dlaczego nie jesteś taki kozak w realu i nie powiesz tego prosto w oczy ludziom których obrażasz? Żal mi takich cwaniaków, przypominacie małe kundelki szczekające na wszystkich dookoła a ogonek macie podwinięty pod sam brzuszek bo jajek u was nie ma..

@JSW

Całkiem jak kierownictwo, co innego mówi w oczy a co innego robi.

premi co ty

(usunięte przez administratora) Ja osobiscie odradzam wam tam pracy chyba ze nie macie wyjscoa wtedy robic swoja 8godzin i do domu. Chociaz i tak jest zle co byscie tam nie robili i tak bedzie zle i malo i bedziecie traktowani jak zwierzeta taki to jest wlasnie zaklad Ladnie pieknie tylko na rozmowoe!!!

LASKA

Tak z ciekawosci pytam aksal a nie Aksel

LASKA

Czy ktos może mi odpowiedziec ile ludzi zostało na Nowej Gali ze Starachowic a ile ze wsi bo słyszałem że już same pociotki Barwina tam zostaly.

aksal
@LASKA

A co cie to obchodzi

Dagmara

Jeśli chodzi o produkty to ktoś pisze pierdoły że jest kiepskiej jakości. Oczywiście nie twierdzę że nie ma lepszych ale biorąc pod uwagę przedział cenowy to wyroby z Cersanitu górna półka. Akryl jest z górnej półki, Nie żółknie,biel powala no i oczywiście marka jest głównym gwarantem. W przypadku jakiejkolwiek niezgodności jest serwis i obsługa sprzedażowa. Jest cały proces kontrolowany przez ludzi do tego powołanych. W temacie jakości nie ma miejsca na jakikolwiek kompromis. Jak ktoś kupuje wannę żeby służyła mu jako pancerz to rzeczywiście kryterium może być waga.:) Posiadam od 6 lat i naprawdę polecam. Produkt 100 % polski. Sprawdzony u kilkuset tysięcy posiadaczy.

@Dagmara

6 LAT TEMU A TERAZ TO JEST RÓŻNICA A JAK NIE MASZ STYCZNOŚCI Z TOWAREM TO NIE CHWAL CZEGOŚ CZEGO NIE WIDZISZ.

CWELSANIT

maciek - 2013-09-20 20:08:25 Zawsze marka cersanit cieszyła się dobrą opinią wśród klientów. A powiedz mi dlaczego jest aż tak bardzo to zróżnicowane jeśli chodzi o te wanny? Bo to jest ciekaweCieszyła sie i na tej opinii teraz oszczedza. A jeśli chodzi o wanny to już wina tych co je robia :) a rożnice sa naprawde spore.

CWELSANIT

maciek - 2013-09-20 14:10:52 Co możecie powiedzieć na temat jakości produktów tej firmy. A dokładniej to chodzi mi o wanny akrylowe.Na wannach loteria, niektore wanny tego samego rodzaju przezroczyste i lekkie jak piórka, a trafiają sie tez grube i cieżkie czyli dobrze wykonane. Podsumowując lepiej kup gdzie indziej szkoda kasy na szmelc

?

Ja ci odpowiem, napewno kiepsko. W firmie jest wszech obecna kontrola tego co robisz.

łukasz

A wracając do mojego pytania odnośnie tego kierownictwa to czy może mi ktoś odpowiedzieć czy raczej nie?

łukasz

magazynier a czy to kierownictwo o którym tutaj piszesz to chociaż traktuje jakoś normalnie swoich pracowników czy raczej z tym kiepsko?

@łukasz

Jest niemiło, jest mobbing, ludzie oglądani są w kamerach jak zwierzęta w zoo, premie niby są ,ale tak to wychodzi że najniższa z premią to 1400 do ręki. A gdy są święta i dadzą bony to zabiorą premię

a niektorzy chyba zbyt bardzo naduzywaja swoich praw

zyczliwy

prawo prawem ale jak by mogli to i kamerę w kiblu by założyli bo juz słyszałem byly nawet pomysły by ci czas w kiblu mieżyli żebyś potem odrobił

premia

darek, tak, wszystko jest zgodnie z prawem

Zostaw merytoryczną opinię o Cersanit - Starachowice

• Jak się pracuje w Cersanit?

Zobacz opinie na temat firmy Cersanit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cersanit?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cersanit?

Kandydaci do pracy w Cersanit napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cersanit
1.8/5 Na podstawie 69 ocen.

Cersanit