Opinie o Confis w Siedlec

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Confis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Confis o rekrutacji.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Confis w Siedlec

Ha ha

Jeszcze tylko konkurs na sprzedaz makaronów hihi . 1700 zl podstawy i 200 prowizja oczywiscie jak wyrobimy plan paranoja . Po urlopie rownież spadam z tej firmy . Tutaj są lepsi i gorsi skori podstawy i prowizje są inne na kazdym sklepie .

@Ha ha

Bo tu jak w kabarecie jak jest zimno i nie ma wiatru to jest ciepło,ale jak jest ciepło i wieje wiatr to jest zimno.Tu wystarczy dobrze słodzic głupa kleic i uśmiechać to wówczas jest się najlepszym.Ale tez można (usunięte przez administratora) I mieć przerąbane jak w ruskim czołgu.

Fanka zyggiego

Cala prawda :) pytanie czemu nie ma klientow ? Hmm odpowiedz : taka pogoda (zawsze jest nieodpowiednia) albo prwnie jestesmy niemile no przecie :)) ciul z tym ze mamy taka reklame sieci ze szok . Normalnie strona na facebooku jest tak nowoczesna ze szok i internetowa z tymi przepisami cudownymi . Ah ah ah ..... najlepsze te nasE ulotki w prlu mieli lepsze naklejki na ocet niz to !!!!!

Dziewczyny Drezdenko

Drezdenko już szuka nowej pracy ;) 4 osoby ktoś coś ?

;)
@Dziewczyny Drezdenko

Skoro i tak się nie nadajemy to może zmienimy ;)

Alfreda

w handlu pracuję już dość długo i uważam, że nasza firma jest uczciwa wobec nas, zarobki jak na handel też nie są złe, jedyne co boli to brak ludzi do pracy i co rusz wymyślane nowe procedury, przeważnie to co było dobre zmienia się na gorsze :( . Przydałaby się księgowa na sklepie 2 razy w tygodniu aby prowadzić dokumenty tak jak chcą w firmie. Uważam, że my za ladą powinnyśmy dbać przede wszystkim o towar i zadowolenie klienta, a nie dostawać po uszach za przekroczenie wskaźników lub niezrobienie narzuconych planów. Często też trzeba dłużej zostawać w pracy aby wszystko ogarnąć bo przy nasilonym ruchu i brakach w załodze nie można nadążyć ze wszystkim

pracuś
@Alfreda

Ma pani rację,te ich wymysły topy,tabelki,wołowiny,pieczone,utargi narastająco wyliczanie to jakiś koszmar,mówiąc koordynatorce,że to jest czasochłonne słyszę odpowiedż,to tylko zajmuje chwileczkę,pomimo że robimy bardzo duże utargi to zawsze jest jakieś ale a to top za mały,a to szynki za mało sprzedanej.Więc zamiast zajmować się klientem i sprzedażą trzeba przygotowywać analizy,że niby to dla naszego dobra.

NIE PODDAJACA SIE
@pracuś

Dziewczyny moje kochane pozdrawiam moją kadre i każda która tak świetnie się dogaduje jak my !! Apeluje do koordynatorów zejdźcie z nas bo się przychodzić nie chce jak sobie pomyśle że spotkam kogoś z firmy na sklepie mimo że sie staramy jak możemy kiedyś tak nie było a teraz długo by pisać co z tego że wypłata co z tego że w każdej pracy jest pewnie coś nie tak ale niedługo to potrzebny mi będzie psycholog bo w domu ciągle myśle o robocie (co widać po forum że nie tylko JA )

Jeszcze ale już niebawem
@NIE PODDAJACA SIE

O jejku to jedyne pocieszenie , ze nie jestem sama.Pozdrawiam i życzę zmiany pracy Tobie i sobie.

Zajebista :D
@NIE PODDAJACA SIE

Droga koleżanko! Popieram twoje słowa w 100% czas szukać czegoś nowego :)

NIE PODDAJACA SIE

źle się czyta te wszystkie negatywne komentarze ale wierzę wam dziewczyny Mimo iż u nas jest dobrze(teraz) to wiem że na pewno jest masa sklepów na których dzieją się różne rzeczy Dziewczyny jedna rada nie dajcie się . Wiem że walka o swoje nie jest łatwa dotarcie do Prezesa też nie ale nie ma rzeczy niemożliwych macie poważne problemy napiszcie pismo wyślijcie do firmy ale do rąk prezesa pocztą nie przez kierowce czy koordynatora (bo nie dotrze lub co lepsze ktoś go sobie najpierw przeczyta ) po 2 tyg zadzwońcie do asystentki prezesa czy dotarł i czy jest jakaś odp. NAPRAWDĘ nasz prezes nie jest zły i jak ma wam pomóc skoro nie wie o waszych problemach bo jak mówicie są ukrywane lub zamiatane pod dywan .... PRÓBUJCIE walczcie o swoje ;)))

@NIE PODDAJACA SIE

Masz rację trzeba coś z tym zrobić .Bo nie może być tak , ze dobry pracownik zwalnia się po sześciu latach pracy A nikt tym się nie zainteresował dlaczego.

@NIE PODDAJACA SIE

Muszę Ci podziękować chodź nie pracuję już w tej firmie fajnie, że jest jakaś myśląca osoba. Pozdrawiam moje koleżanka praca z nimi była super. Ale to co sie działo miedzy nami a ludzmi nad nami masakra masakra i jeszcze raz masakra.

Sprzedawca

Brakowalo sprzedawczyn wiec prace dostalam

Staz pracy i doswiadczenie w sklepie miesnym

No dokładnie . A tutaj to raczej nikt nie pomoże i płacy nie podniesie ;)

omg

Napiszcie jakieś zażalenie zbiorowe do prezesa jak wam tak źle ..

@omg

To dobry pomysł.

@omg

To dobry pomysł.

Jestem na tak

Zgadzam sie gdyz to prezes ustala ile chce nam placic niech nam wyjasni

Spadaj do telewizji

Dobrze ze ciebie juz nie ma

@Spadaj do telewizji

Ja do telewizji mogę spadać bo mam wygląd. Najlepiej jak się komuś wydaje że jest prawą ręką szefa . Chciałam przypomnieć że już jedną kiedyś miał panią Anie i jej nie ma na ciebie też przyjdzie czas. Jak ludzie się dowiedzą , że nowo zatrudnione osoby zarabiają 450 złotych więcej niż stary dobry pracownik. Szef się dowie jak wszystko pod dywan jest zamiatane.

Karolcia
@PIĘKNA PANI Z TELEWIZJI

No super piękna pani. Jak taka super to dlaczego jesteś tu gdzie jesteś. Czyli nigdzie, najgorzej jest jak ktoś ma za wysokie mniemanie o sobie a sloma mu z butów wystaje.

Cocolino
@Karolcia

Przeczytaj sobie swój komentarz.Widać ze myślenie nie jest Twoją mocną stroną.

piękna pani z telewizji
@Karolcia

Czytaj ze zrozumieniem myślenie nie jest twoją mocną stroną na pewno nie jesteś tam gdzie ty. Mam inną prace i polecam każdemu nigdzie nie jest tak źle jak za lada sprzedając trzy plasterki. Polecam oprócz Karolci.

PIĘKNA PANI Z TELEWIZJI

Pracowałam , ale musiałam się zwolnić . Dopóki firma bedzie zatrudniać takich ludzi ja pani Agnieszka W. NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ .

Natka

To sie zmieni, sprzedajemy smierdzące miesa i kiełbasy , wyplaty coraz mniejsze, jest coraz gorzej

Koz
@Natka

Czy u Was są też zwroty? Czy przy inwenturze placicie za wyrzucony asortyment albo niesprzedany smierdzacy?

Kalina
@Natka

To Ty jesteś nienormalma skoro świadomie sprzedajesz stare mięso i wędliny Jak dbasz tak masz !

pr123

jak pracujesz taką masz wypłate . Dziwne że tyle osób tam pracuje jak tak słabo płacą .

Niezadowolona

Jak wypłaty, wszystkie zadowolone. Firma schodzi na psy . Szukam nowej pracy bo widzę że z miesiąca na miesiąc coraz to gorzej.

NATKA

TARAMTAMTAM ZABAWA NA 102

@NATKA

No ,teraz pasuje.

NATKA

TARAMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

Gorszy Pracownik

Mam pytanie do P.Łukasza.Czym się firma kierowała wysyłając na dwudniowe szkolenie wybrane kierowniczki ?Czy chodziło o długoletni staż, dobrze prowadzony sklep wraz z ciągłym wzrostem obrotów ?Jeśli tak to znam takie osoby ,ale niestety nie załapały się na listę. Być może to jestem tym gorszym pracownikiem,który nie musi się szkolić. Tylko szkoda mi tylu lat uczciwie przepracowanych.Jakie to jest smutne,ze człowiek pomimo zaangażowania w pracę nie został doceniony.Teraz widac w firmie są Pupilki,które można się tylko domyślać czym sobie zasluzyły takim wyróżnieniem. Pozdrawiam serdecznie.

bobo
@Gorszy Pracownik

Daj spokój nic sie nie zmieni ludzie nic sie nie zmieni jak sie nie zmienią doradcy. Jeszcze troche jak sie zwolnie to napiszę o kogo chodzi może Prezes ogarnie to.

@bobo

A kogo masz na myśli ?

@bobo

Nie wierzę , że Prezes to ogarnie i nie wierzę ,że zmieni się tu na lepsze.Dlatego szukam innej pracy. Szkoda,ze wszystko idzie w złym kierunku.

Ja pie.
@pr123

A Ty czytaj ze zrozumieniem.Bo widzę przerost formy nad treścią.

pr123

Co sądzicie o oświadczeniach z 500+ chyba przegięcie ?

natalia
@pr123

przegięcie przegięciem jest to ze wieloletni pracownik na święta od firmy 80 złoty dostaje a taki co przyjdzie i z nóżki na nóżkę 350 ale już niedługo to się skończy. Niech sobie wezmą to 80 bo jak mają zbiednieć to ja czyjejś krzywdy nie chce. WSTYD WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD

natalia

nemo

Jakim prawem podać 500 co ich to do alimentów nie doliczają a do zyguły tak

zocha
@natalia

zgadzam się nowe mięsko co przychodzi co najmniej miesiąc chodzi za toba jak smród a dostaje wiecej kasy niż ja która pracuje ta 10 lat

Niezadowolona

U nas nie jest tak kolorowo jak niektórzy myślą. ZArabiam 1600 -1700 i to jak mam nadgodziny. Jestem w trakcie pracy.

@Niezadowolona

W trakcie szukania nowej pracy.

Krakowianka

Dziewczyny czy u was w pracy koleżanka będąca na L4 też dostała paczkę czy nie? z góry dziękuję za odpowiedź..

Nowa

Hej.pracuje w konkurencji waszej.zastanawiam się nad złożeniem papierów do was.Zastanawia mnie fakt,czemu od was przechodzą osoby do nas???Czy u was jest aż tak źle?Czytając Wasze wpisy wydaje się że nie...U nas średnia pensja zwykłego pracownika to 1650-1750,nie robimy nadgodzin bo wtedy zabierają premie by i tak było te 1650-1750.o paczkach już słyszeliście jakie były....Mam pytanie ile u was zarabia przeciętny pracownik?

@Nowa

Ja powiem tak zmienić pracę z mięsnego na mięsny to trochę dziwne.

Zuza
@ja

Mam pytanie, jakie jest wynagrodzenie na ten rok?

Nowa

Nareszcie jutro do pracy.

BAŚKA

Koleżanko widzę , że masz takie podejście do pracy jak ja PASJA TO MOJA PRACA KOCHAM JĄ. zAWSZE JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU.

Zostaw merytoryczną opinię o Confis - Siedlec

• Jak się pracuje w Confis?

Zobacz opinie na temat firmy Confis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Confis?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Confis?

Kandydaci do pracy w Confis napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Confis
2.1/5 Na podstawie 192 ocen.
  • łąkowa 15 A
    64-212 Siedlec