Confis

Siedlec

Opinie o Confis

Niezadowolona 2017-03-10 06:53
Jak wypłaty, wszystkie zadowolone. Firma schodzi na psy . Szukam nowej pracy bo widzę że z miesiąca na miesiąc coraz to gorzej.
pr123 2017-03-11 17:20
jak pracujesz taką masz wypłate . Dziwne że tyle osób tam pracuje jak tak słabo płacą .
Natka 2017-03-14 17:05
To sie zmieni, sprzedajemy smierdzące miesa i kiełbasy , wyplaty coraz mniejsze, jest coraz gorzej
Koz 2017-03-14 21:35
Czy u Was są też zwroty? Czy przy inwenturze placicie za wyrzucony asortyment albo niesprzedany smierdzacy?
Kalina 2017-03-16 19:27
To Ty jesteś nienormalma skoro świadomie sprzedajesz stare mięso i wędliny
Jak dbasz tak masz !
PIĘKNA PANI Z TELEWIZJI 2017-03-29 21:54
Pracowałam , ale musiałam się zwolnić . Dopóki firma bedzie zatrudniać takich ludzi ja pani Agnieszka W. NIC SIĘ NIE DA ZROBIĆ .
Spadaj do telewizji 2017-04-06 15:27
Dobrze ze ciebie juz nie ma
PIĘKNA PANI Z TELEWIZJI 2017-04-07 00:05
Ja do telewizji mogę spadać bo mam wygląd. Najlepiej jak się komuś wydaje że jest prawą ręką szefa . Chciałam przypomnieć że już jedną kiedyś miał panią Anie i jej nie ma na ciebie też przyjdzie czas.
Jak ludzie się dowiedzą , że nowo zatrudnione osoby zarabiają 450 złotych więcej niż stary dobry pracownik. Szef się dowie jak wszystko pod dywan jest zamiatane.
Karolcia 2017-04-10 11:33
No super piękna pani. Jak taka super to dlaczego jesteś tu gdzie jesteś. Czyli nigdzie, najgorzej jest jak ktoś ma za wysokie mniemanie o sobie a sloma mu z butów wystaje.
Cocolino 2017-04-10 14:04
Przeczytaj sobie swój komentarz.Widać ze myślenie nie jest Twoją mocną stroną.
omg 2017-04-10 18:03
Napiszcie jakieś zażalenie zbiorowe do prezesa jak wam tak źle ..
Pracownik 2017-04-10 18:09
To dobry pomysł.
Pracownik 2017-04-10 18:10
To dobry pomysł.
Jestem na tak 2017-04-11 12:10
Zgadzam sie gdyz to prezes ustala ile chce nam placic niech nam wyjasni
00011 2017-04-11 19:35
No dokładnie . A tutaj to raczej nikt nie pomoże i płacy nie podniesie ;)
piękna pani z telewizji 2017-04-15 20:50
Czytaj ze zrozumieniem myślenie nie jest twoją mocną stroną na pewno nie jesteś tam gdzie ty. Mam inną prace i polecam każdemu nigdzie nie jest tak źle jak za lada sprzedając trzy plasterki. Polecam oprócz Karolci.
NIE PODDAJACA SIE 2017-04-18 20:41
źle się czyta te wszystkie negatywne komentarze ale wierzę wam dziewczyny Mimo iż u nas jest dobrze(teraz) to wiem że na pewno jest masa sklepów na których dzieją się różne rzeczy Dziewczyny jedna rada nie dajcie się . Wiem że walka o swoje nie jest łatwa dotarcie do Prezesa też nie ale nie ma rzeczy niemożliwych macie poważne problemy napiszcie pismo wyślijcie do firmy ale do rąk prezesa pocztą nie przez kierowce czy koordynatora (bo nie dotrze lub co lepsze ktoś go sobie najpierw przeczyta ) po 2 tyg zadzwońcie do asystentki prezesa czy dotarł i czy jest jakaś odp. NAPRAWDĘ nasz prezes nie jest zły i jak ma wam pomóc skoro nie wie o waszych problemach bo jak mówicie są ukrywane lub zamiatane pod dywan .... PRÓBUJCIE walczcie o swoje ;)))
ja 2017-04-18 21:36
Masz rację trzeba coś z tym zrobić .Bo nie może być tak , ze dobry pracownik zwalnia się po sześciu latach pracy A nikt tym się nie zainteresował dlaczego.
PIĘKNA PANI Z TELEWIZJI 2017-04-21 20:01
Muszę Ci podziękować chodź nie pracuję już w tej firmie fajnie, że jest jakaś myśląca osoba.
Pozdrawiam moje koleżanka praca z nimi była super. Ale to co sie działo miedzy nami a ludzmi nad nami masakra masakra i jeszcze raz masakra.
Alfreda 2017-05-03 12:24
w handlu pracuję już dość długo i uważam, że nasza firma jest uczciwa wobec nas, zarobki jak na handel też nie są złe, jedyne co boli to brak ludzi do pracy i co rusz wymyślane nowe procedury, przeważnie to co było dobre zmienia się na gorsze :( . Przydałaby się księgowa na sklepie 2 razy w tygodniu aby prowadzić dokumenty tak jak chcą w firmie. Uważam, że my za ladą powinnyśmy dbać przede wszystkim o towar i zadowolenie klienta, a nie dostawać po uszach za przekroczenie wskaźników lub niezrobienie narzuconych planów. Często też trzeba dłużej zostawać w pracy aby wszystko ogarnąć bo przy nasilonym ruchu i brakach w załodze nie można nadążyć ze wszystkim
pracuś 2017-05-07 16:55
Ma pani rację,te ich wymysły topy,tabelki,wołowiny,pieczone,utargi narastająco wyliczanie to jakiś koszmar,mówiąc koordynatorce,że to jest czasochłonne słyszę odpowiedż,to tylko zajmuje chwileczkę,pomimo że robimy bardzo duże utargi to zawsze jest jakieś ale a to top za mały,a to szynki za mało sprzedanej.Więc zamiast zajmować się klientem i sprzedażą trzeba przygotowywać analizy,że niby to dla naszego dobra.
NIE PODDAJACA SIE 2017-06-05 23:12
Dziewczyny moje kochane pozdrawiam moją kadre i każda która tak świetnie się dogaduje jak my !! Apeluje do koordynatorów zejdźcie z nas bo się przychodzić nie chce jak sobie pomyśle że spotkam kogoś z firmy na sklepie mimo że sie staramy jak możemy kiedyś tak nie było a teraz długo by pisać co z tego że wypłata co z tego że w każdej pracy jest pewnie coś nie tak ale niedługo to potrzebny mi będzie psycholog bo w domu ciągle myśle o robocie (co widać po forum że nie tylko JA )
Jeszcze ale już niebawem 2017-06-06 21:00
O jejku to jedyne pocieszenie , ze nie jestem sama.Pozdrawiam i życzę zmiany pracy Tobie i sobie.
Zajebista :D 2017-06-07 11:43
Droga koleżanko! Popieram twoje słowa w 100% czas szukać czegoś nowego :)
Dziewczyny Drezdenko 2017-06-07 11:45
Drezdenko już szuka nowej pracy ;) 4 osoby ktoś coś ?
;) 2017-06-07 11:48
Skoro i tak się nie nadajemy to może zmienimy ;)
Ha ha 2017-06-07 20:54
Jeszcze tylko konkurs na sprzedaz makaronów hihi . 1700 zl podstawy i 200 prowizja oczywiscie jak wyrobimy plan paranoja . Po urlopie rownież spadam z tej firmy . Tutaj są lepsi i gorsi skori podstawy i prowizje są inne na kazdym sklepie .
Ja 2017-06-07 22:20
Bo tu jak w kabarecie jak jest zimno i nie ma wiatru to jest ciepło,ale jak jest ciepło i wieje wiatr to jest zimno.Tu wystarczy dobrze słodzic głupa kleic i uśmiechać to wówczas jest się najlepszym.Ale tez można [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] I mieć przerąbane jak w ruskim czołgu.
Fanka zyggiego 2017-06-08 08:45
Cala prawda :) pytanie czemu nie ma klientow ? Hmm odpowiedz : taka pogoda (zawsze jest nieodpowiednia) albo prwnie jestesmy niemile no przecie :)) ciul z tym ze mamy taka reklame sieci ze szok . Normalnie strona na facebooku jest tak nowoczesna ze szok i internetowa z tymi przepisami cudownymi . Ah ah ah ..... najlepsze te nasE ulotki w prlu mieli lepsze naklejki na ocet niz to !!!!!
Pierdum 2017-06-18 18:35
Widzialam dzis ogloszeni do pracy w Slubicach 3600+premia hmmm kiedys u nas taka podwyzka bedzie ?
X.wl 2017-06-19 19:41
Pewnie nie , co ty nie poważny ?
Pierdum 2017-06-20 07:53
Wejdz na olx i zobacz sama !!!
x.lw 2017-06-20 19:49
No widziałam. Ciekawe kiedy nam tyle dadzą ..
Pierdum 2017-06-22 14:53
Ha ha moŻemy pomarzyc
l.wx 2017-06-28 20:07
Coraz gorzej się dzieje coraz gorzej .
Inka 2017-06-28 21:27
Jak można pisać w ogłoszeniach, że bardzo atrakcyjne zarobki jeśli za ciężką i odpowiedzialną pracę jaka jest w sklepie mięsnym proponuje się 1900 zł .???
l.wx 2017-06-29 16:24
kto pisze te ogłoszenia ? Bo chyba nikt mądry.
ja 2017-07-02 11:15
Jakie 1900 są sklepy co mają 1700 a 30 km dalej 2300 to dopiero sprawiedliwość.
ja 2017-07-10 19:17
Co ogłoszenie to kłamstwo ...
Stokrotka 2017-07-27 18:37
Powiem tak,dziwne zasady ,koordynatorzy robią co chcą ,uwielbiają swoich pupili za lizusostwo a ci zamiast pracować na fejsie siedzą i jest ok. Pozostałe osoby mogą paść na twarz i tak dostaną zjebkę to jest normą.Nie znam szefa ale chciałabym by odwiedził mój sklep i chętnie z nim porozmawiam ,jakie widzę plusy i wskażę minusy...może wyciągnie wnioski,bo z tego co widzę to traci wartościowych pracowników przez pracę swoich koordynatorów,regionalnych i panie biurowe....
take 2017-07-27 20:00
Napisz skargę na koordynatorkę anonimowo
Yolcka 2017-07-28 11:51
Witam , u mnie jest ich oferta do delikatesów 3000-3500 tysiąca niby brutto oferują, ciekawi mnie czy faktycznie tyle płacą, ale z tego co czytam to nie, i od dłuższego czasu nie mogą znaleźć pracowników ,chciałam tam złożyć podanie ale czytając wasze komentarze jednak tego nie zrobię, dziękuję że jest taki portal, gdzie można otwarcie wypowiedzieć się, dzięki temu nikt nie wdepnie w przysłowiowe g...... . Myślę,ze gdyby nawet dawali tyle na rękę też nikt by nie przyszedł, zastanawia mnie tylko , czemu nie dadzą oferty do urzędu pracy, wtedy musieliby napisać prawdziwe zarobki, a tak na olx można napisać co się chce, ciekawe czy zdają sobie sprawę, z konsekwencji jak ktoś poczuje się oszukany i pójdzie do sądu ze skrinem tej oferty
słubice 2017-07-28 20:20
Z tego co wiem to rzeczywiście panie na słubicach zarabiają 3500 brutto + premia, sama tam pracuję i rzeczywiście zarobki takie są więc nie wiem co wy czytacie
Ja 2017-07-28 22:22
Zgadzam się najważniejsze to głupa kleić i mieć dobrą i przekonująca gadke to najlepszy pracownik , ach och jaki on ciągle uśmiechnięty.Fuj z dala od takich fałszywych i zaklamanych ludzi.
Edyta 2017-08-09 15:08
@Ja czy tylko przeszkadzają Ci współpracownicy? Masz jeszcze jakieś zastrzeżenia do firmy Confis? Osoby zainteresowane pracą tam pewnie będą zaciekawione każdą dodatkową opinią.
młoda 2017-08-17 23:46
Cześć ;) mam 22 lataj pracuję w tej firmie niestety już 2 lata. U nas praktycznie jeśli chodzi o wypłatę nie ma co narzekać, jednak muszę ostro się natyrać żeby tak było. U nas najgorszym problemem jest koordynator regionalny, który sam nie wie co chce. Nigdy nie pochwali, pomimo, że wyrabiamy po 20tys więcej miesięcznie, wołowina, topy, pieczone wszystko na plus.
Cały czas jest źle. Raz jest za dużo mięsa, każde zmniejszyć zamówienie i kontrolować. Zamawiamy mniej dostajemy za to że nic nie ma w ladzie. Prawda jest taka, że nie przewidzisz jakie będzie zapotrzebowanie i co będzie jak szło. Zamówienia składamy pod grille, a to święto, że po wypłatach, że po 500+, po emeryturach itp. Mamy jeden sklep w mieście oblężenie na full, u nas weekend to praktycznie jak święta bożego narodzenia. Klienci są przyzwyczajeni do świeżych wędlin bo naprawdę tego pilnujemy, a jeśli chodzi o mięso wolimy powiedzieć, że się skończyło niż sprzedać klientowi stare. I tak limit dzienny wyrabiamy bo handlujemy głównie wędlinami.
Ostatnio niestety klientom nie podoba się, że idziemy na przerwę na 2 zmianie. Wiadomo znamy godziny kiedy jest trochę przestoju, i schodzimy na przerwę pod klienta. Ale jesteśmy tylko ludźmi też muszę iść do toalety, wziąść łyk wody, nie wspomnę o jedzeniu. Klienta to nie obchodzi stój jak pies przy ladzie 8h najlepiej biegając, zarośnieta ścinkami wokół krajalnic i wypadającymi rękawiczkami ze śmietnika BO KLIENT JEST NAJWAŻNIEJSZY. Nasza pani koordynator pani Wiesława stwierdziła ostatnio, że sklepy które maja takie utargi jak my nie chodzą na przerwy, tylko biorą gryza jak idą po coś do chłodni. To jest niewolnictwo!!!! należy nam się zasrane 15 minut przerwy przez 8h najlepiej paść na pysk. To co u nas się dzieje pod tym względem nadaje się do inspekcji pracy, jesteśmy zastraszane, jednym słowem mobing tylko to nagrać na dyktafon. Nowa koordynatorka nie przyjemna, nie umie pożartować, uśmiechać się chyba też nie. Filuje swoim demonicznym spojrzeniem przez szparę w drzwiach co robimy. Marzę o końcu roku, bo przy dobrych wiatrach położę wypowiedzenie i skończy się ten koszmar. Przez dwa lata nabawiłam się tylko nerwicy, tików nerwowych od ciągłego stresu, i stałego bólu kręgosłupa.
i dla klientów: dzień dobry, dziękuję, poproszę - to tylko 3 zwroty .. to nie boli.
Ja 2017-08-19 19:47
A ona jest koordynatorem? Była kierownikiem regionalnym.
jaa 2017-08-21 16:22
jest kierownikiem regionu
Aga 2017-08-21 18:43
Witam, a podobno miały być podwyżki czy moze ktoś cos wie na ten temat??
ja 2017-08-21 19:18
były
Zostaw swoją opinię o Confis - Siedlec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Confis