Zorka Sp. z o.o.

Opinie o Zorka Sp. z o.o.

Czemu

(usunięte przez administratora) Współczuję ludziom którzy dalej tam pracują i zasuwają na premie dla kamizelek. Czysty wyzysk. A najlepsze było to jak w grudniu dali ludziom bonus świąteczny z 400zl jakoś po czym zabrali premie z grudniowej wypłaty bo niby mały wykon był xdddd ta firma to cyrk na kółkach, omijajcie ją z daleka..

A

Cierpliwości- pismo do zarządu miedzy i nami w tej sprawie jest w trakcie ostatnich szlifów

Belmondo

A jak tak na ogryza jechali ze niby po podstawówce a tu ich ogryz wydymał wszystkich .jedna zmiana kasa lepsza to i harnas (usunięte przez administratora) bo co ma zrobic jeszcze go ogryz zwolni .????????????????

J

Nie. Wychodzimy wolno z dzwonkiem oznaczającym koniec zmiany.

W3

Jak byłam na dworcowej to pierwsi wychodzili udziałowcy A biedni mistrzowie się bali i udawali że nic nie widzą. Na w3 kamery rozwiązały sprawę.

Pracownik Produkcji

Rekrutacja szybka i sprawna rzeczowy opis stanowiska oraz wymagania.

Ile chce Pan zarabiać? Czy pracował Pan kiedyś w zakładzie produkcyjnym? Czy odpowiada Panu praca w systemie 3-zmianowym

Ciężko sie u was dostać do działu zatrudnienia?

Boguś
@Kasia

Masz znajomosci to sie dostaniesz.

Ktos
@Kasia

Wystarczą chęci.

Ciekawe czy w realu też taki mądra jesteś i czy masz na tyle odwagi powiedzieć to prosto w oczy czy tylko na forum tak gadasz!

Sasanka
@ja

A czemu bym miała nie powiedziec ? Mam się bac takich parobasow po podstawówce jak ty?

Sasanka
@ja

Pierwsza odpowiedź nie należy do mnie. Ktoś lubi pod cudzymi nickami pisać :) Jasne, że mam odwagę. Gdybyś się przedstawil to bym tutaj tego nie pisała, tylko bym oficjalnie zaprowadzila Cię w kierunku drzwi. To jak, która masz zmianę? Może mamy tą samą?

Realista

Hehe, a jak inaczej mają postraszyć ludzi jak nie tym, że na jego miejsce jest 10 innych? Prawda jest taka, że ciągle brakuje ludzi, realizacja leży, morale ludzi coraz słabsze. Ratują się ludźmi z Ukrainy i pracą na wakacje, ale to i tak za mało. O podwyżkach to zapomnijcie, zbyt duża jest do utrzymania kadra kierownicza aby pozwolić sobie na zwiększenie kosztów robocizny pracowników produkcji

Śmiech

Pracowników ciągle brakuje, młodzi z pracy wakacyjnej odeszli a ludzi nie ma, co dalej?

Cyklista
@Śmiech

A co ma by dalej? Masz urojone problemy czy co Cie boli?

Duda
@Śmiech

Nie martw sie kolego z UV, damy rade. A tetaz wracaj do pracy, bo jeszcze wylewu dostaniesz i trzeba będzie znów wzywać do ciebie karetke.

ZOOrkowicz

Dzień dobry. Chciałbym się zapytać dlaczego nie wszyscy pracownicy dostali dodatkowe 450 zł.?

Remik
@ZOOrkowicz

To musisz pytać kogos z kierownictwa, bo my, zwykli pracownicy, nie mamy w tym temacie zadnego pojęcia, a sam prezes nam się nie spowiada ze swoich decyzji, takze nie pomożemy.

Janek88

Witam serdecznie. Mam pytanie, czy można wypowiedzieć umowę z powodu rozmów z Ukraińcami o historii np. rzeź wołyńska? Czy to jest już dyskryminacja za to że jest się Polakiem, czy po prostu nie można zadawać niewygodnych pytań? Proszę się wypowiedzieć. Dzięki wielkie i pozdrawiam

Prawnik
@Janek88

Nie można wypowiedzieć pani umowy za to że zapytał pan Ukraińca o rzeź wołyńską. Zakład próbuje ukryć pod dywan problemy narodowościowe z pracownikami z Ukrainy nie raz jak pracowałem u was to Ukraińcy obrażali Polaków .

@Prawnik

Niby nie można tak zrobić. We wtorek właśnie mnie to spotkało, powód wypowiedzenia umowy: kwestie narodowościowe . Żyje w zgodzie z historią a nie na bakier. To już chyba jest dyskryminacja? Może by to nagłośnić, bo chyba nie powinno tak być żeby mniejszość ukraińska była pod jakąś szczególną ochroną, bo pracują po 12h i jest git.

@Janek88

W 100 % się z tobą zgadzam zgłoś sprawę do jelonki i jgora24. Mam nadzieję że zajmą się sprawą i spróbuj zgłosić sprawę do inspekcji pracy.

Sudowy
@Janek88

Aaa to Ty, że swastyka wydziaraną, tak? Dziwisz się? Jak ktoś chodzi i mówi, że ukraincow by zaje.... I tym podobne, to nie bądź teraz zdziwiony. Gdyby wujek Adolf żył albo gdybyś ty żył w jego czasach,to pierwszy do komory byś poszedł.

@Sudowy

Koleżko sympatyczny z falistej tektury, być może Tobie banderowcy nie chcieli wyrżnąć rodziny na Kresach wschodnich, być może Twoi dziadkowie nie mieszkali na tamtym terenie, ch.j mnie to obchodzi. I tym się różnimy pajacu na gumce od majtek, moi z tych stron pochodzą i znam historię...a ty jak chcesz to możesz dalej się z nimi bratać ba a nawet opiera...ać gałgana pod wiatą na przerwie. Tymczasem

Janek88

Nie no co ty, nawet tak nie myślę. Przecież to potomkowie Hiszpanów możliwe też że nawet Francuzów, ale nie swołoczy która zarzynała swoich sąsiadów (Polaków), którzy mieszkali od lat obok. Pozdrawiam

Janek88

Pytania o rzeź wołyńską nazywasz mową nienawiści i podżeganiem do czegoś tam... masakra, zmień sprzęt bo ten co bierzesz już chyba nie klepie, albo za mocno klepie. Pozdrawiam serdecznie. Apropos donosików, możesz zatrudnić się w policji tam na legalu możesz zostać kapusiem....

Ziomek
@Janek88

@Janek88 Jesteś wybitnym debilem. Zamiast pracować przywalałeś się do Ukraińców o sprawy, które wydarzyły się prawie 80 lat temu! Jaki związek ci ludzie mają z tamtymi wydarzeniami!? Bardzo dobrze, że cię zwolnili, takich toksycznych osób trzeba się pozbywać z firmy.

Otwórzcie oczy

Ludzie przestańcie siać ferment. Zorka jest dobra firmą, bardzo profesjonalna. Dlaczego tak kłamiecie?

Ferment

Kłamiemy odnośnie czego?

@Ferment

Odnośnie wszystkiego, traktowania, wypłat itd, jak się nie podoba to wypad płaczki

Wiesiu
@Otwórzcie oczy

Zakład spoko tylko ludzie beznadziejni

@Otwórzcie oczy

Ty tak serio?Dobrze prosperuje?Chyba szlachta w kamizelkach i kierownictwo.My szarzy pracownicy dostajemy ochłap 2650 za miesiac to nie kokosy a koszta życia są coraz wyższe a pesja stoi w miejscu.Ale widze że prawda boli niestety

@ja

Skoro małe zarobki to co Cię tu trzyma? Zmień pracę i po problemie, zorka jest super praca, kierownicy też, szkoda że tego nie widzicie

Były Pracownik

Mnie wyrzucili po 4,5 roku jak psa dyscyplinarnie a można bylo by inaczej załatwić ale uj wam mnie wyrzuciliście a przyjmujecie ochłapy pewnie złośliwie za L4 ale pamiętajcie karna wraca.....

Peja rychu

Ta firma to jest jakiś żart i kpina, nigdy w życiu nie spotkałem się z czymś takim jak w zorce. Do wszystkich zainteresowanych praca w zorce, proszę was odpuście sobie. Dla waszego dobra. Będą was dy mać z każdej strony. Tu liczą się tylko kamizelki, zwykły produkcyjny pracownik jest nikim i jest traktowany jak (usunięte przez administratora)

Grafoman

Jak wam nie odpowiada praca to ją zmieńcie na inną albo otwórzcie własna działalność i bądźcie szefami sami sobie. Wasza zawiść i obłuda przekracza wszelkie normy i granice.To wlasnie przez was ten zakład spada na (usunięte przez administratora) Przez wasze oszczerstwa, kłamstwa i manie wyższości. Takie osoby sa tu niepotrzebne. 3/4 leserow do ktorych trzeba wzywać karetke bo sa tak słabi ze rady nie daja. Zwykle faje.

Fan

Super się pracuje w zorce, widać profesjonalne podejście i wypłatę na czas, będę polecal pracę tutaj znajomym

Czdnik

Podpinam sie - czemu nie ma jeszcze wypłaty?i

Fajnie
@Czdnik

Odsetki chcą nam zapłacić według prawa nawet muszą za każdy dzien zwłoki bardzo mnie to cieszy dzięki za free sianko zarząd o zdrawiam

Piotruś

Dlaczego wypłata jest od jakiegos czasu wiecznie opóźniona ?

@Piotruś

No przecież zawsze jest dziesiątego i dziś przyszła na konto.

Piotruś
@Aloes

No wlasnie nie przyszła .Kolejny miesiac takie cyrki

@Piotruś

No to dziwne, wyjaśnij to z kim trzeba. Raz tylko przyszła mi z opóźnieniem, często gdy 10 wypada w weekend, przelew już w piątek jest.

Sztachan

Co tu tak cicho na forum ostatnio ludzie ?

Ben Ładne

Firma taka biedna ze nie ma na podwyzki dla plebsu, ktory pracuje na te prezesów i ich inne luksusy.Ale spoko, uciszą nas śmieszną jednorazową zapomogą, a głupi lud sie cieszy bo wielki Pan da im 300 zl. Nie ma nadziei dla tego narodu.Za duzo (usunięte przez administratora) przekupnych niewyedukowanych ludzi z mentalnością niewolnika

Mechatronik

Witam chciałem zapytać jak wygląda u was praca w dziale utrzymania ruchu.

@Mechatronik

Bardzo prosta, należy utrzymać ruch, to wszystko

Mechatronik
@Aloes

Bardziej mi chodzi o to ilu mechaników elektryków jest na zmianie jaki zakres obowiązków na poszczególnym stanowisku. No i jedno z najważniejszych jaki stosunek do pracowników ma kierownik.

luz
@Mechatronik

nie ma żadnego stosunku

Dora

chciałabym zapytać o pracę na lakierni ? Co możecie mi o tym powiedzieć, jak wygląda ta praca itp? Polecacie?

Administrant

Ktos wie co z forsą za festyn? Dadzą nam czy zrobili nas w konia?

Będzie co ma byc
@Administrant

Jak co z kasa....przecież (usunięte przez administratora) miał się dowiedzieć w czerwcu i dac znać.....I co dał?więc wiadomo że tej kasy nie będzie.....im nie zależy na zwykłych pracownikach...tylu dobrych ludzi już się zwolniło bo kierownicy nie chcieli dac podwyzki;)

Zostaw merytoryczną opinię o Zorka Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Zorka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zorka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 249.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zorka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 32 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 106 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zorka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Zorka Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zorka Sp. z o.o.