Opinie o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spondylus Sp.j. Salon Medyczny. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Spondylus Sp.j. Salon Medyczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny w Szczecin

Jak ze studentami w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? Chętnie zatrudniają?

Witam, absolwenci uczelni wyższych jak również osoby w trakcie ostatniego roku studiów magisterskich są zawsze mile widziane w naszej firmie. Osoby na tym etapie rozwoju zawodowego są najczęściej w trakcie ważnych decyzji, które będą kierunkowały ich specjalizację medyczną w najbliższej przyszłości. Za każdym razem wsłuchujemy się w plany pracownika wspierając jego rozwój procesem wdrożeniowym oraz ukierunkowanymi szkoleniami.

Marzena

Praca w miłej atmosferze, ze zdolnymi, kreatywnymi ludźmi. Możliwość rozwoju, zdobywania wiedzy i doświadczenia. Jako pracownik z wieloletnim stażem szczerze polecam.

@Marzena

Dzięki za tę opinię. Wiele komentarzy dobrze ocenia atmosferę w Spondylus. A jak z rozwojem pracowników? Organizowane są jakieś szkolenia?

@Andrzej

Witam, jesteśmy firmą o profilu medycznym i zespół specjalistów realizuje swoje zadania na niezależnych samodzielnych stanowiskach. Wobec tego nie ma potrzeby tworzenia złożonej struktury organizacyjnej. To odpowiedź w kwestii awansów. Natomiast stały rozwój naszej kadry to cel nadrzędny firmy i realizujemy bardzo dużą ilość szkoleń specjalistycznych, w których stale zwiększamy kompetencje i umiejętności kadry ze szczególnym naciskiem na specyficzne umiejętności i specjalizacje poszczególnych członków zespołu. Dodatkowo cyklicznie pracujemy wspólnie jako zespół dbając o zachowanie takiej samej jakości pracy u każdego z członków zespołu.

Norbi

Podpowie mi ktoś czy firm prowadzi rekrutacje? jaką umowę proponuje firma na początek?

@Norbi

Witam, aktualne rekrutacje prowadzimy za pośrednictwem serwisu GoWork. Zapraszam do zapoznania się z bieżącymi ofertami. Forma zatrudnienia oraz wysokość wynagrodzenia to już temat na czas rozmowy kwalifikacyjnej, zależny od wielu czynników.

Sebastian

Wszystko ok. Bardzo miła atmosfera pracy w fajnym zespole.

Aplikowałeś do firmy Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Piotr Lickiewicz

Firma o ustalonej renomie na rynku, oparta o świetny zespół specjalistów. Zespół, w którym wymiana doświadczeń i wzajemne wsparcie to działanie standardowe. Firma realizuje stały proces doszkalania kadry w oparciu o specjalistyczne szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrzne. Każdy pracownik dołączający do zespołu przechodzi proces wdrożeniowy przygotowujący do efektywnej pracy. W firmie Spondylus szanujemy kodeks pracy, wynagrodzenia są wypłacane terminowo a oczekiwania i prośby kadry zawsze są rozpatrywane z korzyścią dla pracownika. Firma ma jasno określony plan rozwoju a prowadzonym działaniom towarzyszy świetna atmosfera pracy. Ja ze swojej strony zdecydowanie polecam.

Magda

Dla wszystkich zainteresowanych wspominana tu cały czas pani dyrektor już nie pracuje w firmie SPONDYLUS . także spokojnie ;-)))))))

@Magda

@Magda Miło, że zechciałaś podzielić się tą informacją. Dlaczego Pani dyrektor nie pracuje już w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? Sama wypowiedziała umowę czy zwolniono ją? Na jakie warunki pracy można liczyć w tej firmie?

Caspar

Opinia którą przeczytałam poniżej jest bardzo krzywdząca dla firmy pracuję od kilku miesięcy i tyle wsparcia pomocy i ogromnego serca nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się dostać w każdej chwili każdy służy pomocą i radą naprawdę do każdego ale to do każdego można się zwrócić nie jest to tylko i wyłącznie moja opinia oczywiście bardzo dbają o wizerunek firmy ale to jest tylko pozytywne i świadczy o tych ludziach jak najlepiej

@Caspar

To świetnie, że masz takie dobre doświadczenia ze Spondylus Sp.j. Salon Medyczny. Na jakim stanowisku pracujesz? Napisz coś więcej o tym, na czym polega twoja praca, dziękuję.

Joanna

Nie da się zaprzeczyć, że Twoja opinia jest bardzo dosadna. Oczywiście szanuję ją, jednak - mimo wszystko - nie powinieneś aż w tak nieprzychylny sposób wypowiadać się o osobie, która zarządza firmą Spondylus. Wspomniałaś o wykorzystywaniu i nie szanowaniu przez nią czasu wolnego pracownika. W jaki sposób się to przejawia? Mogłabyś chociaż trochę rozwinąć ten temat?

Bartosz

Może wiecie coś o nowych ofertach pracy?

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Joanna

@Sali co powoduje ten stres w pracy w Spondylus Sp.j. Salonie Medycznym? W jakim sposób pracownicy są manipulowani? Jakie przekręty? Dość enigmatyczna jest ta Twoja wypowiedź. Z takich wypowiedzi użytkownicy za wiele nie mogą się dowiedzieć. najlepiej argumentować i podawać konkrety.

Joanna

W Spondylus Sp.j. Salonie Medycznym poszukują nowych pracowników na stanowiska: PRACOWNIK WARSZTATU, KOSMETOLOG O SPECJALNOŚCI PODOLOGIA, DORADCA MEDYCZNY - SPRZEDAWCA, FIZJOTERAPEUTA, DORADCA MEDYCZNY – przedstawiciel handlowy i TECHNIK ORTOPEDA https://www.gowork.pl/praca/spondylus-sp-j-salon-medyczny;pr

Joanna

@xoxo jeśli chodzi o sytuację, o której wspominasz, to myślę, że najlepiej zgłosić to bezpośrednio do firmy i załatwić wewnętrznie. To forum nie jest najlepszym miejscem na komentowanie pracy, czy zachowania poszczególnych pracowników.

Joanna

@xxx Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. A jak wygląda praca w firmie obecnie?

dla jasności

Nie rozumiem hejtowania pracowników firmy , wszyscy , którzy robią badania to specjaliści fizjoterapeuci albo technicy ortopedzi , to jest baza i podstawa ,diagnostów jest sporo ponieważ taki jest profil firmy ,sprzątaczka badań nie robi . Jakość produktów indywidualnych broni się sama , skoro połowa gabinetów w naszym kraju z sukcesem zmawia wspomniane wkładki indywidualne w tej właśnie w tym miejscu. Są tu super wykształceni ludzie i wszyscy , którzy tu pracowali i narzekają a byli częścią tej firmy obrażają też samych siebie a dobrze wiemy ,że powodów dla których tu nie pracują jest wiele :) Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma . Firma bardzo mocno się rozwija i prawda jest taka ,że to nie jest to samo miejsce co sprzed 10 czy 20 lat , właśnie o to chodzi ,że poszła dalej bo rynek i wymagania nie stoją w miejscu. Ciekawe czy większość z Was wie czym tak na prawdę się w tej chwili ta firma zajmuje. Dla jasności nie jestem Panią Dyrektor ani żadną osobą z jej rodziny.

Ten Obcy
@dla jasności

OK ...Ale do indywidualności wkładek to mam duże ale widziałam ,nosiłam i szału nie ma wyglądały jak kupione w sklepie , co do tego czemu ludzie którzy tam pracowali a już nie pracują to powód jest niestety tylko jeden ;-))A zyjemy (jeszcze ) w państwie demokratycznym i kazdy ma prawo mówic co mysli a i jeszcze jedno hejtu nie widzę we wczesniejszych wypowiedziach to są odczucia ludzi -poprostu ....oczywiście powodzenia życzę firmie i pracownikom.

weronika z.

a nie poszukują może kogoś do obsługi klienta, recepcję albo cokolwiek takiego? mam wykształcenie medyczne ale jednak już teraz czegoś w medycynie spokojniejszego. a może właśnie takie miejsce spokojniejsze pracy znajdę w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? i ogólnie ile jestem w stanie tam zarobić? pozdrawiam

Anka

żal, że dzieja sie tam takie rzeczy, firma z tradycjami, renoma, traci na wartosci i wiarygodnosci

A moze osoby same odeszly;)

szczęsciara

Nie używamy tu imion ani nazwisk ,dla dobra ogółu hie ,hie i dla zdrowia psychicznego własnego ;-))))

Kinga

A kogo zwolniono?

Zostaw merytoryczną opinię o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny - Szczecin

Spondylus Sp.j. Salon Medyczny
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.

Spondylus Sp.j. Salon Medyczny