Opinie o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Spondylus Sp.j. Salon Medyczny. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Spondylus Sp.j. Salon Medyczny o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci
Fizjoteraupeci Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny w Szczecin

Na jakie benefity można liczyć w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Fizjoterapeuta?

Piotr Nowy wpis

Aktualnie nie są prowadzone rekrutacje na stanowiska medyczne. Ponieważ jest to zawód kwalifikowany to kluczowe w przypadku rozmów kwalifikacyjnych są kompetencje.

Kamil Nowy wpis

A mnie ciekawią te systemy premiowania. Czy ktoś mógłby po krotce opisać jak to wygląda? Czy w ogóle miesięcznie da się „wyrobić” żeby dostać premie?

Czym w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Witam, odpowiadając na pytanie: każdy Pracownik firmy, poza systemami premiowymi, otrzymuje benefity płacowe oraz dofinansowanie polisy ubezpieczeniowej na życie.

Aplikowałeś do firmy Spondylus Sp.j. Salon Medyczny? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Wiecie, czy Spondylus Sp.j. Salon Medyczny udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

joanna

Pracodawca oczywiście zapewnia niezbędne narzędzia pracy. Adekwatne do stanowiska na którym pracujemy :)

Czy Spondylus Sp.j. Salon Medyczny zapewnia kartę multisportu?

Witam, firma Spondylus zapewnia Pracownikom w ramach benefitów pozapłacowych dostęp do kart aktywności sportowej. Szanując decyzję i wolny wybór Pracowników ten dodatek funkcjonuje w formule kafeterii MyBenefit dając pełną swobodę zarządzania środkami, które mogą zostać spożytkowane na aktywację karty multisport lub zakupy towarów i usług w szerokiej gamie placówek partnerskich programu.

Czy firma Spondylus Sp.j. Salon Medyczny w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Witam, firma finansuje szkolenia dla pracowników. W zależności od sytuacji koszt szkoleń jest pokrywany w całości ze środków własnych lub częściowo wykorzystywane są dodatkowe refundacje ze środków unijnych na podnoszenie kwalifikacji kadry.

Kuba

Firma wypracowała sobie dobrą opinię pracodawcy więc nie powinno nikogo dziwić, że na wątku jest tak mało wpisów.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny?

Paulina Sz.

Myślę, że tak dobrej atmosfery jak w zespole Doktora Spondylusa można ze świecą szukać ;D

Czy w oddziale w Szczecinie są przyjęcia do pracy

@Zainteresowany

Witam, aktualnie zakończyliśmy bieżące procesy rekrutacyjne w firmie, zarówno do naszych placówek w Szczecinie jak i w Koszalinie. Zapraszam do obserwowania naszego profilu GoWork, za jego pośrednictwem publikujemy informacje o ewentualnych, kolejnych rektrutacjach.

Em

Czy są obecnie jakieś przyjęcia do pracy

@Em

Witam, aktualnie zakończyliśmy bieżące procesy rekrutacyjne w firmie. Zapraszam do obserwowania naszego profilu GoWork, za jego pośrednictwem publikujemy informacje o ewentualnych, kolejnych rektrutacjach.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny?

Pytanie nie precyzuje zakresu (podejście w jakim zakresie wzajemnej współpracy?), którego dotyczy, niemniej jako pracodawca możemy zapewnić, że naszymi naczelnymi zasadami w codziennej komunikacji z kadrą są: życzliwość, transparentność, wyrozumiałość oraz nieskrępowany rozwój kompetencji zgodny z oczekiwaniami pracowników. W zamian, jako pracodawca, zawsze możemy liczyć na wsparcie naszej kadry oraz kreatywność kształtującą kierunki rozwoju firmy.

Zainteresowana pracą

A jak z rozmowami kwalifikacyjnymi???ktos coś wie na ten temat?jak to wyglada??

Paulina
@Zainteresowana pracą

Proces rekrutacyjny na każdym etapie był przejrzysty i odbywał się w przyjaznej atmosferze. Manager firmy to kompetentna i życzliwa osoba, od samego początku w jasny sposób przedstawił zasady firmy oraz warunki współpracy, dbając o wszelkie niezbędne formalności, które pozwoliły mi zdobyć zaufanie do firmy, które do tej pory, pracując już od pół roku, wciąż mam.

Czy pracownicy w Spondylus Sp.j. Salon Medyczny dogadują się między sobą?

Witam, w naszej firmie panuje świetna atmosfera, która jest wynikiem dobrych relacji pomiędzy pracownikami. Wszelkie wątpliwości rozwiązywane są na bieżąco dzięki czemu nasz zespół pracowniczy może całkowicie skupić się na statutowych działaniach.

PRACOWNIK

DOGADUJEMY SIĘ A I CZEMU NIE ...NA PEWNO LEPIEJ NIŻ KIEDYŚ BO W KOŃCU MAMY TAKĄ MOŻLIWOŚĆ I NIKT NAM W TYM NIE PRZESZKADZA :-)))) NIE JEST BLOKOWANA NASZA KREATYWNOŚĆ I ROZWIJAMY SIĘ TURBO SZYBKO NAWET W TYCH TRUDNYCH CZASACH , KTÓRE NASTAŁY . JESTEŚMY PRZEDE WSZYSTKIM ZESPOŁEM .

Kinga

Pracuje w tej firmie prawie 3 lata, była to dla mnie wymarzona praca zaraz po ukonczeniu studiów, od samego początku zostały mi zagwarantowane szkolenia wdrażające mnie do pracy, dostałam mnóstwo wiedzy i wsparcia kolegów i koleżanek, teraz sama staram się wspierać nowych pracowników, od kiedy dyrektorem został p.Piotr atmosfera pracy jest bardzo przyjazna, mamy dość zgraną ekipę i dobre relacje z przełożonymi. Jak w każdej grupie osób czasami dochodzi do zgrzytów, ale są one na bieżąco rozwiązywane. Dyrektor firmy stawia za równo na rozwój pracowników jak i całej firmy. Zawsze można zwrócić się do niego z problemem lub prośba o dodatkowe szkolenia rozwijające nasze umiejętności. Wypłaty są na dobrym poziomie i zawsze w terminie. Praca w tej firmie daje dużo satysfakcji głównie dzięki dużej ilości pacjentów i różnych przypadków. Jestem bardzo zadowolona z pracy w Spondylus :)

obce mi

Jak to działa ,że każdy bada stopy i każdy jest specjalistą?? myślałam ,że jest to bardziej odpowiedzialne stanowisko ..nie podoba mi sie to ,że tak to działa nie do końca jak dla mnie jest to wiarygodne badanie i jeszcze z tego badania zrobione wkładki niby indywidualne ...nie polecam

@obce mi

Wszelkich czynności diagnostycznych w zakresie stóp, postury, medycyny sportowej wykonują uprawnieni do tego specjaliści, posiadające niezbędne doświadczenie oraz ukończone szkolenia specjalistyczne. Decyzje medyczne podejmowane w wyniku diagnostyki zawierają odpowiedzialność za zdrowie Pacjenta i niestety nie mogę się zgodzić ze stwierdzeniem, że diagnostyką zajmują się wszyscy. Jeżeli wynikiem diagnostyki jest indywidualne zaopatrzenie medyczne to zapewniam, że jest to produkt manufakturowy dostosowany do potrzeb Pacjenta.

Magdalena

Osobiście dobrze mi się pracuje w tej firmie. Nie ma stagnacji, stawiane jest na rozwój pracowników , ale też samej firmy i jej podejścia do nich. Pracodawca zapewnia podstawowe szkolenia wdrażające i jest otwarty na pomoc w wybranych indywidualnie szkoleniach zawodowych, nie narzuca kierunku rozwoju. Wystarczy otwarcie porozmawiac czego się oczekuje. Dyrektor jest nastawiony na współpracę i rozmowę. W miarę swoich możliwości pomaga. Współpracownicy to mieszanka osób z różnymi osobowościami , od wulkanu energii po oazy spokoju. Wszelkie konflikty są dość szybko rozwiązywane, nie ciągną się niedomówienia. każdy ma swoje obowiązki, i dążone jest aby działałac jako samodzielny pracownik , ale zawsze można liczyć na pomoc kolegów i koleżanek. Pełna kulturka. Ale też jesteśmy wymagający :p Praca raczej dynamiczna, z ludźmi. Wypłaty w terminie. Firma zapewniła też kartę benefit (multi Sport).

Marika

Kiedy dołączałam do firmy, zostałam miło przyjęta i każdy służył pomocą. Wdrożenie zajęło mi chwilę a później nawał pracy sprawił, że rok minął a ja nie wiem kiedy. Byłam otwarta na pogłębianie swojej wiedzy i to zapewnił mi pracodawca, wysyłając mnie na szkolenia, które były mi potrzebne. Firma i pracownicy rozwijają się cały czas, także szkolenia są nieodłącznym elementem. W pracy panuje przyjemna atmosfera, każdy jest dla siebie uprzejmy i sobie pomaga. Gdy pojawiają się niejasności (to normalne w grupie tylu osób), wszystko na bieżąco jest wyjaśniane - gramy w otwarte karty. Przez cały dzień jest full pracy i pacjentów, to fakt, jednak lubiąc swój zawód, czerpiąc z każdego przypadku jakąś wiedzę – sprawia to satysfakcję. Tu codziennie uczymy się czegoś nowego. Dla mnie, naprawdę dużym plusem jest to, że jesteśmy zgranym zespołem i w każdym momencie można liczyć na grupę.

Gosia

W firmie Spondylus pracuje od 2011 roku, we wrześniu minie 9 lat, myślę że to samo mówi za siebie

Jakub

Do firmy trafiłem tuż po studiach i nie mogło być lepiej. Współpracownicy szybko pomogli mi wdrożyć się i przyjęli do zespołu. Od początku mocno stawiano na rozwój i bardzo wysoki poziom diagnostyki oraz terapii więc zostałem wysłany na szkolenia które miały pomóc mi od początku prowadzić pacjentów w pełni samodzielnie. Pracy jest dużo, a luki w grafiku pojawiają się tylko kiedy ktoś odwoła spotkanie na ostatnią chwilę, ale jeśli ktoś lubi to co robi to będzie dla niego czysta przyjemność- trafiający tu pacjenci (wpisujący się we wszystkie grupy wiekowe) bardzo chętnie uczęszczają na terapii. Jak już wspomniałem, nie mogłem trafić lepiej jeśli chodzi o miejsce rozpoczęcia mojej kariery fizjoterapeutycznej oraz rozwijania jej w fenomenalnym tempie i kierunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Spondylus Sp.j. Salon Medyczny - Szczecin

Spondylus Sp.j. Salon Medyczny
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.

Spondylus Sp.j. Salon Medyczny