Opinie o Italia Nel Mondo S.C. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Italia Nel Mondo S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Italia Nel Mondo S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italia Nel Mondo S.C. w Bielsko-Biała

ewa - bez kasy

ewa -bez kasy - 2013-07-12 07:41:17 Jak Pan może udawać kogoś innego? (to po pierwsze) A po drugie jak Pan może powiedzieć dziesiątkom osób, które nie dostały swojego wynagrodzenia od tej firmy, że jej nie znają! A co - mają chodzić razem na wódkę? Była prośba o opinie - to się posypały! A w sądzie i tak się z firmą spotkamy !!! Spokojna głowa! Jeżeli Pan dostaje wynagrodzenie - to tylko dlatego, że jest powiązany z firmą w inny sposób i że Pańskie nie otrzymywanie wynagrodzenia mogło by zniszczyć opinię firmę w miejscu bardzo niepożądanym! Ewa: nauczycielka, tłumaczka, bez wynagrodzenia od 6 miesięcy !!! [usunięte przez moderatora]

ewa -bez kasy

rc
@ewa -bez kasy

Purtroppo devo fornire un feedback estremamente negativo alla signora Bruzzano, la quale deve da mesi saldare una fattura per un lavoro di traduzione. La cosa peggiore non è il mancato pagamento ma l'atteggiamento scortese e assolutamente non professionale della signora, la quale non risponde alle e-mail e alle telefonate.

okno

Cześć wszystkim! Szukam chętnych do pozwu zbiorowego! Kto został oszukany przez Italia nel mondo zgłoś się! Razem raźniej i poważniej! Rozmawiałam już z adwokatem! Wszystko da się zrobić! I wiemy jak!

nick
@okno

do kogo mam się zgłosić? jakieś namiary?

tłumacz

Ja też jestem w trakcie składania pozwu przeciw Italia nel Mondo - [usunięte przez moderatora] Jeśli ktoś byłby zainteresowany złożeniem pozwu przeciwko tej firmie proszę o kontakt: fabia@o2.pl. Możemy zrobić to u tego samego prawnika, który zajmie się egzekucją naszych pieniędzy. Pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Italia Nel Mondo S.C..
Gabriella Conti

Ja pracuje z nimi od 11 lat i były czasami opóźnienia , ale wiem ze mieli problemy z Firma Maflow z Tychów, która im w dalszym ciągu zalega duże pieniądze i spowodowała bardzo poważne problemy . Z tego co mi wiadomo wypłacają wszystkich . Co do szefowej , to bardzo fajna i konkretna kobieta, . W razie pytań jestem do dyspozycji , mam z nimi ciągły kontakt, i pracuje dla nich cały czas. Gabriella Conti Tłumacz j.włoskiego

oszukany

oszukany - 2013-04-24 10:18:09 Lektorom i tłumaczom nie polecam współpracy z Italia nel Mondo. Powody: brak płatności za wykonane zlecenie (mimo 45 dniowego terminu płatności), wielokrotne dopominanie się o wynagrodzenie nie przynosi skutku, brak odpowiedzi na maile.Odwołuję poprzedni post. Powinien on brzmieć: "zalecam dużą ostrożność, szczególnie przy pierwszym zleceniu (ale to jest prawda ogólna i tak powinno się robić zawsze). Terminy płatności: koniec miesiąca po 45 dniach, a realizacja przelewu jeszcze później. Niestety brak odpowiedzi na ważne maile. Poza tym-OK".

oszukany

Biała

Nie polecam współpracy. O należne pieniądze człowiek dopomina się miesiącami. Żenujące!

mario

slawa [usunięte przez moderatora] wlascicielki tego biura siega daleko poza bielsko. nawet w innych miastach o niej slyszeli [usunięte przez moderatora]

tola

też się w 100% zgadzam!

Sasetka

ktos - 2012-01-18 22:56:08 To biuro tlumaczen ma najgorsz opinie z mozliwych. Tlumacza nie placa za wykonane zlecenia miesiacami. Ludzi nie szanuja i poniewieraja. Przyjechali wlosi do polski i mysla ze tutaj bydlo jest tak jak u nich we wloszech.zgadzam się w 100%

ktos

Zostaw merytoryczną opinię o Italia Nel Mondo S.C. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Italia Nel Mondo S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Italia Nel Mondo S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Italia Nel Mondo S.C.