Opinie o Italia Nel Mondo S.C. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Italia Nel Mondo S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Italia Nel Mondo S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italia Nel Mondo S.C. w Bielsko-Biała

opk

No na pewno do takiej podstawy dorzucają jeszcze jakieś premie @Jarek, ciekawe jest to, że każdy ma zapewnione dwuskładnikowe stawki, bo to rzadkość w dzisiejszych czasach, a zarobki są dobre. A socjale?

niepoleceam

Szukają . Piszą jak leci do wszystkich, których mają w bazie. Nie ogarniają komu zalegają, bo piszą nawet do tych już oszukanych. Niedawno dostałam od nich maila czy jestem zaintersowana współpracą... "Firma" od roku jest mi winna kasę. Przez ten rok dzwoniłam, wysyłam pisma, oczywiście wracały niepodjęte.

AdioPomidory

Ta firma już nie działa.

@AdioPomidory

działa działa - jako Italia nel Mondo Sp. z o.o. - nawet szukają kolejnych naiwnych na prowadzenie kursów, do biura - itd.... żeby znów nie płacić ...

Walentyna
@AdioPomidory

Jak to nie działa? To ze maja telefony powyłączane, nie przeszkadza im podawać ogłoszenia na portalach tłumaczeniowych (na przykład: Tłumaczenie przysięgłe POL-FRA polski - francuski Italia nel Mondo 04.02.2017 4 oferty Dzień dobry, Poszukuję tłumacza przysięgły język francuski. Zlecę tłumaczenie tekst umowy 40 stron fizycznych Powtarzalność 9 % Umowa o świadczenie..) Italia nel Mondo jest mi winna jeszcze za tłumaczenia, które robiłam w 2012 roku.

nick

jak nie zależy ci dzidza na pieniądzach i chcesz pracować charytatywnie ku wzbogaceniu portfela Pani S. - to śmiało się zatrudniaj! Powodzenia. Naiwnych nie sieją.... nie widzisz innych opinii?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Italia Nel Mondo S.C..

hehe

Nie, nie jest.

przemek

Nie wierzę, że ktokolwiek może zastanawiać się nad współpracą z tą firmą. :) Miałem "przyjemność" poznać od środka jej działanie i szczerze odradzam jakiekolwiek kontakty, szczególnie osobom po studiach, szukającym doświadczenia. Jeśli ktoś jest zainteresowany szczegółami, proszę pisać p.slizak@wp.pl.

Iwona

ma pani jakiś kontakt do tej Pani? Jest mi winna sporo kasy i nie odbiera telefonów ... żadnych

Witam, ja na to patrzę trochę z innej strony. Często bywałem klientem tej pani ale swoim natrętnym zachowaniem skutecznie potrafiła mnie zniechęcić. Zlecaliśmy im tłumaczenie z terminem płatności 30 dni. Kiedy przysyłała fakturę prosiła o wcześniejszą płatność bo ona komuś musi zapłacić , więc stawaliśmy na łowie by wysłać jej pieniądze wcześniej a potem okazywało się że swoim tłumaczom nie zapłaciła... omijać szerokim łukiem..

Sylwia Tomczyk

Tak samo jest w moim przypadku - nie zapłacili jak na razie od 3 miesięcy za tłumaczenie poświadczone wykonywane w trybie pilnym. Dawno zapłaciłam z tytułu tego zlecenia podatek. Telefon albo zajęty albo nie odbierają. 4 dni temu zadzwoniłam z innego numeru na numer stacjonarny, odebrała pracownica, wszystko odnotowała i zapewniła, że się zajmie sprawą. Oczywiście cisza. Dodam, że wysłałam im upomnienie - wezwanie przedsądowe do zapłaty ale .... nie odebrali. Adresata ... nie zastano. Biuro, które niby świadczy usługi a nikogo nie ma w środku? Trudno uwierzyć, raczej nie odbierają korespondencji w ogóle z powodu niechęci do płacenia. Wstyd i żenada. Sylwia Tomczyk, Tłumacz przysięgły języka angielskiego

naciągnięta

Zalegają mi za tłumaczenie przysięgłe w końcu niewielką kwotę bo ok. 200 zł, ale krętaczą, wymigują się, telefon ciągle zajęty, a potem że nie ma właścicielki, itp. itd. Nigdy więcej i wszystkim odradzam.

pati

Nie polecam pracy w NEL MONDO!!!!! Nie płacą za lekcje lektorom!!!!!!

Gabriella

tam są tylko "śmieciówki" nie ma normalnych umów o pracę. Na pieniądze się czeka i czeka. Obiecują, ze "już już" i ciągle jest, że jutro. Albo że pieniądze wyszły ale jakoś nie doszły (może na nogach idą????) .

tomy

przestrzegam!!!

ass

pieniążków niestety nie będzie...

OszukanoMnie

Czemu jeszcze nikt nie zamknął tej... organizacji(???) Czekamy na pieniążki już kolejne miesiące i nic... To nie specjaliści od języków obcych, tylko od wykorzystywania pracowników

Powiem Ci, na co możesz liczyć... Na to, że będziesz się co miesiąc dopraszać o to, żeby Ci zapłacili za przeprowadzone zajęcia, otrzymywać pieniądze z 2-3 miesięcznym poślizgiem - a jak odejdziesz, to za niektóre nikt Ci już nie zapłaci. Tak jak ktoś wyżej napisał - na wezwania i prośby nie reagują.

WielkiZłyBarry

Kaśka, jak ci nie zależy na pieniądzach to powinnaś być zadowolona

Nie polecam współpracy z tą firmą.(usunięte przez administratora)

Iw

(usunięte przez administratora)Wykonałam dla nich tłumaczenie uwierzytelnione i zwykłe, nie zapłacili od 16 sierpnia 2011, dziś jest 13 marca 2014 roku. Na wezwania i prośby nie zareagowali. Moje pierwsze i ostatnie zlecenie. (usunięte przez administratora)

łasia

Potwierdzam opinie negatywne - bardzo duże opóźnienia w płatnościach, w niektórych przypadkach nawet ich brak! na pytania dotyczące przelewów odpisują, że owszem, przelew został wykonany....i tak można na niego czekać i czekać. Odradzam tę szkołę wszystkim, zarówno lektorom i tłumaczom jak i uczniom - szkoda na nich nerwów, nikogo nie traktują poważnie i wodzą wszystkich za nos. Także jestem w trakcie składania pozwu.

Zostaw merytoryczną opinię o Italia Nel Mondo S.C. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Italia Nel Mondo S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Italia Nel Mondo S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Italia Nel Mondo S.C.