Alfa Tour Biuro Usług Turystycznych

Pyskowice

Opinie o Alfa Tour Biuro Usług Turystycznych

Turysta 2014-10-01 20:14:10
Najgorsze biuro podróży z jakim miałam do czynienia, Pani pracująca w biurze łaskę robi że odpowiada na pytania, obiecuję, że zadzwoni, pomimo ponownego dzwonienia nie odzwania, tłumaczy się tym ,że była na urlopie, zero kompetencji, profesjonalizmu. Umowę przysłali na ostatnią chwilę a żądają wpłaty pieniędzy bez umowy.
Pilotka równocześnie właścicielka również mało kompetentna, nie przygotowana, brak podstawowych informacji o miejscu do którego wyjechała. Mieliśmy wrażenie,że przyjechała na wczasy, nie raczyła nawet poinformować w jakim jest pokoju, podczas przerw zawsze się spóźniała, ostatnia kończyła jeść nawet do 30 minut. Przygotowanie do wycieczki zerowe, brak podstawowych informacji, wszelkie pytania do niej kwitowała arogancją lub "załatw sobie sam". Nigdy więcej nie skorzystam z usług tego biura.
Zostaw swoją opinię o Alfa Tour Biuro Usług Turystycznych - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alfa Tour Biuro Usług Turystycznych