Opinie o Impel Cleaning w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Impel Cleaning. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Impel Cleaning o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Białystok

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Impel Cleaning? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zoska

Cześć:) Ja zostałam zwolniona. Nie pytana o przyczynę powiem;) Za prawdę powiedziana (grzecznie kulturalnie) w twarz. Rozwiązali ze mną umowę bez wymaganego stosunku pracy:D Miesiąc LABY za pensyjkę! Mają mnóstwo za uszami więc poszli mi na rękę:)

Co jaki czas w Impel Cleaning można ubiegać się o podwyżkę?

Były pracownik Nowy wpis

Nie można wgl się ubierać Minimalna krajowa

Czy w Impel Cleaning zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ze względu na niskie stawki , nawał pracy i ucinane godziny

Kochamzabke

Ja zaczynam pracę jutro w impel będę sprzątac halę sportową. Proszę opowiedzieć coś o warunkach pracy, wypłatach, szkoleniach?

Scarlett

Z powodu okradania , mnie właśnie okradli o 32 godziny ,za które mi nie wypłacili,pracy dokładają a godziny ucinają.Uciekac z tamtad.

Scarlett
@Kochamzabke

Szkolenia raz we roku ,wypłaty 15 ego tylko ucinają godziny ,kombinują ,podpisujesz z dwoma innymi firmami prócz Impel,tak żeby się nie doliczyć godzin ,kolesiostwo (uprzejmie donoszę) umowa napisana drobnym maczkiem ,nie dają szansy przeczytać umowy , mnóstwo kartek do podpisu , przeczytać dokładnie.

Zoska Nowy wpis

Byly Nowy wpis

Na umowie Zlecenie.Nie Placa na czas w Umowie masz ze do 20 a Placa nawet 25 .Nie Polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Impel Cleaning? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

Ile jest zmian w Impel Cleaning?

Byly

Nie mogę polecić Pracy w tej firmie. W szpitalu Usk Białystok.Brygadzisci brak Słów.Jak nie masz innego wyjscia Polecam ta prace.Jak masz cos lepszego lepiej idz gdzies indziej.Jak szukasz Pracy na dłuższy czasto nie mige Polecic tego miejsca.

Jarek1234

Polecam pracę jako sanitariusz w USK Białystok przez firmę zewnętrzną Impel. Pani brygadzistki z firmy Impel są bardzo miłe i uczynne a w szczególności Pani Kinga. Nie wiem jak wygląda sytuacja na innych oddziałach ale w klinice gastrologii pracuje mi się bardzo przyjemnie w pozytywnej atmosferze. Pani oddziałowa, pielęgniarki i salowe to cudowne kobiety.

Karol
@Jarek1234

Jarek nie wiem co te panie ci zaproponowały w zamian za wystawienie pozytywnej opini ale napisałeś tu same kłamstwa brygadzistki mile i uprzejme ?? Chłopie co ty gadasz zaczynając od pani Beaty Szarłatowej w życiu nie widziałem większej chamki (usunięte przez administratora) zwalnia tylko za to że ktoś jej nie odpowiada typu nie chce wziąść 25 dyżuru w miesiącu gdyż w domu jest tylko przelotem i już do zwolnienia cały czas się wywyższa ludzi traktuje jak (usunięte przez administratora) a nawet gorzej a największym bydłem w tym całym Implu jest właśnie ona pani Kinga była salowa co jakoś dostała się do stołka i zapomniała jak to już jest bycie salową uważa się za hu...... wie kogo i cały czas wchodzą (usunięte przez administratora) pani Beacie pani Bożena jeszcze jakieś 3 lata temu spoko babka naprawdę wporzadku ale od kad przeszła na emeryturę ( przestał ja obejmować wiek chroniony przed emerytura ) przestała się stawiać pani Beacie i razem z panią Kingo wchodzi jej wiadomo gdzie gdyż już ma pełna świadomość iż w razie jakiemuś przeciwstawieniu się pani Szarlatowej leci z pracy i już jej nic nie pomorze pani Marzena ostatnia z tych 3 nieszczęsnych brygadzistek no co spoko kobietka miła i grzeczna sympatyczna i dająca się lubić ale jest tak przestraszona panicznie boi się pani Szarlatowej że robi co ona karze no nie stety ale nie jest w stanie być sobą nie szkodzi innym ale też nie pomaga że względu na strach ogólnie z samego względu na pracę pod tym potworem Beata odradzam prace w implu jeżeli chodzi o personel szpitala typu pielęgniarki lekarze bardzo fajni ludzie mili grzeczni i z empatia no i przede wszystkim traktują innych jak ludzi no i również nie przepadają za paniami z impla tak że jeśli masz okazję pracować w innym miejscu to idź do tego innego miejsca

Annonymus
@Jarek1234

Jestes (usunięte przez administratora) czlowieku jak na Gastrologii jest dobra Praca to brak mi slow wogule.

Jak w Impel Cleaning wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kinga

Szklany sufit. Nie ma możliwości awansu na domiar złego nawet najbardziej doświadczone salowe, które pracują po 15 lat nie dostały podwyżki pensji chociaż o złotówkę (oprócz ustawy podniesienia pensji minimalnej).

Bobas

Może ktoś wie w jakiejś firmie. Teraz pracuję. P Przemek. Odszedł z firmy Impel

Zuza

Nie polecam pracy na. Sor łóżkowego być tam salową. Jesteśmy traktowane przez panią U. Jak (usunięte przez administratora) do podłóg salowa nie ma prawa być ładnie ubrana mieć swego zdania nie polecam też firmy IMPEL. Bo oni nie szanują ludzi nie ma komu się odezwać do wyższych władz bo wszyscy się boją poprostu jest to mobbing na salowych

NERGAL

Jak Chcesz Obsługiwać Sam 2 Oddziały jako Sanitarusz to idź tam Smialo Pracować za najniższa Krajową. Brak Slow. Wyzysk Jak na Białorusi.

Nergal

Brygadzistki Brak Słów.Hamstwo i Wyzwiska na Porządku Dziennym

Nergal

Jak Chcesz Obsługiwać Sam 2 Oddziały jako Sanitarusz to idź tam Smialo Pracować za najniższa Krajową. Brak Slow. Wyzysk Ja na Białorusi.

Sylwia????

Witam serdecznie. Chcę podzielić się opinią na temat sprzątania w Białymstoku na oddziale neurologii USK. Więc powiem tak,panie które sprzątają tam już długi czas są bardzo negatywnie nastawione do nowych pracownic,tak żeby nikt tam długo nie został . A po za tym to śmiech bo nawet dobrze nie myją ani toalet ani sal pacjentów,gdyby ktoś dobrze sprawdził to byłoby dobrze,a po za tym mam nadzieję że będzie odpowiednia osoba która to sprawdzi niespodziewanie. I co do pielęgniarek to są tam bardzo fajne miłe ale i są takie które czepiają się czasem bez powodu. No ale też pozdrawiam serdecznie Pana Grzegorza który był a może i jest tam sanitariuszem.

Madzia
@Sylwia????

Tak prawda co pani pisze.

Krzysztof
@Sylwia????

Witam. Leżałem w tamtym roku na neurologii w USk wrzesien i była tam bardzo miła sympatyczna pani salowa Ania. Takich salowych potrzeba bardzo pomocna i wogole.

MK

Witam może ktoś poszukuję pracy na sprzątanie pomieszczeń biurowych. Firma. Impel praca jest nadal aktualna dwa razy w tygodniu osoba z orzeczeniem. Biuro mieści się na. Ul. Branickiego 17. Białystok. Umowa o pracę .

Pracuje w szpitalu Usk w Białymstoku ale to kwestia chwili pani K. Porażka nie szanuje ludzi najlepiej zwby 1 osoba pracowala za 5 jeśli s8e nie zgadzasz mówi że Ciebie wywali jedyne co dobre to zw wypłata na czas dodatków żadnych brak chyba że na umowę zlecenie sobie dorobisz

ANNONIYMOUS
@Gość

Zgadzam się z tobą Panie Kolego.Mialem też takie Przykre Doświadczenia z Panią K.Szkoda nerwów Pracować tam.

R
@Gość

Tak to prawda Pani. K nie szanuję ludzi a najgorzej wyżywa się na osobach niepełnosprawnych dołuje wyzywa itp pani. K nie powinnaś w ogóle pracować wszyscy jej się boją

Lex

Jeśli chcesz pracować na uropie, odbierać w niedziellę i święta telefon służbowy, być przywiązany do laptopa, i samochodu to polecam. Rotacja taka, że ludzie wytrzymują 2 tygodnie. Jeśli chcesz nie mieć w pracy koleżanek i kolegów, bo fałszywie doniosą na ciebie do dyrektora. O chorobowym nie wspomnę... Jeśli chcesz być wyzyskiwanym i sam sobie wszystko załatwiać to bardzo polecam pracę tam za pieskie pieniądze. ŻENADA

ala
@Lex

A może w innych firmach warto spróbować??

T
@ala

W innych firmach nie warto pracować. Roka firma sprzątająca do niczego wykorzystuję tak ludzi. Domosfera tez tak samo. Kordynator cały czas przyjedza sprawdza jak jest posprzątane. Inwemer tez firma sprzątająca nie polecam bo tam jest szef taki który tak sie ruga ze szok

M.Z

Impel jest najlepszą firmą sprzątająca w Białymstoku . Jak sie do nich dostać żeby móc unich pracować? Niech mi ktoś powie?

Lex
@M.Z

Przyjdź osobiście na branickiego do działu hr

anominowo
@Lex

A co sądzicie o innych obiektach niż szpital do którego ciągle szukają ludzi.

G
@anominowo

Pracuję na innych obiektach jest. Super

S
@anominowo

Ja pracuję na innych obiektach jest super

Grzegorz

Pracuję w Impel dwa lata jako sanitariusz w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym. Jedynie czego nie mogę zarzucić tej firmie to wypłacalność, z wypłatą nie było żadnych problemów. Obecnie jest bardzo duża rotacja, ludzie popracują tydzień, dwa i uciekają. Brak szacunku dla pracownika, wykorzystywanie, jeden pracuje za dwóch. Planuję jeszcze przemęczyć się w Impel do końca roku, w styczniu mam egzamin dyplomowy z opiekuna medycznego i przenoszę się na szpital. Jedynie czego będzie mi żal to mojego oddziału. Ale z drugiej strony cieszy mnie fakt że nie będę musiał pracować z brygadzistkami.

gość
@Grzegorz

W chwili obecnej tam pracuje jedyne co dobre to że wypłata jest na czas najgorsza brygadzista Pani Kinga nie szanuje pracowników i ich wykorzystuje zaraz też zmieniam pracę szczerze nie polecam

tom
@gość

Co Ty chcesz od Pani Kingi? Jest wymagająca, ale musi od ludzi wymagać.

bt
@tom

Panie tom,wymagania a szacunek to dwie różne sprawy,brak szacunku (usunięte przez administratora)

Wojownik.
@Grzegorz

Ja Powiem tak . Cytuje; Stół , krzesło , i człowiek ma swoje miejsce ! Gdzie pełnosprawni nie mają siły i chęci pracować tam zatrudnia się niepełnosprawnych. Nie dosyć ze Firma I.M.P.E.L. pobiera potężne pieniądze z P.F.R.O.N. to niepełnosprawny pracownik musi tyrać nawet za trzech. Firma I.M.P.E.L. jest chroniona przez P.S.L. Dlatego Prezes i Zarząd nie boją się kontroli P.I.P. czy P.I.H. i.t.podobnie. W 2012 roku Polska podpisała Ratyfikację ONZ o prawach osób niepełnosprawnych ,tak to podpisał Prezydent Komorowski Panie i Panowie w sejmie z P.O. i P.S.L. i nie przestrzegali tej Konwencji i ratyfikacji. Dla nich niepełnosprawny to jest niewolnik na którym się bogaci. Ci z P.O. i P.S.l. tez kupili ustawę T.K. ze niepełnosprawni z orzeczeniem Znacznym i Umiarkowanym w ochronie Mienia i osób zamiast 7 godzin na dobę muszą pracować 8 godzin. To jest tragedią. Polska chce od Niemców odszkodowanie za straty Wojenne a ja się pytam kto nam niepełnosprawnym pracownikom zapłaci za gwałcenie , niewoleni , okradanie . Ci pazerni Posłanki i Posłowie z P.O. czy P.S.L. A może P.O.P.O.N. , A może Prezes pracodawców zatrudniony w Zarządzie I.M.P.E.L. Jeżeli Polacy mówią ze byli przez II wojnę światową niewoleni ,skrzywdzeni , to dlatego tak samo postępują. Gwałcą , niewolą , okradają , poniżają najsłabszych to znaczy niepełnosprawnych. Dziękuje ! Menadżer Mariusz powinien być zwolniony z zajmowanego stanowiska.

Barnaba
@Wojownik.

Witam chcę powiedzieć że w pełni chcę się zgodzić obecna firma oszukala mnie.na dwóch miesiacach celowo podpisali ze.mną umowę 0.875 etatu a.pracowałam na cały miały być dopelnienia do etatu nie otrzymałam winni mi są z.dwóch miesięcy pieniążki gdy się upomnialam to zaczęli mi zmniejszać etat jestem osobą niepełnosprawną żadnych przywilejów ponizenie barak szacunku oszustwa i to nie jest wyssane z palca zapier... od.rana do wieczora a co.otrzymałam i te osoby. Które pracują i tak wspaniałe informacje o firmie zamieszczają.to muszą albo nieźle (usunięte przez administratora) smarować albo niezlymi podpierd.... są nienawidzę jak ktoś kto ma dobrze robi z nas pokrzywdzonych frajerów mam nadzieję że firma zapłaci za swoje błędy firma.totalne nieporozumienie a raczej jej zarządcy

Beata
@Barnaba

Ja i mój partner pracowaliśmy w tej firmie dwa miesiące za pierwszy miesiąc dostałam wypłatę partner nie dostał ani jednej ani drugiej wypłaty w kadrach powiedzieli że do komornika nasze wypłaty trafiły .komornika nie mieliśmy a pieniądze nasze poszły na konto prywatne do kadrowca.pozdrawiam czytelnikow

G
@tom

P (usunięte przez administratora)jest podla

B

Ludzie nie pracujcie w Szpitalu USK. W Białymstoku P. K traktuję pracowników jak (usunięte przez administratora) poniża ma za nic itp

Www
@B

Tak to prawda jak. P. K traktuję w USK Białystok pracowników jak psy. Nie powinna tam wogole pracować krzyczy zbywa pracowników kto tam podejmuję pracę odrazu uciekać bo jest traktowany jak niewolnik gorszej szok

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Białystok

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impel Cleaning