Żłobek Miejski

Zawiercie

Opinie o Żłobek Miejski

ktoś 2012-06-15 23:41:33
witam a ja myśle a nawet jestem przekonana że pracownice żłobka w zawierciu są wyjątkowe a zwłaszcza pani intendent [usunięte przez moderatora] zawsze uśmiechnięta miła sympatyczna . rodzic zadając pytanie zawsze usłyszy wyczerpującą odpowiedż dba o nasze dzieci zapewniając im fantastyczne żywienie jestem pod wrażeniem tej osoby wrażeniem pozytywnym
mama 2013-01-07 10:02:18
Czy żłobek w Zawierciu realizuje jakiś program dla dzieci? Gdzie można o nim poczytać? Czy jest szansa przyjścia i zobaczenia jak wyglądają warunki- tzw drzwi otwarte dla rodziców?

Jako świadoma mama bardzo chciałabym wcześniej dowiedzieć się, jak będzie wyglądać opieka nad moim brzdącem.
zadowolona matka 2013-06-24 18:41:11
znam żłobek miejski bardzo dobrze, szczególnie jako matka jestem zadowolona z opieki nad moim dzieckiem. Wszyscy pracownicy są bardzo miłymi i konkretnymi ludźmi. Polecam każdemu
ja 2013-12-13 17:28:52
też polecam
Zawiercianin 2016-01-07 22:21:02
Ja radziłabym uważać. Z doświadczenia znajomych wiem, że dzieją się tam "dziwne" rzeczy, a personel pozostawia wiele do życzenia. Ponad to giną pieluchy, co tydzień wołają o nową paczkę. Dziecko po odbiorze jest nerwowe i rozdrażnione. Nie polecam. Niestety brak alternatywy w tym mieście :/
burza loków 2016-04-24 11:51:47
hmm @Zawiercianin to trudna sprawa, no bo dziecko jest nerowwe, ale jeszcze nie mówi, wiec sie nie dowiesz za specjalnie o co może chodzić. Dlatego dość ostrożnie podchodziłabym do złego opiniowanmia, bo to może o inne rzeczy chodzić że dziecko rozdrażnione
Zostaw swoją opinię o Żłobek Miejski - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Żłobek Miejski