Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Alek

@Wallenrod czyli na stanowisko BHP nie warto aplikować, bo standardów i tak nie przestrzegają?

Przemek

Chcialbym aplikowac na stanowisko specjalisty BHP. Ogłoszenie od roku na pracuj. Czy to znaczy, ze maja takie wysokie wymagania, czy tak czesto rotuja bhpowcy? Z ilu osób składa się dział?

Grzegorz
@Przemek

Pracodawca zawsze szuka osób, których kwalifikacje będą mu odpowiadać, ale jeżeli posiadasz doświadczenie i kompetencje, które są wymagane na tym stanowisku powinieneś spróbować. Podczas rekrutacji na pewno dowiesz się wszystkiego i zdecydujesz, czy warunki zatrudnienia, które oferuje Sapa Aluminium Ci odpowiadają. Daj znać co postanowisz.

Wallenrod
@Przemek

BHP tutaj to fikcja... Najważniejsze żebyś miał kask na głowie. Choć nie wiadomo w jakim celu ponieważ nie ma co spaść na głowę tam gdzie nie ma suwnic. Okulary i stopery w uszach, choć to akurat słuszne. Reszta już nieistotna. Dźwiganie, ciąganie ciężarów ponad normy BHP to standard, ale nalepki z wytycznymi poprzylepiane wszędzie. Nikt jednak nie waży tego co ciągniesz. Nie ważne czy pół tony, czy tona, ważne że nalepki są i kask na łubie. Stawy siądą za kilka lat więc problemu nie ma. Birolu możesz sobie powdychać lub nawet podotykać dłońmi na pakowaniu, a jak, na kaca taki klin idealny. Hałas mierzony gdy połowa maszyn jest wyłączona. Stężenia w powietrzu mierzone po wietrzeniu hali. Ergonomia, tego chyba nie wie nikt o co z tym chodzi bo nawet obecnie naczelny BHP-owiec przechodząc koło rosłego faceta co to schyla się do maleńkiej maszyny, przechodzi obojętnie jakby wszystko było perfekcyjnie. Szkolenia tylko na papierze do podpisu. Ekipa z BHP nie pojawia się na halach bo po co za dużo wiedzieć. Przyjdź do pracy jeśli chcesz fikcję uprawiać. Oni tutaj to lubią to się perfekcyjnie dogadacie.

Sama praca nie jest zła ani ciężka, kierownictwo i liderzy dzielą się na tych normalnych i na tych co uważają, że ze swojego stanowiska mogą pluć na innych. Zaangażowanie ludzi adekwatne do zarobków z agencji za to wymagania jakby płacili co najmniej 3tys na rękę. Normy liczone na liczydłach kulkowych. Pracować nie ma komu więc zastraszanie zabraniem premii za brak wyrabianych norm/brak nadgodzin itp. na porządku dziennym. Podsumowując - praca nie jest zła, atmosfera i zarobki podyktowane przerostem ambicji nad rozumem i wyścigiem szczurów.

Emilia

Potrzebowaliśmy tu tak zdroworozsądkowej opinii. Potrafiłeś wskazać nam nie tylko wady tego pracodawcy, ale - co ważne - również i jego zalety. Wyjaśniłeś nam dosyć dokładnie kwestię tego, jak w Sapa Aluminium przedstawia się system wynagrodzeń, od czego jest uzależniony, itp. A jak rzecz ma się z benefitami pozapłacowymi: macie jakieś zapewnione? Powiedz nam coś więcej na ten temat.

@Emilia

Hydro od lat organizuje wycieczki, imprezy integracyjne oraz finansuje drużynę piłkarską. Jest tego sporo. Te najprostsze to kluczyki do automatów, owoce czy czasem drożdżówki. Podobno są paczki świąteczne dla rodzin z dziećmi (podobno bo do świąt jeszcze nie dotrwałem). Z wyznań "starych" pracowników wynika, że "kiedyś było lepiej". Jest coś w tym bo mieszkam w Trzciance od urodzenia i SAPA miała dość dobrą opinię. Na dziś dzień brakuje im pracowników, przyjmują wszystkich chętnych i niechętnych do pracy co za tym idzie niechętni często odchodzą po tygodniu lub sieją zniszczenie, bo agencja sama ich nie zwolni. Cierpią na tym Ukraińcy, którzy muszą nadrobić po "niechętnych" Polakach i zwykli pracownicy, którzy są traktowani z założenia jak kombinatorzy. Chęci do pracy zanikają i historia zatacza koło. Normy wzięte często z kosmosu i brak zrozumienia dla zasady szybko nie oznacza dobrze, presja psychiczna, przestarzałe i psujące się maszyny oraz 50 "fachowców" z których każdy mówi co innego czy zmuszanie ludzi do nadgodzin płacąc im marne grosze jest pułapka braku logiki. Potem ludzie odchodzą gdy wyczuwają te niemal histeryczne próby zachowania kontroli. To wszystko tworzy atmosferę przy której jakby nie patrzeć normalna praca (nie jest ona ani skomplikowana ani wymagająca dużego wysiłku), wspomniane benefity czy wyrozumialosc normalnej części kierownictwa przegrywają. Podsumowując - jeśli ktoś szuka pracy na kilka miesięcy, ma zdolności "jednym uchem wpuszczam, drugim wypuszczam" i nie planuje wiązać przyszłości z zakładem myślę że warto. Na dłużej i wrazliwcom odradzam.

Grzegorz

Według Ciebie negatywne strony zatrudnienia przeważają nad tymi pozytywnymi. Może napisałbyś więcej o tych dobrych jak premie lub dodatki do wynagrodzenia. Co zawiera pakiet socjalny i czy jest rozbudowany. To zawsze pewna zachęta dla ewentualnych pracowników. Jak myślisz?

Margaret

Nie wiem kim jesteś ale wiem, że piszesz prawdę. Bo tak jest od lat, chyba krótko pracujesz.

KRIS

Są paczki i paczki, tak samo są wyjazdy i wyjazdy.. Czym wyżej na stanowisku tym jest lepiej...

@Emilia

Co za pieprzenie... To automat pisze?

Bocian

Koło w obecnie hydro zatoczyło kilka razy. Tutaj już wszyscy z miasta i z okolic pracowali, czasem po kilka razy. Nikt już tu nie chce przyjść do pracy. Świadczy to o czymś prawda? Fachowcy dawno temu odeszli lub się ich pozbyto bo byli za inteligentni, zbyt ambitni i nie potrafili lub nie chcieli lizać (usunięte przez administratora) tym co trzeba. Zostali do pracy tylko ci co nie wiedzą co ze sobą zrobić, żeby nie napisać bez ambicji i fachu w ręku. Jest oczywiście kilka wyjątków, to ci naiwni którzy nadal wierzą że można coś zmienić. Niestety nie będzie lepiej. Malowanie trawy na zielono to porządek dzienny. Gaszenie "pożarów" to porządek dzienny. Pożary gaszą z wczoraj bo dzisiejsze będą gasić jutro. Ważne jest to co dzisiaj, a jutro jakoś to będzie. Machamy szabelkami i do przodu w nieznane. Zarządzanie produkcją to dramat. Kupa wyprodukowanego złomu i wieczne reklamacje, aż klienci zaczęli odchodzić. Ale przed wizytacją bicie piany jak trzeba. Porządkiem nadrabiają resztę. Ważne by było czysto i pięknie, a resztę ściemy papier przyjmie. Obłuda i niewiarygodna ściema we wszystkim. Żal tylko tych żuczków co na produkcji zapieprzają by menadżerowie mieli na dobre pensje, bonusy, karty na wydatki, auta służbowe i magiczne premie nie wiadomo za co. Ważniejsze niż pracownik produkcji by miał godną pensję jest malowanie hali choć była ładna, instalacje świecącego logo, sadzenie trawników jak na polu golfowym, instalacja tablic świetlnych przed szlabanami i wielu innych zbędnych rzeczy kosztujących setki tysięcy. Każdego dnia pieniądze wrzucane są do kibla dziesiątkami tysięcy. Pracownik ma najniższą krajową i kluczyk z doładowaniem za 32 zł do kawomatu, marzenie życia. Przyjdź, zatrudnij się i zobacz samemu.

Atmosfera w firmie psuta regularnie przez najwyzsze kierownictwo w postaci dyrektora. Panuje zastraszanie i obnizanie wartosci pracownikow typu "jestescie do niczego, jest tragedia, zobaczycie ze od wrzesnia sie wszystko zmieni...". Sianie strachu i niepewnosci jest na porzadku dziennym i jest podstawowym narzedziem zarzadzania. Niezaleznie od tego czy sytuacja firmy jest zla czy dobra, a w tym przypadku zla nie jest, nie tak menadzer powinien traktowac najcenniejszy zasob z jakim ma do czynienia. Slabe.

@Andrzej

Prawda. Nic się w tej organizacji nie zmieni na lepsze jak takie przypadki będą wciąż trwać u steru.

Życzliwy
@Andrzej

Większe uprawniania ofiar mobbingu Pracownik, który uważa, że padł ofiarą mobbingu, będzie mógł dochodzić swoich praw bez konieczności rezygnowania z pracy. Dotychczas osoba doznająca mobbingu mogła skierować sprawę na drogę sądową dopiero po rozwiązaniu umowy o pracę. Pracownik doświadczający mobbingu w trakcie zatrudnienia będzie mógł wystąpić o odszkodowanie od pracodawcy − kwota zadośćuczynienia nie może być niższa od minimalnego wynagrodzenia za pracę. Początek obowiązywania przepisów: 7 września 2019 Podstawa prawna: Ustawa z dnia 16 maja 2019 r. o zmianie ustawy Kodeks pracy oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. poz. 1040) Źródło: https://strefabiznesu.pl

@Andrzej

Zachowanie, które opisujesz zdecydowanie niekorzystnie wpływa na dobre samopoczucie pracowników, co przekłada się na jakość wykonywanej pracy. Od Twojego wpisu minęło trochę czasu - czy sytuacja w firmie Sapa Aluminium Sp. z o.o. uległa poprawie? Czy takie zachowania zostały gdzieś zgłoszone przez pracowników? Czekam na informacje na temat rozwoju sytuacji.

Byla
@Życzliwy

Wiele osób może z tego skorzysta. W Sapie to norma odnośnie mobbingu. Standard. Nawet na wysokich stanowiskach, nawet w biurze, nawet od lat w HR. Taka prawda.

@Byla

Słuchajcie, jeśli dużo osób stwierdza występowanie mobbingu w Sapa Aluminium to należałoby coś z tym zrobić. Czy Państwowa Inspekcja Pracy została powiadomiona o tej sytuacji? Dajcie znać.

@Michał

Gdyby tak inspekcję powiadomić o wszystkim, to nie starczyło by pieniędzy w kasie na kary. Inspekcja chodzi tam, gdzie ją zaprowadzą. Ponadto ci z PiP to głąby bo nie mają pojęcia czego szukać.

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Kinia

Firma pełna sprzeczności, z jednej strony wprowadza jakieś wymysły w stylu 5s które niby mają usprawnić pracę, z drugiej strony nikomu nie przeszkadza to że np. w piątek część "wybrańców" przychodzi sobie do pracy jak chce żeby mieć wcześniej weekend. Kierownictwo wyładowuje braki w kompetencjach na pracownikach, kilku kierowników którzy te kompetencje mają dodatkowo pracują za tamtych. Każdy dzień urlopu to walka z kierownikiem, pytania "po co ci urlop" to norma, nawet w sytuacji gdy roboty mniej. Jeśli jesteś odporny psychicznie, nie masz zamiaru zbytnio angażować się w pracę i wystarczy trochę ponad 2000 to możesz spróbować, jeśli angażujesz się mocno w pracę odpuść sobie ...

@Kinia

Twierdzisz, że zarobki to nieco ponad 2000 zł, czy są perspektywy na jakieś podwyżki? Jestem też ciekaw w jaki sposób Twoim zdaniem kierownictwo wyładowuje się na pracownikach, o co Ci konkretnie chodziło w tym zdaniu? Napisz proszę coś więcej, chcę się dowiedzieć czy Sapa Aluminium to dobre miejsce do pracy więc liczę że odpiszesz na moje pytania.

@Mirosław

Co do podwyżek - moim zdaniem perspektyw nie ma, chyba że w następnym roku część Ukraińców zdecyduje się wyjechać do Niemiec. Kierownicy potrafią przyczepić się o papierek leżący na ziemi , zabrać premię za brak wpisów w pomiarowce chociaż dobrze wiedzą że przy ustalaniu czasu na sztukę nie wlicza się pomiarów.

@kinia

Problem o papierek leżący na ziemi? Brzmi to dość dziwnie... Szkoda, że premia może być zabierana, to zawsze podcina skrzydła pracownikom i sprawia że mogą pracować mniej wydajnie. Próbowałaś rozmawiać z szefostwem o podwyżce? Ciekaw jestem czy taka rozmowa mogłaby przynieść jakieś rezultaty.

@Mirosław

Kiedy dyrektor chodzi po hali ma być ładnie. Co do podwyżek , kiedyś pytałam to kierownik stwierdził że 2500 (brutto) w naszym rejonie to bardzo dużo, chyba żona za niego zakupy robi bo widać nie ma pojęcia ile za te "wielkie" pieniądze można kupić ...

@kinia

Nie dodałaś nic o benefitach, które także mogą podnieść wysokość wynagrodzenia. Napisz proszę, czy są jakieś dodatki w postaci dofinansowania wakacji lub bonów na święta?

@Mirosław

Kim ty do... jesteś? Ocipiałeś? Rozmowa z kierownictwem, które właśnie zabiera premię za ten papierek? Z kim chcesz rozmawiać? Przyjedź i rozmawiaj.

KRIS

Dzisiejsze spotkanie z szefostwem. Dobry pomysł. Prezes miał dużo do powiedzenia, co rzadko się zdarza. Miło było posłuchać. Podobnie jak dyrektora Jacka. Ma facet poczucie humoru. Dyrektor Andrzej też konkretny. Natomiast Pani kadrowa Beata nauczyła się paru mądrych słów i myśli że "durniów" zagnie.. Pani Beato EWALUACJA to systematyczna ocena w trakcie działań, a nie ocena pod koniec danego projektu. Ale co ja tam wiem. Jestem tylko wyrobnikiem..

@KRIS

Kobyła miała cos ciekawego do powiedzenia … dowcip dnia.

@KRIS

Dwie rzeczy niszcza kazda firme : Nienormalne kierownictwo i nierobyTutaj te dwie rzeczy zbiegly sie na raz !.Nieroby demoralizuja nowych pracownikow z ktorych firma mogla by miec pozytek.Nienormalne kierownictwo zniecheca ludzi do pracy.Potem pojawiaja sie problemy finansowe.Potem panika w kierownictwie bo niezrealizowane zadania.Potem podkrecanie targetu i nadgodziny co budzi niezadowolenia zalogi.Ale to nic nie da bo nienormalne kierownictwo trwa nadal na swych stanowiskach a nieroby przy maszynach tez.Nieroby maja wymowke ze to przez te nienormalne kierownictwo to wszystko sie dzieje.Nienormalne kierownictwo wszedzie w zalodze widzi nierobow wiec podkreca wymagania,straszy.Ale to nic nie da bo nienormalne kierownictwo i nieroby nadal trwaja na swych stanowiskach.Wiec co ? Upadek czy pozbycie sie nienormalnych WRESZCIE !!!

@Piotr

No chyba że nie ma to nic wspólnego z biznesem,że zaklad sluży jako przykrywka do innej dzialalności,czy eksperymentu

@Adam

Bardzo Cię proszę, żebyś zaczął się tu wypowiadać na temat dużo bardziej istotniejszych rzeczach. Jest to bowiem forum przeznaczone do dyskutowania o szeroko rozumianych warunkach pracy w Sapa Aluminium. Jak rozumiem - jesteś pracownikiem tego przedsiębiorstwa. Dlatego na pewno orientujesz się, czy pracodawca ten umożliwia swoim pracownikom awans? Dobrze byłoby, jakbyś w szczegółach opisał nam tę kwestię.

Amstaff

Czy ta pracą w byłej damie jest godna polecenia

@Amstaff

Niestety - akurat ja nie potrafię odpowiedzieć Ci w sposób precyzyjny. Musimy poczekać, aż osoba, która aktualnie jest zatrudniona w Sapa Aluminium powie nam coś o tym pracodawcy. Jak rozumiem - musisz być bardzo zainteresowany podjęciem pracy w tym miejscu. A rozważałeś aplikowanie na jakieś konkretne stanowisko? Powiedz nam coś więcej na temat swoich zamiarów.

Upoważniony

Od ponad dwóch miesięcy chłopaki na magazynie sprzedażowym nie mają ani ciepłej wody ani ciepłego socjalnego miejsca gdzie mogłi by się ogrzać 21 wiek , stołówka szatnia bez ogrzewania brawo pracodawco !! Problem jest ignorowany :)) jak to pracodawca ma w zwyczaju :))

Sapowiec
@Upoważniony

Wystarczy to złościć do Inspekcji Pracy i problem będzie rozwiazany

Bogdan
@Sapowiec

Czy podejmowane były rozmowy z pracodawcą na temat problemu braku ciepłej wody oraz ogrzewania w miejscu Waszej pracy w firmie Sapa Aluminium? Ciekawi mnie, jaka była odpowiedź pracodawcy na Wasze zgłoszenia? Jest to dosyć poważna sprawa, gdyż w takich warunkach nie powinna być wykonywana praca. Jest to efektem większej awarii, na którą pracodawca nie ma wpływu?

rudi
@Upoważniony

Jakby się wzięli do roboty to by im nie było zimno. A tak cały dzień pierdzą w kanciapie albo na necie siedzą..

Sapowiec
@Bogdan

Praca w Sapie polega na tym że akceptujesz to co tam się dzieje. Jeśli masz własne zdanie jesteś postrzegany jako wróg i zagrożenie

Edyta

@pracownik z Lodzi, w takim razie podziwiam, że znajdujesz czas i chęci na kilka różnych prac. Życzę wszystkiego dobrego! Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Sapa Aluminium w Trzciance? Co możecie powiedzieć o pracy w tym miejscu? Polecacie aplikować?

Tomasz i Dima z Lodzi
@Edyta

Chyba nie jest ta dobrze.Nie potrafia poprawnie odlac materialu na relingi nie mowiac juz o trimach.Na trimach pelno rys bo nie potrafia wlasciwie transportowac,czasami polowa stelaza na zlom idzie.Trimy to dobry pomysl bo kazde okno w samochodzie jest w nich,ale nie mozna tego wykonywac metodami jakie sa akceptowalne przy produkcji relingow.Roznica jest taka jakby kowal kujacy podkowy chcial mlotkiem naprawiac zegarek.Tak nie mozna.Stad tyle brakow !.Kontrol,kontrol i jeszcze raz kontrol ludzi ktorzy maja dobry wzrok.Przychodzi stelaz z Trzcianki - kazdy trim jest sprawdzany.Dobre na gietarke do trimow zle -zwrot do Trzcianki a nie beda tu jakies glupki z Trzcianki przyjezdzac i zarzucac nam ze to my robimy braki !.Po wygieciu - dobre do nastepnego etapu,zle na zlom.Dopoki nie zlikwidowana przyczyna brakow towar nie jest giety.I tak do koncacalego procesu technologicznego !!! .Skonczylo by sie dla kontrolerow obijanie.Teraz nowy budynek dla montazu wybudowali to w starym budynku kontrolera nie uswiadczysz nawet cala zmiane,a maja obowiazek przychodzic na stanowisko produkcji przynajmniej 2 razy na zmiane.Robotnik moze nie widziec wszystkiego i nie od tego jest !

T-ka
@Tomasz i Dima z Lodzi

Pajacu z lodzi patrz na siebie

@T-ka

Przypominam Ci, że na forum wszyscy użytkownicy powinni odnosić się do siebie z należytym szacunkiem. Przeczytasz o tym w regulaminie serwisu GoWork, z którym polecam Ci się zaznajomić: https://www.gowork.pl/regulamin Wypowiadasz się jako pracownik firmy Sapa Aluminium? Jeżeli tak, to będziemy Ci bardzo wdzięczni za przekazanie nam jakichś konkretnych informacji odnośnie tego pracodawcy. Czy poziom Waszych zarobków jest adekwatny zarówno do obowiązków, jak i do doświadczenia? Napisz nam coś na ten temat. Zachęcam.

Joe

Wigilie zakladowe jak zwykle jedna wielka Hańba! Skończcie z tym! W poście zabawa, chlanie i parowanie!

Margaret
@Joe

Jeśli chodzi o to co się dzieje w firmie to jest spoko. Wypłata na czas, premie vs kasa na święta po pare stów. Gdzie wam prywaciaz da? I tak się dziwię jeśli tak Wam źle to po cholere tu w Hydro siedzicie. Nikt nikogo na siłę nie trzyma. Bzdury piszą ci którym się robić nie chce i tyle.

Pracownik z Lodzi
@Joe

Wszelkie tz "wigilie" zakladowe sa zaklamane ! Przez caly rok pracownik dla dyrekcji jest niczym a w " wigilie " chca sie przypodobac.Nigdy ! Brzydze sie takimi "wigiliami" i tz imprezami integracyjnymi.Obrzydzenie !

shrek777

yyy

Gabi

Nie wiem czemu tak każdy tu narzeka na pracę. Tu pracuje się miło i przyjemnie, kasa ponad 4 tysie na rękę. Żyć nie umierać

@Gabi

No wiesz , dyrektorzy czy prezesi mają jeszcze więcej.... Płaca dla "zwykłego"pracownika fabrykacji to 2500 brutto. Co do samej pracy to trudno jest cieszyć się pracą w której ciągle odrzucane są wnioski urlopowe (to że wiele osób ma w grudniu ponad 20 dni zaległego urlopu to w Hydro norma). Normą jest także ciągłe nagabywanie na pracę w Weekendy. Rozwój zawodowy to to co zostanie w twojej głowie, firma nie robi szkoleń które można by później wpisać do CV. Hydro opiera się teraz na "niewolnikach" z Ukrainy, ciekawe co zrobi po Nowym Roku kiedy wejdą nowe przepisy w Niemczech i Ukraińcy zaczną wyjeżdżać ...

Pani od plastyki

Zakład spokojnej starości. :)

@Pani od plastyki

Możesz proszę rozwinąć swój komentarz tak, by był bardziej zrozumiały dla użytkowników, którzy są zainteresowani podjęciem się pracy w Sapa Aluminium? Jakie dogodności dla swoich pracowników oferuje ten pracodawca? Zachęcam byś rozwinęła swój wpis odnośnie "zakładu spokojnej starości" - co miałaś na myśli?

T...

Sapa robotnicy =brak poszanowania przez kadrę kierowniczą. Fabrykacja =cyrk kierowników jak mrówkow. Jeśli coś potrafisz omijaj hydro tam cię nie docenią jeśli nie potrafisz robota idealna dla ciebie się nie narobisz bo wciskanie start męczące nie jest a jeśli coś się stanie ty siedzisz pierdzisz w stołek i czekasz aż ktoś wyprostuje to za ciebie i pamiętaj konsekwencji za to żadnej cię nie spotka. Masz przychodzić tylko do pracy od skoplikowanych robótek są durnie co potrafią i psie pieniądze mają z niewiadomych przyczyn nie uciekli jeszcze z zakładu być może przez zasiedzenie. Aaaa kierownicy będą ci mówić o BHP kaskach okularach zatyczkach zarekawkach i będą od ciebie tego wymagać bardziej niż poprawnej roboty a gdy ty będziesz się do tego stosował oni w tym czasie będą pić na umur na szkoleniu a potem pijani jeździć samochodem rozbijać się i powodować zagrożenie dla wszystkich do okola. Decyduj.

@T...

Jeśli tak piszesz to znaczy że tez pracujesz w tej firmie.Jeżeli jest tam tak zle to dlaczego?

nowicjusz

Witam wszystkich, mam mozliwość pracować na ANODOWNI, co co to za praca? i jaka stawka brutto tam jest? i czy tam jest system 4-brygadowy? pozdrawiam.

Arbuz
@nowicjusz

To jest praca której nikt nie chce wykonywać za najniższą krajowa.

nowicjusz
@Arbuz

Jeden się chwali,że po roku ma 4tyś netto na anodowni :) to juz niczego nie rozumiem.

Edyta

@Nowy forum gowork służy do wymiany opinii o firmach jako pracodawcach, dzięki czemu osoby chcące rozeznać się na rynku pracy mogą łatwiej podjąć decyzję o ewentualnym udziale w procesach rekrutacyjnych. Rozmawiając o Sapa Aluminium proszę o wpisy odnośnie warunków pracy w tym miejscu i panującej tam atmosfery. Będą one wartościowe i cenne dla pozostałych użytkowników.

Co sądzicie o Zydze i Kargulu?

Edyta

@pracownik, rozumiem. Długo już pracujesz w Sapa Aluminium? Czy wśród użytkowników forum znajdą się także inne osoby, które pracują lub pracowały w tym miejscu? Jak oceniacie tego pracodawcę oraz oferowane przez niego warunki? Polecilibyście pracę w tym miejscu?

pracownik z Lodzi
@Edyta

Moge sobie pozwolic na jawne opinie o Hydro Trzcianka bo moje glowne dochody nie zaleza od tego zakladu.Jeszcze zanim tam zaczelem pracowac 5 lat temu to juz zaczalem sobie organizowac to.W Lodzi to tam jestem wlasciwie to dla zartu by sie posmiac z kierownictwa i dyrekcji.Moje glowne dochody miesieczne przekraczaja dochody dyrektora wiec wszystkie zoltki tam pracujace moge traktowac z politowaniem.Nikt mi tam żadnej łaski nie robi ze mnie zatrudnia.Swja robote tam wykonuje dobrze i nikogo tam sie nie boje nawt gdyby przyjechal tam ten ich glowny dyrektor z Austrii.Moje dochody nie dlugo przekrocza kilkakrotnie jego dochody.Podatki place,wszystko zgodnie z prawem.Polecam innym ludziom to.NIE CZEKAJCIE na niczyja łaske,nie wyciagajcie do żadnego pracodawcy reki po podwyzke bo predzej sie powiesi niz wam da.Nauczcie sie pozytecznych rzeczy a bedziecie niezalezni od nich.To dlaczego tam jeszcze pracuje ? Dla kaprysu,lubie miec dochody z kilku miejsc.

Edyta

@Priko, dlaczego masz takie zdanie o firmie Sapa Aluminium? Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat i jakoś rozwinąć swoją opinię? W tym momencie jest dość ogólna. Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w Sapa Aluminium w Trzciance? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Polecacie aplikować do pracy w tym miejscu?

@Edyta

Nie wiem co pochlebcy Hydro uwazaja za normalnosc ale na pewno nie jest to to co ja uwazam za normalnosc.Po pierwsze nie szanuje sie tam pracownikow uczciwie pracujacych.Na Fabrykacji,na Polerni na 2D by se bimbac w robocie wystarczy miec donre uklady z liderem.Tu sie wyskoczy na fajke z nim,innym razem usmiechnie sie do niego,pokiwa glowa ze zrozumieniem,powymachuje rekami i juz jest O.K. Caly dzien mozna se bimbac i niewiele robic .Trzeba tylko by lider przydzielil zamiast pracy na maszynie jakas prace pomocnicza.I tak juz potem wejdzie to w zwyczaj i nik nie bedzie mial do takiej osoby pretensji nawet kierownik.Lider mu tlumaczy ze taki czlowiek jest potrzebny no bo tyle pracy jest.Bryluja w tym Ukraincy.Najwieksza ilosc nierobow to wlasnie wsrod Ukraincow.Ci ktorzy pracuja normalnie i uczciwie sa uznawani za glupich i nienormalnych.Wogole kierownictwo traktuje fizycznych jak niewolnikow.Tak mowia miedzy soba,sam slyszalem.Lecz Łodz to nie Trzcianka.Moze w Trzaciance ludzie sie na to godza bo w malej miejscowosci jest malo pracy.Cale szczescie w Lodzi jest duzo pracy gdzie indziej.Hardosc Ukraincow wzrasta.Ostatno w czasie przewy sniadaniowej jeden z nich na stolowce pozwolil sobie glosno na gloryfikowanie UPA.Sami Ukraincy sie dziwili i mowili mu" Jesli ty jestes za UPA to co ty robisz w Polsce ? "

Priko

Szukają murzynow do roboty którzy będą pracować po 12 a najlepiej 24 h. Mówią jedno robią drugie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.