Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

Opinie o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.

ten co tam

tak tam przynajmniej nie ma takiego chamstwa jak w trzciance i łodzi. chociaż konica i tak czasami tam przyjezdza ale sporadycznie. tam jest normalna atmosfera pracy normalny szef i załoga.

jasne pr się liczy= projekt wizerunku hulalalalala

tak tak mobbing , kłamstwo i obłuda naprawde świetne relacje. dużo ci płaca w tym projekcie poprawy wizerunku? to moze teraz sie przeloguj na strone lodzi i chrzanowa bo tu juz duzo napisalas. powinni wypowiedziec sie ci co odchodza po wielu latach pracy w firmie. malujecie trawe na zielono- wystarczy zwolnić tych co odpowiadaja za to ze firma ma takie a nie inne opinie.

ten co zna i wie

jasne i od razu opisujesz bo masz ustawione powiadomienia bo za to ci hr płaci. taki projekcik ocieplenia wizerunku he hehe i juz nie odpisuj bo sie kompromitujesz i tak za chwile cos sapa nie bedzie pasowało i wymienia cie na inna firme. jeszcze na odchodne opierdziel dostaniesz

falsz

i znowu firma wynajeta przez sapa ich reklamuje. każdy wie jak oszukujecie ludzi, się wozicie flota służbową teraz przyszła kolej na prezesa zaraz innych dyrektorów. tego wam życzę snoby co nawet na produkcji nie byliście a wprowadzacie projekty wizerunkowe i chcecie być tacy cool. żal mi was wszyscy co sa lepsi odchodzą z Sapa.

Monter

a ja bylem nie zdali egzaminu ani z BHP ani z przestrzegania Prawa Pracy- zadn4ego prawa

oo trudna ze wzgledu na poszanowanie pracownika

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Gajowy

A Karolinka jeszcze tam pracuje? Ta dama z logistyki ....hihi

Za ludzką krzywdę i tak odpowiecie - szkoda tylko że ludzie nic z tym nie robią to tylko paru karierowiczów co myślą, że w ich żyłach płynie błękitna krew ale to nie krew to ludzkie cierpienie. Szybko można było by ich sprowadzić z obłoków no cóż pracownicy tej firmy sami są sobie winni, że sobie pozwalają, że z ich życia robią firmowe wiezieni, to jest przykre.

Roman Puszczyglon

chco mnie tam na dyrektora powiedzta ludzie ile można tam wyciognąć na ręke. Odwdwięcę się jak mnie wezmo.

Budrys

AX wprowadzony,ciekawe czy nagrody już przyznano.heehee

A jak tam Anadownia ponoć dużo się zmieniło na gorsze czasy na montaż profili się zmieniło ludzie narzekają czy nie bo słyszałem ze tak

Gadanie kto trzyma z brygadzistą to będzie miał dobrze takie są tam układy tylko normy i tony norma musi być bo kierownicy nie dostaną premii i brygadzista he dobre tylko gdzie jest sprawiedliwość jedni pracują a drudzy kawkę piją na stołówce tak jest no ale nikt nic nie widzi dziwne w nocy zróbcie kontrole to zobaczycie jak pracują co nie którzy.Pozdrawiam

ooooooooooooooo

grunt się pali pod nogami - białe rekawiczki i ukladowcy i pseudo fachowcy - pastewni- PIP działa. A jeżeli chodzi o flustratów to nie bede wymienial tu warzyw

Annim

Witaj panie Franku to pan co pracował na Anadowni ma pan racje.

oooooo

jezeli mowisz o elicie to napewno

franek

tam juz nikt madry niepracuje

Nie polecam pracy w Sapie z przyczyn zarobkowych mało płacą 1600zl z nadgodzinami to dużo chyba nie a zrob opłaty i ile nam zostaje 200zł.

aron

ale wy jesteście mądrzy, nie znacie pracy magazynierow a smarujecie po wielce kierowca musi czekać, każdy tam ma co innego do roboty, skoro chodzi i szuka czegos znaczy ze musi to znalexc, jedni obsługują produkcje a raptem 1 magazynier jest do sciągania aut wiec mu się nie dziwcie ze czekacie, tak to wszystko działa, cala struktura jest do bani a nie ich praca którą wykonują najlepiej jak mogą, ale skoro widzisz i wiesz ze tak super maja to przyjdź i pracuj, potrzebują , a szybko się przekonasz jak jest po drugiej tronie lustra !!! pozdro dla kumatych

@aron

to dlaczego inne firmy daja rade w zaladunkach a sapa tak potezna firma ma tylko jednego magazyniera to jest cos nie tak ogarnijcie sie nie mam nic do magazynierow ale chyba ktos tam na tej sapie podejmuje decyzje

Bawili się pewnie

Witaj masz racje kolego tak tam jest przyjezdza kierowca po towar i czeka nie wiadomo ile no ale tak jest jak.

@Anonim

ale tak nie powinno byc czemu w innych firmach tak niema magazynierzy w kulki graja widzialem przeciesz jak caly dzien lazili i h.uj wie czego szukali

ziomek

sapa to nieporozumienie na zaladunku stalem 11 godzin nie polecam magazynierzy lazili smrodu szukali a ja stalem ja debil 11 godz czekania to szok

Zostaw merytoryczną opinię o Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. - Trzcianka

• Jak się pracuje w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Hydro Extrusion Poland sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydro Extrusion Poland sp. z o.o.