logo Pure Health & Fitness sp. z o.o.

Pure Health & Fitness sp. z o.o.

Opinie o Pure Health & Fitness sp. z o.o.

sbd 2011-03-15 14:39:39
Raczej pracuje kilka fajnych osób, to tak ode mnie.
kuguar1 2012-07-16 12:35:31
Jako były pracownik Pure muszę zdementować pierwszy wpis. ludzie którzy pracują są tacy jak wszędzie. Problem leży w osobach zasiadających w biurze głównym w Warszawie. Nie mają oni o niczym pojęcia, cisną tylko biednych pracowników-wyrobników na sales. Najważniejszy jest zysk finansowy dla angoli i osób dla nich robiących. Dla \\\\\\\"górki\\\\\\\" nie jest ważne zadowolenie klienta czy pracownika, ale jak najwyższy zysk finansowy.
Całkowicie odradzam ich kluby, są lepsze, z lepszą usługą, atmosferą i lepszym sprzętem
DAWID ZŁOTE TARASY 2012-08-01 12:13:18
Zdecydowanie !!!! odradzam pracę w jakimkolwiek klubie Pure i na jakimkolwiek stanowisku. Panuje tam wyzysk i poniżanie ludzi. Jak nie sprzedasz umowy,treningu, czy czegoś na recepcji to jesteś 0. Oczywiście na początku często są bardzo mili, a jak się już zaprzyjaźnisz zaczyna się jazda i wjeżdżanie na ambicje. Firmą zarządzają w większości osoby nie mające pojęcia o zarządzaniu, karierowicze dla których kasa to absolutnie wszystko, więc można ludzi traktować jak [usunięte przez moderatora] jeśli tylko zrobi się target i zbierze premię. Praca jak coś to dla ludzi bez zasad
Gumilando 2012-09-24 15:09:46
Niestety potwierdzam nieprzychylne opinie.
Kilka zdań o Złotych Tarasach. Manager zmienia się co chwilę, z roku na rok jest coraz gorzej.
Mobbing przejawia się poprzez wyzywanie, psychiczne nękanie, byłem świadkiem nawet uderzenia jednej dziewczyny po twarzy [usunięte przez moderatora]. Nie polecam.
Firma jest aspołeczna.
OLAF,,, 2012-10-21 12:37:51
Praca trenera personalnego wygląda tak, że jak masz dyżur to sobie siedzisz przed kompem gdzie w wewnętrznym programie masz dane klubowiczów i dzwonisz do nich i się umawiasz na bezpłatne konsultacje. Kosultacje maja na celu wciśnięcie treningu personalnego. W wewnetrzym programie masz wszystkie dane człowieka (wiek, adres zamieszkania, nr. tel, zdjęcie, i to czy jest klubowiczem potencjalnego ryzyka). W tygodniu masz 40h dyżurów płatnych, 22zł za h. Masz wyrobić target bo jak nie to lipa. Rotacja trenerów jest bardzo częsta. Dlaczego?? Bo nie każdemu odpowiada wciskanie kitu ludziom. Jeden trening kosztuje 150zł z tego trener ma chyba 30 %. 10 treningów 999zł. Tak było na rembielińskiej. Klubowi zależy tylko na hajsie. [usunięte przez moderatora] ich obchodzi to czy schudniesz czy nie. Dziewczyny na recepcji też nie mają przyjemnej roboty. Ciągle muszę słuchać pretensji ludzi bo coś nie hula i jebie im się ze ściąganiem hajsu z kont klubowiczów. Hajs znika z konta a klub wysyła maile czy dzwoni że hajs nie wpłynął. Ogólnie burdel zapakowany w ładne opakowanie
bożebroń 2014-11-26 14:35:31
UCIEKAJCIE GDZIE PIEPRZ ROŚNIE!!!! W klubach miedzy praciwnikami panuje ogolnie dobra atmosfera ale niestety ludzie zarzadzajacy ta firma kompletnie nie wiedza co w biznesie liczy sie najbardziej czyli Pracownicy. To od nich zalezy wynik finalny klubu, niestety motywacja w formie premii za sprzedaz nie jest wystarczajaca czy najwazniejsza. Powinniscie zmienic podejscie do pracownikow, dawac im wiecej wolnego czasu wtedy beda bardziej efektywni, robic wiecej szkolen dla nowych pracownikow albo szkolenia elearningowe, zrobic porzadek z biurokracja i platnosciami, bardziej doceniac ich wysilki a nie tylko cisnac o sprzedaz sprzedaz sprzedaz. Zysk nie jest najwazniejszym celen firmy zapamietajcie sobie to raz na zawsze, on jedynie daje mozliwosc dalszego rozwoju firmie. Najwazniejsi sa pracownicy i ludzkie podejscie do nich!!! Niestety w tej firmie tego brakuje co przeklada sie na ogromna rotacje pracownikow... jedyny plus to dobra pensja za dobra sprzedaz
fg 2016-05-17 22:30:08
dla niektórych język angielski może być problemem @ferejro. Wiem że w dzisiejszych czasach powinien być podstawowym drugim językiem do porozumiewania sie, ale tak chyba jeszcze nie jest. Poszukują Club Managera.
Zostaw swoją opinię o Pure Health & Fitness sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pure Health & Fitness sp. z o.o.