Opinie o Jatomi Fitness w Warszawa

<p align="justify">Jatomi Fitness </br> Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu. </p>

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jatomi Fitness w Warszawa

Polak

Szczerrze to ca ta dziwna instytucja robi wobec pracowników to żenada i chcę tu zaznaczyć, że głównie (usunięte przez administratora) Polacy gdyż angole mają z nas darmowe woły robocze jeżeli chodzi o wymarzonego w tej firmie pracownika(usunięte przez administratora)

Witam klub Pure w Cuprum Arena ma właśnie proces o (usunięte przez administratora) osoba ,która stosowała go wobec pracowników w nagrode została awansowana .Więc zastanówcie się czy warto proces odbywa sie w Lubinskim Sądzie ostatnia sprawa będzie nagrywana wraz z telewizją zapraszam do oglądnięcia tego procesu i stwierdzic czy warto tracić zdrowie ,aby Anglicy byli zadowoleni z tego jak poniżają Polacy Polaków .

Krzyś

Adrian a możesz zdradzić jak wygląda praca i jakich można oczekiwać zarobków na stanowisku "Manager obsługi klienta i recepcji" niebawem mam rozmowę i chciałbym się przygotować do niej ;) z góry dziękuje

Adrian

Witam was wszystkich, jestem pracownikiem PURE 3 lata , przeszedłem przez wiele stanowisk i nie mogę powiedzieć że jestem niezadowolony ! Zaczynałem od samego dołu , z doświadczenia wiem (byłem Managerem w klubie i regionalnym) ż enarzekają tylko ludzie którzy sobie nie radzą lub kombinują , taka prawda ! Odsyłam do wszystkich ludzi z którymi pracowałem , nawet tych którzy są w konkurencji z pytaniem czy ważne dla mnie były tylko targety? Zawszy widziałem w tym wszystkim człowieka , system pracy jest taki jaki jest ale za to można zarobić sporo - odsyłam do pracowników Krakowskiego klubu Bonarka!!!!! Ciekawe są te opinie , "WCISKANIE" , drogi przyjacielu skoro uważasz że trening personalny , który np wzmocni mm głębokie grzbietu przez co przestaną wypadać dyski w odcinku lędziwiowym kregosłupa i przestanie boleć są czymś złym to ja dziękuję . Dlatego że ci co piszą te opinie są poprostu słabymi trenerami bądź kombinowali dlatego mają takie opinie . Staram się być obiektywny - dodam tylko że mam przyjaciół i kolegów w konkurencji , ex-pracowników PURE z którymi bardzo się lubimy.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jatomi Fitness? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
nowa

Hej. Zostałam zaproszona na rozmowe do Pure w Echo w Kielcach.Czy ktoś może mi coś o nich napisać bo słyszałam że pracują tam pannice które zajmują się tylko plotkami i obgadywaniem innych :/

kry

Praca trenera personalnego wygląda tak, że jak masz dyżur to sobie siedzisz przed kompem gdzie w wewnętrznym programie masz dane klubowiczów i dzwonisz do nich i się umawiasz na bezpłatne konsultacje. Kosultacje maja na celu wciśnięcie treningu personalnego. W wewnetrzym programie masz wszystkie dane człowieka (wiek, adres zamieszkania, nr. tel, zdjęcie, i to czy jest klubowiczem potencjalnego ryzyka). W tygodniu masz 40h dyżurów płatnych, 22zł za h. Masz wyrobić target bo jak nie to lipa. Rotacja trenerów jest bardzo częsta. Dlaczego?? Bo nie każdemu odpowiada wciskanie kitu ludziom. Jeden trening kosztuje 150zł z tego trener ma chyba 30 %. 10 treningów 999zł. Tak było na rembielińskiej. Klubowi zależy tylko na hajsie. (usunięte przez administratora) ich obchodzi to czy schudniesz czy nie. Dziewczyny na recepcji też nie mają przyjemnej roboty. Ciągle muszę słuchać pretensji ludzi bo coś nie hula i(usunięte przez administratora)im się ze ściąganiem hajsu z kont klubowiczów. Hajs znika z konta a klub wysyła maile czy dzwoni że hajs nie wpłynął. Ogólnie burdel zapakowany w ładne opakowanie

ona

SERDECZNIE ODRADZAM PRACĘ W TEJ FIRMIE! SZKODA WASZEGO CZASU! (usunięte przez administratora)

To (usunięte przez administratora) .Sam (usunięte przez administratora)pracownika.Zero szacunku.(usunięte przez administratora) A jak wywalą kogoś na zbity pysk,to się doczekać nie może na zaświadczenie potwierdzające okres zatrudnienia.A bez tego się nie może nikt zarejstrować do urzędu pracy,i ktoś przez nich traci zasiłek. To chory klub,a raczej chore kluby.Ja polecam omijanie ich wielkim łukiem.

yupi

beznadziejna firma,banda (usunięte przez administratora) i nic wiecej,nie polecam nikomu,zeby tam pracował,ludzi tam pracujacych maja za smieci,klubowiczów robia w konia,obiecuja gruszki na wierzbie a dostaja w zamian trociny

jola

zgadzam sie , nic dodać nic ująć, banda kłamców szukających jeleni, zrezygnowałam juz w pierwszym dniu jak sie okazało ze to praca zwykłego naganiacza:/ odradzam jakąkolwiek styczność z klubem, szkoda ze nie natrafiłam na to forum zanim zmarnowałam cały dzień

mika

Zdecydowanie !!!! odradzam pracę w jakimkolwiek klubie Pure i na jakimkolwiek stanowisku. Panuje tam(usunięte przez administratora) ludzi. Jak nie sprzedasz umowy,treningu, czy czegoś na recepcji to jesteś 0. Oczywiście na początku często są bardzo mili, a jak się już zaprzyjaźnisz zaczyna się jazda i wjeżdżanie na ambicje. Firmą zarządzają w większości osoby nie mające pojęcia o zarządzaniu, karierowicze dla których kasa to absolutnie wszystko, więc można ludzi traktować jak śmieci jeśli tylko zrobi się target i zbierze premię. Praca jak coś to dla ludzi bez zasad.

eeee

brak - 2011-01-10 12:34:46 Niestety wszystko smutna prawdaCo ty (usunięte przez administratora) napisałeś nie da się tego czytać. Czy post w którym tak nie po polsku jest napisane może mieć jakaś wartość?

ana

ja miałam okazje popracować niedługo, aby sie przekonać, ze jednak lepiej byc klubowiczem niz pracownikiem tego miejsca. (usunięte przez administratora)

Niestety wszystko smutna prawda

Kamrat moze dosadnie ale w wiekszo??ci prawde napisa??. Lucyna sama jak siÄ? zwalnia??am to dwa miesiÄ?ce na ??wiadectwo pracy czeka??am a jak przysz??o to niewiedzia??am czy ??miac sie czy p??akac .Pisane od rÄ?ki d??ugopisem na formularzu z internetu do tego kupa b??ed??w prawa pracy.??enujÄ?ce Na pocieszenie kilka fajnych os??b myslÄ?cych podobnie jak ja Niestety tez nie polecam.Pozdro

lucyna

Nierób jestes i tyle. jak nie masz (usunięte przez administratora) to pracuj w mc donald's. PS. to jest praca na targety wiec jak dla Ciebie 8 h to mało zeby je wykonać nie opluwaj iinych w internecie tylko się nad soba zastanów. pozdrawiam :)

kamrat

ZDECYDOWANIE ODRADZAM TEGO PRACODAWCE (usunięte przez administratora) ZDECYDOWANIE ODRADZAM TO MIEJSCE JAKO KLUB ORAZ MIEJSCE PRACY I PANUJĄCE TAM DZIWNE UKŁADY SAM PO DWÓCH MIESIĄCACH ZREZYGNOWAŁEM

Zostaw merytoryczną opinię o Jatomi Fitness - Warszawa

Jatomi Fitness