Opinie o Jatomi Fitness w Warszawa

<p align="justify">Jatomi Fitness </br> Jatomi Fitness z 37 klubami jest największą siecią fitness w Polsce. Pozostałe kluby zlokalizowane są w Czechach, Indonezji, Malezji i Tajlandii. Celem firmy jest dostarczenie klubowiczom najlepszej obsługi w zakresie fitnessu i zdrowego stylu życia. Kluby Jatomi oferują najwyższej jakości sprzęt siłowy i cardio, autorskie, zgodne z najnowszymi trendami rynkowymi zajęcia grupowe oraz indywidualne podejście do obsługi klienta rozumiane jako pełne wsparcie nie tylko w czasie ćwiczeń w klubie, ale też przed pojawieniem się w nim oraz po skończonym treningu. </p>

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jatomi Fitness w Warszawa

Jatomi fitness Magnolia wrocław-obsługa klienta karygodna, menager i konsultanci mają klientów w jednym wielkim poważaniu, gdy zgłaszają się z problemem, rozmawiają tylko w momencie chęci podpisania umowy i innych przypadkach nawet nie chcą wyjść z swojego pomieszczenia i ganiają tylko recepcjonistki do klienta. Jeśli umawiasz się na z konsultantem na jakieś ustalenia, a później nic z tego nie wychodzi bo niby się nie da i nie od nich to zależy. I umawianie się z kientem nie traktują poważnie. Jedna wielka nie powaga ze strony klubu i osób tam pracujących.

Alicja

@nieKlient nie można obrażać na forum nikogo. Regulamin forum znajdziesz tutaj http://www.gowork.pl/regulamin Zachęcam forumowiczów do przeczytania wywiadu z Group Managing Director, Jatomi Fitness Jatomi Fitness, który znajdziecie na stronie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,59551,wywiad-trevor-brennan

trener

Ostrzegam wszystkich zastanawiających się nad pracą dla Pure Jatomi. Ciągłe problemy z płatnościami dla trenerów. Mniejszy problem jak ktoś jest na etacie, bo boją się kontroli PIP więc płacą ale groszę. Jak się wystawia FV to współpraca sprowadza się do tego że ciągle trzeba się prosić o wypłatę. Kolejny miesiąc opóźnień. Wygląda to, że mają coraz większe problemy finansowe, skoro opóźnienia są coraz dłuższe i już szukają inwestorów.

Alicja

@Była Pracownica na forum nie możesz nikogo obrażać. Zapoznaj się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz jakikolwiek komentarz. Czy ktoś podzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w Jatomi Fitness?

Była Pracownica
@Alicja

Przepraszam, ale kiedy kogoś obraziłam ?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jatomi Fitness? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Luidzi

Może warto o pewnych sprawach rozmawiać z osobą decyzyjną, jeśli jest tak źle to trzeba próbować może się uda??

Była Pracownica
@Luidzi

Pracowałam tam na tyle długo, że wiem , iż konsultanci próbowali coś z tym zrobić. Większość z nich rezygnowała, bo nie pozwoliła się tak traktować. Ci którzy potrzebowali pracy zmuszali się do pozostania. Tam kierownictwo jest zepsute od samej góry. Prawda jest taka, że mają gdzieś pracowników, bo jak sami mowili jak się nie podoba to na wasze miejsce jest kolejka chętnych. KAŻDEMU, ale to KAŻDEMU do końca istnienia tej firmy będę odradzać jakiekolwiek kontakty z nimi. Cała ta firma i traktowanie ludzi to jest sprawa dla sądu pracy i prokuratury.

Alicja

@BYŁA PRACOWNICA dlaczego nie wolno Ci było wyjść do domu po skończonej pracy? @Nigdy więcej Jatomi! jestem pracownikiem gowork.pl jestem tu po to, aby wam pomóc i dowiedzieć się o firmie jak najwięcej. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia związane z firmą Jatomi Fitness to zachęcam do pozostawienia opinii na forum.

BYŁA PRACOWNICA
@Alicja

Droga Alicjo, cytując swój wpis " Nie wolno mi było wyjść do domu po skończonej pracy, jak odważyłam się wyjść po 9 godzinach, bo się przeprowadzałam i musiałam spakować to przez kolejny tydzień słyszałam , że jestem niepoważna, że nie zależy mi na pracy bo zamiast siedzić i sprzedawać to poszłam sobie do domu. " Mało tego w dalszym ciągu mam w telefonie smsy od przełożonych z godziny 23 czy 1 w nocy typu " za dzisiejszy dzień [za to jak już wyszłam np po 10 godzinach] jutro przychodzisz do pracy na 8 do końca - [czyli do zamknięcia klubu], nie pojawienie się jest równiznaczne z wypowoedzeniem" Między innymi właśnie dlatego nie mogłam wyjść do domu po skończonej pracy. Wyzywano nas tak samo jak pisze "nigdy więcej Jatomi" to było powszechne w wielu klubach. A wspomnianego managera S [Sebastiana] z Galerii Kazimierz w Krakowie miałam okazję również poznać podczas szkoleń. Cham i prostak bez jakiejkolwiek wiedzy o zarządzaniu ludźmi. Dziwnym trafem był przenoszony z klubu do klubu. Raz pracował w Angel City na Pawiej, potem w Galerii Kazimierz, potem w Bonarce a potem znowu w Galerii Kazimierz.

Jestem obecnym pracownikiem od wielu wielu lat w Echo, nie polecam tutaj pracy! Tu się nikogo nie szanuje, nowa osoba nie jest dobrze wyszkolona do pracy jako konsultant! Po paru dniach jest wysyłana na galerię w celu zaczepiania ludzi, aby zdobyć od nich kontakt lub ściągnąć do klubu na zapis! Wieczna presja na sprzedaż! Zawsze mało im! Jeśli podpiszesz umowę to jesteś Bogiem przez jeden dzień, na drugi jak coś nie pójdzie tak to Cię zniszczą!!! Starzy dobrzy pracownicy odchodzą, bo nie idzie psychicznie wytrzymać! Rotacja ludzi jest okrutna, nawet nie pamietam ilu już było "menażerów", którzy myśleli ze zrobią wielkie rewolucje, jednak po paru miesiącach sami rezygnowali. O konsultantach już nie wspomnę, niektóre to po 3dniach rezygnowały!! Nie opłacało się zapoznawać z nimi. Jedyny Pan Piotr się długo utrzymał, ale on tez nie jest święty, ma swoje humorki i jednego dnia jest dla Ciebie miły a drugiego dnia traktuje Cię jak śmiecia zwykłego! Burza nastrojów! Teraz na jego miejscu jest inny, młodszy... ale również ma słabe podejście do pracownika, myśli ze jest wyluzowany a tak naprawdę jest fałszywy! Nie jest kompetentny i nie zna się na zarządzaniu taka liczba ludzi! Odkąd on się pojawił, stara ekipa powoli odchodzi. Zarobić tez się nie da, bo obiecują Ci gruszki na wierzbie, super premie sprzedażowe które niestety dostaje sam Pan menażer!!! Tak jest w każdym dziale. Nie polecam moi drodzy, złote czasy Pure się już dawno skończyły...

Pracuje w Jatomi ex Pure od prawie 6 lat. Obecnie mam tytuł master trenera. Jestem zadowolony z pracy. Trzeba się przyzwyczaić do warunków korpo z ciągłymi gonitwami za targetem itp w zamian za to mamy możliwość zarobków rzędu nawet 8 tyś netto fakt faktem stawka godzinowa za trening wychodzi duzo gorzej niż u konkurencji ale tu za to ilością godzin można nadrobić. Praca godna polecenia ale i specyficzna. Zdecydowanie dla osób o mocnych nerwach, nie podatnych na stres. Pozdrawiam

fckjatomi

NIGDY NIE ZATRUDNIAJCIE SIĘ W JATOMI! szkoda waszych nerwow, czasu, znajomych i rodziny. pracujac tam tracicie wszystko. nikogo nic nie itnreresuje - tylko umawianie spotkan i sprzedaz. godziny pracy takie ze nie ma swojego zycia. nie ma nic. menagerowie sa niekompetetni (nie wszyscy) praca konsultanta polega na lataniu na ludzmi na galerii handlowej i wyciaganiu od nich numeru zeby zaciagnac na darmowy trening. jak ktos przyjdzie i go nie zapiszesz slyszysz tylko ze jestes frajerem do i ze do niczego sie nie nadajesz. UNIKAJCIE!

DNOO

Nigdy przenigdy niee dajcie się wciągnąć na umowę, w tej siłowni. Oszustwo oszustwem pogania!!!. Kłamią w żywe oczy ! Nie mogę się uwolnić, chociaż położyli mi umowę żeby się zapisać z miesiąca na miesiąc. I nie mogę rozwiązać umowy choć przyszlam na drugi dzień. I powstał wilki problem , że nie mogę rozwiązania umowy , naliczania mi karę za nic i musiałam zapłacić za siłownię chodxi na nią nie chciałam chodzić wyniosło mnie to wszystko w 2 dni 350 zl za nic . Naliczana kary za nic i ściągają pieniądze bez twojej wiedzy !! Trzymaj się z daleka od tej siłowni. Nie można rozwiązać umowy do 10 dni chodzi taj jest w regulaminie Jatomi , nie oddają pieniędzy . Nie daj się zwieść napastującymi pracownikami od samego wejścia swiecącymi ci umowa przed nosem na 12 mies , lub 8 mies . Bo pan przedstawił mi tylko te udając że innych nie ma naprzyklad z miesiąca na miesiąc za 99zl która mnie wyniosła 350 zl . A byłam tylko 1 raz z Free . ????????????

MELSONS

Odradzam pracy w Jatomi Fitness, na podstawie doświadczeń z obiektu w Gliwicach - chaos, a osoby zarządzające klubem to jakas kpina, główny menadżer stosuje mobbing wobec pracowników, krzyczy, wyzywa od najgorszych (niezależnie od płci) i szantażuje - przykładowo stawiane ultimatum "albo sprzedasz dziś 4 umówki albo dowidzenia", duzo osób sie zwalnia bo nie są w stanie wyrobić psychicznie z takim tyranem i spełniać oczekiwań stawianych przez górę tak wiec rotacja jest większa niz kolejka do biedronki na promocjach. Zarobki są wporzadku - nawet bardzo, ale i tak bym się zastanowił czy warto.

Alicja

@ali ex. czy zgłaszałeś swoje uwagi? @chudy to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. W jakim dziale jesteś zatrudniony? Jakie jeszcze pozytywy znalazłeś w pracy w tym miejscu? Za co przede wszystkim cenisz sobie pracę?

Nigdy więcej Jatomi!
@Alicja

od razu widać , że @Alicja działa tutaj z ramienia head office w Warszawie w celu robienia dobrego PR - w naszym klubie kazano nam wchodzić na portale o pracy i wypisywać, że jesteśmy zadowoleni z pracy - a potem to sprawdzano. Nie łudźcie się nikt u was nie będzie pracował kiedy nie macie za grosz szacunku do pracowników a jedyny sposób zarządzania jaki znacie to mobbing - i tak znam znaczenie tego słowa Pani Alicjo i zapewniam, że odczułam to na własnej skórze. Nie omieszkam również zaznaczyć jak manager S. w Galerii Kazimierz zwracał się do pracownic - Ty głupia su%#ko albo wypier*%#dalaj na galerię [ zbierać kontakty] to tylko jedne z delikatniejszych określeń. A managerka regionalna N. słysząc to śmiała się i mówiła, "ale Ty je krótko trzymasz , patrz jak się słuchają" Na rozmowie rekrutacyjnej która odbyła się w jakimś pokoiku dla dzieci , na małych plastikowych krzesełkach obiecywano złote góry co jak się potem okazało przy wypłacie nie miało pokrycia w rzeczywistości. Co tydzień były nowe osoby, które rezygnowały po paru dniach albo tygodniach jak tylko zwęszyły co się tam dzieje. ODRADZAM PRACĘ a raczej ten kołchoz !

@PRUSIK

TB i jego sługus RC to tylko wprowadzają neo-kolonializm angielski na polskim rynku. Sami sobie robią strzał w kolano w prowadzeniu Jatomi a reszta pracowników bierze to na klatę. Na dzień dzisiejszy zaczyna się ich początek końca na polskim rynku fitnes . Oczywiscie na własne zyczenie.zatrudniając polskiego lokaja MP .

chudy

Fajny pracodawca, dobrze się pracuje

Alicja

@Marta, polecam zgłaszać takie sytuacje do Waszego przełożonego, kierownika czy dyrektora.

pospolici naganiacze, współczuję trenerom, doradcom do spraw sprzedaży, recepcjonistom i klientom

Alicja

@Karol mobbing oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. Czy naprawdę uważasz, że takie sytuacje zdarzają się w firmie?

Tak notorycznie jestesmy mobbingowani

ali ex.
@Alicja

Odradzam wszystkim. TB i jego sługus RC nie mają o niczym pojęcia. Mobbing, bonusy istniejące tylko w dokumentach, krzyki, notoryczny chaos i traktowanie pracowników jak śmieci. Zarządzanie w tej firmie to żart.

BYŁA PRACOWNICA
@Alicja

Pracowałam w Jatomi przez kilka lat - po tej pracy musiałam chodzić do psychiatry. Nie żartuję ! To co się tam dzieje przechodzi ludzkie wyobrażenia. Nie wolno mi było wyjść do domu po skończonej pracy, jak odważyłam się wyjść po 9 godzinach, bo się przeprowadzałam i musiałam spakować to przez kolejny tydzień słyszałam , że jestem niepoważna, że nie zależy mi na pracy bo zamiast siedzić i sprzedawać to poszłam sobie do domu. W ciągu tygodnia pracowałam po 70 a nawet 80 godzin - oczywiście nie płacono mi za nadgodziny. Obecnie pozwałam Jatomi za nadgodziny , na szczeście udało mi się wszystko udokumentować. Kazano mi na swój prywatny telefon pobrać aplikację na której mieliśmy raportować dosłownie wszystko co dzieje się w pracy. Telefon dzownił od 7 rano do 1 w nocy. Kiedy usunełam aplikację i powoedziałam, że to mój prywatny telefon i nie mają prawa żadąć bym miała dostęp do pracy z niego powiedziano mi w wulgarny sposób " gów**no mnie to obchodzi, masz byc pod telefonem i raportować" LUDZIE CHOĆBY BYŁO WAM CIĘZKO ZNALEŹĆ PRACĘ TO NAPRAWDĘ UWOERZCIE TRZYMAJCIE SIĘ Z DALA OD JATOMI!

GM

Pracowałam jako Gm w Jatomi i uważam, że praca ma swoje dobre i złe strony. Na pewno nie jest lekko nikomu, bo targety są wyśrubowane do granic możliwości to fakt. Siedzi się po godzinach wszędzie na każdym stanowisku, to też fakt plus jest spora rotacja. Natomiast niewątpliwie praca ma tez zalety. Zespoły zwykle bardzo młode, dynamiczne, zgrane więc i atmosfera super. Firma daje naprawdę realne i dość szybkie możliwości rozwoju- to zależy od stanowiska, ale jak się chce to się awansuje. Płace są przyzwoite i branża ciekawa. Na stanowiskach w klubie na pewno bardzo dużo zalezy od managera czy ciśnie i czy umie sobie radzić ze stresem z góry i zarządzać ludźmi. Dla tych o mocnych nerwach, warto spróbować ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Jatomi Fitness - Warszawa

Jatomi Fitness