Opinie o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska w Zabrze

PRACOWNIK

nie rozumiem -co Obce osoby obchodzi jak u nas jest nagle od jakiegoś czasu zainteresowanie na tym portalu tą firmą jaka atmosfera itd. .. to jest nasza sprawa jak jest i co robimy jakie jesteśmy miłe dla siebie -ludzi z zewnątrz nie powinno to interesować dla tych ,którzy życzą jak " najgorzej " przesyłamy pozdrowienia

Monia
@PRACOWNIK

Tylko nie obce!! Wypraszam sobie.

@Monia

kolejna bzdura -Pani o takim imieniu u nas w firmie nie pracowała i nie pracuje -po co się znowu wkręcasz ? jedno i to samo -nudzisz się i to bardzo -co jakiś czas pod innym Nickiem - zajmij się swoim życiem -no chyba ,że jest takie beznadziejne i tu szukasz rozrywki w akcie desperacji pisząc głupoty to szkoda mi ciebie jako człowieka -ta chorobliwa złośliwość i zazdrość do naszej szefowej -no cóż .. pozdrawiamy zazdrośnico :-)

łona

Atmosfera super.... hehe... dobre :)

kiki

dzieciniada naprawde.. dajcie konkrety

ludzie jeśli macie coś do siebie to się spotkajcie, dajcie sobie po ryju i sprawa załatwiona! kłocicie się na stronie która nie jest do tego przeznaczona. Obie dorosłe a zachowują się jak gówniary! Skończcie z tym bo to już dawno przestało być śmieszne

ktoś

Nie sądzę żeby było tak kolorowo :) I wszyscy o tym wiemy doskonale :)

ona
@ktoś

ooooo!! Szefowa się uaktywniła znowu :)

@ona

no dobre to -wróżka się znalazła -hehehheh zmieniłaś zawód ? widzę ,ze twoja zazdrość sięga zenitu nie jestem szefową tylko pracownikiem -a te wszystkie bzdury ,które tu piszesz są wynikiem twojej chorej Z A Z D R O Ś C I najpierw piszesz jako ktoś potem ona -o tej samej godzinie masz z tego ubaw -to baw się dalej my wiemy co się u nas dzieje i jak jest a tobie nic do tego

ona
@pracownik

Ja też wiem jak jest :) Musisz uszczelnić wyciek informacji :) Bawcie się dalej :) Bo mnie faktycznie jest wesoło :)

Prawda
@ona

Wszędzie trzeba pracować, jeśli przychodzi się do pracy na pogaduchy i kawę, to można mieć do siebie pretensje że ta praca nie odpowiada. Ja nie narzekam. Wypłata na czas, atmosfera super i oby tak było dalej. Pozdrawiam Pracownik

no dawaj dobre rady zawsze w cenie :-) skąd ta osoba ma wiedzieć jak u nas jest ? ja weszłam tam i pracuję już prawie 4 rok no i coooo -pracuję wasza zazdrość godna pożałowania pozdrawiam wszystkich ,którym żal d..... ściska ;-) p.s nie martwcie się o nas tak bardzo -dajemy sobie radę :-)))

polo

Cosinus chce przesłać materiały za darmo do mojej firmy, podobno sami poszukają sponsorów na pokrycie ich kosztów. Czy ktoś wie o co tu chodzi? Co to za forma?

ktoś

Przypadkowo trafiłam na te opinie znam osobiście właścicielkę , od wielu lat nie współpracujemy ale to nie zmienia faktu, że była bardzo uczciwą osobą.Przykro się robi jak można tak łatwo oczerniać człowieka.Proszę wszystkich o opinie mądre, konstruktywne, natomiast unikajmy emocji

ktosik
@ktoś

Nie wchodź w to. To moja dobra rada.

do ; REKRUTACJA

Myślisz że tutaj ktoś Cię zaprosi do pracy ? Jak niewiesz jak szukać pracy to idz do Urzędu Pracy tam pomogą Ci napisać podanie o przyjęcie lub nawet skontaktują się z jakimś pracodawcą. Nie licz że na takakim portalu będzie napisane '' ZAPRASZAM DO PRACY''

blebleble

Witam , czytam te wasze bezsensowne komentarze i wiecie co ? Też tam pracowałam , znudziło mi się dzwonić i pracuje w innej branży. Po co wypisywać te bzdury to niewiem. Wypłata była na czas , raz było dobrze raz źle. Tak jak w każdej pracy to chyba normalne. Jak się komuś nie podoba to zawsze może zmienić pracę - prawda. Pozdrowiam

pracownik fh cosinus

wiesz co ale bzdury piszesz -raz ,że jesteś pracownikiem , raz osobą poszukującą pracy ja bynajmniej pracuję w tej firmie od kilku lat i nie jestem właścicielem tylko pracownikiem to ,że masz problem ,że zostałaś zwolniona i masz kiepskie swoje życie -to nie nasza wina -trzeba było bardziej pilnować swojej drugiej połówki -hehhehe mścisz się swoimi daremnymi wypowiedziami na temat naszej szefowej - bo jednym słowem zazdrość cię zżera dla twojej wiadomości grzybie - od roku gdy ciebie nie ma -jest o niebo lepiej -czy to ci się podoba czy nie zajmij się lepiej swoim życiem -bo masz je pokręcone jak twoje wypociny na temat tej firmy :-) " Porażka "- to twoje drugie imię i życzę powodzenia .

pracownik_01

A te "obronne" wypowiedzi są do siebie tak bliźniaczo podobne, że chyba wszyscy już z nich pękają ze śmiechu. Porażka.

I pytanie czemu szefowa podaje się za PRACOWNIKA??Wszędzie poznać styl Twojego pisania. Sposób stawiania znaków interpunkcyjnych :) Także nie broń już sama siebie.

Humor szefowej zmienia się często i zależy od kolorów. Dzisiaj "zielona czy różowa" :) :) Także lepiej niech pani szefowa na temat lekarzy się nie wypowiada bo jej definitywnie nie pomógł(usunięte przez administratora)

pracownik_01

tak ja ty założyłaś cosinusa?

PRACOWNIK

Ale opisujesz głupoty -jak ci się nie podoba to znajdź sobie inną pracę -albo załóż swoją firmę wtedy możesz kozaczyć anonimowo :-)))) tu każdy może anonimowo pisać bzdury ,komuś najwyraźniej zależy aby zrobić z naszej szefowej najgorszą - tylko wiesz co ubaw mamy czytając to co piszesz -co jakiś podpisujesz się inaczej -taka jesteś odważna -bo ANONIMOWA ? pozdrawiam cię serdecznie i życzę powodzenia !

chcecie szczerości - to proszę. pracuje w tej firmie jakiś czas. niestety nie ujawnie się ponieważ straciłabym prace a w dzisiejszych czasach z tym jest roznie. szefowa - jak ma dobry humor jest ok, ale czasami jest nie do wytrzymania, rano pytamy innych dziewczyn jaki szefowa ma dzis humor bo kazdy sie boi isc i cos zalatwić. (usunięte przez administratora)

O.N.A.

Szefowa jak zwykle trzyma rękę na pulsie.... Można tylko chwalić!! Broń Boże krytykować lub prawdę powiedzieć. Choć drugie i trzecie to to samo w tym przypadku. A dla Pani informacja - to portal dla aktualnych lub przyszłych pracowników - nie dla pracodawców. Czy to jasne?

Nie wiem co Wam daje opisywanie takich głupot Macie niezłą zabawę - oczerniając tą firmę żadnej rotacji o której wspominacie nie ma -przykro mi ,ze Was rozczarowałam (usunięte przez administratora)

O.N.A.

oczywiscie ze jest rotacja. ciagle przyjecia bo ciezko sprostac wymogom :) nie polecam tam pracowac - nie zarobisz nawet na bilet. daj sobie spokoj.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska - Zabrze

• Jak się pracuje w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska?

Kandydaci do pracy w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska
2.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • WOLNOŚCI 262
    41-800 Zabrze