Opinie o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska w Zabrze

Dochodziło do pomyłek w ogłoszeniach? To teraz tak dla pełnej jasności tylko na jakie stanowiska szukają? Widziałam ofertę dla pani sprzątającej i teraz nie wiem czy to nie pomyłka skoro wcześniej o tym stanowisku nikt nie pisał? Ktoś wie?

Iwona Nowy wpis

O co właściwie chodzi z tym byciem dyspozycyjnym na posadzie specjalista d/s marketingu?? Bo w ogłoszeniu, które jest teraz aktualne na te posadę, wymagają tego od kandydatów. Co to znaczy? Że o każdej porze dnia i nocy można oczekiwać telefonu i zadań do wykonania od przełożonego?

FH Cosinus Nowy wpis
@Iwona

To nie nasza oferta pracy. Nie szukaliśmy nigdy specjalisty d/s marketingu.

aldona Nowy wpis

Firma to istne naciąganie ludzi W trakcie szkoleni gdzie juz kazano mi pracowac na samodzielnym stanowisku ciagłe poganianie i nacisk na norme a po2 dniach powiedziano ze sie nie nadaje (usunięte przez administratora)

Xxxx

Nie polecam pracy w tej firmie, inaczej wszystko wygląda na rozmowie kwalifikacyjnej a inna jest rzeczywistość. Kosmiczne pułapy jeśli chodzi o wyrobienie normy, sprzęt i biuro jak w (usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracowników (faworyzowanie swoich ulubieńców) jak i częste koperkowe afery....wtrącanie życia prywatnego w firmowe...Pomoc jedynie od pracowników i brak prawdziwego szkolenia...całe szczęście, że jest umowa zlecenie bo można szybko odejść do normalnej pracy. Strach pisać jakikolwiek komentarz ponieważ każda próba opisania prawdziwej sytuacji w firmie jest zgłaszana na policję przez Szefową czy jest dana osoba zastraszana konsekwencjami prawnymi. A po zwolnieniu wyciąga prywatne rzeczy pracownika na światło dziennie.

@Xxxx

Co w takim razie zostało Ci obiecane na rozmowie, a co okazało się w rzeczywistości? Możesz dać znać? Jakiego typu były to pułapy? Podasz przykłady? Rozmawiałaś na temat tych szkoleń z szefostwem? Że może warto coś zmienić i je wprowadzić? Jaka była reakcja?

@Monika

Wystarczy spojrzeć na ogłoszenie o pracę dostępne na jednej ze stron. Opis ma się nijak do wykonywanych obowiązków. Stanowiska są opisane jako praca biurowa, a w rzeczywistości, jest to albo dzwonienie do przedsiębiorców i żebranie o pieniądze, albo dzwonienie do placówek i wciskanie im rzeczy o niskiej wartości

Iwona
@Emka

A na rozmowie jak są przedstawiane te obowiązki? Przy podpisywaniu umowy też przecież powinno się dostać liste obowiązków, to jak to z tym jest?

logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Xxxx

Firma to totalne dno. Od prowadzenia zbiorowej rozmowy kwalifikacyjnej z powodu bardzo dużej liczby zainteresowanych Pań. Rozmowa chaotyczna, była p.Anna właścicielka, donosiciel Agnieszka oraz prawa ręka p.Ani -Jola...jak do tej ostatniej nic nie mam to do pozostałych dwóch pań porażka. Rozmowa była na dwa stanowiska pracy pracownik biurowy oraz "sprzedaż" jak to nazywają w tej firmie ????. Po dwóch dniach pracy w biurze złożyłam wypowiedzenie. Praca biurowa ma być praca biurowa a nie call center po placówka oświaty i wciskania im zestawów gier czy książek wartych 500zl a oni twierdzą że 1500. Dwa dni dzwonienia i słuchania jacy my jesteśmy oszusty itp.było ponad moje siły psychiczne. Jak się okazało,że mam jeszcze robić normy otwartych placówek oświatowych na miesiąc to śmiech na sali. Nie dadzą się człowiekowi zastanowić tylko zaraz donoszą i każą pisać wypowiedzenie w trybie natychmiastowym i wynosić się z biura. A Agnieszka jak Cerber stoi nad tobą i czeka aż przekażesz jej swoje łupy pod postacią tylko potwierdzenia czy placówka bierze pakiet czy nie. Tylko norma się liczy i nic więcej. Uważać na nią bo patrzy na Ciebie i ten jej fałszywy uśmiech. Nie polecam tej firmy, chyba że ktoś chce dostać L4 od psychiatry na załamanie nerwowe ????????????

@Xxxx

Kolejna ofiara cosinusa... Książkę można by napisać na temat polityki tej firmy :)

Xxx
@Emka

Nie kolejna naiwna,która myślała że złapała byka za rogi...????

kandydatka

Prac01

Tak się składa, że pracowałam i pracuję nadal ale przecież się nie przedstawię bo w poniedziałek nie będę miała życia w pracy. Lepiej osądzić kogoś kogo juz nie ma. Nieważne. Szkoda dziewczyny. A ja tylko siedzę i codziennie patrze co Ty kobieto wyprawiasz i jak traktujesz ludzi. Opamiętaj się! Wszystkie co do jednej mają Cię tu dosyć!

Anna Urbańska
@Prac01

Pracowałas czy pracujesz! Piszesz bardzo dziwnie! Wszelkie hejty są karalne a w poniedziałek policja zajmie się uzyskaniem kodu IP komputera z którego wiadomość została wysłana.

aska
@Anna Urbańska

Hahahaaa już widzę jak lecą sprawdzać ip umarłam

Asiulka
@Anna Urbańska

To nie są hejty, śmieszna jest pani. Wezwać prokuratura na gowork? Za stwierdzenie, że źle ktoś pracowników traktuje? Ktoś wyśle Cv, sprawdzi te firmę i ten komentarz jedynie potwierdzi, że jakaś baba w biurze (usunięte przez administratora) na prawo i lewo pracowników. Proszę mi uwierzyć, że wśród dewotek, jakiś desperat na przezimowanie jedynie zgłosi się do kółka wzajemnej adoracji.

Jaką umowę oferuje Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko nauczyciel angielskiego.

fh Cosinus

Admin , kolejne głupoty wypisujesz , nie szukamy nikogo na stanowisko nauczyciela angielskiego , skąd czerpiesz takie nieprawdziwe informacje po raz kolejny, czemu to ma służyć?

Zuzanna
@fh Cosinus

To pewnie z jakiegoś automatu idzie, a nie mysleliście żeby napisac do nich i zglosić takie błędy?

@Zuzanna

Pisanie z nimi nic nie daje , to jeden z najgłubszych portali , piszą co chcą , dają dziwne ogłoszenia o pracę, więc brak słów do tego co robią .

Agata
@Fh Cosinus

Nie wiem co prawda, jak się objawia "głupota" portalu, ale skoro ktoś się tu udziela, to chyba jednak nie jest taki (usunięte przez administratora) ;) A żadna inna posadka też się nie znajdzie? Chociaż na część etatu.

@Fh Cosinus

Aż oczy bolą od czytania tych komentarzy... Jak się człowiek w internecie podpisuje nazwą swojej firmy, to chociaż powinien znać zasady poprawnej pisowni i interpunkcji, bo trochę wstyd.

Łucja

Tego to raczej nikt by nie chciał... A z jakiego okresu masz tak negatywne odczucia i jak to w sumie wyglądało? :/

Nie polecam pracy w tej firmie, inaczej wszystko wygląda na rozmowie kwalifikacyjnej a inna jest rzeczywistość. Kosmiczne pułapy jeśli chodzi o wyrobienie normy, sprzęt i biuro jak w PRL, brak szacunku dla pracowników (faworyzowanie swoich ulubieńców) jak i częste koperkowe afery....wtrącanie życia prywatnego w firmowe...Pomoc jedynie od pracowników i brak prawdziwego szkolenia...całe szczęście, że jest umowa zlecenie bo można szybko odejść do normalnej pracy. Strach pisać jakikolwiek komentarz ponieważ każda próba opisania prawdziwej sytuacji w firmie jest zgłaszana na policję przez Szefową czy jest dana osoba zastraszana konsekwencjami prawnymi. A po zwolnieniu wyciąga prywatne rzeczy pracownika na światło dziennie.

As
@były pracownik

Tak

Jakie wartości są cenione w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska?

Emka

Żadne, tutaj się nawet pracowników nie ceni, a co dopiero mówić o jakichkolwiek wartościach.

Zuzanna
@Emka

Jak to? To niskie wypłaty są czy co?

@Zuzanna

Na temat wypłat się nie wypowiem, chociaż możnaby o tym książkę napisać. Mam na myśli podejście do swoich pracowników. Wiadomo, że pieniądze są ważne, ale pracownikowi na pewno lepiej się pracuje kiedy od czasu do czasu usłyszy coś miłego na temat swojej pracy, a nie wieczne pretensje.

As
@Emka

Prawda, żadnych wartości ani skrupułów nie ma zwłaszcza szefowa

W Warszawa Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska poszukuje osoby na stanowisko Monter. Jeśli wziąłeś udział w procesie rekrutacji, daj znać, jak on wyglądał. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Fh Cosinus

Administrator co za glupoty piszesz.W Warszawie Fh Cosinus nie poszukuję pracowników na żadne stanowisko !

Barbara
@Fh Cosinus

to skąd na goworku w zakładce praca np ogloszenie na Praca dla zbrojarzy ,cieśli , murarzy, w Warszawie z dnia 2022-08-21 ?

@Barbara

Proszę zapytać admina , skąd te głupoty się biorą

Gosc

(usunięte przez administratora) pełną parą. Podburzanie pracowników przeciwko sobie. W jednym pokoju harują jak mrówki.. w drugim szefowa i jej rudy donosiciel obgadują i wyśmiewają resztę. Gdy szefowa przychodzi od razu wieje chłodem i niknie atmosfera. Szefowa niczym wojskowy, bardzo nieprzyjemna. Już kiedyś napisalam tu jedna opinie ale zostają usunięte żeby nie psuć bardziej wizerunku firmy. Uciekać stamtąd dla własnego dobra.

Paulina

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w firmie Cosinus? A może orientuje się ktoś, czy jest możliwość odbycia praktyk zawodowych w firmie? Jeśli tak, to na jakich warunkach? Czy takie praktyki są płatne? :)

Jork

Jeśli chcemy utrzymać pracę w dobrej pod każdym względem firmie, musi sam być dobrym pracownikiem, ja polecam.

@Jork

Dobra pod każdym względem? To chyba nie o tej firmie... ????

BYŁY PRACOWNIK

Odradzam kategorycznie, na szczęście nasza współpraca skończyła się bardzo szybko.(usunięte przez administratora) A zwolniaja (dziękują za współpracę) pracownicy ( którzy zawsze są bardzo pomocni i starają się rozwiązać problem- wiec wielki plus dla nich za to) W sprawie wypłaty również piszą pracownicy,gdy poprosili mnie 3raz o nr konta(wcześniej otrzymywałam wypłatę do ręki,ponieważ ciegle był „problem” z kontem-przynajmniej takie było wytłumaczenie)(usunięte przez administratora)j.

pracownikbyly

(usunięte przez administratora) Wystarczy poszukac cos i uciekac z tamtad wiem czasami potrzeba czasu na znalezienie innej. Umowa zlecenie do tego godziny pracy na telefon brak mozliwosci zorganizowania sobie swojego czasu prywatnego bo nie wiesz, jak robisz tzn ze nie ma stalego grafiku. Esemes jest wyłany przez szefową wg zapotrzebowania klientów i wten sposob chodzisz do pracy, (usunięte przez administratora)

Lidia
@pracownikbyly

Ale jest to chociaż w jakiś odpowiedni sposób wynagradzane? Cosinus płaci za to jakieś dodatki, na przykład za pracę popołudniu? Czy jest tylko podstawa wynagrodzenia?

@pracownikbyly

Co to za bzdury? Po pierwsze wszyscy pracują na umowę o pracę, po drugie godziny pracy są stałe od 7:30 - 15:30. Pracuję się tylko i wyłącznie po 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku. Nie ma mowy o żadnych smsach od szefowej. Chyba nastąpiła tu pomyłka i nie o tej firmie jest mowa.

beti

Po co tam pracujecie skoro jesteście niezadowolone? Żal mi was. Mało to innych fajnych firm? Co mądrzejsi odeszli i mają się bardzo dobrze czego wam życzę. O(usunięte przez administratora)

Czesław
@beti

Pracowałaś w firmie Cosinus, czy może odwiedziłaś ten wątek z zupełnie innego powodu? Daj znać, ponieważ gdybyś tam pracowała, to miałbym do Ciebie kilka pytań.

Prac01

Pracuję tu, ale nie polecam. Na pewno nie da się tutaj rozwijać. Dlatego też młode osoby uciekają, a zostają tylko te starsze, które nie mają szans na zatrudnienie w innym miejscu. Pracownicy traktowani są niesprawiedliwie, bez szacunku. Wszystko zależy od humoru szefowej! O umowie można pomarzyć. Nie stosuje się w ogóle do kodeksu pracy, niestety. Pracownicy traktowani są jak śmieci. Poza "pupilkami".

pracownik firmy cosinus
@Prac01

Prac01 : cytuję " Pracuję tu, ale nie polecam" problem twój w tym ,że już drugi tydzień nie pracujesz - zostałaś ruda zwolniona - chyba zapomniałaś napisać o tym fakcie ! takich leserów w naszej firmie nie potrzeba ,bo wyniki twoje były marne...oj marne więc żadna dla firmy strata i to na tyle ruda ..zajmij się swoim nudnym życiem

Agnieszka
@Prac01

Piszesz, że o umowie można pomarzyć, więc jak forma zatrudnia? Możesz rozwinąć tą kwestię?

Szukająca pracy

Byłam w tej firmie na rozmowie o pracę, a może powinnam napisać na rozmowie o pracy, bo była ona kompletnie nic nie wnosząca. Poświęciłam swój czas, żeby na miejscu dowiedzieć się dokładnie tego co zamieszczone jest w ogłoszeniu, a Panie rekruterki nawet nie miały okazji zobaczyć mojego CV. Jedna z pań opowiadała o szczegółach pracy, (usunięte przez administratora) Po opisaniu warunków zatrudnienia zostałam zapytana czy zrozumiałam.. Odpowiedziałam, że owszem na co Pani rekruter spojrzała na mnie z kpiącym uśmieszkiem i zapytała czy na pewno. Nie pytałam już nawet o stawkę, bo wiedziałam, że za żadne pieniądze nie chciałabym pracować w takiej atmosferze. Cały charakter rozmowy był bardzo nieprofesjonalny, jeśli Panie rekruterki przeczytają tą opinię, to naprawdę polecam jakieś szkolenie z rekrutacji pracowników.

Jan

Na publicznym forum Gowork.pl nie można podawać danych osobowych innych osób. Jesteś pracownikiem firmy i stąd Twoja opinia? Napisz co spowodowało, że tak myślisz o firmie i przełożonej? Zawsze warto podać argumenty na poparcie swoich słów, żeby osoby zainteresowane zatrudnieniem mogły poznać realne warunki pracy i zdecydować, czy chcą aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska - Zabrze

• Jak się pracuje w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska?

Zobacz opinie na temat firmy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska?

Kandydaci do pracy w Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cosinus Firma Handlowa Anna Urbańska
2.9/5 Na podstawie 55 ocen.
  • WOLNOŚCI 262
    41-800 Zabrze