Opinie o Adam Sąsiadek Sąsiadek w Pustków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Adam Sąsiadek Sąsiadek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Adam Sąsiadek Sąsiadek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adam Sąsiadek Sąsiadek w Pustków

Michał Nowy wpis

@winek a dużo jest obowiązków ?

bluray

Kiełbie z pustkowa nie umieli układać kostki no bo skąd jak się budownictwa nie skonczyło tylko rolnicza

Grażyna Nowy wpis
@bluray

A czy reklamowałeś usługę? A jak sobie liczą cenowo? Daj znać.

bdx Nowy wpis
@bluray

Potwierdzam. Wszelkie problemy rozwiązuje tylko krzykiem, zastraszając.

Karolina Nowy wpis

Czy to praca dla mężczyzn?

Kolega

O czym wy mówicie to to jest nic w porównaniu do tego jak wyleciał strzała to wtedy można było mówić o wulgaryzmach brakuje tylko (usunięte przez administratora)Pustków i pozamykać wszystkich tam

Aleksander
@Kolega

Potwierdzasz tylko poprzednie opinie, które mówią o niezbyt kulturalnym zachowaniu właściciela. Czy spokojna rozmowa mogłaby poprawić atmosferę i relacje z przełożonym? A jak wyglądają inne aspekty zatrudnienia takie jak wynagrodzenie i ewentualne premie. Chciałbym dowiedzieć się więcej o warunkach zatrudnienia. Czy możesz mi odpowiedzieć?

Czy po rozmowie w Adam Sąsiadek Sąsiadek rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Blisko

Truppenübungsplatz

Hallo Czudec

Ten człowiek jest bez kultury zero wychowania współpracuje teraz z firmą Budimex na obwodnicy Czudca do kierownika Budowy oraz do osób nadzorujących w tej firmie odnosi się wulgarnie cały czas z jego strony słychać wulgaryzmy. Zastanawia jedno? Jak tak duża firma budowlana pozwala na takie zachowanie swojego podwykonawcy. ŻENADA WSTYD NIE POLECAM

Gal anonim

To nie reformowany człowiek zdecydowanie nie polecam z nim współpracy współpraca z nim to strzał w kolano lepiej pójść do caritas jak u niego pracować

Czudec

Co sądzicie o kulturze i zachowaniu właściciela i zarazem kierownika tej firmy na budowie w Czudcu gdzie teraz przebywa

Uuuu

Ciśnienie zeszło. Sąsiadko z bloku ;P a tak poważnie teraz pstryk :D

Czudec
@Uuuu

Ciśnienie Narasta na Czudcu Z Panem Adamem

Przemek

Tak to prawda jak ktoś chce znać szczegóły to pytać Szczałę on jest w tych sprawach na dobry to wytłumaczy wszystko o branży brukarskiej i na temat Firmy

@Przemek

Piszesz o konkretnej osobie z firmy? Lepiej jednak nie wspominać o osobach, które nie uczestniczą w dyskusji - to niekulturalne. Dodatkowo niestety nie wszyscy forumowicze mają możliwość zwrócenia się do tej osoby o informacje na temat tej firmy. Czy wobec tego zechciałbyś napisać coś więcej o firmie? Na jaką umowę można tam liczyć?

Joanna

Ktoś wie co się aktualnie dzieje w firmie Adam Sąsiadek Sąsiadek? Czy ktoś z Was może potwierdzić informacje zawarte we wpisie dodanym przez @zue? W Internecie i tutaj nie ma żadnych aktualnych informacji, a wcześniej można było na temat zatrudnienia sporo przeczytać. Ktoś wie czym taka sytuacja jest spowodowana?

zue

wlascicelem i szefem firmy jest ktos zupelnie inny , pracujacy w podobnej branzy.

Zainteresowana

Jaki jest powód tej ciszy? Czy dobrze się pracuje, warto starać się o pracę?

Józek

Niema starej gwardii szczała juz nie robi

Joanna

@Sebek też nie widzę ofert pracy do Adam Sąsiadek Sąsiadek. A Możesz powiedzieć co się zmieniło w firmie? Zmieniło się na lepsze w firmie? To ciekawe i ważne zarazem dla osób zainteresowanych pracą.

Joanna

Pracujesz w tej firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak obecnie wygląda praca. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Sebek

Ja też uważam, że chyba się trochę pozmieniało, chociażby nie widzę obecnie aktualnych ofert, czyli muszą mieć stały skład.

wyrocznia

ty oleczka ty lepiej się dwa razy zastanow zanim wejdziesz do tego stawu ;-)

rokos

jak nie wiesz o co chodzi z linkiem to kliknij na niego tak bedziesz pracowal tu (usunięte przez administratora)

HURAGAN

chłopy jak szukacie nowej pracy dam wam namiar jest tu na linku co podalem . http://www.firma.egospodarka.pl/firmy/pustkow/Psroad-Pawel-Sasiadek,17958601.html

Zostaw merytoryczną opinię o Adam Sąsiadek Sąsiadek - Pustków

Adam Sąsiadek Sąsiadek
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 30
    39-205 Pustków