Opinie o Zakład Gospodarki Odpadami w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakład Gospodarki Odpadami. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Gospodarki Odpadami o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Gospodarki Odpadami w Bielsko-Biała

ByłaPracownica70

Nie polecam pracy, gdyż majstrowie chcą się wykazać na plecach pracowników. Pani ze sterówki (czarna) nie robi nic tylko patrzy przez kamery by dołożyć roboty, a na operatora nie radzę się przyjmować bo całą dniówkę spędza się na miotle a nie na wózku. Anonim.

glos z zakładu

Brak komunikacji. Podobno widziano tam kiedyś szczęśliwego pracownika. Niektóre działy istnieją chyba tylko na papierze. Młodych brak. Poziom chamstwa i prostactwa niektórych jest porażający. Zapomnij o przepraszam, z dziękuję tez jest ciężko. Częściej usłyszysz „u nas się tak pracuje”. Super miejsce dla lubiących absurd!

Kolo Nowy wpis

Witam na jakie zarobki można liczyć czy jest stażowe doliczane do podstawy? Np taki Brygadzista ile zarabia na rękę?

Czy Zakład Gospodarki Odpadami oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

glos z zakładu Nowy wpis

Leo Nowy wpis

Dzień dobry,jak wygląda socjal i benefity dla pracowników i czy praca w ZGO jest traktowana jak w warunkach specjalnych? Jest oferta pracy na kompostowni i chciałem czegoś więcej na temat firmy się dowiedzieć.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.

Czy w Zakład Gospodarki Odpadami występują paczki/bony świąteczne?

ByłaPracownica70

Witam. Co jakiś czas szukają wózkowego , dlaczego ?

Był pracownik

Nie polecam tam pracy kierowniczka czy mie w pracy (usunięte przez administratora)majster ma swoich (usunięte przez administratora) a kobiety które tam pracują obgadują i zajmą się czyimś życiem a nie swoim

Witam nie polecam również tego zakładu pracy ponieważ jeden na drugiego donosi picie alkoholu w miejscu pracy, palenie papierosów w wózku widłowym.

Niestety potwierdzam powyższe opinie na temat tego zakładu. Jeżeli jesteś miernotą, lizusem,alkoholikiem i do tego kapusiem -to miejsce dla Ciebie.Wiele osób znalazło tam bezpieczne (usunięte przez administratora) i fajnie w nim pływa.Szkoda że przełożeni mając wiedzę o tym co dzieje się na zakładzie, nie robią nic z tematem.Omijać jako najszerszym łukiem.Praca w ZGO Bielsko, jest dla mnie najgorszym wspomnieniem w całej zawodowej karierze.Nie polecam.

Maja

W wielu innych miejscach pracowałeś wcześniej? I ogólnie to możesz przybliżyć te warunki bardziej szczegółowo? Jakoś z takim prl mi się kojarzą

Kolega

Masz rację. Oboje doskonale wiemy, o czym mówisz .

Franciszek
@Kolega

Czyli w tej firmie można pić i nadawać na innych? Jak z tym plotkowaniem to jeszcze jestem w stanie zrozumieć, tak z alkoholem nie bardzo. Przecież to grozi dyscyplinarką. Nikt jeszcze tak nie wyleciał?

Były
@Franciszek

Zgadza się. Przykład idzie z góry. Miernoty są specjalnie chronione, bo poza ZGO nie ma dla nich życia w normalnym świecie, gdzie trzeba pracować.

głos z wnętrza zakładu

Kołchozik, z wszystkimi plusami i minusami tego słowa;-)))

Marzena
@głos z wnętrza zakładu

Dziwne porównanie… :/ Chyba trochę przesadzasz? Co, nie szanują prawa pracy czy zwolnili Cię i się wyzywasz?

głos z wnętrza zakładu
@Marzena

haha,kto w zgo pracuje ten w cyrku sie nie śmieje,prawo pracy, zwolnienie?tam nawet nie ma na czym sie wyżyć;-)))aaaa, przepraszam, kto chce ten sie wyżyje.na kim chce.

Mieczysław
@głos z wnętrza zakładu

To wesoło tam mieliście, jak tyle śmiechu. Mam nadzieję że przy wypłacie samopoczucie nie gorsze było? Praca jest nielekka, to pewnie 3400 na rękę można wyrobić?

Robson@
@Mieczysław

Jak zrobisz wszystkie soboty i zero L4 to kto wie może może

Maja
@Robson@

To nikt tutaj jeszcze nie targetował w takie zarobki i tego nie liczył?

Były na szczęście pracownik.

Nie polecam. Generalnie typowo komunistyczny twór, który wielu pracowników traktuje, jak ośrodek pomocy społecznej, na co jest przyzwolenie "najwyższego towarzysza sekretarza". Osobą, które są pracowite nie polecam. Zakład foruje miernoty i lizodupców. Zbyt duża rola opiekuńcza w stosunku do osób, które bez ZGO nie poradziły by sobie w normalnej pracy. Zdecydowanie nie polecam, jeśli jesteś ambitny i pracowity, bo tylko się afrustrujesz tym, że nieroby mają lepiej od Ciebie.

Robson@????

Nie polecam pracy na sortowni ! O nic się doprosić nie idzie kierownik sortowni do niczego i mistrzowie zmiany też. Nie polecam pracy w tej firmie.

Franciszek
@Robson@????

Co tak narzekasz na przełożonych? Nikt się nie może doprosić czy tylko ty masz takie problemy? Bo nawet nie wytłumaczyłeś o co chodzi.

Patryk kiki @

Tak jak ktoś napisał nie polecam pracy w zgo. Jeśli chcesz się urobic a nie zarobić to śmiało idź tam. O nic się nie idzie doprosić robota w (usunięte przez administratora) A już zwłaszcza na operatora sortowni majstrowie do niczego co oni na tych stanowiskach robią nie wiem. A kierownik też do niczego.

@Patryk kiki @

To ile się tutaj zarabia, że mówisz, że można pracować w tej firmie jak się chce urobic, a nie zarobić?

Tutu

Jak wyglada sytuacja z praca w ZGO??

Kiki
@Tutu

Witam czy atmosfera w pracy jest ok i na jakie zarobi mozna nliczyc

Zszokowany.
@Kiki

Atmosfera nie za bardzo. Robi tam piękna blondi, Wielka brygadzista a to (usunięte przez administratora) i fałszywa pani. Robota bebe. Jedynie to pieniążki się liczą. Dobrze ze juz mnie tam nie ma.

Kiki
@Zszokowany.

Ile można zarobić i czy praca jest ciężka uciążliwa

zgowiec

Zdecydowane poniżanie pracowników w łazienkach nie ma ręczników papierowych,o rękawiczki trzeba się prosić.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Gospodarki Odpadami - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Zakład Gospodarki Odpadami?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Gospodarki Odpadami tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Gospodarki Odpadami?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakład Gospodarki Odpadami?

Kandydaci do pracy w Zakład Gospodarki Odpadami napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakład Gospodarki Odpadami