Prywatna Opieka Stomatologiczna Rez Dent

Bytom

Opinie o Prywatna Opieka Stomatologiczna Rez Dent

paulina 2015-11-17 18:46:12
NIE POLECAM! Tydzień temu lekarz podjął decyzję o usunięciu zęba z torbielą, dostałam antybiotyk - tydzień wyczekiwania z bólem na wizytę. Nikt mnie nie powiadomił, że LEKARZ SIĘ ZWOLNIŁ, przychodzę do gabinetu a tam Pani dentystka, która oficjalnie mówi, że spróbować może wyrwać, ale czy się uda to ona nie wie, może być jeszcze gorzej i mam sobie iść do chirurga. Nikogo nie interesuje pacjent z potwornym bólem zęba, dobrze, że oddali chociaż 200 zł za śmieszne zdjęcie 3D ( pomimo, że na panoramicznym wszystko było widać ) - wszak na jego podstawie lekarz ( a nawet dwóch! ) podjął decyzję o usunięciu zęba. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie, zero empatii i współczucia - wszak przysięga Hipokratesa nie ma już żadnego znaczenia!
EwkaEwka 2015-11-17 20:09:38
widocznie brak profesjonalizmu i wyszkolenia,strach w takim razie tam iść,no chyba,ze na zdjecie 3D lub ściągnięcie kamienia
Syd barrett 2016-01-27 22:33:39
Pracowałem tam i już nie pracuje, Bogu niech będą dzieki, to miejsce to wcielenie lucyfera "Have You Got It, Yet?
borabora 2016-08-26 22:31:48
Serdeczne wyrazy współczucia dla pracowników, asysty i lekarzy. Jeżeli ktoś lubi strach, poniżanie i szykany na pewno prędko zostanie mu to tam zaoferowane. To niezwykłe ile człowiek jest w stanie znieść, bo musi utrzymać pracę. Dziękuje Ci losie, że mnie stamtąd wyzwoliłeś. Ci którzy zostali, niech Bóg ma Was w swojej opiece.
Zostaw swoją opinię o Prywatna Opieka Stomatologiczna Rez Dent - Bytom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prywatna Opieka Stomatologiczna Rez Dent