Opinie o Alkom w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alkom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alkom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alkom w Poznań

uprzejmie donosze

(usunięte przez administratora) A Pani HRka to całe usta roboty ma.... tyle ze dwa pokoje obok swojego.

zainteresowany
@uprzejmie donosze

napisz wiecej konkretów .W którym pokoju siedzi ta Pani .co tam znowu ciekawego się dzieje

zainteresowany
@uprzejmie donosze

Słyszałem ,Ze jest coraz gorzej w firmie.

uprzejmie donosze
@zainteresowany

Zainteresowany o konkretach dorobienia pod biurkiem?

uprzejmnie donosze
@uprzejmie donosze

zamknąć to dziadostwo, zakopać, zasypać i zapomnieć. Ktoś z PIP 10 w poniedzialek powinien tu przyjsc zainteresować się za czym stoja te kolejki. Rozdaja cos czy co....

Henryk

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Mati
@Henryk

Nie, nic a nic

Antek
@Henryk

Pozytywnego? Facet masz niezłe poczucie humoru. Ta firma już dawno powinna zostać zamknięta

Heniu
@Antek

firma pracuje w systemie 24h - nie mozna jej od tak zamknąc

Joanna

@Adam Czy to, co opisujesz, zostało gdzieś przez Ciebie zgłoszone? Jest to ponadto naprawdę poważny zarzut względem firmy Alkom. Dlatego chciałabym, abyś napisał więcej informacji. Dla użytkowników, którzy szukają informacji na temat pracy tutaj, będą to bardzo cenne informacje. @Antek Na jakiej konkretnie podstawie tak twierdzisz? Niestety, ale nie napisałeś żadnych konkretów, dlatego jakbyś mógł je uwzględnić, to będę Ci wdzięczna.

Erwin

Zastanawiam się skoro jest tak źle to co tu jeszcze robicie?

łukasz
@Erwin

A TY opłacony jesteś

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alkom na stanowisko Pan do sprzątania maszynowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Joanna

@Adrian @Gosia, czy Waszym zdaniem sytuacja wewnętrzna Alkom jest chwilowa i wyjdzie niebawem na prostą? Jak pracowało się Wam na samym początku zatrudnienia w tej firmie?

krinio

Proszę o opinie na temat pracy w Alkom oraz zarobków (nie interesuje mnie wysokość ale to czy są uczciwie wypłacane, czy nie czyli tak zwanym pod stołem. Czasy nie są lekkie ale takie fora pomagają porządnym ludziom. Dziekuję

wilga10
@krinio

niestety pod stołem

goska
@krinio

oczywiście ,że płacą pod stołem !!!!!!!!!

iwona

Jestem zatrudniona w tej firmie i to jest jedna jedyna, z której jestem zadowolona nie wykorzystuje się pracowników jak w innych firmach sprzątających, można się dogadać w wszystkich sprawach super pracodawca a ja super pracownik i nie ma problemu. Pozdrawiam moich przełożonych

artystka10
@iwona

Zapłacili Tobie za Tą opinię.

Dobry Duch
@iwona

Znam jedną kobietę zadowoloną z pracy w firmie Alkom u Pana HS, nie umiała wysłać auta z pkt A do pkt B, za to praca pod biurkiem szefa szła jej idealnie :) liczne prezenty, auto, fikcyjne umowy na wysokie kwoty. Jak widać idzie się ustnie dogadać z dyrektorem. BL to idealny tego dowód.

@Dobry Duch

Pisząc te komentarze jesteście w błędzie

@artystka10

Za tą opinię nie zapłacili mi

@iwona

Puknij się w głowę za nim cos napiszesz

Joanna

Na stronie Alkom w zakładce praca, znajdziecie informacje o tym, że firma poszukuje kandydatów na kilka stanowisk. Możecie aplikować m.in. na stanowisko kierowcy ciągnika rolniczego lub operatora śmieciarek. Chcąc poznać szczegóły tych ofert natkniecie się na informację, że Alkom prosi o kontakt. W związku z tym, znajdzie się ktoś pracujący w tej firmie na podobnych bądź takich samych stanowiskach, kto mógłby przedstawić sposób organizacji pracy i warunki zatrudnienia?

Nika

Byłam na rozmowie o prace w tej firmie. Dokładnie chodziło o prace przy zieleni. Zaproponowali mi 10zł na ręke, przy czym w umowie miałabym że pracuje 90h w miesiącu. Reszta na czarno. Nie dość, że na wejściu jakieś matactwa to kasa mierna. Nie zdecydowałam się na prace.

Joanna

Pracujesz obecnie w Alkom? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia, na które obecnie mogą liczyć pracownicy firmy. Co uważasz za największy plus swojej pracy?

adam

renato' wiem, ze wczesnej kogoś poszukiwali, wszystko się zgdza, firma jest z Poznania i zajmują się czystością oraz wywozem smieci, ja tez nie widzialam teraz by poszukiwlai kogoś a może ktoś pomylił firmy i dlatego tak omyłkowo napisał, nic sie nie stało.

renato

Firma ALKOM z Poznania to firma sprzątająca i wywożąca śmieci i nie szuka konsultanta ani sprzedawcy.

Jano

Czytasz co jest napisane? To nie jest oferta Alkom z Poznania.

mik

zwróć uwagę na to, że w Poznaniu są dwie firmy ALKOM ja piszę o tej z ul. Północnej zajmującej się między innymi sprzątaniem i odbiorem odpadów

mik

mobbing, krzyki, brak szacunku do pracowników, umowy na minimalną, a reszta pod stołem...

bumbarabum

Ta firma szuka sp ds płac, a ta z nieporozumienia to autoryzowany agent T mobile polska, co nie zmienia faktu , że Alkom (z Poznania) to syf i nic poza tym.

mik

Szczerze odradzam pracę w tej firmie, szkoda zdrowia niezależnie od tego ile by nie płacili. Wszystkie opinie są prawdziwe z daleka od nich!!!

haha!

Widzę, od niedawna w internetach? Ta oferta dotyczy innego "alkomu", co za typ :D

smiechnasali

nie polecam zdecydowanie , ludzie nawet nie ma co aplikować. potrzebują duzo ludzi do pracy , wiecie jaką stawkę proponują?ja tam byłem stanowisko pilarz 10zł zł/h ,inne stanowiska 9 zł praca od poniedziałku do soboty po 10 godzin ,proponowali mi to przy 8 letnim doswiadczeniu w tym zawodzie ,to kpina. Oczywiscie zrezygnowałem. wyobrazacie sobie ciac drewno przez 10 godzin za 10zł , w dodatku umowa na najnizsza krajową a reszta w koperte.Niech zaczną od szanowania ludzi i godnych zarobkow to będę miec pracownikow na stałe.

hahah

Kompetentna osoba? Tam już takich nie ma, uwierz mi. Bagno tonące we własnym mule, tak się tam pracuje.

smiechnasali

dokładnie tak , potwierdzam

były

Firma jest tragiczna. Od czasu jak odeszła Dyrektor jest syf, a zostali tylko Ci którzy potrafią podejść szefa, dobrze wejść bez wazeliny, albo Ci którzy nie mają wyboru. Zmiany które wprowadza Sienkiewicz pociągną firmę na dno, a to bardzo dobrze wg mnie. Czekam na to. Ja już szukam nowej pracy :) Pozdrawiam cierpliwych

Zostaw merytoryczną opinię o Alkom - Poznań

• Jak się pracuje w Alkom?

Zobacz opinie na temat firmy Alkom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alkom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alkom