Opinie o Alkom w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alkom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alkom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alkom w Poznań

qwerty8

nie wiem z kąd tyle negatwnych opini, ja siedze już w tej robocie 3rok i podoba mi się. Jak jest jakiś problem to odrazu trzeba mówić i negocjować inne warunki a nie sie na forum wylewać żale. mi pasuje ta praca, i wypłata też, wiec nie wiem o co tyle hałąsu,,,

AAA

Na jakich terenach się pracuje jako pracownik porządkowy ?

bezimienny

Jakie ciagniki maja w ALKOMIE ? Chce isc tam do pracy i jestem tym zainteresowany

nik-t

bagietka to nie kwestia wiary tylko chciwość właściciela doprowadza do oszukiwania ludzi .

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alkom na stanowisko Pan do sprzątania maszynowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
nik-t

Mógłby ktoś napisać w jaki sposób i kiedy odbywa się wypłata części wynagrodzenia -tej płaconej pod stołem ? w miarę dokładnie ??

filipp

pracowałem w alkom 2 lata i nie miałem żadnych problemów. zupełnie nie rozumiem niektórych komentarzy. wynagrodzenie naprawdę spoko

oburzona
@filipp

Jeżeli dla Ciebie spoko jest otrzymywanie części wypłaty pod stołem , bez składek i stanie jeszcze po własne pieniądze w godzinnej kolejce to zgłoś się do odpowiedniego lekarza -służę numerem telefonu !!!!!!!

kama

Ja jestem bardzo zadowolona z Alkom. Wszystko na czas, tak jak chciałam. polecam

oburzona

Dziwię się ,że przez taki długi czas udaje im się stosować bulwersujące praktyki związane z wynagrodzeniem -minimum na konto a reszta w gabinecie pani Dyrektor.Gdzie jest PIP i inne instytucje ,które mają dbać o dobro pracownika.Wystarczy,żeby ktoś z w/w instytucji przyszedł do firmy 10 dnia miesiąca i zapytał się ludzi stojących w okropnie długiej kolejce po co tutaj przyszli i wszystko będzie jasne.Kto patrzy przez palce na obrzydliwe oszustwa właściciela firmy ?Wiem to na pewno w końcu wszystko się wyda i tyle !!!!!

kaja84

Rusza akcja zima ,więc znowu szukają głupich do roboty.No śmiało zatrudniajcie się , Szef potrzebuje nowej bryki , harujcie za ochłapy wypłacane pod stołem. Potrzebują głupich i mocnych.Pa

Jolka

Praca sprzątaczki w dogodnych godzinach. Płaca porównywanie jak w innych firmach. Jestem zadowolona

Poznaniak

Głupot nie wypisujcie, bo jakoś inni pracują wiele lat i nie narzekają. Ja też pracuje od 3 lat i zamierzam tu zostać.

pamiętliwa

Trzeba pracować ale na litość boską nie w Alkomie.Wszystkich się nie da zadowolić a najtrudniej o zadowolenie z wykonywanej pracy.Nikt nie szanuje Ciebie i tego co robisz.Dla właściciela jesteś śmieciem ,nikim ,maszyną do zarabiania pieniędzy a dlaczego ??? Wynagrodzenie za pracę wypłacane jest w kwocie minimalnej i to od niej zarabiasz na emeryturę a resztę wypłaca Pani Kierownik w swoim gabinecie pod stołem po godzinnym odstaniu w kolejce !!!Szef się na to godzi -okrada nas a wy go chwalicie ??Do lekarza z wami.

minus

Nie zadbają o wasze interesy .Legalnie wypłata minimalna a reszta na czarno -właściciel musi żyć a wy do pieca !!!!

oszukana

Wszystko odbywa się w białych rękawiczkach . Oficjalnie ochłapy a reszta na lewo pod stołem.Pan (usunięte przez administratora)pławi się w luksusie a hołota pracuje na jego zachcianki.I tyle w temacie.

alkom praca

chce sie tam zatrudnic ,ile zarobie na smieciarce jako pomocnik?

pyra

ochłapy na umowę - do emerytury a reszta na czarno bez składek zus i bez przyszłości -na nowe auto szefa tego chcecie ???

bamberka

pracować trzeba wszędzie ale ta atmosfera !!!!!!!!!!!!!!!!!muszę to napisać - za takie wynagrodzenie szukajcie lepszego miejsca !!!

miki

Pracuje tam juz dwa lata i jest spoko a ci co piszą to metody którym niechęć sie robić

Jakub

Pracuję w Firmie od roku, praca spoko. Jak ktoś chce pracowac a nie tylko chodzic do pracy to będzie zadowolony.

tatu-s

Szef to furiat a dyrektorka nie wie co się dzieje , kasę biorą do siebie a ludzi mają głęboko gdzieś . Kierownictwo to niemoty bojące się szefa a więc za wszystko obwiniają ludi pracujących na śmiesznych umowach , a wypłata albo po połowie i według kaprysu szefa . Jak chcesz pracować po 16 godz. dziennie w deszczu a zimą na mrozie w nie ludzkich warunkach polecam .

Jakub
@tatu-s

Zostaw merytoryczną opinię o Alkom - Poznań

• Jak się pracuje w Alkom?

Zobacz opinie na temat firmy Alkom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alkom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alkom