Opinie o Alkom w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Alkom. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alkom na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alkom w Poznań

Rafał

Zapraszam do aplikowania na wolne stanowiska pracy w zakresie segregacji odpadów, sprzątania wnętrz oraz zagospodarowywania terenów zielonych. Aktualnie poszukujemy kierowcy ciągnika rolniczego, kierowcy śmieciarek, HDS, operatorów śmieciarek oraz pracowników porządkowych. Kto z was zamierza aplikować?

@Rafał

Nikt do Was nie ma zamiaru aplikować. Po co co chwilę wrzucacie to ogłoszenie, skoro widać że nikt nie jest chętny? Macie złą opinię jako pracodawcy i każdy szanujący się pracownik nawet nie spojrzy na takie ogłoszenie.

H.Ś.

@H.Ś.

pracowałem,tragedia.

Cytrynka
@H.Ś.

A jak ma byc dobrze skoro starzy pracownicy zarabiaja tyle samo co nowo przyjeci? Premi brak mimo wykonanej pracy w terminie.....(usunięte przez administratora)brak poszanowania dla pracownika......szkoda bo praca fajna (usunięte przez administratora)

Rafal
@Cytrynka

A czemu mieliby zarabiać więcej? Wykonują inną pracę? Ile wynegocjujesz tyle zarabiasz. Proste. A za to sciemniactwo to co niektórzy to powinni jeszcze oddać ze swoich!

SŁAW

Hej! Nasza firma to dobra, sprawdzona z rodzinna atmosferą firma. Zapraszamy do aplikowania na wolne stanowiska pracy. Profesjonalizm i odpowiedzialność oraz poszanowanie i rozwój to nasze hasła przewodnie. Kierowca śmieciarki, pomocnik śmieciarki, kosiarz i inne stanowiska czekają na ciebie.

helena20
@SŁAW

rodzinna atmosfera?????? to chyba kpina

20aneleh
@helena20

Dobra sprawdzona firma. Jak się chce pracować to atmosfera jest ok. A Ty co dodatkowego masz do zaoferowania firmie lub Panu H.S???

Helen

I jak skończyłaś? Niektóre panie nie narzekają... xD Więcej chęci to i premia pewnie by była

helena20
@Helen

Można skończyć pod biurkiem u szefa i wtedy premia pewna.Tak pracowała Beata Lubina

Beata
@helena20

Żeby dostać premie to trzeba coś dać od siebie!

@Beata

Beata, a za ile dajesz? xD

Bartek
@Zainteresowany

(usunięte przez administratora) bardzo się cenila. Samochód dostała w prezencie, kilka tysięcy brała miesięcznie w gotówce. (usunięte przez administratora)

Stefan

Normalna firma tylko trzeba mieć więcej chęci do pracy!!!

Coś nowego się dzieje w firmie?

Cacy
@..

Standardowo, wszyscy sie usmiechają do siebie i udają ze jest cacy xD

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Alkom na stanowisko Pan do sprzątania maszynowego? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
Leszno
Sławek

ALKOM to dobra i sprawdzona firma. Od początku swego działania ulega ciągłym przeobrażeniom, których celem jest stworzenie warunków do profesjonalnego gospodarowania odpadami. Jako że troska o środowisko i rozwój PRACOWNIKÓW jest głównym wyznacznikiem kierunku rozwoju firmy. Zapraszamy do aplikowania na wolne stanowiska pracy. Profesjonalizm i odpowiedzialność oraz poszanowanie i rozwój to nasze hasła przewodnie.

Pogromca
@Sławek

O Boże, cóż za ponury żart :)

Bertolini
@Sławek

(usunięte przez administratora) Nie polecam pracy w tej firmie.

ręceopadają

Nie polecam pozbył się dyrektorki, a zatrudnił następnego "inteligenta" Pana asystenta, który jak by mógł sypał by kwiaty na ziemię którą stąpa Pan H.S..

hahahaha
@ręceopadają

Byłem na rozmowie o Prace u tego Pana "asystenta" czy tam kim jest poziom jego pytań jest wręcz uwłaczający. Jeżeli firma ma taki poziom jak inteligencja tego Pana szczerze nie polecam.

TomTom
@hahahaha

Ten Pan inteligent to chyba (usunięte przez administratora). Zostawiam bez komentarza.

Kaczka

Witam nie dawno byłam z wycieczka szkolną w toalecie na starym rynku i był tam Pan który przedstawił się jako Piotr z firmy sprzątające Alkom, był pod wpływem alkoholu i straszył dzieci a pani która z nim w tedy siedziała do której zwracał się Ela nic z tym nie zrobiła tylko u paliła papierosa

Kaczor
@Kaczka

taka to branża, tacy ludzie zglaszaja sie do pracy- ale Pani oczywiście nigdzie tego nie zgłosiła. Najlepiej napisać anonimoweo w internecie - oczerniając dobre imię firmy. Potem tacy ludzie tu piszą własnie, ze Alkom zly, ze jest be bo go zwolnili itp. Ale o tym ze w pracy sobie popijal to juz zapomni napisać. O tym ze pracodawca poszedł mu na erek i rozwiązał umowe za porozumieniem stron tez zapewne zapomni.

Endi

Firma nie daj się... (usunięte przez administratora) z niską pensją, a umowa śmieciowa... kierownicy jak i sam szef Henryk... typowe dno i można stastosować w tym miejscu wiele epietów z łaciny.

(usunięte przez administratora) który już dawno powinien być zamknięty. Kierownicy nie roby, najlepiej umyć ręce, szef który nie wie czego chce, żal firmy

Rafał

Alkom od wielu lat posiada ugruntowaną pozycję na wielkopolskim rynku w zakresie oczyszczania miasta, segregacji odpadów, sprzątania wnętrz oraz zagospodarowywania terenów zielonych. Aktualnie poszukują kierowcy ciągnika rolniczego, operatorów śmieciarek oraz pracowników porządkowych. Kto z was zamierza aplikować?

byky

hahaha! Wszyscy już pędzą skladać dokumenty :D

. Irek 45
@Rafał

Ugruntowaną pozycje, to ma szef krzykacz i wariat

W takiej firmie jeszcze nie pracowałem. Pieniądze pod stołem, ciągłe krzyki i wyzwiska. Dziwi mnie że mają jeszcze chętnych do pracy z którą się nie wyrabiaja. 3/4 Poznania jest zarośnięte i nikt z tym nic nie robi jak to wygląda

Marioo
@Adam

Potwierdzam, umowa ustna podczas rozmowy z kierownikiem po prosti super, po miesiącu próbnym won na bruk bo za dużo kosztuję. Po kolejnej rozmowie z kierownikiem umowa na 1/2 etatu i większość pieniędzy pod stołem. Na szczęście mam już inną pracę.

@Marioo

Zgadzam się

bolekj

Właśnie dzwonie do firmy ale od dwóch godzin nikt nie odbiera,jeżeli tak pracują jak odbierają telefony to niema się co dziwić,że tyle negatywnych opini.

Zibi

Omijać szerokim łukiem, szef oszust, kierownicy za grosz pojęcia i swojej pracy.

Joanna

Przedstawicie aktualną sytuację jaka w tym momencie występuje w Alkom? Czy Waszym zdaniem warto jest starać się aktualnie o pracę w tej firmie? Może ktoś z Was był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłby napisać swoje uwagi dotyczące jej przebiegu? Zachęcam do pozostawiania merytorycznych opinii o Alkom jako pracodawcy.

Adrian
@Joanna

Nie polecam pracy w Alkom,długo nie popracujesz.W firmie totalny bałagan,oszustwa,płace pod stołem.Szef szalony,krzyczy na wszystkich,kierownicy niekompetentni,Firma ma duże kłopoty z płynnością finansową

Gosia
@Joanna

Płacą pod stołem a oficjalnie minimum. Bardzo się dziwię ,że w dniu wypłaty kiedy ten okropny i złodziejski proceder się odbywa nikt z PIP nie przyjdzie i nie zakończy tego okradania ludzi. Niestety a ludzie sami dają przyzwolenie na taką praktykę. Szef kolejny dom a pracownik figę.

zmobingowana
@Adrian

Zgadza się, (usunięte przez administratora) na kółkach. Kilka osób juz nie wyrobiło i wylądowało w psychiatryku. Kiedyś to jeszcze ktos panował nad tym odbiorem smieci. Teraz to kierowcy swiete krowy robią co chcą. Ale tak to jest jak nie ma kierownika...

nie_podskoczysz
@Adrian

Masz dowody?

Witam, jak obecnie wyglada sytuacja w firmie, jakie zarobki i czy są wyplacalni, pytam o prace jako kierowca

OSZUKANY

czesc, sluchajcie! ja tez jestem pokrzywdzony przez ta firme, konsultowalem juz sprawe z prawnikami i spawa jest do wygrania. jedyna mozliwoscia zeby przeciwstawic sie jest zbiorowy prostest. musimy zakonczyc ta oszukanczą dzialalnosc!!!!! dowiedzialem sie ze jedyna morzliwoscia jest wspolny protest. wiem jak mozemy to wygrac, potrzebuje tylko waszych relacji, piszcie prosze na moj adres mailowy jeśli was też oszukano: alexandermundd@gmail.com zapewniam pełną anonimowosć

Henryk
@OSZUKANY

i co? Wygraliście sprawę? HAHA! Nikt mi nie podskoczy...

oburzona

Fajna atmosfera ? kto Ci takich głupot nagadał!!!Właściciel wyciśnie cię jak cytrynę i wyrzuci do kibla bo interesuje go wyłącznie zysk i nie fikniesz wyżej niż do jego kolan a jeżeli myślisz inaczej to jesteś frajer .Minimum na umowie a reszta na jego nowe auto .Jeżeli to prawda ,że Dyrektor odeszła to mądra kobieta ,która w porę zauważyła to całe szambo.Jak najdalej od Alkomu.Amen

Były
@oburzona

Odeszła? Wyleciała z hukiem. Az na Starym Rynku sie zatrzęsło, taki byl grzmot! Wszyscy tam są siebie warci. Wielkie inteligenty, ale najlepiej to usiasc w koncie isc na papieroska a sprawa sam sie rozwiaze albo jakos to będzie...

Jak obecnie wygląda sytuacja w Alkomie bo chciałbym się tam zatrudnić?

z_poleceniem
@Paweł

Super firma. Wszystko idzie zalatwić. Tylko musisz wchodzic kierownikom w (usunięte przez administratora) Bedom cie lubic to wszystko bedziesz mugl zalatwic. I kasa jest spoko. a to ze jakas czesc do reki dostajesz- no to co. Wielkie mi halo. Takie mamy czasy. Jako kto sie chcesz zatrudnic?

Tom

Tam od pierwszego dnia otwarcia firmy nie ma nic pozytywnego

Black
@Tom

Ha ha ha zgadzam się w 100%

Black

Czy ktoś ma zamiar coś zrobić z tą pseudo firmą? Pootwierali spółki siostry i kombinują, ludzi brakuje a zaraz będzie ich jeszcze mniej bo na czarno nikt robić nie będzie

Zostaw merytoryczną opinię o Alkom - Poznań

• Jak się pracuje w Alkom?

Zobacz opinie na temat firmy Alkom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alkom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Alkom